sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Uçak ve otobüs yolculuğunda yeni dönem! Aşı olmayan öğrenci ve öğretmene PCR testi şartı! Erdoğan Kabine sonrası açıkladı

Kabine Toplantısı sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Erdoğan, "Aşı olmayan üniversite öğrencilerimizin ve üniversite çalışanlarımızdan da düzenli PCR testi yaptırmalarını talep edeceğiz. Uçak ve şehirlerarası otobüs yolculuğu, konser, tiyatro ve sinema gibi insanların toplu olarak bulunduğu faaliyetler için de zorunlu PCR testi uygulamalarını devreye alacağız." dedi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, testlerin devlet hastanesinde ücretsiz olarak yapılacağını belirtti. Sosyal medyadaki yalan terörüne ilişkin açıklama yapan Erdoğan, "Siyasetçisinden, gazeteci ve sosyal medya trolün kadar yüreği nasır tutmuş figürlerin yalanla çarpıtma ile tahrikle nasıl milletimizin acısını istismara yeltendiğini de unutmayacağız. Meclis’in açılmasıyla, Avrupa’dakine benzer bir sosyal medya düzenlemesini getirmekte kararlıyız." şeklinde konuştu. Başkan Erdoğan "Ana muhalefetin veya ana muhalefetin yanındaki muhaliflerin dediği gibi 1,5 milyon Afgan ülkemizde kesinlikle yok. Bunların hepsi birer yalan." ifadelerini kullandı. Erdoğan, Afganistan'daki gelişmelere ve Taliban'la temasa ilişkin de önemli açıklamalarda bulundu.

Uçak ve otobüs yolculuğunda yeni dönem! Aşı olmayan öğrenci ve öğretmene PCR testi şartı! Erdoğan Kabine sonrası açıkladı
Uçak ve otobüs yolculuğunda yeni dönem! Aşı olmayan öğrenci ve öğretmene PCR testi şartı! Erdoğan Kabine sonrası açıkladı Admin
Bu içerik 25 kez okundu.
Reklam

 Başkan Erdoğan Kabine Toplantısı kararlarını açıkladı! Aşı olmayan öğrenci ve öğretmene PCR testi şartı

Giriş Tarihi: 19.8.2021  18:16 Son Güncelleme: 19.8.2021  20:42

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. Başkan Erdoğan, aşı olmayan öğretmen ve okul personelinden haftada iki kez PCR testi yapılmasının talep edileceğini açıkladı. Erdoğan, ayrıca uçak ve şehirlerarası otobüslerin yanı sıra konser, sinema, tiyatro gibi toplu faaliyet gösterilen alanlarda vatandaşlardan PCR testi isteneceğini ifade etti.

SON DAKİKA: Başkan Erdoğan Kabine Toplantısı kararlarını açıkladı! Aşı olmayan öğrenci ve öğretmene PCR testi şartı

Son dakika: Başkan Erdoğan duyurdu. Yüz yüze eğitimde aşı olmayanlara PCR testi!

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan, "6 Eylül'de yüz yüze eğitimin başlamasıyla henüz aşı olmamış öğretmen ve personelin haftada en az 2 defa PCR testi yaptırmasını isteyeceğiz." dedi.

Video Player

 

 

 

 

00:31 | 01:54

 

Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.

 

Okullarda 6 Eylül'de yüz yüze eğitime başlanması ile birlikte, henüz aşı olmamış öğretmen ve personelin haftada iki kere test yaptırmasını isteyeceğiz.

Son dakika: Kabine Toplantısı sonrası Başkan Erdoğan'dan önemli açıklamalar | Okullar ne zaman açılacak? Aşı olmayanlara kısıtlama gelecek mi?

