sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Kabil'de Taliban'dan uçağa tutunarak kaçmaya çalışan kişiler yere çakıldı! Uçuş öncesi görüntüler ortaya çıktı

Afganistan’da başkent Kabil’de Başkanlık Sarayı’nı işgal ettikten sonra ülke yönetimine de el koyduklarını açıklayan Taliban militanlarının yarattığı kaos, artarak devam ediyor. Ülkeden kaçmak için Kabil Havalimanı’na doluşan binlerce kişinin yarattığı izdiham görüntüleri hafızalardan henüz silinmemişken, yayınlanan yeni görüntüler kan dondurdu.

Kabil'de Taliban'dan uçağa tutunarak kaçmaya çalışan kişiler yere çakıldı! Uçuş öncesi görüntüler ortaya çıktı
Kabil'de Taliban'dan uçağa tutunarak kaçmaya çalışan kişiler yere çakıldı! Uçuş öncesi görüntüler ortaya çıktı Admin
Bu içerik 118 kez okundu.
Advert

Kabil'de Taliban'dan uçağa tutunarak kaçmaya çalışan kişiler yere çakıldı! Uçuş öncesi görüntüler ortaya çıktı

Giriş Tarihi: 16.08.2021  11:19 Güncelleme Tarihi: 16.08.2021 13:50

Kabil'den kaçış! Kan donduran görüntüler: Uçaktan düştüler

 Afganistan'ın başkenti Kabil'de yaşayanlar bu sabah yepyeni bir dünyaya uyandı, Taliban militanları ellerinde silahlarla köşe başlarında bekliyor. Ülkeden kaçmak isteyenlerin yığıldığı Kabil Havalimanı'ndan ise eşi benzeri olmayan görüntüler geliyor. Silah seslerinin duyulduğu havalimanında insanlar umutsuzca uçaklara tırmanırken, ABD askerlerinin açtığı ateşte çok sayıda ölü ve yaralının olduğu bildiriliyor. Uçaklara saklanan üç kişi yüzlerce metre yükseklikten yere düştü.

Taliban'ın Afganistan'ın başkenti Kabil'e girmesinin ardından ülkeden ayrılmak isteyen sivillerin akın ettiği Kabil Uluslararası Havalimanı'nda ABD askerleri havaya ateş açtı. Açılan ateş sonrası 5 kişinin hayatını kaybettiği iddia edildi. Öte yandan uçaklara saklanan üç kişi yüzlerce metre yükseklikten yere düştü. O anlar kameralara böyle yansıdı...

BU ALBÜMÜ PAYLAŞ

Kabil’den kaçış! Kan donduran görüntüler: Uçaktan düştüler

Taliban'ın dün Afganistan'ın başkenti Kabil'e girmesinin, başkanlık sarayı ve kamu binalarının kontrolünü ele geçirmesinin ardından halk arasında panik havası yaşanıyor.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Afganistan'da ülkeden ayrılmak isteyen binlerce sivilin akın ettiği ve ABD askerlerinin havaya ateş açtığı Kabil Uluslararası Havalimanı'nda en az 5 kişi hayatını kaybetti. Taliban'dan kaçarken uçaklara saklanan üç kişi yüzlerce metre yükseklikten yere düştü.

Uçağa tutunarak kaçmaya çalışanlar yere çakıldı

Taliban'ın dün Afganistan'ın başkenti Kabil'e girmesinin, başkanlık sarayı ve kamu binalarının kontrolünü ele geçirmesinin ardından kentte panik havası sürüyor.

Kabil’den kaçış! Kan donduran görüntüler: Uçaktan düştülerKABİL'DE UÇAKTAN DÜŞTÜLER

Ülkeden kaçmak isteyenlerin yığıldığı Kabil Havalimanı'ndan ise eşi benzeri olmayan görüntüler geliyor. Uçaklara saklanan üç kişi yüzlerce metre yükseklikten yere düştü.

Binlerce kişinin akın ettiği ve piste çıktığı Kabil Havalimanı'nda 5 kişinin yaşamını yitirdiği belirtildi.

Uçağa tutunarak kaçmaya çalışanlar yere çakıldı

Hayatını kaybedenlerin, ABD askerlerinin açtığı ateş sonucu mu yoksa izdiham nedeniyle mi öldüğü henüz bilinmiyor.

