sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Başkan Erdoğan evlat nöbetindeki ailelerle buluştu: Annelerin bedduası onları vuracak

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, evlat nöbetindeki Diyarbakır annelerini ziyaret etti. Erdoğan, "Biz bu işi asla bırakmadık, bırakmayacağız. Bizim de evlatlarımız var, torunlarımız var. Sizlerin acısı bizim acımızdır." dedi. Erdoğan, "Bu PKK'nın, HDP'nin evlat diye bir derdi yok. Diyarbakır annelerinin bedduası onları vuracaktır." şeklinde konuştu.

Başkan Erdoğan evlat nöbetindeki ailelerle buluştu: Annelerin bedduası onları vuracak
Başkan Erdoğan evlat nöbetindeki ailelerle buluştu: Annelerin bedduası onları vuracak Admin
Bu içerik 93 kez okundu.
Reklam

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan 'Diyarbakır Anneleri'ne destek ziyareti

Giriş Tarihi: 9.7.2021  15:47 Son Güncelleme: 9.7.2021  16:49

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan Diyarbakır Anneleri'ne ziyaret

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazını Diyarbakır Kurşunlu Camii’nde kılmasının ardından AK Parti Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'na katıldı.

Toplantıda gençlerle bir araya gelen Erdoğan, programına Eylül 2019 tarihinden bu yana evlat nöbetini kararlılıkla sürdüren Diyarbakır annelerini ziyaret ile devam etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, evlatları PKK tarafından dağa kaçırılan aileler ile HDP İl Başkanlığı binası önünde bulunan nöbet çadırında bir araya geldi.

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan Diyarbakır Anneleri'ne ziyaretSon dakika haberi... Sabah saatlerinde Diyarbakır'a gelen Başkan Recep Tayyip Erdoğan, HDP il binası önünde 2 yıldır evlat nöbeti tutan Diyarbakır Anneleri'ni ziyaret etti. Başkan Erdoğan, "Diyarbakır Anneleri'nin bedduaları bunları vuracaktır." ifadelerini kullandı.

Son dakika haberine göre; Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Diyarbakır'daki programına devam ediyor. Erdoğan, Kurşunlu Camii'nde kıldığı Cuma namazı sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Erdoğan, daha sonra partisinin programına katılarak bir konuşma gerçekleştirdi. Erdoğan, Diyarbakır'da evlat nöbeti tutan aileleri ziyaret etti. Erdoğan, burada ailelere destek verdi, kısa bir konuşma gerçekleştirdi.

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan 'Diyarbakır Anneleri'ne destek ziyareti

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Diyarbakır HDP İl Başkanlığı önünde evlat nöbeti tutan aileleri ziyaret etti. Erdoğan'ın destek ziyaretine geniş bir heyet katıldı. Erdoğan, ailelerin büyük sevgi gösterisi ve alkışları ile karşılandı.

Erdoğan, ailelerin yanında olduğunu bir kez daha vurgularken, dertlerini dinledi.

Erdoğan, burada ailelere bir hitap konuşması da gerçekleştirdi.

"BU İŞİN PEŞİNİ ASLA BIRAKMAYACAĞIZ"

Başkan Recep Tayyip Erdoğan ailelere yönelik gerçekleştirdiği hitap konuşmasında, "Biz bu işin peşini asla bırakmadık, bırakmayacağız." dedi.

DİYARBAKIR PROGRAMI SÜRÜYOR

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Cuma namazını Kurşunlu Camii'nde kılarak başladığı Diyarbakır programını sürdürüyor. Erdoğan, Cuma sonrası basının sorularını yanıtladı, AK Parti Diyarbakır Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'na katıldı. Erdoğan burada da bir konuşma gerçekleştirdi ve oradan Diyarbakır annelerini ziyaret etti.

Erdoğan bu akşam 17.00'de Bismil Ovası Tarımsal Sulama Tesisleri, Diyarbakır Tekstil OSB 30 Fabrika, 4. Otosanayi Sitesi ve diğer projelerin toplu açılış törenine katılacak.

SON ZİYARETİ 9 MART 2019'DAYDI

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, 2.5 yıl aradan sonra Diyarbakır'a gitti. Coşku ile karşılanan Başkan Erdoğan, son ziyaretini 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi gerçekleştirmişti. Erdoğan, 9 Mart 2019'da kentte ziyaretlerde bulunmuş, miting gerçekleştirmişti.

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan Diyarbakır Anneleri'ne ziyaret

Son dakika haberi... Sabah saatlerinde Diyarbakır'a gelen Başkan Recep Tayyip Erdoğan, HDP il binası önünde 2 yıldır evlat nöbeti tutan Diyarbakır Anneleri'ni ziyaret etti. Başkan Erdoğan, "Diyarbakır Anneleri'nin bedduaları bunları vuracaktır." ifadelerini kullandı.

