sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Onur Alp Eker neden öldü? Ankara’da kaybolan Tıp Fakültesi öğrencisi Onur Alp Eker’in ölüm nedeni

Kurban Bayramı’nda Türkiye’nin konuştuğu Onur Alp Eker’in kaybolması olayı ve ardından ölü olarak bulunması ile ilgili son dakika haberleri peş peşe geliyor. Onur Alp Eker’in ölüm nedeni hakkında merak edilen pek çok detay yavaş yavaş gün yüzüne çıkıyor. Kaybolma ve ölüm olayından haberdar olan vatandaşlar da “Onur Alp Eker neden öldü” sorusunun yanıtını araştırıyor. Onur Alp Eker’in ölüm nedeninin ortaya çıkması konusunda önemli bir gelişme yaşandı.

Onur Alp Eker neden öldü? Ankara’da kaybolan Tıp Fakültesi öğrencisi Onur Alp Eker’in ölüm nedeni
Onur Alp Eker neden öldü? Ankara’da kaybolan Tıp Fakültesi öğrencisi Onur Alp Eker’in ölüm nedeni Admin
Bu içerik 362 kez okundu.
Reklam

Son dakika: Onur Alp Eker'in ölüm sebebi ne? Yeni detaylar ortaya çıktı! Gözyaşlarıyla toprağa verildi

Giriş Tarihi: 23.07.2021  12:24 Güncelleme Tarihi: 24.07.2021  10:23

Kurban Bayramı’nda Türkiye’nin konuştuğu Onur Alp Eker’in kaybolması olayı ve ardından ölü olarak bulunması ile ilgili son dakika haberleri peş peşe geliyor. Onur Alp Eker’in ölüm nedeni hakkında merak edilen pek çok detay yavaş yavaş gün yüzüne çıkıyor. Kaybolma ve ölüm olayından haberdar olan vatandaşlar da “Onur Alp Eker neden öldü” sorusunun yanıtını araştırıyor. Onur Alp Eker’in ölüm nedeninin ortaya çıkması konusunda önemli bir gelişme yaşandı.

Son dakika: Onur Alp Eker'in ölüm sebebi ne? Yeni detaylar ortaya çıktı! Gözyaşlarıyla toprağa verildiSon dakika haberine göre Ankara'da Kurban Bayramının ilk günü kaçan kurbanlık koyunu yakalamak için peşinden giden ve kendisinden 2 gün boyunca haber alınamamasının ardından dün gece cansız bedeni dere yatağı kenarında bulunan tıp öğrencisi Onur Alp Eker'in cansız bedeni otopsinin ardından gözyaşlarıyla toprağa verildi. Onur Alp Eker'in cesedine ulaşıldığında, üstündeki kıyafetlere ve vücuduna herhangi bir zarar gelmediği, cep telefonunun da yanında olduğu belirtildi. Öte yandan Eker'in dere yatağının yanında yerde yüzüstü bulunan cansız bedenini arama çalışmalarına katılan 16 yaşındaki bir gönüllü gencin kokuyu takip ederek bulduğu ortaya çıktı.

Ankara'da kaçan kurbanlığın peşinden gittikten sonra kaybolan, 2 gün sonra da cansız bedeni bulunan tıp fakültesi öğrencisi Onur Eker'e (20), Adli Tıp Kurumu'nda otopsi yapıldı. Vücudunda herhangi bir yara ve darp izi olmadığı belirtilen Eker'in kesin ölüm nedeni otopsi sonucu ile belirlenecek.

Kırıkkale Üniversitesinde Tıp Fakültesi öğrencisi Onur Eker, bayram tatili için annesiyle Ankara'nın Pursaklar ilçesinde oturan dedesi Zühtü Erdoğan'ın (65) yanına gitti. Onur Eker ve dedesi, bayramın birinci günü öğle saatlerinde kurbanlık koyunu kesmek için ahırdan çıkardı. Bu sırada kurbanlık koyun dağlık alana doğru kaçtı.

Onur ve dedesi, koyunun peşinden gitti. Zühtü Erdoğan, geri dönerek kamyonetini alıp koyunun önüne geçmek için farklı bir yoldan gitti. Koyunun peşinden giden Onur Eker ise kayboldu.


