sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

MİT ve jandarmadan kritik operasyon! Orman yangını çıkarmak için gelen PYD/PKK'lı 2 terörist yakalandı - Manisa Valiliği yakalanan teröristler hakkında açıklama yayınladı.

Son dakika haberine göre; Muğla'nın Milas ilçesinde, ormanlık alanda yangın çıktı. Bölgeye sevk edilen ekipler, yangına müdahale ederken, alevler 5 yıldızlı 2 otelin bahçesine kadar dayandı. Bodrum'un Güvercinlik bölgesinde ormandan dumanlar yükseldi. Kısa sürede büyüyen yangın denize sıfır bulunan lüks bir otele kadar ulaştı. Yangının hızla yaklaşması ile otel tahliye için tekne desteği talep etti. Tahliyenin karadan mümkün olmadığı, teknelerin bölgeye gönderildiği bildirildi.

MİT ve jandarmadan kritik operasyon! Orman yangını çıkarmak için gelen PYD/PKK'lı 2 terörist yakalandı - Manisa Valiliği yakalanan teröristler hakkında açıklama yayınladı.
MİT ve jandarmadan kritik operasyon! Orman yangını çıkarmak için gelen PYD/PKK'lı 2 terörist yakalandı - Manisa Valiliği yakalanan teröristler hakkında açıklama yayınladı. Admin
Bu içerik 157 kez okundu.
Reklam

MİT ve jandarmadan kritik operasyon! Orman yangını çıkarmak için gelen PYD/PKK'lı 2 terörist yakalandı

Giriş Tarihi: 29.07.2021  22:53 Güncelleme Tarihi: 30.07.2021  00:42

Manisaİzmir ve Bursa’da keşif yapıp orman yakma eyleminde bulunduktan sonra yurt dışına kaçacakları yönünde istihbarı bilgi edinilen PKK/KCK-PYD/YPG terör örgütü üyesi 2 kardeş, MİT, Jandarma ve Emniyetin ortak operasyonu ile yakalandı. Öte yandan Manisa Valiliği tarafından düzenlenen operasyona ilişkin açıklama geldi. Son dakika gelişmesinin ayrıntıları haberimizde...

MİT ve jandarmadan kritik operasyon! Orman yangını çıkarmak için gelen PYD/PKK'lı 2 terörist yakalandıOrmanlarda keşif yapan iki PKK/YPG/PYD/KCK üyesi kardeş MİT sayesinde yakalandı

Türkiye'nin ciğerlerini bölücü terör örgütü mü yakıyor? Manisa, İzmir ve Bursa’da keşif yapıp orman yakma eyleminde bulunduktan sonra yurt dışına kaçacakları yönünde istihbarı bilgi edinilen PKK/KCK-PYD/YPG terör örgütü üyesi 2 kardeş, MİT, Jandarma ve Emniyetin ortak operasyonu ile yakalandı. Haberin detayları...

Ormanlarda keşif yapan 2 PKK'lı terörist yakalandı

Türkiye'nin bütün ormanları peş peşe yanıyor. Kamuoyunda ormanların bilerek yakıldığı şüphesi artarken iki PKK/KCK/YPG/PYD'li terörist İzmir'de istihbarata takıldı.

BÖLÜCÜ TERÖR ÖRGÜTÜ PKK/YPG ÜYESİ İKİ TERÖRİST KEŞİF YAPTI

PKK/KCK-PYD/YPG terör örgütü içerisinde sorumlu düzeyde faaliyet gösteren yabancı uyruklu kardeş 2 örgüt mensubunun orman yakma eylemi için İzmir, Manisa ve Bursa illerine gelerek keşif yaptıkları, orman yakma eylemini gerçekleştirerek illegal yollardan yurt dışına çıkacakları yönünde istihbari bilgi elde edildi.

Gelen istihbarat üzerine harekete geçen MİT, Emniyet ve Jandarma ekipleri söz konusu 2 kardeşin Manisa'nın Turgutlu ilçesinde olduğunu tespit etti.

MİT-EMNİYET-JANDARMA KOORDİNASYONUYLA YAKALANDILAR

İzmir İl Jandarma Komutanlığı, MİT Daire Başkanlığı, İzmir İl Emniyet Müdürlüğü, Manisa İl Emniyet Müdürlüğü ve Manisa İl Jandarma Komutanlığı ile koordineli yapılan müşterek operasyon sonucu terör örgütü üyesi yabancı uyruklu 2 kardeş yakalanarak gözaltına alındı.

MANİSA VALİLİĞİNDEN PKK'LI TERÖRİSTLER HAKKINDA AÇIKLAMA

Manisa Valiliği yakalanan teröristler hakkında açıklama yayınladı.

