sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Türk askeri vurdu PKK'yı korku sardı! Cesaretin varsa sen yap

Türk Silahlı Kuvvetleri ve MİT'in başarılı operasyonları sonrası terör örgütü PKK'yı korku sardı. Iraklıları galeyane getirmeye çalışan terör örgütü elebaşlarından 'Avares' kod adlı Mustafa Karasu'ya Süleymaniye halkından tokat gibi bir cevap geldi. Süleymaniyeliler korkudan yerinden çıkamayan Mustafa Karasu'ya "O kadar cesaretin varsa çık ortaya sen yap" çağrısında bulundu.

Türk askeri vurdu PKK'yı korku sardı! Cesaretin varsa sen yap
Türk askeri vurdu PKK'yı korku sardı! Cesaretin varsa sen yap Admin
Bu içerik 55 kez okundu.
Reklam

Türk askeri vurdu PKK'yı korku sardı! Cesaretin varsa sen yap

Giriş Tarihi: 29.09.2021  12:02 Güncelleme Tarihi: 29.09.2021  12:24

Türk askeri ve MİT tarafından düzenlenen operasyonlarla kıskaca alınan PKK'nın yaşam yeri kalmadı. Irak halkını Türkiye'ye karşı kışkırtmaya çalışan Avares kod adlı terörist Mustafa Karasu'ya tepki geldi. Süleymaniyeliler korkudan yerinden çıkamayan Mustafa Karasu'ya "O kadar cesaretin varsa çık ortaya sen yap" çağrısında bulundu.

Türk askeri vurdu PKK’yı korku sardı! Cesaretin varsa sen yapTürk askeri ve MİT tarafından düzenlenen operasyonlarla kıskaca alınan PKK'nın yaşam yeri kalmadı. Irak halkını Türkiye'ye karşı kışkırtmaya çalışan Avares kod adlı terörist Mustafa Karasu'ya tepki geldi. Süleymaniyeliler korkudan yerinden çıkamayan Mustafa Karasu'ya "O kadar cesaretin varsa çık ortaya sen yap" çağrısında bulundu.

 

Türk Silahlı Kuvvetleri ve MİT'in başarılı operasyonları sonrası terör örgütü PKK'yı korku sardı. Iraklıları galeyane getirmeye çalışan terör örgütü elebaşlarından 'Avares' kod adlı Mustafa Karasu'ya Süleymaniye halkından tokat gibi bir cevap geldi.

Süleymaniyeliler korkudan yerinden çıkamayan Mustafa Karasu'ya "O kadar cesaretin varsa çık ortaya sen yap" çağrısında bulundu.

Türkiye, silahlı kuvvetleri ve istihbaratı ile girilmez denen yerlere giriyor, yapılmaz denenleri yapıyor.

Köşeye sıkışan terör örgütü de halkı Türkiye'ye karşı örgütlemek için çabalıyor.

Sabah'ın haberine göre PKK/KCK terör örgütü elebaşı ve sözde KCK yürütme konseyi üyesi 'Avareş' kod adlı Mustafa Karasu'nun Süleymaniye'de Millî İstihbarat Teşkilatının (MİT) rahatlıkla dolaştığını; Süleymaniye halkının MİT'e tepki göstermesi, Süleymaniyelilerin MİT personelini orada yaşatmaması gerektiğini söylediği bildirildi.

Süleymaniye halkının ileri gelenleri, Türk Silahlı Kuvvetlerinin gerçekleştirdiği başarılı operasyonlar ve etkisiz hale getirilen sözde lider kadrodaki artış nedeniyle sıranın kendisine geleceğinden korkan ve saklandığı yerden çıkamayan terörist elebaşı Karasu'ya "O kadar cesaretin varsa çık ortaya sen yap" çağrısında bulundu.

PKK’ya Eren-13 Operasyonu!PKK'YA EREN-13 OPERASYONU!

İstanbul’u kana bulayacaklardı! 18 yıl hapis istemiİSTANBUL'U KANA BULAYACAKLARDI! 18 YIL HAPİS İSTEMİ

Biden’dan teröristbaşı Mazlum Kobani’ye sözBİDEN'DAN TERÖRİSTBAŞI MAZLUM KOBANİ'YE SÖZ

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika... Görüşme sonrası Erdoğan ve Putin'den peş peşe açıklamalar
Son dakika... Görüşme sonrası Erdoğan ve Putin'den peş peşe açıklamalar
Başkan Erdoğan'ın röportaj verdiği Amerikan CBS News: Türkiye Cumhurbaşkanı meydan okuyor
Başkan Erdoğan'ın röportaj verdiği Amerikan CBS News: Türkiye Cumhurbaşkanı meydan okuyor