sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan Diyarbakır'da önemli açıklamalar: "Çözüm sürecini baltalayanlar şimdi CHP ile iş birliğinde"

Başkan Recep Tayyip Erdoğan Diyarbakır’da yapımı tamamlanan projelerin açılışında konuştu. Burada önemli açıklamalarda bulunan Başkan Erdoğan, "Diyarbakır Cezaevi'ni boşaltıyor ve kültür merkezi olarak sizlerin hizmetine sunuyoruz. Diyarbakır'ın hafızasındaki bir kötü anıyı ortadan kaldırmış oluyoruz. Şehrimize hayırlı olsun" ifadelerine yer verdi. Çözüm sürecine de değinen Başkan Erdoğan, "Evet çözüm sürecini biz başlattık ama sonlandıran biz olmadık. Bunların gizli gündemleri, art niyetleri sonlandırdı. Hiçbir zaman meşru, demokratik, hukuk düzeninde siyaset yapmayı düşünmediler" dedi. İşte Başkan Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları...

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan Diyarbakır'da önemli açıklamalar:
Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan Diyarbakır'da önemli açıklamalar: Admin
Bu içerik 16 kez okundu.
Reklam

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan Diyarbakır'da toplu açılış töreninde önemli açıklamalar

Giriş Tarihi: 09.07.2021  17:13 Güncelleme Tarihi: 09.07.2021  18:07

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Diyarbakır'da yapımı tamamlanan Bismil Ovası Tarımsal Sulama Tesisleri, Diyarbakır Tekstil OSB'de 30 Fabrika ve 4. Otosanayi Sitesi'nin açılış törenlerini gerçekleştirdi.

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan Diyarbakır'da toplu açılış töreninde önemli açıklamalarSon dakika: Başkan Erdoğan'dan Diyarbakır'da toplu açılış töreninde önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Erdoğan Diyarbakır'daki cezaevinin kapatılacağını ve bu bölgenin Kültür Merkezi olarak inşa edileceğini ifade etti. Diyarbakır'da bir de Şehir Hastanesi müjdesi veren Başkan Erdoğan HDP'ye sert sözlerle yüklendi. "Siz bu bölgede kendinizden olmayan hiç kimseye hayat hakkı tanımadınız." diyen Erdoğan, çözüm sürecini kendilerinin değil HDP'nin art niyetli bir şekilde sonlandırdığını da belirtti. HDP'nin İstanbul ve diğer şehirlerde CHP'ye verdiği desteğe de değinen Başkan Erdoğan bu desteğin sebebinin ideolojik akrabalık olduğunu vurguladı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500