sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop
Reklam

Dünya basını Kanal İstanbul'u konuşuyor! Çılgın proje hızlandırıldı

Kanal İstanbul için ilk köprünün temeli Başkan Erdoğan'ın katılımıyla atıldı. Törende konuşan Erdoğan, "Kanal İstanbul'u İstanbul'un geleceğini kurtaracak bir proje olarak görüyoruz. Türkiye'nin kalkınma tarihinde yeni bir sayfa açıyoruz" dedi. Türkiye'nin çılgın projesi Kanal İstanbul, dünya manşetlerini de süsledi. İşte dünya basınında Kanal İstanbul…

Dünya basını Kanal İstanbul'u konuşuyor! Çılgın proje hızlandırıldı
Dünya basını Kanal İstanbul'u konuşuyor! Çılgın proje hızlandırıldı Admin
Bu içerik 21 kez okundu.
Advert

Dünya basını Kanal İstanbul'u konuşuyor! Çılgın proje hızlandırıldı

Giriş Tarihi: 27.6.2021  09:30 Son Güncelleme: 27.6.2021  11:31

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “hayalim” dediği ve 2011'de duyurusunu yaptığı Kanal İstanbul için ilk köprünün temeli dün atıldı. Törende konuşan Erdoğan Türkiye’nin kalkınma tarihinde yeni bir sayfa açtıklarını belirterek projeyi altı yılda tamamlamayı hedeflediklerini söyledi. Kanal İstanbul projesi, dünya medyasında da geniş yer buldu.

Türkiye'nin tarihi projesi Kanal İstanbul dünya basınında geniş yer buldu. Al Jazeera, Bloomberg, The National gibi dünyanın önde gelen meyda kuruluşları Kanal İstanbul'u manşetlerine taşıdı. Başkan Erdoğan'ın 'çılgın proje' ifadelerine yer veren gazeteler Kanal İstanbul'un Türkiye ekonomisine katkısına da dikkat çekti.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500