sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Esra Hankulu’nun ölü bulunmasının ardından gözaltına alınan Ümitcan Uygun tutuklandı!

Ankara'da Esra Hankulu'nun ölü bulunmasının ardından geceyi beraber geçiren Furkan G., Dilan C ve Ümitcan Uygun gözaltına alındı. Ümitcan Uygun, emniyetteki ifadesinde Esra Hankulu'nun ağzından kan geldiğini öğrendiğinde sağlık ekiplerine haber vermelerini söyleyerek olay yerine yeniden gitmediği ve 'beni karıştırmayın' dediği ortaya çıktı. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından kasten öldürme suçundan Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğine sevk edilen Ümitcan Uygun tutuklandı.

Esra Hankulu’nun ölü bulunmasının ardından gözaltına alınan Ümitcan Uygun tutuklandı!
Esra Hankulu’nun ölü bulunmasının ardından gözaltına alınan Ümitcan Uygun tutuklandı! Admin
Bu içerik 21 kez okundu.
Reklam

Esra Hankulu’nun ölü bulunmasının ardından gözaltına alınan Ümitcan Uygun tutuklandı!

Giriş Tarihi: 6.8.2021  18:32 Son Güncelleme: 6.8.2021  22:48

Son dakika! Esra Hankulu'nun ölümüyle ilgili gözaltına alınan Ümitcan Uygun 'kasten öldürme' suçundan tutuklandı 

 Soruşturma kapsamında, 3 Temmuz'da gözaltına alınan Uygun ile diğer şüpheliler Furkan G. ve Dilan C, emniyetteki işlemlerinin ardından Ankara Adliyesi'ne getirildi. Şüpheliler burada, soruşturmayı yürüten savcıya ifade verdikten sonra sulh ceza hakimliğine sevk edildi. Şüpheli Uygun, "kasten öldürmek" suçundan tutuklanırken, "suç delillerini karartmak" ile suçlanan diğer 2 şüpheli hakkında ise "konutu terk etmeme" şeklinde adli kontrol uygulanmasına karar verildi.

Son dakika! Esra Hankulu’nun ölümüyle ilgili gözaltına alınan Ümitcan Uygun ’kasten öldürme’ suçundan tutuklandı

Son dakika haberi: Aleyna Çakır'ın ölümünde baş şüpheli olan Ümitcan Uygun'un adı başka bir şüpheli ölüm vakasına karıştı. Ankara'da Esra Hankulu'nun evinde ölü bulunmasıyla ilgili olarak gözlatına alınan Uygun'un ifadesi ortaya çıkmıştı. Uygun'un Hankulu’nun ağzından kan geldiği haberini alınca, arkadaşlarına sağlık ekiplerine haber vermelerini söyleyerek ‘beni karıştırmayın’ dediği öğrenildi. Ümitcan Uygun, 'Kasten öldürme' suçundan tutuklama talebiyle sulh ceza hakimliğine sevk edildi. Cumhuriyet savcısı, Fırat G. ve Dilan C.'nin ise 'suç delillerini karartma' suçundan konutu terketmeme adli kontrol hükmü ile serbest kalmalarını talep etti. Gelen son dakika bilgisine göre Ümitcan Uygun tutuklandı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500