sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

SON DAKİKA: Başkan Erdoğan ve Sudan Egemenlik Konseyi Başkanı Abdulfettah El-Burhan'dan ortak açıklama!

Bugün Başkan Recep Tayyip Erdoğan ile Sudan Egemenlik Konseyi Başkanı Orgeneral Abdulfettah El-Burhan bir araya geldi. İkili görüşmenin ardından heyetler arası toplantıya geçildi. Başkan Recep Tayyip Erdoğan toplantının ardından düzenlenen imza töreninde açıklamalarda bulundu. Başkan Erdoğan Sudan heyetinin ziyaretini tarihi olarak nitelendirdi ve "Sudan, tarihi beşeri, kültüren bağlarımızın olduğu kardeş bir ülkedir. Haksız şekilde yaptırımlara uygulandığı dönemde bile Sudan'ın yanında olduk. Türkiye - Sudan dayanışması güçlenerek yoluna devam edecektir." ifadelerini kullandı.

SON DAKİKA: Başkan Erdoğan ve Sudan Egemenlik Konseyi Başkanı Abdulfettah El-Burhan'dan ortak açıklama!
SON DAKİKA: Başkan Erdoğan ve Sudan Egemenlik Konseyi Başkanı Abdulfettah El-Burhan'dan ortak açıklama! Admin
Bu içerik 96 kez okundu.
Advert

Son dakika: Başkan Erdoğan ve Sudan Egemenlik Konseyi Başkanı Orgeneral Abdulfettah El-Burhan’dan flaş açıklamalar

Giriş Tarihi: 12.08.2021  19:02Güncelleme Tarihi: 12.08.2021  19:28

Son dakika haberleri... Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Sudan Egemenlik Konseyi Başkanı Orgeneral Abdulfettah El-Burhan’ı kabul etti. Kritik görüşmenin ardından Başkan Erdoğan ve El-Burhan ortak açıklamalarda bulundu. 

Son dakika: Başkan Erdoğan ve Sudan Egemenlik Konseyi Başkanı Orgeneral Abdulfettah El-Burhan’dan flaş açıklamalarSon dakika haberleri… Başkan Erdoğan ve Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Sudan Egemenlik Konseyi Başkanı Orgeneral Abdulfettah El-Burhan’ı kabul etti. İki ülke arasında anlaşmaların imza töreni sonrası Başkan Erdoğan ve El-Burhan ortak basın toplantısı düzenledi. "İki ülke arasında dayanışma sürecek." mesajı veren Başkan Erdoğan, "El-Burhan'ın ziyaretinden dolayı bahtiyarlık duyuyorum. Bu ziyaret iki ülke için yeni dönemin başlangıcı olacaktır." dedi. Başkan Erdoğan Türkiye ile Sudan arasında "Enerji, madencilik, tarım, sağlık, finans ve savunma sanayiinde önemli işbirliğine imza attık." ifadelerine yer verdi. Sudan Devlet Başkanı El-Burhan ise "Türkiye her daim Sudan'ın yanında yer almıştır" mesajını verdi.

SON DAKİKA: Başkan Erdoğan ve Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Sudan Egemenlik Konseyi Başkanı Orgeneral Abdulfettah El-Burhan'ı kabul etti. İki ülke arasında anlaşmaların imza töreni sonrası Başkan Erdoğan ve El-Burhan ortak basın toplantısı düzenledi.

SON DAKİKA: Başkan Erdoğan ve Sudan Egemenlik Konseyi Başkanı Abdulfettah El-Burhan'dan ortak açıklama!

Son dakika haberleri... Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Sudan Egemenlik Konseyi Başkanı Orgeneral Abdulfettah El-Burhan’ı kabul etti. Kritik görüşmenin ardından Başkan Erdoğan ve El-Burhan ortak açıklamalarda bulundu. Erdoğan, İki ülke arasında önemli kararlara imza atıldığını belirterek, "Uzun yıllar ciddi sıkıntılar yaşayan Sudan'ın inşallah hak ettiği konuma geleceğine inanıyoruz. Sudan halkı karşılaştığı sorunların üstesinden gelecek güce sahiptir." ifadelerini kullandı.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Sudan Egemenlik Konseyi Başkanı Orgeneral Abdulfettah El-Burhan'ı kabul etti.

Kritik görüşmenin ardından Başkan Erdoğan ve El-Burhan ortak açıklamalarda bulundu.

Erdoğan ve El-Burhan konuşmalarına "Bismillahirahmanirrahim" ifadeleriyle başladı.

