sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Son dakika | Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli açıkladı! Türkiye'deki alev kapanları tek tek sönmeye başladı

Emniyet Genel Müdürlüğü yangınlar nedeniyle sosyal medyada bilgi kirliliği oluşturan hesap ve platformlarla ilgili açıklamada bulundu. Açıklamada "Türk Milletini, Türkiye Cumhuriyeti Devletini, Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini alenen aşağılayıcı nitelikte paylaşımda bulunan şahıslar yapılan çalışmalar sonucu tespit edilmekte ve gecikmeksizin adli mercilere gönderilerek gerekli yasal işlemler yapılmaktadır." denildi.

Son dakika | Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli açıkladı! Türkiye'deki alev kapanları tek tek sönmeye başladı
Son dakika | Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli açıkladı! Türkiye'deki alev kapanları tek tek sönmeye başladı Admin
Bu içerik 24 kez okundu.
Advert

Son dakika | Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli açıkladı! Türkiye'deki alev kapanları tek tek sönmeye başladı

Giriş Tarihi: 01.08.2021  09:36 Güncelleme Tarihi: 01.08.2021  13:21

 Türkiye'de 28-31 Temmuz tarihleri arasında çıkan 107 yangından 101'i kontrol altına alındı. Sabah saatlerinde Muğla Marmaris ve Köyceğiz'deki orman yangınlarına havadan mücahale yeniden başladı. Mersin Silifke ve Antalya Gazipaşa'daki yangınlar kontrol altına alındı.

Son dakika | Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli açıkladı! Türkiye'deki alev kapanları tek tek sönmeye başladıSon dakika haberi...Türkiye'yi saran yangınlarla ilgili söndürme çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Müjdeli haberleri peş peşe veren Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Mersin Silifke’de çıkan 2 yangın kontrol altına alındı. Böylece Mersin'de son 4 günde 8 orman yangını kontrol altına alınmış oldu.Soğutma çalışmaları devam ediyor." dedi. Bakan Pakdemirli ayrıca "Antalya Gazipaşa yangını kontrol altına alındı. Soğutma çalışmaları devam ediyor." ifadelerini kullandı. Bakan Pakdemirli, Muğla Bodrum'daki yangının da kontrol altına alındığını ve soğutma çalışmalarının devam ettiğini açıkladı. Sosyal medyadaki asılsız iddialar hakkında açıklamada bulunan Emniyet Genel Müdürlüğü ise söz konusu provokatörler hakkında işlem yapıldığını duyurdu.

SON DAKİKA: Türkiye'de orman yangınlarında son durum! 112 orman yangınından 102'si kontrol altına alındı! EGM'den flaş açıklama

Son dakika haberleri... Türkiye'nin son günlerdeki bir numaralı gündem maddesi orman yangınları! Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli 28 Temmuz-1 Ağustos 2021 tarihleri arasında yurt genelinde başlayan 112 orman yangınından 102'sinin kontrol altına alındığını duyurdu. Antalya Manavgat ve Muğla Marmaris'te ise alevlerle savaş devam ediyor. Emniyet Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada ise orman yangınlarıyla ilgili sosyal medyada dezenformasyon yaratıp halkı kin ve nefrete sürükleyen paylaşımlarla ilgili işlem başlatılacağı duyuruldu. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum 257 kişilik ekibin teknolojinin son imkanlarıyla hasar tespiti yaptığını ve yaraların sarılması için çalışmalara başladığını duyurdu. İşte Türkiye'deki orman yangınlarında son durum...

Orman yangınlarında son durum

Türkiye'de 28-31 Temmuz tarihleri arasında çıkan 107 yangından 101'i kontrol altına alındı. Sabah saatlerinde Muğla Marmaris ve Köyceğiz'deki orman yangınlarına havadan mücahale yeniden başladı. Mersin Silifke ve Antalya Gazipaşa'daki yangınlar kontrol altına alındı.

