sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

LGBT'li sapkınlara destek çıkan CHP'li Kaftancıoğlu'na tepki yağdı: Senin bir tane doğru işin olmaz mı?

“Onur Haftası” diyerek kutlamalar yapan LGBT’li sapıklara bir destek de CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kafatncıoğlu’ndan geldi. Kaftancıoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Nefret söyleminin silindiği, ayrımcılığın yok olduğu, eşitliğin ve özgürlüğün hüküm sürdüğü bir dünya mümkün.. #Pride2021 #OnurHaftası” ifadelerini kullandı. Kaftancıoğlu’nun skandal paylaşımına anında tepki yağdı. Bir sosyal medya kullanıcı ise Kaftancıoğlu’nu özetleyen bir paylaşımda bulundu. Paylaşımda “Atatürk'e Atatürk deme, terör gruplarının elebaşlarını komutan diye paylaş, Türkler Ermenilere soykırım yaptı imasında bulun, CHP’de taciz tecavüz mağdurlarını görmezden gel... En sonunda da sapkın, çukur, rezil eğilimleri normal göster. Senin bir tane doğru işin olmaz mı?” diye sordu. İşte detaylar…

LGBT'li sapkınlara destek çıkan CHP'li Kaftancıoğlu'na tepki yağdı: Senin bir tane doğru işin olmaz mı?
LGBT'li sapkınlara destek çıkan CHP'li Kaftancıoğlu'na tepki yağdı: Senin bir tane doğru işin olmaz mı? Admin
Bu içerik 155 kez okundu.
Advert

LGBT'li sapkınlara destek çıkan CHP'li Kaftancıoğlu'na tepki yağdı: Senin bir tane doğru işin olmaz mı?

Giriş Tarihi: 27.06.2021  14:22 Güncelleme Tarihi: 27.06.2021  14:52

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, “Onur Haftası” diyerek kutlamalar yapan LGBT’li sapkınlara destek çıktı. Sosyal medya hesabı üzerinden skandal açıklamalarda bulunan Kaftancıoğlu'na tepkiler yağdı. Yorumlar arasında en dikkat çeken ise, "Atatürk'e Atatürk deme, terör gruplarının elebaşlarını komutan diye paylaş, Türkler Ermenilere soykırım yaptı imasında bulun, CHP’de taciz tecavüz mağdurlarını görmezden gel... En sonunda da sapkın, çukur, rezil eğilimleri normal göster. Senin bir tane doğru işin olmaz mı?” diye sordu.

LGBT'li sapkınlara destek çıkan CHP'li Kaftancıoğlu'na tepki yağdı: Senin bir tane doğru işin olmaz mı?

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), LGBT Hareketi'ne desteğini sürdürmeye devam ediyor. CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu da sosyal medya hesabından LGBT'lilerin Onur Haftası'nı kutlayarak, "Nefret söyleminin silindiği, ayrımcılığın yok olduğu, eşitliğin ve özgürlüğün hüküm sürdüğü bir dünya mümkün.. #Pride2021 #OnurHaftası" ifadelerini kullandı.

LGBT'lilerin 'Onur Haftası'nı kutlayan CHP'li Canan Kaftancıoğlu'na sert tepki!

“Onur Haftası” diyerek kutlamalar yapan LGBT’li sapıklara bir destek de CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kafatncıoğlu’ndan geldi. Kaftancıoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Nefret söyleminin silindiği, ayrımcılığın yok olduğu, eşitliğin ve özgürlüğün hüküm sürdüğü bir dünya mümkün.. #Pride2021 #OnurHaftası” ifadelerini kullandı. Kaftancıoğlu’nun skandal paylaşımına anında tepki yağdı. Bir sosyal medya kullanıcı ise Kaftancıoğlu’nu özetleyen bir paylaşımda bulundu. Paylaşımda “Atatürk'e Atatürk deme, terör gruplarının elebaşlarını komutan diye paylaş, Türkler Ermenilere soykırım yaptı imasında bulun, CHP’de taciz tecavüz mağdurlarını görmezden gel... En sonunda da sapkın, çukur, rezil eğilimleri normal göster. Senin bir tane doğru işin olmaz mı?” diye sordu. İşte detaylar…

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), LGBT Hareketi'ne desteğini sürdürmeye devam ediyor. CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu da sosyal medya hesabından LGBT'lilerin Onur Haftası'nı kutlayarak, "Nefret söyleminin silindiği, ayrımcılığın yok olduğu, eşitliğin ve özgürlüğün hüküm sürdüğü bir dünya mümkün.. #Pride2021 #OnurHaftası" ifadelerini kullandı.

