sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Karayılan'ın çevresindekilere 'Oğlum' diye tanıttığı PKK'nın karakutusu itirafçı oldu

Şırnak Bestler Dereler Domuz Dağı bölgesinde çıkan çatışmadan güvenlik birimlerince PKK liderlerinden Murat Karayılan’ın çevresine ‘oğlum’ dediği kırmızı bülten ile aranan sözde Botan saha sorumlusu Özgür Gabar kod adlı Fırat Şişman 7 kurşunla yaralı halde ele geçirildi. Jandarma personelinin iki ünite kanıyla hayata dönen, gösterilen yardımlar nedeniyle de devlete olan inancı artan Şişman, güvenlik birimlerine verdiği önemli bilgiler Karayılan’ın uykularını kaçıracak seviyede olduğu öğrenildi. PKK terör örgütünün kara kutusu ve yurtiçi kadrolarının yaklaşık yüzde 40’ına komuta eden Fırat Şişman, yayınladığı video ile örgüt üyelerine ‘teslim olun’ çağrısında bulundu. Son dakika haberinin detayları şu şekilde...

Karayılan'ın çevresindekilere 'Oğlum' diye tanıttığı PKK'nın karakutusu itirafçı oldu
Karayılan'ın çevresindekilere 'Oğlum' diye tanıttığı PKK'nın karakutusu itirafçı oldu Admin
Bu içerik 17 kez okundu.
Advert

Son dakika:  elebaşı Karayılan'ın sağ kolu  örgütteki paniği anlattı

Giriş Tarihi: 19.6.2021  11:46Son Güncelleme: 20.6.2021  02:07

Şırnak Bestler Dereler Domuz Dağı bölgesinde çıkan çatışmadan güvenlik birimlerince PKK liderlerinden Murat Karayılan'ın çevresine 'oğlum' dediği kırmızı bülten ile aranan sözde Botan saha sorumlusu Özgür Gabar kod adlı Fırat Şişman yaralı halde ele geçirildi. Jandarma personelinin iki ünite kanıyla hayata dönen, gösterilen yardımlar nedeniyle de devlete olan inancı artan Şişman, güvenlik birimlerine önemli bilgiler verdi.

Son dakika haberine göre terör örgütü 'nın en üst düzey yöneticilerinden  8 Nisan'da ağır yaralı ele geçirildi. İyileştiğinde örgütün yalanlarının farkına vardı. Çektiği videolarla örgütün karanlık yüzünü deşifre etti, diğer teröristlere "teslim olun" çağrısı yaptı. Öte yandan Şişman, "Özellikle Türkiye'de üretilen yeni modern askeri teknolojiler üretilen SİHA ve İHA'lar genel olarak örgütteki geçmiş süreçteki hareket kabiliyetinin tümünü ortadan kaldırmış oldu" dedi. Karayılan'ın sağ kolu Şişman, "Örgüt hiçbir zaman bu süreçte yaşadığı kadar büyük zorluklar yaşamadı. Son beş altı yıldır özellikle askeri performans açısında örgüt büyük bir düşüşe geçmiş durumda. Kitle desteğinin çoğunu kaybetti. Örgüte katılımlar sıfıra indi" dedi.

PKK elebaşı Karayılan'ın sağ kolu örgütteki paniği anlattı

Terörden arananlar listesinde kırmızı kategoride yer alan Özgür Gabar kod aldı terörist Fırat Şişman, PKK elebaşlarından Murat Karayılan'ın sağ koluydu.

Karayılan'ın çevresindekilere 'Oğlum' diye tanıttığı PKK'nın karakutusu itirafçı oldu

Karayılan'ın sağ kolu PKK'daki paniği anlattı

25 yıldır PKK içinde olan Şişman, örgütün en büyük sözde bölge sorumlularından birisi. 8 Nisan'da Şırnak'ta Eren-10 operasyonunda ağır yaralı olarak ele geçirildi.