Valiliğin resmi internet sitesinden verdiği bilgilerde, "Turgutlu'da bugün gözaltına alınan PKK/ PYD şüphelisi 2 şahıs, terör örgütlerine yönelik yapılan istihbarat çalışmaları sonucunda yakalanmıştır. Bazı basın yayın organlarında bu operasyonla ilgili olarak, orman yangınlarının şüphelilerinin yakalandığı şeklinde haberler yayınlanmaktadır. Terör operasyonu neticesinde göz altına alınan şahısların devam eden orman yangınlarıyla irtibatlı olduklarına dair herhangi bir bilgi yada bulgu söz konusu değildir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur." ifadeleri kullanıldı.

 

MİT ve jandarmadan kritik operasyon! Orman yangını çıkarmak için gelen PYD/PKK'lı 2 terörist yakalandı

MİT ve jandarmadan kritik operasyon! Orman yangını çıkarmak için gelen PYD/PKK'lı 2 terörist yakalandıManisaİzmir ve Bursa’da keşif yapıp orman yakma eyleminde bulunduktan sonra yurt dışına kaçacakları yönünde istihbarı bilgi edinilen PKK/KCK-PYD/YPG terör örgütü üyesi 2 kardeş, MİT, Jandarma ve Emniyetin ortak operasyonu ile yakalandı. Öte yandan Manisa Valiliği tarafından düzenlenen operasyona ilişkin açıklama geldi. Son dakika gelişmesinin ayrıntıları haberimizde...

PKK/KCK-PYD/YPG terör örgütü içerisinde sorumlu düzeyde faaliyet gösteren yabancı uyruklu kardeş 2 örgüt mensubunun orman yakma eylemi için İzmir, Manisa ve Bursa illerine gelerek keşif yaptıkları, orman yakma eylemini gerçekleştirerek illegal yollardan yurt dışına çıkacakları yönünde istihbari bilgi elde edildi.

İSTİHBARAT ÜZERİNE OPERASYON BAŞLATILDI

Gelen istihbarat üzerine harekete geçen MİT, Emniyet ve Jandarma ekipleri söz konusu 2 kardeşin Manisa'nın Turgutlu ilçesinde olduğunu tespit etti. İzmir İl Jandarma Komutanlığı, MİT Daire Başkanlığı, İzmir İl Emniyet MüdürlüğüManisa İl Emniyet Müdürlüğü ve Manisa İl Jandarma Komutanlığı ile koordineli yapılan müşterek operasyon sonucu terör örgütü üyesi yabancı uyruklu 2 kardeş yakalanarak gözaltına alındı.

Öte yandan Manisa Valiliğinden son gelişmelere dair önemli bir açıklama geldi.

Açıklama şöyle;

"Turgutlu'da bugün gözaltına alınan PKK/ PYD şüphelisi 2 şahıs, terör örgütlerine yönelik yapılan istihbarat çalışmaları sonucunda yakalanmıştır. Bazı basın yayın organlarında bu operasyonla ilgili olarak, orman yangınlarının şüphelilerinin yakalandığı şeklinde haberler yayınlanmaktadır. Terör operasyonu neticesinde göz altına alınan şahısların devam eden orman yangınlarıyla irtibatlı olduklarına dair herhangi bir bilgi yada bulgu söz konusu değildir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

MİT ve jandarmadan kritik operasyon!MİT VE JANDARMADAN KRİTİK OPERASYON!

Orman yangınlarının arkasında PKK var! ‘’PKK konsept değiştirdi’’ORMAN YANGINLARININ ARKASINDA PKK VAR! ‘’PKK KONSEPT DEĞİŞTİRDİ’’

MİT'ten terör örgütü PKK'ya ağır darbe!MİT'TEN TERÖR ÖRGÜTÜ PKK'YA AĞIR DARBE!

Giriş Tarihi: 29.7.2021  23:17 Son Güncelleme: 30.7.2021  00:21

SON DAKİKA HABERİ: Bakan Pakdemirli duyurdu! 43 yangın kontrol altına alındı

SON DAKİKA HABERİ: Bakan Pakdemirli duyurdu! 43 yangın kontrol altına alındı

Turizm cenneti doğa harikası Muğla’da, 5 ayrı noktada yangın çıktı.Yetkililerden, Bodrum Güvercinlik’teki yangının kontrol altına alındığı ve soğutma çalışmalarının yapıldığı öğrenildi. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli de sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Bakan Pakdemirli yaptığı paylaşımda 42 yangının kontrol altına alındığını duyurdu. Bakan Pakdemirli açıklamasından kısa bir süre sonra Soma'daki yangının da söndürlüğünü aktardı. Yaşanan gelişmeyle birlikte 43 nokta kontrol altına alınmış oldu.

Turizm cenneti doğa harikası Muğla'da, 5 ayrı noktada yangın çıktı. Öğle saatlerinde önce dünyanın incisi Marmaris alev aldı. Ardından Bodrum Güvercinlik ve Köyceğiz'de de alevler yükselmeye başladı. Paniğe neden olan yangınlarda, turistik tesisler ve evler tahliye edildi.