KAFTANCIOĞLU'NA SOSYAL MEDYADA TEPKİ YAĞDI
LGBT'lilerin Onur Haftası'nı kutlama paylaşımı yapan CHP'li Canan Kaftancıoğlu'na sosal medyadan tepki yağdı. Sosyal medya kullanıcısı Rumeysa Soğanyemez, "Sizin özgürlük anlaşınız batsın" derken, Erhan Balcı, "Atatürk'e Atatürk deme, terör guruplarının elebaşlarını komutan diye paylaş, Türkler Ermenilere soykırım yaptı imasında bulun, CHP'de taciz tecavüz mağdurlarını görmezden gel... En sonunda da sapkın, çukur, rezil eğilimleri normal göster. Senin bir tane doğru işin olmaz mı?" diye sordu.

"HAYATLARI NEFRET, AYRIMCILIK, İFTİRA. BU 'ERDEM' ANCA LGBT İÇİN AKILLARINA GELİYOR"
Sabah'ta yer alan habere göre, Sosyal medya kullanıcısı olan Eyüp Gökhan Özekin ise Kaftancıoğlu'nun paylaşımını alıntılayarak, "Yaza 18 yaşa kadar aşılanır' diyen Sağlık Bakanına nefretle hakaret ettiği twet duruyor. Özür dilemedi. Lideri daha dün nefretle sınav iftirası attı, yalan çıktı, özür dilemedi. Hayatları nefret, ayrımcılık, iftira. Bu 'erdem' anca LGBT için akıllarına geliyor. Ne denir ki?" ifadelerini kullandı.

"BUNLAR HER ŞEYİ ÖZGÜRCE SÖYLER BİZ SÖYLERSEK NEFRET SÖYLEMİ ONLARIN İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ"
Bir diğer sosyal medya kullanıcısı Umut Nimet Ataş ise Kaftancıoğlu'nun LGBT paylaşımına tepki göstererek, "Alın size onursuzluğu onur diye tanıtan bir siyasetçi! Çok şey söylenir ama susuyorum çünkü bu ülkede bunlar her şeyi özgürce söyler biz söylersek nefret söylemi onların ifade özgürlüğü" dedi.

ŞEHİT ANALARINA GÖSTERMEDİKLERİ İLGİYİ LGBT'YE GÖSTERİYORLAR
Başka bir sosyal medya kullanıcısı Abidin Erdemsoy ise "Şehit analarına göstermediği ilgiyi topa, lezbiyene gösteren Cehape zihniyeti" diyerek tepkisini dile getirdi.

"TÜRKİYE CUMHURİYETİ NE HOLLANDA'YA BENZER NE KÜBA'YA"
MHP Esenler İlçe Başkanı Suat Yılmaz, Kaftancıoğlu'na sosyal medyadan "Onursuz insanların onurdan bahsettiği dünyada, el birliği içinde LGBT ve bütün Türk- İslam düşmanlarını kutsayan siyasi taşeronlar CHP, HDP, İP, TİP, TKP. Katil taşeronlar FETÖ, PKK, sol örgütler ve türevleri burası Türkiye Cumhuriyeti ne Hollanda'ya benzer ne Küba'ya..!" diyerek tepki gösterdi.

CHP TEŞKİLATLARI DA LGBT ONUR HAFTASINI KUTLAMIŞTI
CHP Başakşehir Gençlik Kolları, CHP Esenler İlçe Başkanlığı, CHP Muratpaşa İlçe Başkanlığı, CHP Fatih Gençlik Kolları, CHP Pendik İlçe Başkanlığı, CHP Sarıyer Gençlik Kolları, Kadıköy Belediyesi gibi CHP teşkilatları da LGBT Onur Haftası'nı kutlayan paylaşımlar yapmıştı.

TANRIKULU'NDAN LGBT'LİLERE MÜDAHALE EDEN POLİSE TEHDİT!
CHP İstanbul vekili Sezgin Tanrıkulu ise LGBT'lilere müdahale eden polisleri hedef aldı. Twitter hesabından paylaşım yapan Tanrıkulu, koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında İstanbul Valiliği tarafından alınan kararı hiçe sayarak, toplantı ve gösteri yürüyüşünün anayasal bir hak olduğunu savundu.