Erdoğan, yakınlarıyla yaptığı aramadan sonuç alamayınca polis ve jandarmaya haber verdi. Bayramın ilk ve ikinci gününde aramalardan sonuç çıkmadı. Dün akşam saatlerinde dere kenarında Onur Eker'in yüzüstü yerde cansız bedeni bulundu. Olay yerinde yapılan ilk incelemede, Eker'in cep telefonunun ve cüzdanının cebinde, yürürken kullandığı sopanın ise hemen cenazesinin yanında olduğu belirlendi. Eker'in cansız bedeni, yapılan incelemelerin ardından Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Vücudunda herhangi bir yara veya darp izi olmadığı belirtilen Eker'in kesin ölüm nedeni, otopsinin ardından netlik kazanacak.


'BEYİN KANAMASI GEÇİRMİŞ OLABİLİR'
DHA muhabirinin telefonla ulaştığı Zühtü Erdoğan, acı haber geldikten sonra torununun cenazesinin yanına gittiğini söyleyerek, "Cenaze bulunana kadar birilerinin bir şeyler yaptığını düşünüyordum, yani şüpheleniyordum. Ancak cenazeyi görünce, elbiselerinde herhangi bir ters durum olmadığını ve sağlam olduğunu gördüm. Vücudunda herhangi bir yara veya darp izi de göremedim. Ancak yüzüstü vaziyette olduğu ve baya orada bulunduğu için kafa bölümünde çürüme meydana gelmişti. Yorgunluktan orada kaldığını ve güneş altında kaldığı için beyin kanaması geçirmiş olabilir. Şu an için tam bir şey diyemeyiz, Adli Tıp Kurumu'nda inceleme yapılıyor. Onlardan haber bekliyoruz" dedi.

Onur Eker'in cenazesinin Adli Tıp Kurumu'ndaki işlemleri tamamlandı.

 

KOKUDAN BULDULAR
Sabah'ın haberine göre Eker'in cansız bedenine ilk olarak, arama faaliyetlerine gönüllü katılan 16 yaşındaki bir genç ulaştı. Eker'in cansız bedenine etrafa yayılan kokuyu takip ederek ulaşan genç, daha sonra babasına haber verdi. Olay yerine jandarma, polis ve arama kurtarma ekiplerinin gelmesiyle yerde yüzüstü yatan cansız bedenin Onur Eker'e ait olabileceği değerlendirildi. Teşhis için dede Zühtü Erdoğan Onur Eker'in cansız bedeninin bulunduğu alana getirilirken, Erdoğan gördükleri karşısında göz yaşlarına hakim olamadı.


İLK GÜN ÖLDÜĞÜ DEĞERLENDİRİLİYOR
Emniyet, jandarma ve arama kurtarma ekiplerinden oluşturulan timlerin canla başla 3 gün boyunca gerçekleştirdiği aramalar sonucunda cansız bedenine ulaşılan Eker'in, bulunduğu dağlık alanda hayvan saldırısına uğrayıp ayağının yerde bulunan taşlara takılıp düştüğü veya yuvarlanarak hayatını kaybettiği değerlendiriliyor. Eker'in ölüm sebebi Adli Tıp Kurumunda yapılacak otopsi sonucuna göre belirlenecek.

GÖZYAŞLARIYLA TOPRAĞA VERİLDİ
Onur Eker'in cenazesi, Adli Tıp Kurumu'ndaki otopsi işlemlerinin ardından yakınları tarafından teslim alınarak Karşıyaka Mezarlığı'ndaki Ahmet Efendi Camisi'ne getirildi.

Buradaki cenazeye, Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, Eker'in ailesi, yakınları ve vatandaşlar katıldı.Cenaze namazı öncesi, ailesi ve arkadaşları tabutun başında dua etti. Baba Uğur Eker, cenazede taziyeleri kabul etti.

Onur Eker'in cenazesi, öğle namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından Karşıyaka Mezarlığı'nda gözyaşlarıyla toprağa verildi.