PKK'lı terörist jandarma ekiplerine PKK ile ilgili tüm bildiklerini anlattı. Çektiği videoda örgütün çöküş sürecine girdiğini söyledi.

"Eğer kötü bir yaklaşımları olmuş olsaydı olay yerinde zaten ağır yaralıydım, bilincimi yitirmiş durumdaydım, beş dakika bile müdahale edilmemiş olsaydı bana benim yaşama şansım imkanım olmayacaktı. Bunu yapabilirlerdi ama tersi bana yapıldı"

PKK'DAKİ ÇÖKÜŞ SÜRECİNİ ANLATTI
Örgüte katılımların son yıllarda azaldığını söyledi. Örgütün çöküş sürecine girdiğini şu sözlerle anlattı:

"Örgüt hiçbir zaman bu süreçte yaşadığı kadar büyük zorluklar yaşamadı. Son beş altı yıldır özellikle askeri performans açısında örgüt büyük bir düşüşe geçmiş durumda. Kitle desteğinin çoğunu kaybetti. Örgüte katılımlar sıfıra indi"
Son dakika: PKK elebaşı Karayılan'ın sağ kolu Fırat Şişman örgütteki paniği anlattı
SİHA'LARDAN ÖRGÜTE BÜYÜK DARBE
Sadece başarılı kara operasyonları PKK'ya büyük darbe vurmadı. Yerli SİHA'lar örgütte paniği neden oldu. Terörist Şişman da örgütün kabiliyetinin ortan kalktığını söyledi.

"Özellikle Türkiye'de üretilen yeni modern askeri teknolojiler üretilen SİHA ve İHA'lar genel olarak örgütteki geçmiş süreçteki hareket kabiliyetinin tümünü ortadan kaldırmış oldu"

ÖRGÜTTEKİ ÇÖZÜLME SÜRÜYOR
Terörist Fırat Şişman, bölücü terör örgütünün içindeki çözülmeleri ve tartışmaları anlattı.

"Hayatlarını kaybeden insanlar yine örgüt tarafından eleştirildiler. Neden günlük hareket ediliyor, neden açık hareket tarzı var, neden köylüler ile ilişkiye geçiliyor, milisler ile görüşülüyor"

'TESLİM OLUN' ÇAĞRISI
PKK'lı terörist Şişman, diğer teröristlere de "teslim olun" çağrısı yaptı.

"Şimdiye kadar örgüt içerisinde yaşanan ve var olan zorlukları sizlerde en az benim kadar biliyorsunuzdur. Ve yaşayarak bizzat öğrendiniz. Bütün arkadaşlarım kendileri için, aileleri için, yeni ve anlamlı bir hayata başlamak için kalan hayatlarını devam ettirebilme düşüncesi içerisinde bulunmalıdırlar"

16 ASKERİN ŞEHİT EDİLDİĞİ SALDIRININ DA FAİLİ
Terörist Fırat Şişman'ın 5 Eylül 2015 tarihinde Hakkari Yüksekova Bostancık mevkiinde askeri konvoya saldırı sonucu 16 askerin şehit edilmesi 6 askerin yaralanması eylemlerini planlayan ve bizzat katılan terörist olduğu belirlenmişti.

Şişman'ın 2014 - 2015 yıllarında Hakkari bölgesinde meydana gelen terör olaylarının sorumlu ve planlayıcısı olduğu öğrenildi. Ayrıca, 2020 Eylül - 2021 Nisan ayları arasında sözde Botan Saha olarak bilinen Şırnak, Mardin, Van, Siirt ve Şanlıurfa illerindeki terör olaylarının planlayıcısı da olduğu tespit edildi.

Son dakika haberi: PKK’nın kara kutusu Fırat Şişman'dan çarpıcı itiraflar! Örgüte video ile seslendi...

