sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Son dakika! Esra Hankulu'nun ölümüyle ilgili gözaltına alınan Ümitcan Uygun 'kasten öldürme' suçundan tutuklandı

Ankara'da Esra Hankulu'nun ölü bulunmasının ardından geceyi beraber geçiren Furkan G., Dilan C ve Ümitcan Uygun gözaltına alındı. Ümitcan Uygun, emniyetteki ifadesinde Esra Hankulu'nun ağzından kan geldiğini öğrendiğinde sağlık ekiplerine haber vermelerini söyleyerek olay yerine yeniden gitmediği ve 'beni karıştırmayın' dediği ortaya çıktı. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından kasten öldürme suçundan Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğine sevk edilen Ümitcan Uygun tutuklandı.

Son dakika! Esra Hankulu'nun ölümüyle ilgili gözaltına alınan Ümitcan Uygun 'kasten öldürme' suçundan tutuklandı
Son dakika! Esra Hankulu'nun ölümüyle ilgili gözaltına alınan Ümitcan Uygun 'kasten öldürme' suçundan tutuklandı Admin
Bu içerik 153 kez okundu.
Advert

Esra Hankulu’nun ölü bulunmasının ardından gözaltına alınan Ümitcan Uygun tutuklandı!

Giriş Tarihi: 6.8.2021  18:32 Son Güncelleme: 6.8.2021  22:48

Son dakika! Esra Hankulu'nun ölümüyle ilgili gözaltına alınan Ümitcan Uygun 'kasten öldürme' suçundan tutuklandı 

 Soruşturma kapsamında, 3 Temmuz'da gözaltına alınan Uygun ile diğer şüpheliler Furkan G. ve Dilan C, emniyetteki işlemlerinin ardından Ankara Adliyesi'ne getirildi. Şüpheliler burada, soruşturmayı yürüten savcıya ifade verdikten sonra sulh ceza hakimliğine sevk edildi. Şüpheli Uygun, "kasten öldürmek" suçundan tutuklanırken, "suç delillerini karartmak" ile suçlanan diğer 2 şüpheli hakkında ise "konutu terk etmeme" şeklinde adli kontrol uygulanmasına karar verildi.

Son dakika! Esra Hankulu’nun ölümüyle ilgili gözaltına alınan Ümitcan Uygun ’kasten öldürme’ suçundan tutuklandı

Son dakika haberi: Aleyna Çakır'ın ölümünde baş şüpheli olan Ümitcan Uygun'un adı başka bir şüpheli ölüm vakasına karıştı. Ankara'da Esra Hankulu'nun evinde ölü bulunmasıyla ilgili olarak gözlatına alınan Uygun'un ifadesi ortaya çıkmıştı. Uygun'un Hankulu’nun ağzından kan geldiği haberini alınca, arkadaşlarına sağlık ekiplerine haber vermelerini söyleyerek ‘beni karıştırmayın’ dediği öğrenildi. Ümitcan Uygun, 'Kasten öldürme' suçundan tutuklama talebiyle sulh ceza hakimliğine sevk edildi. Cumhuriyet savcısı, Fırat G. ve Dilan C.'nin ise 'suç delillerini karartma' suçundan konutu terketmeme adli kontrol hükmü ile serbest kalmalarını talep etti. Gelen son dakika bilgisine göre Ümitcan Uygun tutuklandı.

Son dakika haberi... Geçen günlerde Ankara'da meydana gelen olayda, Esra Hankulu evinde ölü olarak bulundu. Yaşanan gelişmenin ardından genç kızın geceyi beraber geçirdiği Furkan G., Dilan C. ve Ümitcan Uygun gözaltına alındı.