 

Ankara’da Kurban Bayramı’nın ilk günü kaçan kurbanın peşine düşen Onur Alp Eker kayboldu. Dün akşam cesedine ulaşılan 19 yaşındaki Onur Alp Eker’in ölüm nedenini belirlemek için çalışmalar başlatılmıştı. Türkiye’nin gündemini meşgul eden ölüm sonrası vatandaşlar, “Onur Alp Eker neden öldü” sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Gelen son dakika haberine göre, Onur Alp Eker’in ölüm nedeni için otopsi işleminin başladığı bildirildi.

 

ONUR ALP EKER NEDEN ÖLDÜ?

Pursaklar ilçesi Sirkeli Mahallesi Çalseki mevkisinde dün akşam bulunan tıp fakültesi öğrencisi Eker’in cesedi, ilk incelemenin ardından kesin ölüm nedeninin belirlenmesi amacıyla Adli Tıp Kurumu Ankara Grup Başkanlığına getirildi.

ONUR ALP EKER NEDEN ÖLDÜ? Pursaklar ilçesi Sirkeli Mahallesi Çalseki mevkisinde dün akşam bulunan tıp fakültesi öğrencisi Eker'in cesedi, ilk incelemenin ardından kesin ölüm nedeninin belirlenmesi amacıyla Adli Tıp Kurumu Ankara Grup Başkanlığına getirildi.

Eker’in cenazesi, otopsinin ardından Karşıyaka Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

Polis ekiplerinin Eker’in ölümüyle ilgili soruşturması devam ediyor.

Bu arada, ailenin Adli Tıp Kurumu önündeki bekleyişi sürüyor.

Onur Alp Eker’in cesedine ulaşıldığında, üstündeki kıyafetlere ve vücuduna herhangi bir zarar gelmediği, cep telefonunun da yanında olduğu belirtildi.

Eker'in cenazesi, otopsinin ardından Karşıyaka Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Polis ekiplerinin Eker'in ölümüyle ilgili soruşturması devam ediyor. Bu arada, ailenin Adli Tıp Kurumu önündeki bekleyişi sürüyor. Onur Alp Eker'in cesedine ulaşıldığında, üstündeki kıyafetlere ve vücuduna herhangi bir zarar gelmediği, cep telefonunun da yanında olduğu belirtildi.

Onur Alp Eker’in cansız bedeni bulunmuştu… Çarpıcı detaylar ortaya çıktı

Vücudunda herhangi bir yara ve darp izi olmadığı belirtilen Eker’in kesin ölüm nedeni otopsiyle belirlenecek.

Kırıkkale Üniversitesinde Tıp Fakültesi öğrencisi Onur Eker, bayram tatili için annesiyle Ankara’nın Pursaklar ilçesinde oturan dedesi Zühtü Erdoğan’ın (65) yanına gitti.

Onur Eker ve dedesi, bayramın birinci günü öğle saatlerinde kurbanlık koyunu kesmek için ahırdan çıkardı.

Bu sırada kurbanlık koyun dağlık alana doğru kaçtı. Onur ve dedesi, koyunun peşinden gitti. Zühtü Erdoğan, geri dönerek kamyonetini alıp koyunun önüne geçmek için farklı bir yoldan gitti. Koyunun peşinden giden Onur Eker ise kayboldu.

Onur Alp Eker’in cansız bedeni bulunmuştu… Çarpıcı detaylar ortaya çıktı Vücudunda herhangi bir yara ve darp izi olmadığı belirtilen Eker’in kesin ölüm nedeni otopsiyle belirlenecek. Kırıkkale Üniversitesinde Tıp Fakültesi öğrencisi Onur Eker, bayram tatili için annesiyle Ankara’nın Pursaklar ilçesinde oturan dedesi Zühtü Erdoğan’ın (65) yanına gitti. Onur Eker ve dedesi, bayramın birinci günü öğle saatlerinde kurbanlık koyunu kesmek için ahırdan çıkardı. Bu sırada kurbanlık koyun dağlık alana doğru kaçtı. Onur ve dedesi, koyunun peşinden gitti. Zühtü Erdoğan, geri dönerek kamyonetini alıp koyunun önüne geçmek için farklı bir yoldan gitti. Koyunun peşinden giden Onur Eker ise kayboldu.

Erdoğan, yakınlarıyla yaptığı aramadan sonuç alamayınca polis ve jandarmaya haber verdi. Bayramın ilk ve ikinci gününde aramalardan sonuç çıkmadı. Dün akşam saatlerinde dere kenarında Onur Eker’in yüzüstü yerde cansız bedeni bulundu.