‘TESLİM OLUN’ ÇAĞRISI

Diğer teröristlere de ‘teslim olun’ çağrısı yapan terörist Şişman;

‘Şimdiye kadar örgüt içerisinde yaşanan ve var olan zorlukları sizlerde en az benim kadar biliyorsunuzdur. Ve yaşayarak bizzat öğrendiniz. Bütün arkadaşlarım kendileri için, aileleri için, yeni ve anlamlı bir hayata başlamak için kalan hayatlarını devam ettirebilme düşüncesi içerisinde bulunmalıdırlar’ dedi.

755x607 pkk elebasi karayilanin sag kolu anlatti orgutun icinde panik havasi esiyor 587 cover slider

 

TERÖR OLAYLARININ PLANLAYICISI: ŞİŞMAN!

Terörist Fırat Şişman’ın 5 Eylül 2015 tarihinde Hakkari Yüksekova Bostancık mevkiinde askeri konvoya saldırı sonucu 16 askerin şehit edilmesi 6 askerin yaralanması eylemlerini planlayan ve bizzat katılan terörist olduğu belirlenmişti.

Şişman’ın 2014 – 2015 yıllarında Hakkari bölgesinde meydana gelen terör olaylarının sorumlu ve planlayıcısı olduğu öğrenildi. Ayrıca, 2020 Eylül – 2021 Nisan ayları arasında sözde Botan Saha olarak bilinen Şırnak, Mardin, Van, Siirt ve Şanlıurfa illerindeki terör olaylarının planlayıcısı da olduğu tespit edildi.

Son dakika haberi: PKK’nın kara kutusu Fırat Şişman'dan çarpıcı itiraflar! Örgüte video ile seslendi...

Şırnak Bestler Dereler Domuz Dağı bölgesinde çıkan çatışmadan güvenlik birimlerince PKK liderlerinden ’ın çevresine ‘oğlum’ dediği kırmızı bülten ile aranan sözde Botan saha sorumlusu  kod adlı Fırat Şişman 7 kurşunla yaralı halde ele geçirildi. Jandarma personelinin iki ünite kanıyla hayata dönen, gösterilen yardımlar nedeniyle de devlete olan inancı artan Şişman, güvenlik birimlerine verdiği önemli bilgiler Karayılan’ın uykularını kaçıracak seviyede olduğu öğrenildi. PKK terör örgütünün kara kutusu ve yurtiçi kadrolarının yaklaşık yüzde 40’ına komuta eden Fırat Şişman, yayınladığı video ile örgüt üyelerine ‘teslim olun’ çağrısında bulundu. Son dakika haberinin detayları şu şekilde...

Şırnak'ın Bestler-Dereler Domuz Dağı bölgesinde 8 Nisan'da gerçekleştirilen Çakırsöğüt Jandarma Komando Tugay Komutanlığınca devam eden operasyonda, Jandarma Komando, Jandarma Özel Harekat ve Polis Özel Harekat birlikleri PKK terör örgütü liderlerinden 'ın manevi oğlum dediği kırımızı bülten ile aranan sözde Botan saha sorumlusu  kod adlı Fırat Şişman ağır yaralı olarak ele geçirildi. 7 kurşun yarası olduğu tespit edilen Şişman'a ilk müdahale güvenlik birimlerince olay yerinde yapıldı. Aşırı kan kaybeden Şişman'a jandarma personelinden alınan 2 ünite kan verildi. Helikopter ile Şırnak Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın hastanesinde kaldırılan Şişman, 1 buçuk ay süren tedavi sürecinde devletin göstermiş oldu şefkatten etkilendi.

PKK AVUKATLARI SIRAYA GİRDİ
PKK terör örgütünün çekirdek kadronun kara kutusu olan Şişman, örgütüne yakın avukatları devreye sokularak konuşmaması yönünde talimat verilmeye çalışıldı. Kendisine gösterilen yardımlar nedeniyle devlete olan inancı artan Şişman, avukatlarla görüşmek istemedi ve barodan avukat talebinde bulundu. Cumhuriyet savcısından alınan talimatla Şişman, ailesi ile görüşme gerçekleştirdi.

