sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Başkan Erdoğan evlat nöbetindeki ailelerle buluştu: Annelerin bedduası onları vuracak

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, evlat nöbetindeki Diyarbakır annelerini ziyaret etti. Erdoğan, "Biz bu işi asla bırakmadık, bırakmayacağız. Bizim de evlatlarımız var, torunlarımız var. Sizlerin acısı bizim acımızdır." dedi. Erdoğan, "Bu PKK'nın, HDP'nin evlat diye bir derdi yok. Diyarbakır annelerinin bedduası onları vuracaktır." şeklinde konuştu.

Başkan Erdoğan evlat nöbetindeki ailelerle buluştu: Annelerin bedduası onları vuracak
Başkan Erdoğan evlat nöbetindeki ailelerle buluştu: Annelerin bedduası onları vuracak Admin
Bu içerik 14 kez okundu.
Advert

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan 'Diyarbakır Anneleri'ne destek ziyareti

Giriş Tarihi: 9.7.2021  15:47 Son Güncelleme: 9.7.2021  16:49

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan Diyarbakır Anneleri'ne ziyaret

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazını Diyarbakır Kurşunlu Camii’nde kılmasının ardından AK Parti Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'na katıldı.

Toplantıda gençlerle bir araya gelen Erdoğan, programına Eylül 2019 tarihinden bu yana evlat nöbetini kararlılıkla sürdüren Diyarbakır annelerini ziyaret ile devam etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, evlatları PKK tarafından dağa kaçırılan aileler ile HDP İl Başkanlığı binası önünde bulunan nöbet çadırında bir araya geldi.

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan Diyarbakır Anneleri'ne ziyaretSon dakika haberi... Sabah saatlerinde Diyarbakır'a gelen Başkan Recep Tayyip Erdoğan, HDP il binası önünde 2 yıldır evlat nöbeti tutan Diyarbakır Anneleri'ni ziyaret etti. Başkan Erdoğan, "Diyarbakır Anneleri'nin bedduaları bunları vuracaktır." ifadelerini kullandı.

Son dakika haberine göre; Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Diyarbakır'daki programına devam ediyor. Erdoğan, Kurşunlu Camii'nde kıldığı Cuma namazı sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Erdoğan, daha sonra partisinin programına katılarak bir konuşma gerçekleştirdi. Erdoğan, Diyarbakır'da evlat nöbeti tutan aileleri ziyaret etti. Erdoğan, burada ailelere destek verdi, kısa bir konuşma gerçekleştirdi.

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan 'Diyarbakır Anneleri'ne destek ziyareti

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Diyarbakır HDP İl Başkanlığı önünde evlat nöbeti tutan aileleri ziyaret etti. Erdoğan'ın destek ziyaretine geniş bir heyet katıldı. Erdoğan, ailelerin büyük sevgi gösterisi ve alkışları ile karşılandı.

Erdoğan, ailelerin yanında olduğunu bir kez daha vurgularken, dertlerini dinledi.

Erdoğan, burada ailelere bir hitap konuşması da gerçekleştirdi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500