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan Diyarbakır Anneleri'ne ziyaretSon dakika haberi... Sabah saatlerinde Diyarbakır'a gelen Başkan Recep Tayyip Erdoğan, HDP il binası önünde 2 yıldır evlat nöbeti tutan Diyarbakır Anneleri'ni ziyaret etti. Başkan Erdoğan, "Diyarbakır Anneleri'nin bedduaları bunları vuracaktır." ifadelerini kullandı.

Bir dizi açılış ve ziyaret için Diyarbakır'a gelen Başkan Recep Tayyip Erdoğan, çocukları PKK tarafından kaçırılan ve 676 gündür HDP Diyarbakır il başkanlığı önünde kurdukları çadırda evlat nöbeti tutan Diyarbakır Annelerini ziyaret etti. Başkan Erdoğan, ailelerin kaldığı çadırda yaptığı konuşmada, "PKK ve HDP'nin evlat diye bir derdi yok. Kandil'de taciz bunlar için sorun değil" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Diyarbakır'da son dakika açıklamasıYoğun güvenlik önlemleri altında HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önünde çadır kurup evlat nöbeti tutan aileleri ziyaret eden Başkan Erdoğan, basına kapalı olarak ailelerle bir süre görüştü.

Görüşmenin bir bölümünde konuşması dışarı verilen Erdoğan, tüm evlatların aileleri ile buluşması için gerekli her adımı attıklarını ve atmaya da devam edeceklerini söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan cevapladı: Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak?

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Diyarbakır Kurşunlu Camii'nde kıldığı namaz sonrası gazetecilerin sorularını cevapladı. Erdoğan, Kurban Bayramı tatilinin, 9-10 gün arasında olabileceğini açıkladı.

Video Player

 

 

 

 

00:01 | 02:17

 

Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.

 

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A DİYARBAKIR'DA COŞKULU KARŞILAMA

<p>Bazı programlara ve açılışlara katılmak üzere Diyarbakır'a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, merkez Bağlar ilçesinde coşkuyla karşılandı.</p>
<p>Havaalanı yolu üzerinde bulunan Bağlar Belediyesi Şehit Polis Atakan Arslan hizmet binası önünde toplanan binlerce vatandaş, ellerinde Türk bayrakları ve pankartlarla Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sevgi gösterilerinde bulundu.</p>
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın halkın yoğun ilgisinden memnun kaldığı gözlendi.

"> Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın halkın yoğun ilgisinden memnun kaldığı gözlendi.

 

" src="https://i12.haber7.net//fotogaleri/haber7/album/2021/27/cumhurbaskani_erdogana_diyarbakirda_coskulu_karsilama_1625827329_1649_w750_h500.jpg" />

 

Son dakika haberiCumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Diyarbakır Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı ile Bismil Ovası Tarımsal Sulama Tesisleri, Diyarbakır Tekstil OSB 30 Fabrika, 4. Otosanayi Sitesi ve yapımı tamamlanan diğer projelerin açılış törenine katılmak üzere Diyarbakır'a geldi. Cuma namazını Kurşunlu Camii'nde kılan Cumhurbaşkanı Erdoğan namaz sonrası gazetecilerin sorularını cevaplandırdı. 

Gazi camimizde cuma namazını kılmanın bahtiyarlığı içerisindeyim. Biliyorsunuz bu PKK terör örgütü bu mescidimizi kurşunlamış ve burayı bir harabe haline getirmişti. Kurşunlu Camii, gerçekten bu şehrimizin bu beldemizin adeta bir tacıydı. Şimdi ise uzun bir aradan sonra burada tekrar bir cuma namazını kılmanın bahtiyarlığı içerisindeyiz. Suriçi'nde konutlarımız yerel mimariyle inşa ediliyor. Bir an önce bunlar bitirilip sahiplerine teslim edilecek. Bir başka Diyarbakır'ı inşa ediyoruz.

AŞILAMA MESAJI

Her şeyden önce şu anda 58 milyonu aşmış vaziyetteyiz aşılamada. Şimdi aşılamada da biliyorsunuz kademe sistemi ayrıca yaş gruplarına göre getiriyoruz.Biontech'ten gelen bir miktar aşı var. Sinovac'tan bir miktar aşı geldi, geliyor.Bütün bunlarla beraber en yakın zamanda Uğur bey ve eşi misafirlerimiz olacaklar. Biontech'te çok daha seri adım atacağız. Diyarbakır'daki aşılamadaki isteksizliği de ne yapıp yapıp gidereceğiz. Batı illerinde nasıl oluyorsa ben Diyarbakır'da da aşının süratle aşılanmanın olacağına inanıyorum. Şu anda oranda Diyarbakır'da sıkıntımız var, ben bunu aşacağımıza inanıyorum.