HALK AKŞAMDAN BERİ HAVAALANINA AKIN EDİYOR
Taliban'ın dün Afganistan'ın başkenti Kabil'e girmesinin, başkanlık sarayı ve kamu binalarının kontrolünü ele geçirmesinin ardından halk arasında panik yaşanıyor.

Ülkeyi terk etmek isteyen binlerce kişi, dün akşamdan bu yana Kabil Uluslararası Havalimanı'na akın etmişti.

Yoğunluğun sabah saatlerinde arttığı havalimanında sivillerin pistte toplandığı görülürken, tahliyeler için alanda bulunan ABD askerleri havaya defalarca ateş açmıştı.

TALİBAN'DAN UÇUŞ YAPILMAYACAK AÇIKLAMASI
Kara yoluyla diğer vilayetlere gitmek isteyenlerin de araç bulmakta çok zorlandığı, taşıma ücretlerinin iki katına çıktığı ifade edilmişti.

KABİL'DE UÇAKTAN DÜŞTÜLER
Ülkeden ayrılma umuduyla bekleyişlerini sürdürenler havalimanında yoğunluk oluştururken, trajik görüntüler sosyal medyaya yansıdı.

Kabil’den kaçış! Kan donduran görüntüler: Uçaktan düştüler

İran'ın resmi medya kuruluşlarından Tehran Times'ın sosyal medya platformunda paylaşılan video uluslararası kamuoyunda gündem oldu.

Tehran Times, "Kabil'den ayrılan bir uçağın tekerleklerine kendilerini bağlayan iki kişi trajik bir şekilde düşerek can verdi" ifadesini kullandı.

Kabil’den kaçış! Kan donduran görüntüler: Uçaktan düştüler

Medya kuruluşu, paylaştığı görüntüleri yorumlarken havalanan bir uçaktan iki kişinin kısa bir arayla uçağın tekerleklerinden düştüğünü ve yere çakıldığını iddia etti. Görüntüler ile ilgili daha fazla detay paylaşılmazken, bu iki kişinin yaşamını yitirdiği öne sürüldü.

Tehran Times'ın Twitter üzerinden paylaştığı bir diğer videoda da benzer görüntüler ortaya çıktı. Bu videoları yorumlayanlar ise bazı Afganların uçağın motor kısmına tutunduğu ve bu sayede ülkeden kaçmaya çalıştıkları iddiasında bulundu.Kabil'den kaçış! Kan donduran görüntüler: Uçaktan düştüler

TALİBAN'DAN UÇUŞ YAPILMAYACAK AÇIKLAMASI

Taliban ise Kabil Uluslararası Havalimanı'nın girişine gelerek, halktan evlerine dönmesini istedi ve şu anda uçuş yapılmayacağını açıkladı. Kara yoluyla diğer vilayetlere gitmek isteyenlerin de araç bulmakta çok zorlandığı, taşıma ücretlerinin iki katına çıktığı ifade ediliyor.

Kabil'den kaçış! Kan donduran görüntüler: Uçaktan düştüler

Birleşik Arap Emirlikleri'ne (BAE) ait Emirates Hava Yollarından yapılan açıklamada da Kabil uçuşlarına ikinci bir emre kadar ara verildiği duyuruldu.

Kabil'den kaçış! Kan donduran görüntüler: Uçaktan düştüler

TALİBAN'IN ÜLKEYE HAKİM OLMA SÜRECİ
ABD ile Taliban arasında Şubat 2020'de varılan barış anlaşması çerçevesinde bu yıl uluslararası güçlerin Afganistan'dan geri çekilme süreci başladı.

 

Kabil'den kaçış! Kan donduran görüntüler: Uçaktan düştüler

Anlaşmada, yabancı güçlere saldırmaması öngörülen Taliban'ın Afgan güvenlik güçlerine yönelik eylemlerine dair hüküm getirilmedi.

Kabil'den kaçış! Kan donduran görüntüler: Uçaktan düştüler

Taliban, eş zamanlı şekilde hazirandan bu yana şiddetli saldırılarla Afganistan'da birçok ilçeyi, son bir ayda da vilayet merkezlerini hızla ele geçirdi.