SON DAKİKA HABERİ: Bakan Pakdemirli duyurdu! 42 yangın kontrol altına alındı | Video

Cennet bir anda cehenneme döndü. Yetkililerden, Bodrum Güvercinlik'teki yangının kontrol altına alındığı ve soğutma çalışmalarının yapıldığı öğrenildi. Muğla'da Marmaris ve Köyceğiz'deki yangınların kontrol altına alınma çalışmaları devam ediyor.

BAKAN PAKDEMİRLİ DUYURDU! 42 YANGIN KONTROL ALTINDA
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli 42 yangının kontrol altına alındığını duyurdu.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Pakdemirli; "Bu savaşta başta orman kahramanlarımız, kamu kurumlarımız ve tüm halkımız; cansiparene, özenle, tüm gücümüzle geleceğimiz için savaşıyoruz. Tüm Türkiye'nin duaları bizimle. Canımız yanıyor. Söndüreceğiz." ifadelerini kullandı.

Bodrum Güvercinlik’teki yangının kontrol altına alındı | Video

SOMA'DAKİ YANGIN KONTROL ALTINA ALINDI

Bakan Pakdemirli yaptığı son dakika açıklamasında, Manisa Soma'da çıkan orman yangınının da kontrol altına alındığını duyurdu. Bölgede soğutma çalışmalarının devam ettiği aktarılırken, bu gelişmeyle birlikte 43 nokta kontrol altına alınmış oldu.

Ekiplere su taşırken hayatını kaybeden Şahin Akdemir’in son paylaşımı duygulandırdı

Ekiplere su taşırken hayatını kaybeden Şahin Akdemir’in son paylaşımı duygulandırdıSon dakika haberine göre: Marmaris ilçesinde çıkan orman yangınını söndürme çalışmalarına katılan Şahin Akdemir’in hayatını kaybetmeden önce yangında çektiği son görüntüler ortaya çıktı. Şahin'in gönüllü olarak yangın söndürme çalışmalarına katılan personele su taşıdığını söylediği görüntüler görenleri duygulandırdı.

Marmaris'te öğlen saatlerinde çıkan ve bir anda büyüyen yangını söndürme çalışmaları devam ederken, alevlere müdahale eden ekiplere yardımcı olmaya çalışan Şahin Akdemir'in (25) dumandan zehirlenerek hayatını kaybettiği öğrenildi. Akdemir'in cansız bedeni Marmaris Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Aslen Köyceğizli olan ve uzun yıllardır Ortaca ilçesinde yaşayan Şahin Akdemir'in, Marmaris'te turizm sektöründe çalıştığı öğrenildi. 25 aşındaki Akdemir'in, meydana gelen yangına yardım etmek için bugün motosikleti ile bölgeye gittiği ve yangın söndürme çalışmasında gönüllü olarak ekiplere destek verdiği öğrenildi. Hayatını kaybeden Şahin Akdemir'in 1 ay önce çıkan yangında da gönüllü olarak itfaiyecilere su taşıdığı öğrenildi.

ÖLMEDEN ÖNCE ÇEKTİĞİ GÖRÜNTÜLERİ SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞMIŞ

Bu arada Şahin Akdemir'in sosyal medya hesabından bugün yangında paylaşım yaptığı ortaya çıktı. Yangına motosikleti ile gidişini yayınlayan Şahin Akdemir, "Su taşımaya devam, yangıncılara su taşıyacağız yine, Allah hayırlarımızı kabul eylesin" dediği duyuluyor.

Bir diğer görüntüde ise yüzündeki duman lekeleri dikkat çeken Şahin Akdemir, "Yangın hala devam ediyor biz su taşıyoruz hala" konuşmaları görülüyor.

Son Dakika Haberi: Bodrum'da alevler 5 yıldızlı oteli sardı! Vatandaşlar denizden tahliye edildi...

Giriş Tarihi: 29.7.2021  19:01 Son Güncelleme: 29.7.2021  19:03

SON DAKİKA! Bu kez orman yangını haberi Muğla'dan! Lüks otel böyle tahliye edildi

Bodrum'da yangın otele sıçradı! Bodrum'da yangın nedeniyle otel boşaltıldı

AJANSLAR

Bodrum'da yangın otele sıçradı! Bodrum'da yangın nedeniyle otel boşaltıldıBodrum'da çıkan yangın bir otele sıçradı. Turizmin gözdesi Bodrum'daki yangının son durumu A Haber canlı yayınında Gamze Elçi tarafından aktarıldı. Bodrum'daki yangından dolayı bir otel boşaltıldı.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Toplu sözleşme zammından son dakika haberi: 2022 - 2023 memur ve memur emeklisi zammı belli oldu
Toplu sözleşme zammından son dakika haberi: 2022 - 2023 memur ve memur emeklisi zammı belli oldu
Son dakika haberi: PKK’nın kara kutusu Fırat Şişman'dan çarpıcı itiraflar! Örgüte video ile seslendi...
Son dakika haberi: PKK’nın kara kutusu Fırat Şişman'dan çarpıcı itiraflar! Örgüte video ile seslendi...