sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Algı operasyonu ellerinde patlayınca çılgına döndüler! CHP'li vekilin şoförü basın emekçilerinin üzerine yürüdü.

Türkiye, orman yangınlarına karşı verdiği mücadelenin yanı sıra yalan haberlerle de mücadele ediyor. Yalan haberlerin yayılması ve pompalanmasında meşaleyi taşıyan isimlerse CHP'li vekiller. Dezenformasyon yaymayı kendine görev addeden CHP'nin Antalya Milletvekili Rafet Zeybek'in şoförü yalan haberlerin yayılmasını engellemek için bölgede görev yapan basın emekçilerinin üstüne yürüdü. Söz konusu saldırıya sert tepki gösteren İletişim Başkanı Fahrettin Altun, ''Milletin vekilliğini yapması gereken bir kişi nasıl olur da bu zor günlerde kamuoyunu bilgilendirmek ve dezenformasyonla mücadele etmek için sahada çalışan basın mensuplarına böyle davranır? Hem de bir kadına; aklım almıyor!" dedi..

Algı operasyonu ellerinde patlayınca çılgına döndüler! CHP'li vekilin şoförü basın emekçilerinin üzerine yürüdü.
Algı operasyonu ellerinde patlayınca çılgına döndüler! CHP'li vekilin şoförü basın emekçilerinin üzerine yürüdü. Admin
Bu içerik 64 kez okundu.
Advert

CHP Antalya Milletvekili Rafet Zeybek yangın bölgesinde basın çalışanlarının üzerine yürüdü!

Giriş Tarihi: 5.8.2021  22:53Son Güncelleme: 6.8.2021  01:02

Algı operasyonları ortaya çıkınca küplere bindiler! CHP'li Rafet Zeybek'in şoförü basın emekçilerinin üzerine yürüdü

Türkiye yangınlarla mücadele ederken CHP'li isimler yalan yanlış bilgilerle olayları provoke ediyor. CHP'nin Antalya Milletvekili Rafet Zeybek, yangın bölgelerine 'hava müdahalesi yapılmadığına' dair algı operasyonu yaparken bu durumun yalan olduğunu ortaya çıkaran basın çalışanlarının üzerine yürüdü. Zeybek'in şoförü, yaydıkları dezenformasyonla mücadele eden basın mensuplarına saldırmaya kalktı.

takvim.com.tr

Utanmasalar kadın muhabiri dövecekler

Türkiye 190'dan fazla noktada çıkan yangınlarla mücadele ederken CHP'li isimler yalan yanlış bilgilerle algı operasyonları yapıyor.

CHP'li vekillerin ortaya attığı iddiaların başında ise 'Yangına hava müdahalesi yok' oldu. Fakat bu tip açıklamaların yapıldığı sırada yayına yansıyan helikopter ve uçak sesleri bu iddiaların gerçeği yansıtmadığını gözler önüne serdi. Yapılan canlı yayınlarla da birçok bölgede alevlere karşı havadan da mücadelenin sürdüğü açık bir şekilde görüldü.

Algı operasyonları ortaya çıkınca küplere bindiler! CHP’li Rafet Zeybek’in şoförü basın emekçilerinin üzerine yürüdü

Türkiye bir yandan çıkan orman yangınlarına karşı mücadele verirken, bir yandan da dezenformasyona karşı mücadele veriyor. CHP'nin Antalya Milletvekili Rafet Zeybek, hava müdahalesiyle ilgili dezenformasyon yayarken, bu durumu ortaya çıkaran basın çalışanları saldırıya uğradı. Zeybek'in şoförü, algı operasyonu ortaya çıkınca kadın bir basın emekçisinin üzerine yürdü. Araya girenler olayın fiziki şiddete dönüşmesini engellerken, İletişim Başkanı Fahrettin Altun konuya tepki gösterdi ve "Milletin vekilliğini yapması gereken bir kişi nasıl olur da bu zor günlerde kamuoyunu bilgilendirmek ve dezenformasyonla mücadele etmek için sahada çalışan basın mensuplarına böyle davranır? Hem de bir kadına; aklım almıyor!" dedi.

Türkiye'de art arda çıkan orman yangınlarına karşı mücadeleler son hızıyla devam ediyor. Bugüne kadar meydana gelen 197 orman yangınının 185'i kontrol altına alınırken, 12 yangına karşı mücadele sürüyor. Özellikle Antalya ve Muğla'daki yangınlar ciddi boyutlara ulaşırken, alevlere karşı havadan ve karadan müdahale ediliyor.

YANGINDA DEZENFORMASYONA KARŞI MÜCADELE

Bu süreç içerisinde Türkiye'nin mücadele verdiği tek unsur yangın olmadı. Sosyal medyada hızla yayılan dezenformasyonlara karşı mücadele de bu süreçte öne çıkan unsurlardan biri oldu.