Olay yerinde yapılan ilk incelemede, Eker’in cep telefonunun ve cüzdanının cebinde, yürürken kullandığı sopanın ise hemen cenazesinin yanında olduğu belirlendi. Eker’in cansız bedeni, yapılan incelemelerin ardından Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Vücudunda herhangi bir yara veya darp izi olmadığı belirtilen Eker’in kesin ölüm nedeni, otopsinin ardından netlik kazanacak.

Erdoğan, yakınlarıyla yaptığı aramadan sonuç alamayınca polis ve jandarmaya haber verdi. Bayramın ilk ve ikinci gününde aramalardan sonuç çıkmadı. Dün akşam saatlerinde dere kenarında Onur Eker’in yüzüstü yerde cansız bedeni bulundu. Olay yerinde yapılan ilk incelemede, Eker’in cep telefonunun ve cüzdanının cebinde, yürürken kullandığı sopanın ise hemen cenazesinin yanında olduğu belirlendi. Eker’in cansız bedeni, yapılan incelemelerin ardından Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Vücudunda herhangi bir yara veya darp izi olmadığı belirtilen Eker’in kesin ölüm nedeni, otopsinin ardından netlik kazanacak. ‘BEYİN KANAMASI GEÇİRMİŞ OLABİLİR’

‘BEYİN KANAMASI GEÇİRMİŞ OLABİLİR’

Zühtü Erdoğan, acı haber geldikten sonra torununun cenazesinin yanına gittiğini söyleyerek, “Cenaze bulunana kadar birilerinin bir şeyler yaptığını düşünüyordum, yani şüpheleniyordum. Ancak cenazeyi görünce, elbiselerinde herhangi bir ters durum olmadığını ve sağlam olduğunu gördüm. Vücudunda herhangi bir yara veya darp izi de göremedim. Ancak yüzüstü vaziyette olduğu ve baya orada bulunduğu için kafa bölümünde çürüme meydana gelmişti. Yorgunluktan orada kaldığını ve güneş altında kaldığı için beyin kanaması geçirmiş olabilir. Şu an için tam bir şey diyemeyiz, Adli Tıp Kurumu’nda inceleme yapılıyor. Onlardan haber bekliyoruz” dedi.

Zühtü Erdoğan, acı haber geldikten sonra torununun cenazesinin yanına gittiğini söyleyerek, “Cenaze bulunana kadar birilerinin bir şeyler yaptığını düşünüyordum, yani şüpheleniyordum. Ancak cenazeyi görünce, elbiselerinde herhangi bir ters durum olmadığını ve sağlam olduğunu gördüm. Vücudunda herhangi bir yara veya darp izi de göremedim. Ancak yüzüstü vaziyette olduğu ve baya orada bulunduğu için kafa bölümünde çürüme meydana gelmişti. Yorgunluktan orada kaldığını ve güneş altında kaldığı için beyin kanaması geçirmiş olabilir. Şu an için tam bir şey diyemeyiz, Adli Tıp Kurumu’nda inceleme yapılıyor. Onlardan haber bekliyoruz” dedi.

SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Ankara Adli Tıp Kurumu’nda yapılan otopsinin ardından Eker’in naaşı bugün ailesine teslim edildi.

Eker’in naaşı, Karşıyaka Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verilmek üzere Karşıyaka Mezarlığı’na götürüldü. Tıp fakültesi öğrencisi olan Eker’in acılı ailesi, evlatlarını son yolculuğuna uğurlarken gözyaşlarına hakim olamadı.

SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI Ankara Adli Tıp Kurumu’nda yapılan otopsinin ardından Eker’in naaşı bugün ailesine teslim edildi. Eker’in naaşı, Karşıyaka Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verilmek üzere Karşıyaka Mezarlığı’na götürüldü. Tıp fakültesi öğrencisi olan Eker’in acılı ailesi, evlatlarını son yolculuğuna uğurlarken gözyaşlarına hakim olamadı.