ÜMİTCAN UYGUN 'KASTEN ÖLDÜRME' SUÇUNDAN SULH CEZA HAKİMLİĞİNE SEVK EDİLDİ

Soruşturma kapsamında 3 Temmuz'da gözaltına alınan Uygun ile diğer şüpheliler Furkan G. ve Dilan C, emniyetteki işlemlerinin ardından Ankara Adliyesi'ne getirildi. Savcılık ifadesinin ardından Ümitcan Uygun, 'Kasten öldürme' suçundan tutuklama talebiyle sulh ceza hakimliğine sevk edildi. Cumhuriyet savcısı, Fırat G. ve Dilan C.'nin ise 'suç delillerini karartma' suçundan konutu terketmeme adli kontrol hükmü ile serbest kalmalarını talep etti.

YAZILI AÇIKLAMA YAPILDI

Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği'ne sevk edildiğini açıkladı. Yapılan yazılı açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca E.H. isimli şahsın ölümüyle ilgili başlatılan soruşturma kapsamında olay yerinde gerekli adli inceleme ve araştırmalar yapılmış olup şahsın kesin ölüm nedeninin tespiti için klasik otopsi işlemi yapılmak üzere cenazesi Ankara Adli Tıp Şube Müdürlüğü'ne sevk edilmiştir. Olay günü, olay yerindeki evde bulunan F.G., D.C. ve Ü.U. isimli şahıslar Cumhuriyet Başsavcılığımızın talimatları üzerine kolluk tarafından gözaltına alınmışlardır. Cumhuriyet Savcısı tarafından savunmaları alınan şüphelilerden Ü.U., kasten öldürme suçundan tutuklanmak üzere, diğer şüpheliler F.G ve D. C. suç delillerini gizlemek suçundan adli kontrol talebi ile Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğine sevk edilmiştir."

ÜMİTCAN UYGUN TUTUKLANDI

Uygun nöbetçi sulh ceza hakimliği tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Fırat G. ve Dilan C. ise 'suç delillerini karartma' suçundan konutu terketmeme adli kontrol hükmü ile serbest bırakıldı.

"EVDEN ÇIKTĞIM SIRADA BİR ŞEY FARK ETMEDİM"

Uygun emniyetteki ifadesinde Hankulu'nun ağzından kan geldiğini öğrendiğinde sağlık ekiplerine haber vermelerini söyleyerek olay yerine yeniden gitmediği ve 'beni karıştırmayın' dediği ortaya çıktı. Akşam saatlerinde iş yerinin yakınında gözaltına alınan Uygun, Geceyi beraber geçirdiğimiz doğru ancak ben sabah evden çıktığım sırada bir şey fark etmedim. Esra'nın hayatını kaybettiği için üzgünüm, ölümüyle bir ilgim yoktur" dedi.

Esra Hankulu'nun ölümüyle ilgili gözaltına alınan Ümitcan Uygun adliyeye sevk edildi

"CEZAEVİNDEYKEN DE MEKTUPLAŞIYORLARDI"

Gözaltına alınan Furkan D. Esra Hankulu'yu kız arkadaşı Dilan C. aracılığıyla tanıdığını, birlikteliklerinin Uygun'un cezaevine girmeden önce başladığını söyledi. Furkan D., "Esra Hankulu ile Ümitcan Uygun'un birliktelikleri cezaevine girmeden önce başladı. Cezaevindeyken de mektuplaşıyorlardı" dedi.

ÜMİTCAN UYGUN'UN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLAMAK İÇİN PASTA ALMIŞ

Furkan D. ifadesinin devamında olay günü alkol aldıklarını belirtti ve "Daha sonra Esra Hankulu Ümitcan'ın doğum gününü cezaevinde olduğu için kutlayamadığını bu nedenle pasta aldığını söyledi. Esra Ümitcan'a mesaj attı o geldiğinde çorbacıya gittik daha sonra Esra'nın evine geçtik. Eve gittiğimizde Esra çay demledi, pastayı kestik" şeklinde konuştu.