 

 

 

 

Kabil Havalimanı yakınlarında, bir uçağa tutunan üç kişinin düştüğü görüntüler kaydedildi. Havalimanı yakınında yaşayanlar, söz konusu insanların evlerin çatılarına düştüğünü söyledi.

"YÜKSEK VE ÜRKÜTÜCÜ BİR SES"
Bölge halkı, olayın yaşandığı alanda toplandı. Sakinlerinden biri yaşananları doğrularken, "Bu insanların düşüşü yüksek ve ürkütücü bir ses çıkardı." ifadesini kullandı.


UÇUŞ ÖNCESİ GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI
Hayatını kaybeden kişilerin, uçak havalanmadan önce uçağa tutundukları görüntüleri ortaya çıktı.Afganistan’da başkent Kabil’de Başkanlık Sarayı’nı işgal ettikten sonra ülke yönetimine de el koyduklarını açıklayan Taliban militanlarının yarattığı kaos, artarak devam ediyor. Ülkeden kaçmak için Kabil Havalimanı’na doluşan binlerce kişinin yarattığı izdiham görüntüleri hafızalardan henüz silinmemişken, yayınlanan yeni görüntüler kan dondurdu.

Afganistan'da Taliban militanlarının yönetime el koyması sonucunda başlayan kaos, artarak devam ediyor. NATO kuvvelerinin 20 yılın ardından ülkeden çekilmesiyle başlayan süreçte Taliban, haftalar içinde saldırılarını giderek artırmış, son olarak geçtiğimiz gece başkent Kabil'de bulunan Başkanlık Sarayı, militanlar tarafından basılmıştı.

HAVALİMANINDA İZDİHAM

Taliban'ın yönetime el koymasının ardından Afgan halkı, ülkeden kaçabilmek için Kabil Havalimanı'na akın etmişti.

Büyük bir izdihamın yaşandığı havalimanında binlerce kişinin, uçaklara binebilmek için yaşadığı mücadelenin görüntüleri tazeliğini korurken, ülkeden kan donduran yeni görüntüler geldi.

Hamid Karzai Uluslararası Havalimanı'ndan kalkan uçağın içinde kendine yer bulamayarak uçağın dışına tutunarak seyahat etmeye çalışan üç kişi, metrelerce yükseklikten yere çakıldı.

YERE ÇAKILDILAR!

Can pazarının yaşandığı havalimanında meydana gelen olay, izleyenlerin kanını dondurdu.

Uçağa tutunan üç kişinin metrelerce yükseklikten yere çakıldığı görüntüler, ülkede yaşanan trajediyi gözler önüne serdi.

Afganistan'da dehşete düşüren görüntüler! Havalanan uçaktan düşenler kamerada...

Havalimanı yakınında yaşayanlar, söz konusu insanların evlerin çatılarına düştüğünü söyledi.

Sosyal medyada yayılan görüntülerde görgü tanıklarının olayı doğruladığı yer alırken bölge sakinleri yaşanan korkunç olayı "Bu insanların düşüşü yüksek ve ürkütücü bir ses çıkardı" cümleleriyle anlattı.

Son dakika... Uçaktan düştüler! Dünyada şok etkisi yarattı

Son dakika haberlere göre, Afganistan'ın başkenti Kabil'de yaşayanlar bu sabah yepyeni bir dünyaya uyandı, Taliban militanları ellerinde silahlarla köşe başlarında bekliyor. Ülkeden kaçmak isteyenlerin yığıldığı Kabil Havalimanı'ndan ise eşi benzeri olmayan görüntüler geliyor. Silah seslerinin duyulduğu havalimanında insanlar umutsuzca uçaklara tırmanırken, ABD askerlerinin açtığı ateşte çok sayıda ölü ve yaralının olduğu bildiriliyor. Uçaklara saklanan üç kişi yüzlerce metre yükseklikten yere düştü.

​​​​​​​Afganistan'da bir dönem sona erdi, Taliban örgütü 20 yıl sonra Kabil'e girerken bütün dünya Pazar günü sabahtan bu yana ülkenin başkentinden gelen şok görüntülerle sarsılıyor.Yalnızca dokuz günde Afganistan'ın başkenti Kabil'e giren Taliban örgütü gece yarısı Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda uluslararası medyaya poz verirken, Al Jazeera yaşananları canlı yayınla ekrana getirdi.

