sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Son dakika: AK Parti MKYK Toplantısı | Ömer Çelik'ten önemli açıklamalar

Son dakika haberi... AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) sonrası gündemdeki konularla ilgili açıklamalarda bulundu. Çelik, ABD'nin İnsan Ticareti raporunda Türkiye'ye yönelik asılsız iddiaları hakkında "ABD'nin İnsan Ticareti raporunda Türkiye'nin suçlanması asla kabul edeceğimiz bir durum değildir. Türkiye Cumhuriyeti sicili en temiz ülkedir" dedi. Başkan Erdoğan'ın Diyarbakır ziyaretinin anlamına dikkat çeken Çelik, KKTC, koronavirüs, müsilaj ve kadına yönelik şiddet gibi konularda da önemli değerlendirmelerde bulundu. Çelik, Yunan Bakan Dendias'ın Türkiye'nin DEAŞ'la mücadelesi ile ilgili skandal sözlerine "Türkiye DEAŞ'la sahada mücadele eden tek ülkedir. Bilerek yalan söylüyor" cevabını verdi.

Son dakika: AK Parti MKYK Toplantısı | Ömer Çelik'ten önemli açıklamalar
Son dakika: AK Parti MKYK Toplantısı | Ömer Çelik'ten önemli açıklamalar Admin
Bu içerik 15 kez okundu.
Reklam

Son dakika: AK Parti MKYK Toplantısı | Ömer Çelik'ten önemli açıklamalar

Giriş Tarihi: 07.07.2021  15:31 Güncelleme Tarihi: 07.07.2021  16:11

Son dakika haberi... AK Parti MKYK Toplantısı sonrası AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik gündeme dair önemli açıklamalarda bulunuyor. Müsilaj seferberliğinde 140 tesise 18 milyon ceza kesildiğini belirten Çelik, "7 ilde 8 bin 739 denetim yapıldı. Temizlik çalışmalarından sonra ortaya çıkan tablo sevindirici" ifadelerini kullandı. ABD'nin insan ticareti raporuna da tepki gösteren Çelik, "Türkiye sicili en temiz devlettir." dedi. Başkan Erdoğan'ın 20 Temmuz'da KKTC ziyaretiyle ilgili Çelik, "Bundan rahatsız olanlara kendi işinize bakın diyoruz." açıklamasında bulundu.

Son dakika: AK Parti MKYK Toplantısı | Ömer Çelik'ten önemli açıklamalarSon dakika haberi... AK Parti MKYK Toplantısı sonra AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik gündeme dair önemli açıklamalarda bulunuyor.

Başkan Erdoğan'ın liderliğinde AK Parti MKYK toplandı! Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten flaş açıklamalar

Son dakika haberine göre, AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK), Başkan Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde toplandı. AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, kritik toplantının ardından açıklamalarda bulundu. ABD'nin "çocuk asker" suçlamasına değinen Çelik, "Müttefiklerimizin terör örgütlerine verdikleri desteklerini görmekten üzüntü duyuyoruz. ABD'nin insan ticareti raporunda Türkiye'nin suçlanmasını kabul etmiyoruz. Açık ve net bir şekilde söylüyorum ki, çocuk savaşçı iddiasında Türkiye sicili en temiz devlettir." dedi.

Başkan Erdoğan'ın liderliğinde başladı!

AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK), Başkan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.

Parti genel merkezindeki basına kapalı toplantı, saat 13.50'de başladı.

KRİTİK TOPLANTININ ARDINDAN FLAŞ AÇIKLAMALAR
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, toplantının ardından açıklamalarda bulundu. Ömer Çelik'in açıklamaları şöyle:

Diyarbakır annelerine MKYK üyelerimiz adına selamlarını iletiyoruz. Terörle mücadele konusunu yakın bir şekilde takip ediyoruz.

Her geçen gün daha ve net açık şekilde görüyoruz. Bu bölgenin çocuklarını kendileri için umutlu bir gelecek inşa etmeye çalışan çocukları kendileri için terörist yapmaya çalışanlar, kendilerini yakın olanları köleleştirmeye çalışan bir düzen kurmaya çalıştıklarını görüyoruz. Bu operasyonlar olmasaydı teröristler ve onlara destek verenler çok büyük bir mesafe alacaklardı.

Ülkemizde operasyon yapmaya çalışanlara vereceğimiz cevap nettir.

Bunların arkasına kimlerin saklandığını, kimlerin destek verdiğini görecek kadar da Türkiye Cumhuriyeti'nin köklü bir devlet tecrübesi vardır. Bunlarla mücadelenin en kararlı şekilde sürdürülmesi konusunda her türlü imkana da sahibiz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500