KURBAN BAYRAMI TATİLİ KAÇ GÜN OLACAK?

Kurban bayramıyla ilgili arkadaşlarımız çalışmalarını sürdürüyorlar. Çünkü tatil süreci sanki böyle 10 ile 9 arasında dolaşıyor. Ama bunu en azından millete seslenişte halkıma duyuracağım.

ABD İLE AFGANİSTAN GÖRÜŞMELERİ

Dün Savunma Bakanımız ABD Savunma Bakanıyla da görüşmesini yaptı. Bu konuyla ilgili olarak da biz şu anda Amerika'yla NATO'yla görüşmeleri yapmak suretiyle Türkiye'nin görev alanı ne olacak? Burada neleri kabulleniyoruz, neleri kabullenmiyoruz? Bunların kararlarını aldık. Ve NATO müzakerelerimde sayın Biden ile konuştuk. Ve en ideal şekilde Afganistan'da bu adımı inşallah atmış olacağız.
2.5 YIL SONRA BİR İLK

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Diyarbakır’ı son olarak 31 Mart yerel seçimlerinden önce 9 Mart 2019’da ziyaret etmiş; seçim mitinginin yanı sıra TÜGVA 5. Gençlik Buluşması’nda Diyarbakırlı gençlere hitap etmişti. Erdoğan, 9 Temmuz Cuma günü, 2.5 yıllık aranın ardından Diyarbakır’a giderek vatandaşlarla bir araya gelecek.

Başkan Erdoğan, "PKK'nın HDP'nin evlat diye bir derdi yok. Kandil'de taciz onlar için bir sorun değil. Oradaki 13-14-15 yaşındaki kızın taciz edilmesi bunlar için sorun değil. Bunların yöneticilerinin umurunda değil.

O yöneticilerinin evlat diye bir sorunları yok. Çünkü onlar taciz terörü üzerinden bu günlere geldiler. Ben inanıyorum ki kesinlikle Diyarbakır Annelerinin bedduası onları vuracaktır endişeniz olmasın. Biz bu işin takibindeyiz. İçişleri Bakanlığımız, silahlı kuvvetlerimiz bunların üzerine üzerine gidiyor, hiçbir zaman bu takibi bırakmayacağız, sonuna kadar bu görevi kovalayacağız.

Çünkü bulunduğumuz görev bize bunu buyuruyor. Şu anda parlamentoda yoğun bir şekilde bunun takibindeyiz. Bugüne kadar 700 güne yaklaştık, bu sabrı sonuna kadar göstereceğinizden şüphem yok. Biz bu işi asla bırakmadık ve bırakmayacağız. Sizlerin acısı bizim de acımızdır. Rabbim inşallah bu kalan yavrularımıza kavuşmayı da bizlere nasip etsin" diye konuştu.

Ailelere desteklerini ileten Erdoğan daha sonra çadırdan ayrıldı.

Hiçbir zaman takibi bırakmayacaklarını vurgulayan Başkan Erdoğan, "Ben inanıyorum ki kesinlikle Diyarbakır annelerinin bedduası bunları vuracaktır. Hiç endişeniz olmasın, biz bu işin takibindeyiz. Gerek İçişleri Bakanlığı'mız, Silahlı Kuvvetler'imiz bütün bunların üzerine gidiyor. Hiçbir zaman bu takibi bırakmayacağız. Sonuna kadar bu işi kovalayacağız çünkü bulunduğumuz görev, bulunduğumuz makam; 'Dicle'de bir kurt aşırsa koyunu, gelir de adli ilahi sorar Ömer'den' bunu. Öyleyse Dicle kenarında aşırlanan kuzunun hesabını da biz vermek durumundayız.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika haberi: PKK’nın kara kutusu Fırat Şişman'dan çarpıcı itiraflar! Örgüte video ile seslendi...
Son dakika haberi: PKK’nın kara kutusu Fırat Şişman'dan çarpıcı itiraflar! Örgüte video ile seslendi...
Başkan Erdoğan'ın avukatı 15 Temmuz hain darbe girişiminde yaşananları anlattı: Onların tankları varsa bizim de imanımız var
Başkan Erdoğan'ın avukatı 15 Temmuz hain darbe girişiminde yaşananları anlattı: Onların tankları varsa bizim de imanımız var