"BİR ANDA KİTLENDİ VE DÜŞTÜ"

Esra'nın birden ağlamaya başladığını aktaran Furkan D., "Babamın mezarına gideceğim dedi, bu saatte gidilmez dedik. Sonra bir anda kitlendi ve düştü. Ümit, Dilan ve ben Esra'yı banyoya götürdük ayılması için soğuk su tuttuk kendine geldi" dedi.

"ÜMİT, BENİ KARIŞTIRMAYIN" DEDİ

Furkan G., uyumak için kanepeye uzandıklarını ardından Ümitcan Uygun'un Esra'yı kucağına alarak başka bir odaya götürdüğünü söyledi. Furkan G., "Sabah Ümit'in evden çıktığını duydum. Dilan tuvalete gitmek için kalktığında 'Esra'ya bak mosmor olmuş' dedi. Ben de hemen odaya gittim vücudunda morartılar vardı. Göğsünü, boynunu kontrol ettiğimde nefes almadığını fark ettim. Sağlık ekiplerine haber verdik. Ümit'i arayarak, 'Kardeş kız mosmor olmuş gel yardımcı ol' dedim. O da 'Polisi ambulansı arayın beni ama beni karıştırmayın' dedi" diye konuştu.

ÜMİTCAN UYGUN'UN İFADESİ ORTAYA ÇIKTI

Emniyette ifade veren Ümitcan Uygun, "Esra'ya ayran içirdik ve kusmaya başladı. Kustuktan sonra Esra'yı salonda bulunan çekyata ıslak bir şekilde yatırdık. Ben ve Esra bir kanepede Dilan ve Furkan ise diğer kanepede yaklaşık bir saat uzandıktan sonra yatak odasına tekrar geçtik. Ben Esra'nın ıslak olmasından dolayı üzerini çıkardım ve uzun askılı boydan bir elbise giydirdim. Yatağa uzandıktan sonra da 'biraz uyuyayım da kendime geleyim' dedi. Bu esnada Esra'nın titremesi hafif şekilde devam ediyordu. Esra yaklaşık 10-15 dakika sonra uyudu. Bende yatağın sağ tarafına geçerek oturdum ve telefon ile oynamaya başladım. Saat 07.30 sıralarında bende uyuya kalmışım. Saat 10.15 sıralarında soy ismini bilmediğim avukatım Zehra beni arayarak 'adliyede seni bekliyorum, ifaden var' dedi, bende 'uyuya kalmışım abla hemen geliyorum' dedim ve telefonu kapattım. Benim telefonum çaldığında telefonun sesine Esra'da uyandı ve lavaboya gitti. Lavabodan geldiğinde ben üzerimi giyiniyordum. Esra tekrar yatağa uzandı 'bir daha içmeyeceğim ne lanet şeymiş" dedi. Ben de 'taksi çağır ben ifadeye gideceğim' dedim. Esra da benim telefonumdan taksi durağını arayarak taksi istedi. Yaklaşık 2-3 dakika sonra taksi geldi" dedi.

 

 

 

 

SON DAK

Son dakika: Esra Hankulu'nun ölümüyle ilgili flaş gelişme! Ümitcan Uygun tutuklandı

GÜNDEM

Giriş Tarihi: 06.08.2021  18:35Güncelleme Tarihi: 06.08.2021  23:07

ABONE OL 

Son dakika: Esra Hankulu’nun ölümüyle ilgili flaş gelişme! Ümitcan Uygun tutuklandıSon dakika haberleri... Esra Hankulu'nun şüpheli ölümüne ilişkin gözaltına alınan Ümitcan Uygun 'kasten öldürme' suçundan nöbetçi sulh ceza mahkemesi tarafından tutuklandı. Diğer iki şüpheli F.G. ile D.C. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Sosyal medyadan devleti kötüleyen paylaşımlar yaptığı tespit edilen Ümitcan Uygun'un ağabeyi Erol Uygun da gözaltına alındı.

Soruşturma kapsamında gözaltına alınan Uygun ile diğer şüpheliler Furkan G. ve Dilan C, emniyetteki işlemlerinin ardından Ankara Adliyesi'ne getirildi.