Kolluk kuvvetlerine 'uyarıda' bulunduğunu ifade eden CHP'li vekil, "Bugünler geçtikten sonra kimse size sahip çıkmaz, soruşturmalar ve davalar açılır. Bu nedenle yürüyüşlere engel olmayın ve düzen içerisinde yapılmasını sağlayın" dedi.

Sokaklara dökülme çağrısına karşılık bulamayan  provokatörleri dan larla ilgi çekme peşinde

Giriş Tarihi: 22.2.2021  12:38 Son Güncelleme: 22.2.2021  13:48

Prof. Dr. 'nun 'ne rektör olarak atanmasını bahane ederek sokakları karıştırmak isteyen marjinal gruplar, gençlerden gereken desteği bulamadı. Yalanları kısa sürede ifşa olan ve kirli planı açığa çıkan  provokatörleri, çareyi da aradı. Sokaklardan istediğini alamayan marjinal grup, sosyal medyada soyunarak dikkat çekme peşine düştü. #direnbogazici etiketiyle sosyal medyada onlarca  paylaşıldı. Boğaziçi provokatörlerinin 'daki ahlak sınırlarını aşan çıplak fotoğraf paylaşımları diğer kullanıcılar tarafından tepki çekti.

Boğaziçi provokatörleri çıplak fotoğraflarla ilgi çekme peşinde

Son dakika haberi... Boğaziçi'ndeki rektör atamasını bahane ederek sokakları karıştırma çabaları karşılık bulmayan provokatörler şimdi de sosyal medyada soyunarak ilgi çekme peşine düştü.

Artık dikkat çekmekte zorlanan provokatörler çareyi soyunmakta buldu. Kız ve erkek öğrencilerin sosyal medyada #direnboğaziçi hasgtagi altında paylaştıkları uygunsuz görüntülere diğer kullanıcılar çok sert tepki gösterdi.

KALKIŞMA PLANLARI TUTMAYINCA ÇILDIRDILAR
Boğaziçi Üniversitesine rektör olarak atanan Prof. Dr. Melih Bulu'yu protesto etmek adı altında önce Rektörlüğü işgal eden ardından da Kadıköy'de vandallığı soyunan çevreler dikkat çekmeyi başaramayınca yeni bir yönteme başvurdu.

Boğaziçi provokatörleri soyundu Twitter izlemekle yetindi

Boğaziçi provokatörleri soyundu!ÇIPLAK FOTOĞRAFLI "DİRENME" REZALETİ
Sabah'ın haberine göre #direnboğaziçi hasgtagi altında yarı çıplak çok sayıda fotoğraf paylaşıldı. Bekledikleri ilgiyi bulamadıkça olmadık yollara başvuran ve her defasında yandaşlarından daha fazla kayıp veren provokatörler son hamleleriyle adeta bir avuç kaldılar.

TEPKİ GECİKMEDİ: "ŞAKLABANLIĞA ÇEVİRDİNİZ"
Söz konusu hasgtag adı altında sosyal medya mecralarında uygunsuz fotoğraf ve videolarını yüklemesi diğer kullanıcılar tarafından eleştirildi.
Kullanıcılar; "Böyle direniş olmaz olsun olayı şaklabanlığa çevirdiniz protesto böyle olmamalı bu siteye çok küçük yaştaki çocuklarda giriyor hiç mi utanmanız kalmadı?" gibi ifadelerle tepki gösterdi.

Tepki yorumları şöyle devam etti "Güya siz bu ülkenin geleceği; zeki, çalışkan, ülkesine fayda sağlayacak ülkesi için çalışacak öğrencilerisiniz bu denli sapkın görüntüleri paylaşmak size yakışıyor mu edep ya hu!"

TWITTER SESSİZ KALDI!
Birçok olayda taraflı bir tutumla hareket eden ve işine gelmeyen paylaşımlara engel getiren sosyal medya devi Twitter'ın bu rezalete seyirci kalması dikkat çekti.

Son dakika | İlgisiz kalan Boğaziçi provokatörleri şimdi de soyunmaya başladı!