Cumhurbaşkanı Eşref Gani Pazar günü Afganistan'dan Özbekistan'a kaçtı, Taliban sözcülerinden biri Kabil'e bu kadar kolay ulaşmalarını beklemediklerini itiraf etti. Afganistan'da savaşın sona erdiğini açıklayan Taliban, ülke içinde ve dışında tüm taraflarla diyaloğa açık olduğunu belirtti.TALİBAN MİLİTANLARI SOKAKLARDATALİBAN MİLİTANLARI SOKAKLARDA 

Yaklaşık 4,5 milyon nüfuslu Afganistan'ın başkenti Kabil'in sakinleri, bu sabah Taliban militanlarının ellerinde silahlarla sokaklarda gezdiği yepyeni bir dünyaya uyandılar.Uluslararası haber ajansı Reuters, Kabil Havalimanı etrafında el koydukları polis araçlarıyla gezen veya ellerinde silahlarla bekleyen Taliban militanlarının fotoğraflarını geçti. Reuters ayrıca, Kabil'i kontrol eden Taliban militanlarının Pazartesi itibarıyla sivillerden silah toplamaya başladığını duyurdu. Taliban, sivillerin artık kendilerini korumasına ihtiyaç duymadığını savunuyor.Al Jazeera'nın Kabil muhabiri Charlotte Bellis, Taliban militanlarının başkentteki her kontrol noktasında görülebileceğini ve şehrin tamamen hakimi olduğunu bildiriyor. Bellis, "Kabil şaşırtıcı bir şekilde çok sakin" diyor.

Uçaktan düştüler! Dünyada şok etkisi yarattıHAVALİMANINDA UMUTSUZ ÇIRPINIŞLAR Afganistan'dan kaçmak isteyenlerin Pazar gününden bu yana akın ettiği Kabil Havalimanı'ndan ise eşi benzeri olmayan görüntüler sosyal medyada paylaşılıyor. Al Jazeera'ya bilgi veren Afganistan savaşında görev alan Amerikan askeri Matt Zeller, halihazırda Kabil'in dışında 44 bin Afgan'ın tahliyeye ihtiyacı olduğunu söyledi.Kelimenin tam anlamıyla kaos yaşanan havalimanında uçaklara binmek isteyenler birbirini ezerken, BBC'ye konuşan bir görgü tanığı bir uçaktan diğerine koştuklarını söyledi. Reuters'ın paylaştığı bir videoda da görgü tanıklarına dayanılarak, havalanması beklenen bir Kam Air uçağının kalkamaması üzerine uçağın içinde bağırış çağırış yaşandığı kaydedildi.

Sabah olduğunda ise kaos daha da büyüdü, kendileri de Kabil'den ayrılmayı bekleyen uluslararası medya çalışanları silah seslerinin duyulduğu ve insanların panik halinde kaçıştığı görüntüleri yayınladı.

10ABD ASKERLERİ ATEŞ AÇTIABD ASKERLERİ ATEŞ AÇTI 

Uluslararası haber ajansları, havalimanını koruyan ABD askerlerinin ateş açtığını 'son dakika' koduyla duyurdu. Pazar gününden bu yana havalimanından sivil uçuşlar yapılamıyor. ABD askerlerinin ateş açtığı görüntüler yayınlandı.

İlk gelen bilgilere göre, Kabil Havalimanı'nda en az beş kişi öldü ve çok sayıda sivil yaralandı. Yerel kaynaklar, silah seslerinin kesilmediğini ve ağır şekilde ateş açıldığını aktarıyor.Kabil Havalimanı'ndan arka arkaya tahliye uçakları havalanırken, uçaklardan birine tutunan üç kişinin yüzlerce metre yükseklikten düştüğü görüntüler bütün dünyada şok etkisi yarattı.