Şüpheliler, soruşturmayı yürüten savcıya ifade verdi. Dün de adliyeye getirilen şüpheliler hakkında bir günlük ek gözaltı süresi verilmişti.

TUTUKLANDI

Ankara'nın Mamak ilçesinde yaşanan olayda Esra Hankulu evinde ölü bulunmuş ve geceyi Ümitcan Uygun'la beraber geçirdiği tespit edilmişti. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Uygun, savcılık ifadesinin ardından tutuklanma talebiyle Sulh Ceza Hakimliğine sevk edildi. Sulh Ceza Hakimliğince, Uygun hakkında 'kasten öldürme' suçundan tutuklama kararı çıktı.

ÜMİTCAN UYGUN'UN AĞABEYİ GÖZALTINDA

Esra Hankulu'nun şüpheli ölümüne ilişkin gözaltına alınan Ümitcan Uygun'un ağabeyi Erol Uygun, "Türkiye Cumhuriyeti devletini aşağılama" suçundan gözaltına alındı.

Ankara Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, şunları kaydedildi:

"Esra Hankulu'nun ölümüyle ilgili olarak Ümitcan Uygun'un gözaltına alınması sonrası, '@umitcanuygun_' sosyal medya hesabı üzerinden devletimizi aşağılayıcı paylaşımlar yaptığı tespit edilen ağabeyi Erol Uygun, Cumhuriyet Savcılığı talimatıyla 06.08.2021 günü yakalanarak gözaltına alınmıştır. Konuyla ilgili adli işlemler devam etmektedir."

Ümitcan Uygun adliyeye sevk edildiÜMİTCAN UYGUN ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gündeme gelen Aleyna Çakır olayının baş şüphelisi Ümitcan Uygun ile aynı evde kalan Esra Hankulu ölü bulundu. Uygun, gözaltına alınırken, ağabeyi sosyal medya hesabından tehditler savurdu.

Esra Hankulu ölü bulundu! Müge Anlı ile Tatlı Sert’te gündeme gelen Aleyna Çakır olayının şüphelisi Ümitcan Uygun’un ağabeyinden tehdit

ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Ümitcan Uygun ile aynı evde kalan 25 yaşındaki Esra Hankulu isimli genç kadın ölü bulundu. Esra Hankulu'nun ağzından kan gelmiş halde bulunduğu, vücudunda ise herhangi bir darp izine rastlanmadığı belirtildi. Uygun ve diğer iki arkadaşı gözaltına adliyeye sevk edildi.

ÜMİTCAN UYGUN TUTUKLANDI

Esra Hankulu'nun ölümüyle ilgili başlatılan soruşturma kapsamında savcılık sorgulamasının ardından Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği'ne sevk edilen şüphelilerden Ümitcan Uygun, 'kasten öldürme' suçundan tutuklandı.

Furkan G. ve Dilan C. hakkında ise ise suç delillerini gizlemek suçundan adli kontrol kararı verildi.

Esra Hankulu ölü bulundu! Müge Anlı ile Tatlı Sert’te gündeme gelen Aleyna Çakır olayının şüphelisi Ümitcan Uygun’un ağabeyinden tehdit

Ankara'nın Mamak İlçesi'nde yaşayan Esra Hankulu(25) 18 yaşındaki Furkan G. ve 20 yaşındaki Dilan C.'yi arayarak, babasının mezarına gitmek istediğini söyledi. Olay günü Hankulu'nun tek başına yaşadığı eve giden arkadaşları ve sevgilisi Ümitcan Uygun akşam birlikte alkol aldı.

Esra Hankulu ölü bulundu! Müge Anlı ile Tatlı Sert’te gündeme gelen Aleyna Çakır olayının şüphelisi Ümitcan Uygun’un ağabeyinden tehdit

Bir süre önce eşinden boşanan Esra Hankulu ile Ümitcan Uygun geceyi aynı odada geçirdi. Ertesi gün saat 15.00'da uyanan Furkan G. ve Dilan C. odasına girdikleri Esra Hankulu'yu hareketsiz halde buldu.