Son dakika haberi: 'ne rektör atanmasını bahane edinen marjinal gruplar ve terör örgütlerinin Gezi kalkışmasındaki hareketliliği yakalayamadıkça kontrolden çıktığı dikkat çekerken bugün geldikleri aşama 'Bu kadarına pes' dedirtti. Bekledikleri ilgiyi bulamayan Boğaziçi provokatörleri şimdi de sosyal medyada soyunma furyası başlatarak boğaziçi etiketleri altında büyük tepki çektikleri bir rezalete imza attılar. İşte çarpıcı gelişmenin ayrıntıları;

Son dakika | İlgisiz kalan Boğaziçi provokatörleri şimdi de soyunmaya başladı!

Son dakika haberi: Boğaziçi Üniversitesi rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Melih Bulu karşıtı grupların sosyal medyadaki son paylaşımları pes dedirtti. Artık dikkat çekmekte zorlanan provokatörler çareyi soyunmakta buldu. Kız ve erkek öğrencilerin sosyal medyada #direnboğaziçi hasgtagi altında paylaştıkları uygunsuz görüntülere diğer kullanıcılar çok sert tepki gösterdi.

Sokaklara dökülme çağrısına karşılık bulamayan Boğaziçi provokatörleri sosyal medyadan çıplak fotoğraflarla ilgi çekme peşinde

REKTÖRÜ BAHANE EDİP KALKIŞMA PLANLADILAR, TUTMADIKÇA ÇILDIRDILAR

Boğaziçi Üniversitesine rektör olarak atanan Prof. Dr. Melih Bulu' yu protesto etmek adı altında önce Rektörlüğü işgal eden ardından da Kadıköy'de vandallığı soyunan çevreler dikkat çekmeyi başaramayınca yeni bir yönteme başvurdu.

ÇIPLAK FOTOĞRAFLAR PAYLAŞARAK DİRENDİKLERİNİ ZANNEDİYORLAR

#direnboğaziçi hasgtagi altında yarı çıplak çok sayıda fotoğraf paylaşıldı. Bekledikleri ilgiyi bulamadıkça olmadık yollara başvuran ve her defasında yandaşlarından daha fazla kayıp veren provokatörler son hamleleriyle adeta bir avuç kaldılar.

"ŞAKLABANLIĞA ÇEVİRDİNİZ"

Söz konusu hasgtag adı altında sosyal medya mecralarında uygunsuz fotoğraf ve videolarını yüklemesi diğer kullanıcılar tarafından eleştirildi.
Kullanıcılar; "Böyle direniş olmaz olsun olayı şaklabanlığa çevirdiniz protesto böyle olmamalı bu siteye çok küçük yaştaki çocuklarda giriyor hiç mi utanmanız kalmadı?" gibi ifadelerle tepki gösterdi.

Tepki yorumları şöyle devam etti "Güya siz bu ülkenin geleceği; zeki, çalışkan, ülkesine fayda sağlayacak ülkesi için çalışacak öğrencilerisiniz bu denli sapkın görüntüleri paylaşmak size yakışıyor mu edep ya hu!"

Twitter'ın da bu rezalete seyirci kalması dikkat çekti.

Boğaziçi provokatörleri soyundu Twitter izlemekle yetindi

Boğaziçi olaylarında istediklerini alamayan terör destekli gruplar ahlaksızlıklarına sosyal medyada devam etti. #direnboğaziçi hasgtagi altında paylaşılan çıplak fotoğraflar tepki toplarken  bu sapkınlığa seyirci kaldı.

Boğaziçi provokatörleri soyundu Twitter izlemekle yetindi

 rektörlüğüne atanan Prof. Dr.  karşıtı grupların sosyal medyadaki son paylaşımları pes dedirtti. Artık dikkat çekmekte zorlanan provokatörler çareyi soyunmakta buldu. Kız ve erkek öğrencilerin sosyal medyada #direnboğaziçi hasgtagi altında paylaştıkları uygunsuz görüntülere diğer kullanıcılar çok sert tepki gösterdi.

KALKIŞMA TUTMADIKÇA ÇILDIRDILAR

Boğaziçi Üniversitesine rektör olarak atanan Prof. Dr. Melih Bulu' yu protesto etmek adı altında önce Rektörlüğü işgal eden ardından da Kadıköy'de vandallığı soyunan çevreler dikkat çekmeyi başaramayınca yeni bir yönteme başvurdu.