Giriş Tarihi: 24.07.2021  09:52

Türkiye Onur Alp Eker için ağladı! Arkadaşından yürek burkan Twitter paylaşımı: Elbet bir gün yeniden buluşacağız

Ankara'da kaçan kurbanlığın peşinden gittikten sonra bir daha haber alınamayan ve 2 gün sonra cesedi bulunan tıp fakültesi öğrencisi Onur Alp Eker'in (19) ölümü tüm Türkiye'yi yasa boğdu! Yakın arkadaşının paylaşımı ise yürek burktu...

Türkiye Onur Alp Eker için ağladı! Arkadaşından yürek burkan Twitter paylaşım: Elbet bir gün yeniden buluşacağız

Ankara'da kaçan kurbanlık koyunu yakalamak isterken kaybolan 20 yaşındaki tıp fakültesi öğrencisi Onur Eker'i arama çalışmaları devam ederken, Eker'in cansız bedenine kurumuş bir dere yatağının kenarında ulaşıldı.

Türkiye Onur Alp Eker için ağladı! Arkadaşından yürek burkan Twitter paylaşım: Elbet bir gün yeniden buluşacağız

Adli Tıp Kurumunda yapılan otopsi sonrasında Eker'in cenazesi Ahmet Efendi Camiinde kılınan namazın ardından Karşıyaka Mezarlığına defnedildi.

 

Türkiye Onur Alp Eker için ağladı! Arkadaşından yürek burkan Twitter paylaşım: Elbet bir gün yeniden buluşacağız

Tıp öğrencisi Onur Eker'in ölümü ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Eker'in dedesi Zühtü Erdoğan, "Yorgunluktan orada kaldığını ve güneş altında kaldığı için beyin kanaması geçirmiş olabilir" dedi.

 

Türkiye Onur Alp Eker için ağladı! Arkadaşından yürek burkan Twitter paylaşım: Elbet bir gün yeniden buluşacağız

Kırıkkale Üniversitesinde Tıp Fakültesi öğrencisi olan Onur Eker, bayram tatili için annesiyle birlikte Ankara'nın Pursaklar ilçesinde oturan dedesi Zühtü Erdoğan'ın (65) yanına gitti.

Türkiye Onur Alp Eker için ağladı! Arkadaşından yürek burkan Twitter paylaşım: Elbet bir gün yeniden buluşacağız

Onur Eker ve dedesi, bayramın birinci günü öğle saatlerinde kurbanlık koyunu kesmek için ahırdan çıkardı. Bu sırada kurbanlık koyun dağlık alana doğru kaçtı.

Türkiye Onur Alp Eker için ağladı! Arkadaşından yürek burkan Twitter paylaşım: Elbet bir gün yeniden buluşacağız

Onur ve dedesi, koyunun peşinden gitti. Dede Zühtü Erdoğan, geri dönerek kamyonetini alıp koyunun önüne geçmek için farklı bir yoldan gitti.

Türkiye Onur Alp Eker için ağladı! Arkadaşından yürek burkan Twitter paylaşım: Elbet bir gün yeniden buluşacağız

Onur Eker ise, dağlık alanda koyunla birlikte kayboldu. Erdoğan'ın yakınlarıyla yaptığı aramadan sonuç alınamayınca polis ve jandarmaya haber verildi.

Türkiye Onur Alp Eker için ağladı! Arkadaşından yürek burkan Twitter paylaşım: Elbet bir gün yeniden buluşacağız

Arama - kurtarma ekipleri, bayramın ilk günü saat 15.00'ten itibaren arama faaliyeti başlattı. Gece geç saatlere kadar süren aramalarda, kaybolan Onur Eker bulunamadı.

 

Türkiye Onur Alp Eker için ağladı! Arkadaşından yürek burkan Twitter paylaşım: Elbet bir gün yeniden buluşacağız

Bayramın ikinci günü sabahın erken saatlerinde yeniden arama çalışması başlatılırken, havadan helikopter destekli yapılan çalışmalarda termal kamera ve drone kullanıldı.

Türkiye Onur Alp Eker için ağladı! Arkadaşından yürek burkan Twitter paylaşım: Elbet bir gün yeniden buluşacağız

Yaklaşık 100 kişilik bir ekip tarafından gerçekleştirilen arama faaliyetine rağmen Onur'un izine rastlanılmadı.