Son dakika: Kabine Toplantısı sonrası Başkan Erdoğan’dan önemli açıklamalar | Okullar ne zaman açılacak? Aşı olmayanlara kısıtlama gelecek mi?Başkan Erdoğan kritik Kabine Toplantısının ardından canlı yayında son dakika açıklamalarında bulunuyor. Başkan Erdoğan Türkiye'deki yangınların bazılarında sabotaj şüphesinin olduğunu ifade ederken, AFAD tarafından başlatılan yardım kampanyasına ilişkin "Biz de bakanlarımız ve diğer çalışma arkadaşlarımızla birlikte 7 milyon 430 bin liralık bir katkıyla bu kampanyaya iştirak etme kararı aldık." ifadelerini kullandı. Başkan Erdoğan koronavirüs tedbirlerine yönelik yaptığı açıklamalarda ise aşı olmayan öğretmenlerden ve personelden haftada iki defa PCR testi isteneceğini ifade etti. Başkan Erdoğan ayrıca "Aşı olmayan üniversite öğrencilerimizin ve çalışanlarımızdan da düzenli PCR testi yaptırmalarını talep edeceğiz. Uçak ve şehirlerarası yolculuk, konser, sinema gibi toplu faaliyetler için de zorunlu PCR testi uygulamalarını devreye alacağız." dedi.

SON DAKİKA: Başkan Erdoğan Kabine Toplantısı kararlarını açıkladı! Aşı olmayan öğrenci ve öğretmene PCR testi şartı

SON DAKİKA HABERİ: Kabine Toplantısı bugün saat 13.50'de Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde başladı. Başkan Erdoğan'ın liderliğindeki Kabine Toplantısında yüz yüze eğitim, koronavirüs ile mücadele ve aşısızlara kısıtlama uygulanıp uygulanmayacağı ile ilgili kritik kararlar alındı. Gelen son dakika haberine göre; Kabine Toplantısı sona erdi. Başkan Erdoğan, Kabine Toplantısı kararlarını kamuoyuna duyurdu. Erdoğan, "Aşı olmayan üniversite öğrencilerimizin ve üniversite çalışanlarımızdan da düzenli PCR testi yaptırmalarını talep edeceğiz. Uçak ve şehirlerarası otobüs yolculuğu, konser, tiyatro ve sinema gibi insanların toplu olarak bulunduğu faaliyetler için de zorunlu PCR testi uygulamalarını devreye alacağız." dedi. Başkan Erdoğan'ın söz konusu açıklamasının ardından Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, devlet hastanelerinde zorunlu PCR testlerinin ücretsiz yapılacağını açıkladı. İşte Kabine Toplantısı kararları ve son dakika haberinin ayrıntıları…

Son dakika haberleri: Kabine Toplantısı, Başkan Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde saat 13.50'de başladı.

Toplantıda, 'Yüz yüze eğitim nasıl olacak? Aşısızlara kısıtlama gelecek mi? Türkiye Afganistan'da kalacak mı?' gibi kritik sorular yanıt buldu. Gelen son dakika haberine göre; Kabine Toplantısı sona erdi. Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı kararlarını açıkladı.

İşte Başkan Erdoğan'ın konuşmasından öne çıkanlar:

ORMAN YANGINLARIYLA MÜCADELE

"Aziz milletim, değerli basın mensupları sizleri en kalbi duygularımla selamlıyorum. Bugün yaptığımız Kabine Toplantısı'nda sağlıktan afetlere, ekonomiden dış gelişmelere kadar ülkemizin gündemindeki tüm konuları ele aldık.

Bir süredir maruz kaldığımız afetler nedeniyle üzüntülü günler geçiyoruz. Kuraklık nedeniyle tarlalar sürülmeden biçilmek zorunda kaldı. Orman yangınları da küresel sorun haline geldi. 54 ilimizde çıkan yangınlar 154 bin hektarlık alanı etkiledi. 82 bin hektarı Antalya'da, 62 bin hektarı Muğla'dadır. ABD'de 3 milyon hektarı aşkın, Kanada'da 3 milyon hektara yakın, Meksika'da 600 bin hektar alan yanmıştır.

