sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Son dakika: Milli Güvenlik Kurulu'ndan kritik mesajlar: Afganistan, Suriye, iklim değişikliği ve terörle mücadele...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Milli Güvenlik Kurulu (MGK) toplantısı sona erdi. Toplantı sonrası bildiri yayımlandı. Bildiride "Suriye meselesine taraf ve müdahil olan aktörlerin Suriye halkının barış, huzur ve refaha kavuşması hususundaki mesuliyetleri üzerinde durulmuş. Bilhassa sivilleri hedef alan ve istikrara zarar veren eylemlerin, bölgedeki hassas dengeleri bozarak kalıcı ve sürdürülebilir çözüme ulaşılmasını engelleyeceğine işaret edilmiştir." ifadeleri yer aldı.

Son dakika: Milli Güvenlik Kurulu'ndan kritik mesajlar: Afganistan, Suriye, iklim değişikliği ve terörle mücadele...
Son dakika: Milli Güvenlik Kurulu'ndan kritik mesajlar: Afganistan, Suriye, iklim değişikliği ve terörle mücadele... Admin
Bu içerik 21 kez okundu.
Advert

Son dakika: MGK'da Suriye mesajı: Sivillere zarar veren eylemlerden kaçınılmalı

Giriş Tarihi: 30.9.2021  19:47 Son Güncelleme: 30.9.2021  20:17

Son dakika: Milli Güvenlik Kurulu toplantısı sonrası yazılı açıklama

Son dakika haberi...Başkan Erdoğan başkanlığında toplanan Milli Güvenlik Kurulu toplantısının ardından yazılı açıklama yayımlandı. Toplantıda ulusal ve bölgesel güvenlik konuları ele alındı. Türkiye'nin Doğu Akdeniz hamlesi, Afganistan planı ve terörle mücadele adımları toplantının ana gündem maddesi oldu.

Son dakika: Milli Güvenlik Kurulu toplantısı sonrası yazılı açıklamaMilli Güvenlik Kurulu (MGK), Başkan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki toplantı, saat 15.47'de başladı.

Toplantı sona erdi: MGK Bildirisi'nden önemli detaylarCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Milli Güvenlik Kurulu (MGK) toplantısı sona erdi. Toplantının ardından yayımlanan bildiride Afganistan'daki gelişmeler ve Kabil Uluslararası Havalimanı'nın akıbeti, Suriye meselesi, terör ve iklim değişikliğiyle mücadele başlıkları öne çıktı.

Toplantı sona erdi: MGK Bildirisi'nden önemli detaylarMilli Güvenlik Kurulu toplantısı sona erdi. Toplantının ardından bir bildiri yayımlandı. Bildiride, "İklim değişikliği tehdidine karşı küresel düzeyde ortak mücadele planlarının hayata geçirilmesinin zorunluluğuna işaret edilmiştir." ifadeleri yer aldı.

Son dakika: MGK’da Suriye mesajı: Sivillere zarar veren eylemlerden kaçınılmalı

Son dakika haberleri: Başkan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Milli Güvenlik Kurulu Toplantısı sona erdi. Yaklaşık 3,5 saat süren toplantının ardından yazılı açıklama yapıldı. Suriye vurgusunun yapıldığı MGK bildirisinde, "Suriye halkının barış, huzur ve refaha kavuşması hususundaki mesuliyetleri üzerinde durulmuş, bilhassa sivilleri hedef alan ve istikrara zarar veren eylemlerin bölgedeki hassas dengeleri bozarak kalıcı ve sürdürülebilir çözüme ulaşılmasını engelleyeceğine işaret edilmiştir." ifadelerine yer verildi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500