Türkiye Onur Alp Eker için ağladı! Arkadaşından yürek burkan Twitter paylaşım: Elbet bir gün yeniden buluşacağız

ÜÇÜNCÜ GÜNDE ÖLÜ BULUNDU

Bayramın üçüncü gününde de 100'ün üzerinde personelden oluşan arama kurtarma ekibi faaliyetlerini sürdürdü.

Türkiye Onur Alp Eker için ağladı! Arkadaşından yürek burkan Twitter paylaşım: Elbet bir gün yeniden buluşacağız

Eker'in telefonunun şarjı bitmeden önce son sinyal verdiği noktadan itibaren başlanılan aramalar Sirkeli Mahallesi çevresinde devam etti.

Türkiye Onur Alp Eker için ağladı! Arkadaşından yürek burkan Twitter paylaşım: Elbet bir gün yeniden buluşacağız

Ekipler 3 günün toplamında helikopterle yapılan taramalar dahil yaklaşık 50 kilometrekarelik alan içerisinde arama faaliyetlerine devam ederken, akşam saatlerinde kurumuş bir dere yatağının kenarında Eker'in cansız bedenine ulaşıldı.

Türkiye Onur Alp Eker için ağladı! Arkadaşından yürek burkan Twitter paylaşım: Elbet bir gün yeniden buluşacağız

KOKUDAN BULDULAR

Eker'in kaybolduğu bayramın birinci günü mahallede bulunan camiden kayıp anonsu yapıldığı ve mahalleden gönüllülerinde aramalara dahil olduğu öğrenildi.

Türkiye Onur Alp Eker için ağladı! Arkadaşından yürek burkan Twitter paylaşım: Elbet bir gün yeniden buluşacağız

Eker'in cansız bedenine ilk olarak, arama faaliyetlerine gönüllü katılan 16 yaşındaki bir genç ulaştı. Eker'in cansız bedenine etrafa yayılan kokuyu takip ederek ulaşan genç, daha sonra babasına haber verdi.

Türkiye Onur Alp Eker için ağladı! Arkadaşından yürek burkan Twitter paylaşım: Elbet bir gün yeniden buluşacağız

Olay yerine jandarma, polis ve arama kurtarma ekiplerinin gelmesiyle yerde yüzüstü yatan cansız bedenin Onur Eker'e ait olabileceği değerlendirildi.

Türkiye Onur Alp Eker için ağladı! Arkadaşından yürek burkan Twitter paylaşım: Elbet bir gün yeniden buluşacağız

Teşhis için dede Zühtü Erdoğan, Onur Eker'in cansız bedeninin bulunduğu alana getirilirken, Erdoğan gördükleri karşısında göz yaşlarına hakim olamadı.

Türkiye Onur Alp Eker için ağladı! Arkadaşından yürek burkan Twitter paylaşım: Elbet bir gün yeniden buluşacağız

CENAZESİ KARŞIYAKA'DAN KALDIRILDI

Eker'in cesedi, Adli Tıp Kurumu Ankara Grup Başkanlığında yapılan otopsinin ardından Karşıyaka Mezarlığında bulunan morga götürüldü.

Türkiye Onur Alp Eker için ağladı! Arkadaşından yürek burkan Twitter paylaşım: Elbet bir gün yeniden buluşacağız

Eker'in cenazesi Karşıyaka Mezarlığında bulunan Ahmet Efendi Camii'nde kılınan namazın ardından defnedildi. Eker'in cenaze namazı sırasında dedesi, annesi ve babası gözyaşlarına hakim olamadı. Eker, gözyaşları içerisinde toprağa verildi.

Türkiye Onur Alp Eker için ağladı! Arkadaşından yürek burkan Twitter paylaşım: Elbet bir gün yeniden buluşacağız

"BEYİN KANAMASI GEÇİRMİŞ OLABİLİR"

Öte yandan, DHA muhabirinin telefonla ulaştığı Onur Eker'in dedesi Zühtü Erdoğan, acı haber geldikten sonra torununun cenazesinin yanına gittiğini söyleyerek,

 

Türkiye Onur Alp Eker için ağladı! Arkadaşından yürek burkan Twitter paylaşım: Elbet bir gün yeniden buluşacağız

"Cenaze bulunana kadar birilerinin bir şeyler yaptığını düşünüyordum, yani şüpheleniyordum.