kaynaklar, lastiklerin yanına ya da kanatlara saklanan Afganların Amerikan uçağının havalanmasından dakikalar sonra teker teker yere çakıldığını bildiriyor.Kurbanlardan biri Kabil'deki evlerden birinin çatısına düştü. Sosyal medyada ayrıca havalimanındaki uçaklardan birinin motoruna saklanan Afgan gençlerin görüntüleri paylaşıldı.Pazartesi sabahı apronda bekleyen bir uçağa umutsuzca tırmanmaya ve binmeye çalışanların meydana getirdiği görüntü ise, uzun yıllar unutulmayacak cinsten. BBC'den Nicola Careem, söz konusu kayıt için belki de Afganistan'da gördüğü en üzücü görüntüler olabileceğini söyledi: "BM yok, hükümet yok, yardım örgütleri yok. Hiçbir şey."Afganistan'daki tüm elçilik görevlilerini Kabil Havalimanı'na taşıyan ABD ise, havalimanının kontrolünü eline aldı, Pentagon Kabil'e ek 1000 asker daha gönderiyor. Bu rakamla Kabil'deki ABD askeri sayısı 6 bin olacak.ABD Dışişleri Bakanı, Amerikan vatandaşları ve ABD için çalışan Afgan vatandaşları sivil ve askeri uçaklarla tahliye edildiğini belirtiyor. Özel bir vize almaya hak kazanan yaklaşık 2 bin Afgan son iki hafta içinde ABD'ye vardı.ABD BAYRAĞI İNDİRİLDİABD BAYRAĞI İNDİRİLDİ 

Gece yarısı, Kabil'deki ABD Büyükelçiliği’nde asılı olan Amerikan bayrağı indirildi. Bu, büyükelçilik personelinin tahliyesinde son adımı işaret ediyor.

Reuters’a konuşan bir Dışişleri Bakanlığı yetkilisi, geç saatlerde neredeyse tüm büyükelçilik personelinin havaalanındaki bir tesise taşındığını ve Amerikan bayrağının elçilik binasından indirildiğini doğruladı.

20Batılı ülkeler elçilik çalışanlarını ve vatandaşlarını ülkeden çıkarmak için acele ediyor. Fransa, Almanya ve Hollanda’nın da aralarında bulunduğu bazı AB ülkeleri ise kendileri için çalışan Afganları da aileleriyle birlikte tahliye etmeye çalışıyor.Suudi Arabistan Kabil Büyükelçiliği'nin tahliyesini tamamlarken, Yeni Zelanda gibi ülkeler de Afganistan'a uçak gönderdi. Elçiliğini kapatan ülkeler arasında Güney Kore de var.

NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, ittifakın "Tahliyelere imkan yaratmak ve koordinasyonu sağlamak için Kabil Havaalanı’nın açık tutulmasına yardımcı olmaya çalıştığını" kaydetti.ÇİNDEN TALİBANA YEŞİL IŞIKÇİN'DEN TALİBAN'A YEŞİL IŞIK 

Rusya şimdilik Kabil Büyükelçiliği’ni tahliye etmek için bir gerekçe görmediğini kaydetti. Rusya Dışişleri Bakanlığı, bu sabah yaptığı açıklamada ise Afganistan'daki duruma ilişkin ABD ile iletişim halinde olduklarını, Taliban yönetimini tanımak için ise acele etmeyeceklerini açıkladı.Çin ise, Afganistan’da kontrolü ele geçiren Taliban ile 'dostça ilişkiler' geliştirmeyi hedefliyor. Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hua Chunying, "Çin, Afgan halkının kendi kaderini bağımsız olarak belirleme hakkına saygı duymakla birlikte, Afganistan ile dostane ve işbirliğine dayalı ilişkiler geliştirmeyi amaçlamakta" dedi.Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi (BMGK), Taliban'ın Kabil’e girmesinin ardından Afganistan gündemiyle Pazartesi günü New York’ta acil toplanacak. Çağrı Norveç ve Estonya'dan geldi.KIZ ÇOCUKLARI OKULA GİDEBİLECEK MİKIZ ÇOCUKLARI OKULA GİDEBİLECEK Mİ? 

