sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Dev nakliye uçaklarına yeni tesis! Başkan Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nden A400M Fasbat Uçak Bakım Tesisleri Açılışı, Retrofiti Yapılan İlk A400M Uçağının Teslimi ve Stratejik İşbirliği Anlaşmaları Sertifika Töreni’ne katıldı. Törende önemli açıklamalarda bulunan Başkan Erdoğan, "Ülkemizi savunma sanayinde dışa bağımlılıktan tamamen kurtarıncaya kadar yatırımlarımızı artırarak devam ettireceğiz." dedi.

Dev nakliye uçaklarına yeni tesis! Başkan Erdoğan'dan önemli açıklamalar
Dev nakliye uçaklarına yeni tesis! Başkan Erdoğan'dan önemli açıklamalar Admin
Bu içerik 10 kez okundu.
Reklam

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan flaş açıklamalar! A400M uçakları için önemli açılış...

Giriş Tarihi: 08.07.2021  17:47 Güncelleme Tarihi: 08.07.2021  18:49

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Kayseri'deki A400M Fasbat Uçak Bakım Tesisleri'nde yapılan açılış ile Retrofiti Yapılan İlk A400M Uçağının Teslimi ve Stratejik İşbirliği Anlaşmaları Sertifika Töreni'ne canlı bağlantıyla katıldı. Törende konuşma yapan Erdoğan "Ülkemizi savunma sanayinde dışa bağımlılıktan tamamen kurtarıncaya kadar yatırımlarımızı artırarak devam ettireceğiz." dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan "Vatan savunmasında karşılaştığımız tüm haksızlıkları ve hukuksuzlukları kendi göbeğimizi kendimiz keserek aşmakta kararlıyız." ifadelerini kullandı.

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan flaş açıklamalar! A400M uçakları için önemli açılış...Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nden A400M Fasbat Uçak Bakım Tesisleri Açılışı, Retrofiti Yapılan İlk A400M Uçağının Teslimi ve Stratejik İşbirliği Anlaşmaları Sertifika Töreni’ne katıldı. Törende önemli açıklamalarda bulunan Başkan Erdoğan, "Ülkemizi savunma sanayinde dışa bağımlılıktan tamamen kurtarıncaya kadar yatırımlarımızı artırarak devam ettireceğiz." dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500