Türkiye Onur Alp Eker için ağladı! Arkadaşından yürek burkan Twitter paylaşım: Elbet bir gün yeniden buluşacağız

Ancak cenazeyi görünce, elbiselerinde herhangi bir ters durum olmadığını ve sağlam olduğunu gördüm.

Türkiye Onur Alp Eker için ağladı! Arkadaşından yürek burkan Twitter paylaşım: Elbet bir gün yeniden buluşacağız

Vücudunda herhangi bir yara veya darp izi de göremedim.

Türkiye Onur Alp Eker için ağladı! Arkadaşından yürek burkan Twitter paylaşım: Elbet bir gün yeniden buluşacağız

Ancak yüzüstü vaziyette olduğu ve baya orada bulunduğu için kafa bölümünde çürüme meydana gelmişti.

Türkiye Onur Alp Eker için ağladı! Arkadaşından yürek burkan Twitter paylaşım: Elbet bir gün yeniden buluşacağız

Yorgunluktan orada kaldığını ve güneş altında kaldığı için beyin kanaması geçirmiş olabilir." dedi.

 

Türkiye Onur Alp Eker için ağladı! Arkadaşından yürek burkan Twitter paylaşım: Elbet bir gün yeniden buluşacağız

Tıp öğrencisi Onur Alp Eker'in talihsiz ölümü tüm Türkiye'yi üzdü. Yakın arkadaşının twitter paylaşımı duygulandırdı: "Bize ışıklı bir ton gülümsemeni bıraktın. İyi ki tanıdım seni iyi ki yıllarca iyi kötü her anımızda beraber olduk. Böyle olmasını istemezdim, beklemezdim. Ancak elden bir şey gelmiyor. Işıklar içinde uyu, toprağın incitmesin. Elbet bir gün yeniden buluşacağız."

Türkiye Onur Alp Eker için ağladı! Arkadaşından yürek burkan Twitter paylaşım: Elbet bir gün yeniden buluşacağız

 

DİĞER FOTOĞRAFLAR İÇİN İLERLEYİNİZ

Türkiye Onur Alp Eker için ağladı! Arkadaşından yürek burkan Twitter paylaşım: Elbet bir gün yeniden buluşacağız

 

 

Türkiye Onur Alp Eker için ağladı! Arkadaşından yürek burkan Twitter paylaşım: Elbet bir gün yeniden buluşacağız

 

Türkiye Onur Alp Eker için ağladı! Arkadaşından yürek burkan Twitter paylaşım: Elbet bir gün yeniden buluşacağız

 

Türkiye Onur Alp Eker için ağladı! Arkadaşından yürek burkan Twitter paylaşım: Elbet bir gün yeniden buluşacağız

 

Türkiye Onur Alp Eker için ağladı! Arkadaşından yürek burkan Twitter paylaşım: Elbet bir gün yeniden buluşacağız

 

Türkiye Onur Alp Eker için ağladı! Arkadaşından yürek burkan Twitter paylaşım: Elbet bir gün yeniden buluşacağız

 

Türkiye Onur Alp Eker için ağladı! Arkadaşından yürek burkan Twitter paylaşım: Elbet bir gün yeniden buluşacağız

Kayıp tıp fakültesi öğrencisinden acı haberKAYIP TIP FAKÜLTESİ ÖĞRENCİSİNDEN ACI HABER

Kaçan kurbanlığın peşinden gitti kayboldu!KAÇAN KURBANLIĞIN PEŞİNDEN GİTTİ KAYBOLDU!

Kaçan kurbanlığın peşinden gitti, kayboldu!KAÇAN KURBANLIĞIN PEŞİNDEN GİTTİ, KAYBOLDU!

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Toplu sözleşme zammından son dakika haberi: 2022 - 2023 memur ve memur emeklisi zammı belli oldu
Toplu sözleşme zammından son dakika haberi: 2022 - 2023 memur ve memur emeklisi zammı belli oldu
Son dakika haberi: PKK’nın kara kutusu Fırat Şişman'dan çarpıcı itiraflar! Örgüte video ile seslendi...
Son dakika haberi: PKK’nın kara kutusu Fırat Şişman'dan çarpıcı itiraflar! Örgüte video ile seslendi...