Başkan Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:

Bir ilki teşkil eden bu tarihi ziyaretinden büyük bir bahtiyarlık duyuyorum. Sizlerin huzunda bir kez daha ülkemize hoş geldin diyorum. Sudan, tarihi beşeri, kültüren bağlarımızın olduğu kardeş bir ülkedir. Haksız şekilde yaptırımlara uygulandığı dönemde bile Sudan'ın yanında olduk.

"SUDAN'IN HAK ETTİĞİ KONUMA GELECEĞİNE İNANIYORUZ"
Sudan'dan kapsamlı ve önemli bir geçiş dönemi yaşanıyor. Bu meşakatli süreci kardeş Sudan halkının yanında olarak kolaylaştırmaya kararlıyız. Sudan önemli başarılara imza attı. Uzun yıllar ciddi sıkıntılar yaşayan Sudan'ın inşallah hak ettiği konuma geleceğine inanıyoruz. Sudan halkı karşılaştığı sorunların üstesinden gelecek güce sahiptir.

"YAKALADIĞIMIZ İVMEYİ SÜRDÜRECEĞİZ"
Ziraat Katılım Bankamız geçtiğimiz yıl Hartum'da kurumsal şube açmıştı. İkili ilişkilerimizde ve üst düzey temaslarımızda son zamanlarda yakaladığımız ivmeyi sürdüreceğiz.

"TÜRKİYE-SUDAN DAYANIŞMASI GÜÇLENEREK YOLUNA DEVAM EDECEKTİR"
Sudan'ın kalkınmasına yönelik desteğimizi sürdüreceğiz. Bugünkü toplantımızda ikili konuların yanı sıra bölgesel meselelere yönelik fikir alışverişinde bulundu.

Türkiye önümüzdeki dönemde Sudan'ın yanında olmayı sürdürecektir. Türkiye Sudan dayanışması güçlenerek yoluna devam edecektir. Görüşmelerimizin ülkelerimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

EL BURHAN'DAN 'TÜRKİYE' MESAJI
Sudan Egemenlik Konseyi Başkanı El-Burhan ise "Türkiye her daim Sudan'ın yanında yer almıştır" ifadelerini kullandı.

Son dakika... Başkan Recep Tayyip Erdoğan: Türkiye Sudan dayanışması güçlenerek devam edecektir

Son dakika... Başkan Recep Tayyip Erdoğan: Türkiye Sudan dayanışması güçlenerek devam edecektir

Son dakika haberi... Bugün Başkan Recep Tayyip Erdoğan ile Sudan Egemenlik Konseyi Başkanı Orgeneral Abdulfettah El-Burhan bir araya geldi. İkili görüşmenin ardından heyetler arası toplantıya geçildi. Başkan Recep Tayyip Erdoğan toplantının ardından düzenlenen imza töreninde açıklamalarda bulundu. Başkan Erdoğan Sudan heyetinin ziyaretini tarihi olarak nitelendirdi ve "Sudan, tarihi beşeri, kültüren bağlarımızın olduğu kardeş bir ülkedir. Haksız şekilde yaptırımlara uygulandığı dönemde bile Sudan'ın yanında olduk. Türkiye - Sudan dayanışması güçlenerek yoluna devam edecektir." ifadelerini kullandı.

Başkan Recep Tayyip ErdoğanAnkara'da Sudan Egemenlik Konseyi Başkanı Orgeneral Abdulfettah El-Burhan'ı resmi törenle karşıladı. Baş başa görüşmeye geçen Erdoğan ve Burhan, heyetlerarası görüşmenin ardından anlaşmaların imza törenine katıldı. İkili ortak basın toplantısında değerlendirmelerde bulundu.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şu şekilde:

Bir ilki teşkil eden bu tarihi ziyaretinden büyük bir bahtiyarlık duyuyorum. Sizlerin huzurunda bir kez daha ülkemize hoş geldin diyorum. Sudan, tarihi, beşeri, kültüren bağlarımızın olduğu kardeş bir ülkedir. Haksız şekilde yaptırımlara uygulandığı dönemde bile Sudan'ın yanında olduk. Sudan'ı 2 defa ziyaret ettim. Bu ziyaretlerim aynı zamanda Türkiye'den başbakan ve cumhurbaşkanı seviyesinde Sudan'a düzenlenen ilk resmi ziyaretleri teşkil etmişti.