Esra Hankulu ölü bulundu! Müge Anlı ile Tatlı Sert'te gündeme gelen Aleyna Çakır olayının şüphelisi Ümitcan Uygun'un ağabeyinden tehdit

ÜMİTCAN UYGUN'UN ESRA HANKULU İLE KALDIĞI KAMERALARDAN TESPİT EDİLDİ

SABAH'ın ulaştığı bilgilere göre Hankulu'nun hayatını kaybettiği gece yanında, erkek arkadaşı olduğu iddia edilen Ümitcan Uygun olduğu ve incelenen kamera kayıtlarında da saat 11.00'da Uygun'un evden çıktığı görüldü.

BASINA GÖRÜNTÜ VERMEMEK İÇİN YOĞUN TEDBİR UYGULANDI

Öte yandan Uygun'un adliyeye girişinde yoğun güvenlik önlemi alındı ve basına görüntü verilmemesi için yoğun tedbirler uygulandı. Ankara Adliyesi'nin tüm kapıları polis tarafından basına kapatıldı.

KESİN ÖLÜM NEDENİ OTOPSİ RAPORUYLA NETLEŞECEK

Aleyna Çakır'ın ölümünün ardından bir süre gündem olan ve sonrasında 'uyuşturucu madde kullandırmayı özendirme' suçundan cezaevine giren Uygun, yaklaşık 3 hafta önce tahliye edilmişti. Evde inceleme yapan ekipler tarafından hayatını kaybeden Hankulu'nun vücudunda herhangi bir kesici alet ya da silahla yaralama izine rastlanmadığı öğrenilirken, kesin ölüm nedeninin Adli Tıp Kurumu tarafından çıkacak otopsi raporuyla netleşeceği ifade edildi.

ÜMİTCAN UYGUN KİMDİR ? İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Son Dakika: Tehditler savuran Ümitcan Uygun'un ağabeyi Erol Uygun gözaltına alındı

Son Dakika: Tehditler savuran Ümitcan Uygun'un ağabeyi Erol Uygun gözaltına alındı

Ümitcan Uygun'la Esra'nın son konuşmaları ortaya çıktı: Bir daha içmeyeceğim ne lanet şeymiş

Ümitcan Uygun'la Esra'nın son konuşmaları ortaya çıktı: Bir daha içmeyeceğim ne lanet şeymiş

Son Dakika: Esra Hankulu'nun şüpheli ölümü üzerine gözaltına alınan Ümitcan Uygun tutuklandı

Olay gecesi evde bulunan arkadaşlarından Ümitcan Uygun'u zora sokacak sözler: Esra'yı odaya götürürken baygın değildi

Olay gecesi evde bulunan arkadaşlarından Ümitcan Uygun'u zora sokacak sözler: Esra'yı odaya götürürken baygın değildi

Ümitcan Uygun’un ifadesi ortaya çıktı! Esra Hankulu ölü bulunmuştuÜMİTCAN UYGUN'UN İFADESİ ORTAYA ÇIKTI! ESRA HANKULU ÖLÜ BULUNMUŞTU

.İKA: Ümitcan Uygun ilk ifadesini verdi! Esra Hankulu ölü bulunmuştu "Kucaklayıp odaya götürürken baygın değildi"

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Toplu sözleşme zammından son dakika haberi: 2022 - 2023 memur ve memur emeklisi zammı belli oldu
Toplu sözleşme zammından son dakika haberi: 2022 - 2023 memur ve memur emeklisi zammı belli oldu
Son dakika haberi: PKK’nın kara kutusu Fırat Şişman'dan çarpıcı itiraflar! Örgüte video ile seslendi...
Son dakika haberi: PKK’nın kara kutusu Fırat Şişman'dan çarpıcı itiraflar! Örgüte video ile seslendi...