YAKALANAN TERÖRİST KARAYILAN'IN MANEVİ OĞLU ÇIKTI
PKK terör örgütü içinde 25 yıl kalan ve yakalandığında yurtiçi kadrolarının yaklaşık yüzde 40'ına komuta eden Fırat Şişman'ın örgütün önemli isimlerden biri olduğu görüldü. PKK liderlerinden Murat Karayılan'ın çevresine 'oğlum' diye söz ettiği Şişman'ın güvenlik güçlerine verdiği önemli bilgiler Karayılan'ın uykusunu kaçıracak düzeyde olduğu öğrenildi. Şişman, Murat Karayılan'ın yanında 1 yıl kaldığı, 2000-2006 yıllıları arasında Kandil'de ara ara Karayılan'ın koruması olarak faaliyet gösterdiği 2006 yılında Kandil'de üst düzey örgüt mensubu eğitimi aldığı ortaya çıktı.

PKK’nın kara kutusundan çarpıcı itiraflar! Teröristbaşı Karayılan’ın uykuları kaçacak

TERÖR ÖRGÜTÜNÜN KARA KUTUSU
PKK içerisinde kritik yerlerde ve görevlerde yer alan Fırat Şişman, örgütün sistematiğini, hassasiyetlerini, ideolojisini, geçmişini ve lider kadroyu çok iyi tanımasının yanında son dönemde terörle mücadele harekatında güvenlik birimlerinin elde ettiği başarının terör örgütüne olan yıkıcı etkisini en yakından tanık olurken örgüt içerisindeki dağılmayı, çekişmeleri, kavgalara bizzat şahit oldu.

VİDEO İLE SESLENDİ
Örgütün, teslim olan ya da yakalanan örgüt mensuplarına kötü muamele yapıldığı propagandasını yürüttüğünü anlatan Şişman, "Ben şimdiye kadar devleti yanlış tanımışım ve benim gibi devleti yanlış tanıyan örgütte binlerce insan var" diyerek bu yanlış algıyı ortadan kaldırmak adına bir video ile örgütte bulunanlara seslenmek istedi. Ailesinin desteğini de alan Şişman'ın isteği üzerine video çekimleri yapıldı.

PİKNİK BAHANESİYLE KANDIRILIP DAĞ KADROSUNA GÖNDERİLDİ
11-12 yaşlarındayken mahalleden bir arkadaşının Tatvan'a pikniğe gideceklerini söyleyerek kendisiyle birlikte 10 kişiyi kandırdığını kaydeden Şişman, örgüte teslim edildiklerini söyledi. Ailelerinin yanına gitmek istediklerini ancak örgütün buna izin vermediğini belirten Şişman, kaçmak isteyenlerin yakalanarak tehdit edildiğini ifade etti. Kendisi dışında o zaman katılan gruptan hepsinin çeşitli tarihlerde terör örgütü içerisinde öldüğü, bir tek kendisini hayatta kaldığını anlattı.

DESTEK SIFIRA İNME NOKTASINDA
Şişman, 40 yıldır silahlı faaliyet yürüten örgütün, hiç yaşamadığı zorlukları özellikle son günlerde yaşadığını anlatarak, "Örgüt, her ne kadar Kürt halkının özgürlüğü ve haklarını savunmak için savaştığını söylüyor olsa da bunun böyle olmadığı görülmektedir. Özellikle hendek ve barikat olaylarında bu daha da ortaya çıktı. Yıkılan, yakılan, canlarından olan bölgedeki insanlar oldu. Halk da örgütün bu yanlışlarını gördükten sonra örgütle arasına ciddi düzeyde bir mesafe koydu. Daha önce her anlamda örgüte destek olan bölge halkı desteğini kesti. Kitlesel desteği neredeyse sıfıra inme noktasına geldi. Daha önce örgüte kendi çocuklarını verenler, örgüt saflarına katılmış çocuklarını nasıl geri getireceği çabası içerisine girdiler" dedi.