"İŞBİRLİĞİMİZİ KURUMSALLAŞTIRDIK"

Sudan halkının milletimize olan derin muhabbetine pek çok kez şahitlik ettik. 2017 yılında Sudan'a gerçekleştirdiğim ziyaret sırasında ilişkilerimizi stratejik ortaklık seviyesine yükselterek işbirliğimizi kurumsallaştırdık.

Son dakika... Başkan Recep Tayyip Erdoğan, ortak basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu | Video

"SUDAN'IN HAK ETTİĞİ KONUMA GELECEĞİNE İNANIYORUZ"

Sudan'da 2019 yılından bu yana kapsamlı ve önemli bir değişim süreci yaşanıyor. Bu meşakkatli süreci kardeş Sudan halkının ve devletinin yanında olarak kolaylaştırmaya ve bu şekilde geleceğe dayanışma içerisinde sürdürmeye kararlıyız. Aradan geçen süre zarfında kardeşim el-Burhan ve geçiş hükümetinin liderliğinde Sudan önemli başarılara imza attı.

"YAKALADIĞIMIZ İVMEYİ SÜRDÜRECEĞİZ"

Ziraat Katılım Bankamız geçtiğimiz yıl Hartum'da kurumsal şube açmıştı. İkili ilişkilerimizde ve üst düzey temaslarımızda son aylarda yakaladığımız ivmeyi önümüzdeki dönemde de sürdüreceğiz. Özellikle enerji, madencilik, tarım, sağlık, finans, bankacılık, savunma sanayii ve diğer tüm sahalarda işbirliğimizi ilerletme kararlılığımız teyit ettik. Sudan'ın kalkınmasına ve altyapısın geliştirmesine yönelik desteğimizi artırarak sürdüreceğiz.

"TÜRKİYE-SUDAN DAYANIŞMASI GÜÇLENEREK YOLUNA DEVAM EDECEKTİR"

Bugünkü toplantımızda ikili konuların yanı sıra bölgesel meselelere yönelik fikir alışverişinde bulundu. Türkiye önümüzdeki dönemde Sudan'ın yanında olmayı sürdürecektir. Türkiye Sudan dayanışması güçlenerek yoluna devam edecektir. Görüşmelerimizin ülkelerimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum."

Sudan Egemenlik Konseyi Başkanı Orgeneral Abdulfettah El-Burhan'ın açıklamalarından satır başları:

"Çok eski tarihten beri iki ülke arasında köklü ve tarihi ilişkiler bulunmakta. Üzerimize düşen görev ise bunları muhafaza ederek daha ileriye ulaşmak. Ben bu bağlamda Türkiye Cumhuriyeti'nin belli bölgelerinde son günlerde vuku bulan yangınlardan dolayı hayatını kaybedenler için taziyelerimi ve geçmiş olsun dileklerimi iletmek istiyorum.

"TÜRKİYE HEM BÖLGEDE HEM DÜNYADA LİDER BİR ÜLKEDİR"

Türkiye büyük bir devlettir, hem bölgede hem dünyada lider bir ülkedir. Türkiye her daim Sudan'ın yanında yer almıştır. Özellikle de şu an Sudan'ın içinden geçmekte olduğu bu dönüşüm sürecinde de Türkiye yanımızda olmuştur. İnşallah Türkiye ve Türkiye liderliği gibi samimi dostlarımızın süreciyle bu süreci atlatacağız.

"HER TÜRLÜ YAPTIRIMLARIN KALDIRILMASI İÇİN SESİMİZ OLDULAR"

Türkiye korona salgını sürecinde bizlere destek oldu, eğitim sürecinde de aynı şekilde öğrencilerimize ev sahipliği yaptı. Öte yandan gerçekten de Sudan'a uygulanan her türlü yaptırımların kaldırılması için sesimiz oldular, özellikle de Cumhurbaşkanı Erdoğan Sudanlıların ifade ettiği gibi 'güçlü başkan' sloganıyla yanımızda yer aldı."

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Toplu sözleşme zammından son dakika haberi: 2022 - 2023 memur ve memur emeklisi zammı belli oldu
Toplu sözleşme zammından son dakika haberi: 2022 - 2023 memur ve memur emeklisi zammı belli oldu
Son dakika haberi: PKK’nın kara kutusu Fırat Şişman'dan çarpıcı itiraflar! Örgüte video ile seslendi...
Son dakika haberi: PKK’nın kara kutusu Fırat Şişman'dan çarpıcı itiraflar! Örgüte video ile seslendi...