Taliban örgütü Pazar günü yaptığı çok sayıda açıklama arasında kadın haklarına saygılı olacağını, kadınların yalnız sokağa çıkabileceğini ve burka giymek koşuluyla eğitim alıp çalışabileceğini belirtti.Ancak tam çeyrek asır önce Afganistan'ı ele geçiren örgütün yaptıkları unutulmuş değil. Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres, özellikle kadın ve kız çocuklarının geleceğinden endişeli olduğunu açıkladı.Sözcüsü aracılığıyla yaptığı açıklamasında Guterres, "Genel Sekreter, özellikle zor kazanılmış hakları korunması gereken kadın ve kız çocuklarının geleceği konusunda endişeli" denildi.1996 ve 2001 yılları arasındaki Taliban yönetimi altında yüzlerini örtmeleri gereken kadınlar çalışamıyordu ve erkek bir akrabaları olmadan evden dışarı çıkamıyordu, kız çocukları okula gidemiyordu.

30Taliban, geçen hafta militanlar tarafından kontrol sağlanan Paktiya vilayetinde Covid-19 aşısını yasakladı. Ülkenin doğusundaki Paktiya'daki yasağa ilişkin bir bildiri, hastaneye asıldı.830 MİLYAR DOLAR ÇÖPE GİTTİ830 MİLYAR DOLAR ÇÖPE GİTTİ

AP haber ajansı, ABD'nin çekilmeden önce Afgan ordu birliklerinin eğitimi için 830 milyar dolardan fazla para harcadığını ve tüm çabaların bir hafta içinde çöktüğünü bildirdi.Peştunlar, Tacikler, Hazaralar, Aymaklar (Aimaq), Türkmenler, Özbekler, Kırgızlar ve Beluçilerin de aralarında bulunduğu birçok etnik grubun yaşadığı Afganistan'da, 20 ile 40 arası farklı dil ve lehçe konuşuluyor.On yıllardır çalkantının dinmediği Afganistan'daki kırılmanın başladığı olay, 1979 yılının son günlerinde başlayan Sovyetler Birliği işgali oldu. ABD'nin direnişçilere destek verdiği 10 yıl süren işgal sırasında çok sayıda ülkeden 100 bini aşkın kişi Afganistan'a giderek Sovyetler Birliği'ne karşı savaştı.Sovyetlerin 1989'da Afganistan'dan çekilmesinin ardından bu kez iç savaşa savrulan ülkede, Cumhurbaşkanı Muhammed Necibullah'ın 1992'de devrilmesiyle Afgan nüfusunun yarısını oluşturan Peştun grupların Kabil'deki hakimiyeti de sarsıldı.İç savaş sürerken kurulan Taliban, farklı grupların desteğini aldı ve 27 Eylül 1996'da Kabil'e girerek iktidarı ele geçirdi. Böylece Afganistan'da, ABD liderliğindeki NATO birliklerinin 2001'deki saldırısına kadar devam edecek dönem başlamış oldu.ABD, 11 Eylül 2001 saldırılarından Afganistan'da üslenmiş El Kaide ve lideri Usame Bin Ladin'i sorumlu tuttu. Afganistan'ı yöneten Taliban'dan El Kaide üslerini kapatmasını ve liderlerini ABD'ye teslim etmesini istedi. Taliban reddetti.7 Ekim 2001'de Amerikan ve İngiliz uçaklarının Taliban ve El Kaide hedeflerine hava saldırısıyla Afganistan'da yeni bir savaş başladı. Afganistan'ı bu kez işgal eden ABD'ydi. Washington'ın 20 yıllık savaşı, Taliban'la masaya oturulması ve çekilme kararı alınmasıyla bitti.

Afganistan’daki kaos dünya manşetlerinde! ‘Taliban’ın güçlenmesinden ABD suçlu’ Afganistan'dan son dakika haberleri: Taliban Başkanlık Sarayı'nda! BM toplanıyor

Afganistan'da Taliban tüm büyük vilayet merkezlerinin kontrolünü ele geçirdi

Taliban'ın Afganistan'ı ele geçirmesini ABD istedi! İşte anlaşmalarındaki gizli maddeler...

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Toplu sözleşme zammından son dakika haberi: 2022 - 2023 memur ve memur emeklisi zammı belli oldu
Toplu sözleşme zammından son dakika haberi: 2022 - 2023 memur ve memur emeklisi zammı belli oldu
Son dakika haberi: PKK’nın kara kutusu Fırat Şişman'dan çarpıcı itiraflar! Örgüte video ile seslendi...
Son dakika haberi: PKK’nın kara kutusu Fırat Şişman'dan çarpıcı itiraflar! Örgüte video ile seslendi...