ÇIPLAK FOTOĞRAFLAR PAYLAŞARAK DİRENDİKLERİNİ ZANNEDİYORLAR

#direnboğaziçi hasgtagi altında yarı çıplak çok sayıda fotoğraf paylaşıldı. Bekledikleri ilgiyi bulamadıkça olmadık yollara başvuran ve her defasında yandaşlarından daha fazla kayıp veren provokatörler son hamleleriyle adeta bir avuç kaldılar.

"ŞAKLABANLIĞA ÇEVİRDİNİZ"

Söz konusu hasgtag adı altında sosyal medya mecralarında uygunsuz fotoğraf ve videolarını yüklemesi diğer kullanıcılar tarafından eleştirildi.
Kullanıcılar; "Böyle direniş olmaz olsun olayı şaklabanlığa çevirdiniz protesto böyle olmamalı bu siteye çok küçük yaştaki çocuklarda giriyor hiç mi utanmanız kalmadı?" gibi ifadelerle tepki gösterdi.

Tepki yorumları şöyle devam etti "Güya siz bu ülkenin geleceği; zeki, çalışkan, ülkesine fayda sağlayacak ülkesi için çalışacak öğrencilerisiniz bu denli sapkın görüntüleri paylaşmak size yakışıyor mu edep ya hu!"

'ın da bu rezalete seyirci kalması dikkat çekti.

.Sokaklara dökülme çağrısına karşılık bulamayan  provokatörleri dan larla ilgi çekme peşinde

Prof. Dr. 'nun 'ne rektör olarak atanmasını bahane ederek sokakları karıştırmak isteyen marjinal gruplar, gençlerden gereken desteği bulamadı. Yalanları kısa sürede ifşa olan ve kirli planı açığa çıkan  provokatörleri, çareyi da aradı. Sokaklardan istediğini alamayan marjinal grup, sosyal medyada soyunarak dikkat çekme peşine düştü. #direnbogazici etiketiyle sosyal medyada onlarca  paylaşıldı. Boğaziçi provokatörlerinin 'daki ahlak sınırlarını aşan çıplak fotoğraf paylaşımları diğer kullanıcılar tarafından tepki çekti.

TANRIKULU'NDAN LGBT'LİLERE MÜDAHALE EDEN POLİSE TEHDİT!
CHP İstanbul vekili Sezgin Tanrıkulu ise LGBT'lilere müdahale eden polisleri hedef aldı. Twitter hesabından paylaşım yapan Tanrıkulu, koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında İstanbul Valiliği tarafından alınan kararı hiçe sayarak, toplantı ve gösteri yürüyüşünün anayasal bir hak olduğunu savundu.

Kolluk kuvvetlerine 'uyarıda' bulunduğunu ifade eden CHP'li vekil, "Bugünler geçtikten sonra kimse size sahip çıkmaz, soruşturmalar ve davalar açılır. Bu nedenle yürüyüşlere engel olmayın ve düzen içerisinde yapılmasını sağlayın" dedi.

LGBT'lilerin "Kürdistan vardır, lubunyalar vardır" sloganlarıyla sözde "Onur Haftası" yürüyüşüne polis geçit vermedi!

CHP'li Sezgin Tanrıkulu yasağa rağmen yürüyüş yapan sapkın LGBT'lilere müdahale eden polisleri tehdit etti

Son dakika: 'Kürdistan vardır' sloganları atan LGBT'li sapıklar hakkında karar! 46 kişi gözaltına alındı

Tarlabaşı Toplum Merkezi'nden Müslüman çocuklara LGBTİ sapkınlığı ve PKK propagandası!

CHP'li İBB'nin personele zorunlu tuttuğu LGBT eğitiminin maliyeti 58 bin lira

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika haberi: PKK’nın kara kutusu Fırat Şişman'dan çarpıcı itiraflar! Örgüte video ile seslendi...
Son dakika haberi: PKK’nın kara kutusu Fırat Şişman'dan çarpıcı itiraflar! Örgüte video ile seslendi...
Başkan Erdoğan'ın avukatı 15 Temmuz hain darbe girişiminde yaşananları anlattı: Onların tankları varsa bizim de imanımız var
Başkan Erdoğan'ın avukatı 15 Temmuz hain darbe girişiminde yaşananları anlattı: Onların tankları varsa bizim de imanımız var