Son 1,5 asrın rekorlarının kırıldığı bu dönemde, 40 dereceyi bulan hava sıcaklığı, 80 km buluna rüzgar hızı nedeniyle yangınların önüne geçilmesi zorlanmıştır. Yangınlara karşı devletimiz ilk andan itibaren mücadele vermiş, vatandaşların yanında yer almıştır. Böylesine bir felaketi istismar edenlere rağmen bu büyük afetin üstesinden geldik. 18 uçak, 68 helikopter 9 İHA 1000'in üzerinde arazöz, 600'ün üzerinde iş makinesi ile müdahale edilmiştir. Diğer kurumlar ve belediyelerden de destek sağlandı. En son Köyceğiz'le birlikte büyük yangınların tamamı kontrol altına alındı, soğutma çalışmaları sürmektedir.

Ormanların yanı sıra 72 bin ekili alan, 2600 tarımsal yapı zarar görmüştür. Bunun yanında yangınlarda 395 büyükbaş, 4505 küçükbaş hayvan, 29 bin 600 kanatlı hayvan itlaf olmuştur.

Orman yangınlarıyla mücadelede bize destek olan ülkelere teşekkür ediyorum. Yangınlar sırasında hayatını kaybeden vatandaşlarımızın acısı da yüreğimizi yakıyor. Orman yangınlarıyla mücadele eden kahramanları unutmayacağız. Yangınlarda zarar gören vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için tespitlerimiz devam etmektedir.

Kabine Toplantısı sonrası Başkan Erdoğan'dan önemli açıklamalar | Video

Evleri tamamen kullanılamaz hale gelen vatandaşlarımıza 1 yıl içerisinde yeni konutları teslim edilecektir. Hayvan kayıpları hibe olarak karşılanacaktır. Fide, tohum gibi ürünler bedelsiz olarak hak sahiplerine verilecektir. Çiftçilerimizi, Yüksek Katma Değerli Alternatif Tarım uygulamalarına yöneltmek için çalışmalarımız sürmektedir.

84 milyon vatandaşımızın her biri için 3 adet olmak üzere 252 milyon fidan yıl bitmeden toprakla buluşturulacaktır. Bu zamana kadar 5,5 milyar fidanı toprakla buluşturduk Yanan yerleri en kısa sürede yeniden ağaçlandıracağız. Kızılay ve AFAD gibi kuruluşlarımız yangın bölgelerinde sürekli görev icra etmiştir. TSK, emniyet ve jandarma da tüm imkanlarıyla seferber olmuştur. Süreci yakından takip ettik.

Afet bölgesi ilan ettiğimiz yerlerdeki vatandaşlarımıza pek çok destek ve erteleme imkanı sağladık. Bunlardan gerekli dersleri çıkardık. Böylesine büyük afeltlere karşı daha hazırlıklı olunmasını sağlayacağız. Aynı şekilde afetlerde daha güçlü ve etkin bir koordinasyon içinde gerekli adımlar atılacak. Yaşadığımız bu büyük yangınlar için milletimize bir kez daha geçmiş olsun diyoruz.

SEL FELAKETLERİ

İç Anadolu'da bazı bölgelerimiz kuraklıkla boğuşurken, Karadeniz'de bazı illerimiz sel felaketi ile karşı karşıya kalmıştır. Kısa sürede yağan büyük miktarda yağışlar sel felaketine neden olmuştur. Bozkurt ilçesinde yıllık yağış miktarı 774 kg iken, bu afette bir kaç günde 453 kg gibi bir seviyeye çıktı. Afet yaşayan diğer ilçelerde de benzer tablo ile karşı karşıyayız. Bu rakamlar, ülkemizin diğer bölgelerinde etkili olan yağış miktarının bir kaç katıdır.

Başkan Erdoğan açıkladı: Aşı olmamış öğretmenler ve personeller haftada 2 kere test yaptıracak | Video

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Toplu sözleşme zammından son dakika haberi: 2022 - 2023 memur ve memur emeklisi zammı belli oldu
Toplu sözleşme zammından son dakika haberi: 2022 - 2023 memur ve memur emeklisi zammı belli oldu
Son dakika haberi: PKK’nın kara kutusu Fırat Şişman'dan çarpıcı itiraflar! Örgüte video ile seslendi...
Son dakika haberi: PKK’nın kara kutusu Fırat Şişman'dan çarpıcı itiraflar! Örgüte video ile seslendi...