İŞTE SAAT SAAT TÜRKİYE'DEKİ ORMAN YANGINLARINDA SON DAKİKA GELİŞMELERİ

13.12 MURAT KURUM: 257 KİŞİ HASAR TESPİTİ İÇİN SAHADA

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Twitter'dan yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Yangınla mücadelemizin 5'inci gününde devletimizin tüm imkânları, sahadaki ekip ve teçhizatımızla hasar tespit çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. Seferberlik anlayışı içinde, bir ve beraber hareket ederek vatandaşlarımızın yanındayız.

Antalya, Mersin, Osmaniye, Adana, Muğla ve Kilis'te sahadaki 257 kişilik ekibimiz ve mobil laboratuvarlarımızla, teknolojinin tüm imkanlarıyla hasar tespit çalışmalarımıza hızlı bir şekilde devam ediyoruz.

ANTALYA MANAVGAT; Hasar tespit çalışmalarımızı 33 mahallenin 30'unda tamamladık, 3 mahallede devam ediyoruz. 2.331 binada 768 konut, 38 ticarethane, 224 ahır ve 416 diğer hane; toplam 1.446 bağımsız birimin ağır hasarlı, acil yıkılacak, yıkık olduğunu tespit ettik.

MUĞLA MARMARİS; 74 binanın ağır hasarlı, acil yıkılacak ve yıkık olduğunu tespit ettik. Siteler, Armutalan, Bayır, İçmeler ve Turunç Mahallelerindeki hasar tespit çalışmalarımıza devam ediyoruz.

MERSİN; İl genelinde hasar tespit çalışmalarımızı tamamladık. Aydıncık'ta 57, Silifke'de 20 bina olmak üzere toplam 77 binanın acil yıkılacak, ağır hasarlı ve yıkık olduğunu tespit ettik.

ADANA; Kozan ve Aladağ ilçelerine bağlı 6 köyde 1.605 haneyi boşaltmıştık, dün itibarıyla Adana genelindeki hasar tespit çalışmalarımızı da tamamladık. Aladağ'da 24 ve Kozan'da 37 olmak üzere toplam 61 binanın acil yıkılacak, ağır hasarlı ve yıkık olduğunu tespit ettik.

Yangından etkilenen tüm köylerimize, mahallelerimize ekiplerimizle gidiyor; incelemelerimizi aralıksız yürütüyor, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılıyoruz. 7/24 esasıyla çalışarak hiçbir vatandaşımızı mağdur etmeyecek, yaralarımızı el birliğiyle saracağız."

12.30 EMNİYET'TEN AÇIKLAMA: KİN VE NEFRET POMPALAYANLARA KARŞI HAREKETE GEÇİLDİ
Son günlerde, ülkemizde büyük bir toplumsal üzüntüye ve mağduriyetlere sebep olan orman yangınları ile ilgili olarak sosyal medya platformlarında;

Başka ülkelerde gerçekleşmiş orman yangınlarına ilişkin görüntüler olmasına rağmen ülkemizde meydana gelmiş gibi yansıtılan,

Birtakım film sahnelerinden alınan,

Ülkemizde yaşanan ancak eski tarihli olduğu bilinen yangınlara ait görüntüler tekrar gündeme taşınarak dezenformasyon faaliyetleri yürütülmektedir.

Bu tür faaliyetler, vatandaşlarımız üzerinde daha büyük bir üzüntüye sebebiyet vermekte,

ayrıca sahada büyük bir özveriyle ve gayretle mücadele eden ilgili personelin ve gönüllülerin emeğine de halel getirmektedir.

Sosyal medya platformlarında bu tür dezenformasyon faaliyetleri yürüterek halk arasında korku ve panik yaratan; halkın bir kesimini diğer bir kesimi aleyhine alenen kin ve düşmanlığa tahrik eden,

Son dakika: EGM'den dezenformasyona karşı açıklama

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500