CHP'li vekilin şoförü basın emekçilerinin üzerine yürüdü | Video

ÜZERLERİNDEN UÇAK VE HELİKOPTER GEÇERKEN, HAVA MÜDAHALESİ OLMADIĞINI İDDİA ETTİLER

Çoğunlukla CHP'li vekillerin ortaya attığı iddialar kısa sürede vatandaşlar arasında hızla yayıldı. Bu iddialardan en çok dikkat çeken ise 'Yangına hava müdahalesi yok' iddiası oldu. Fakat bu tip açıklamaların yapıldığı sırada yayına yansıyan helikopter ve uçak sesleri bu iddiaların gerçeği yansıtmadığını gözler önüne serdi. Yapılan canlı yayınlarla da birçok bölgede alevlere karşı havadan da mücadelenin sürdüğü açık bir şekilde görüldü.

ALGI OPERASYONU ORTAYA ÇIKAN ZEYBEK KÜPLERE BİNDİ

Antalya'nın CHP'li vekili Rafet Zeybek de hava müdahalesinin olmadığını savunan isimlerden biriydi. Zeybek'in algı operasyonu yapılan canlı yayınlarla ortaya çıkarken, bu durumu gözler önüne seren basın emekçileri saldırıya uğradı. Kadın bir basın çalışanı günlerdir bölgede olduklarını söyledi ve havada görev yapan uçakları net bir şekilde gördüklerini söyledi.

Rafet Zeybek

ZEYBEK'İN ŞOFÖRÜ KADIN ÇALIŞANIN ÜZERİNE YÜRÜDÜ

Bu sırada CHP'li Zeybek'in şoförü ise kadının üzerine yürüdü. Olay yerinde bulunanlar araya girerek saldırının fiziki boyuta ulaşmasının önüne geçerken, Zeybek ve şoförü araçlarıyla bölgeden uzaklaştı.

CHP'Lİ ZEYBEK'İN ALGI OPERASYONU BOZULDU
CHP'lilerin son skandallarından biri de Antalya'da yaşandı. CHP' Antalya milletvekil Rafet Zeybek bölgedeki yangına hava müdahalesinin olmadığı yönünde bir algı operasyonuna imza atarken bu yalan gazeteciler tarafından ortaya çıkarıldı.

ZEYBEK VE ŞOFÖRÜNDEN BASIN ÇALIŞANLARINA SALDIRI GİRİŞİMİ
Zeybek'in algı operasyonu yapılan canlı yayınlarla ortaya çıkarken, bu durumu gözler önüne seren basın emekçileri saldırıya uğradı. Ülke TV muhabiri günlerdir bölgede olduklarını söyledi ve havada görev yapan uçakları net bir şekilde gördüklerini söyledi. Bu sırada CHP'li Zeybek'in şoförü ise muhabirin üzerine yürüdü.

Olay yerinde bulunanlar ve A Haber muhabiri araya girerek saldırının fiziki boyuta ulaşmasının önüne geçti.

UTANMASALAR KADIN MUHABİRİ DÖVECEKLER
A Haber muhabiri Çağdaş Evren Şenlik de duruma tepki göstererek, "İşleri güçleri provokasyon. utanmasalar kadın muhabiri dövecekler" ifadelerini kullandı.

ALTUN'DAN TEPKİ
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, CHP'li vekil Zeybek'e sosyal medya hesabından sert tepki gösterdi.

Altun yaptığı açıklamada, ''Milletin vekilliğini yapması gereken bir kişi nasıl olur da bu zor günlerde kamuoyunu bilgilendirmek ve dezenformasyonla mücadele etmek için sahada çalışan basın mensuplarına böyle davranır? Hem de bir kadına; aklım almıyor! Haklı mücadelenizde yanınızdayız.'' ifadelerine yer verdi.

 

ALTUN'DAN TEPKİ: AKLIM ALMIYOR!

Konuyla ilgili olarak İletişim Başkanı Fahrettin Altun açıklamalarda bulundu ve yaşanan olaya tepki gösterdi. Altun, "Milletin vekilliğini yapması gereken bir kişi nasıl olur da bu zor günlerde kamuoyunu bilgilendirmek ve dezenformasyonla mücadele etmek için sahada çalışan basın mensuplarına böyle davranır? Hem de bir kadına; aklım almıyor! Haklı mücadelenizde yanınızdayız Ülke TV" dedi.

Orman yangınlarıyla ilgili flaş açıklamalarORMAN YANGINLARIYLA İLGİLİ FLAŞ AÇIKLAMALAR

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Toplu sözleşme zammından son dakika haberi: 2022 - 2023 memur ve memur emeklisi zammı belli oldu
Toplu sözleşme zammından son dakika haberi: 2022 - 2023 memur ve memur emeklisi zammı belli oldu
Son dakika haberi: PKK’nın kara kutusu Fırat Şişman'dan çarpıcı itiraflar! Örgüte video ile seslendi...
Son dakika haberi: PKK’nın kara kutusu Fırat Şişman'dan çarpıcı itiraflar! Örgüte video ile seslendi...