İHA VE SİHA'LAR EYLEM YAPMAMIZI SIFIRLADI
Türkiye'de üretilen yeni silah ve teknolojiler ile İHA ve SİHA'ların etkin olarak kullanılmasının terör örgütüne büyük darbeler vurduğunu ve sıkıntılar yaşattığını, örgütü eylem yapamaz, hareket getirdiğini, mağara ve sığınaklara hapsettiğini anlatan Şişman, "Örgütün çekirdek kadrosunun orta ve alt kademedeki teröristlere eylem yapmaları için baskı yaptı. Eylem yapmak için hareket eden teröristlerin İHA ve SİHA'lara görüntü vererek etkisiz hale geldi. Çekirdek kadro suçu kendilerinde görmeyerek suçu alt kadrolara yüklediler. Daha önceki dönemlerde İHA ve SİHA'lar yokken binlerce teröristle yapamadığını, şimdi ise az bir teröristle bu teknoloji varken yapmaya mecbur bırakılması anlamsız hale geldi" dedi.

TESLİM OLUN ÇAĞRISI
"Devlet, bütün arkadaşları bir ana şefkatiyle kucaklayabilecek güçte ve inançtadır" diyen Şişman, teröristlere şu çağrıda bulundu:
"Gelecek her arkadaşa bütün yönleriyle destek verebilecek durumdadır. Arkadaşların da devlete yönelik var olan kaygılarını bir kenara atarak gelebilme cesaretinde bulunmaları gerekiyor. Çoğu arkadaşta örgütten ayrılma düşüncesinin olduğuna inanıyorum. Hepimiz bu ülkenin evlatlarıyız. Her birimiz bu ülkeye sahip çıkma ve bu ülkenin geleceğini düşünmek zorundayız. Dış emperyalist güçlerin ve diğer farklı güçlerin oyunlarına gelmeden bin yıllık tarihi geçmişimizi düşünerek, daha önceki oyunları boşa çıkardığımız gibi şimdi de var olan oyunları boşa çıkarabilecek bilinç, anlayış ve erdemlikte olduğumuzu düşünüyorum."

AİT OLDUĞUNUZ TOPRAKLARA GELİN
"Belki çoğu arkadaşta 'acaba devlet bize nasıl yaklaşır, işkence mi yapar, hapse mi atar' kaygısı olabilir. Bende de devlete karşı olumsuz algılar vardı. Fakat ağır yaralı bir şekilde ele geçtikten sonra devletin bana karşı olumlu yaklaşımlarını gördüm. 25 yıldır örgüt ortamında kaldığım zamanın benim, ailem ve ülkedeki insanlar için hiçbir faydasının olmadığını gördüm. Her arkadaş kafasında oluşmuş soru işaretlerini bir kenara koyarak kendileri için, aileleri için doğru olan sonuç ne ise ona göre cesaretlice gereken adımı atmalı ve ait oldukları toprağa gelmeli. Devletin de bütün arkadaşları bir ana şefkatiyle kucaklayacağını düşünüyorum. Her arkadaşın yeni bir hayata başlaması için kendilerine gereken bütün desteği vereceğine inanıyorum. Dış güçlerin emellerini, oyunlarını boşa çıkarmak için daha bilinçlice bir yaklaşım içerisinde olunmalıdır. Her arkadaş en kısa zamanda kendileri için doğru olan kararları verip ait oldukları topraklara, ortamlara ve aile ortamına gelebilmeliler."

PKK elebaşı Karayılan yalvardı: Durun artık bizi rahat bırakın herkese sesleniyorum sessiz kalmayın Terörist elebaşı Karayılan iyice köşeye sıkıştı, Barzani'ye yalvardı PKK elebaşı Karayılan yalvardı: Durun artık bizi rahat bırakın herkese sesleniyorum sessiz kalmayın Karayılan'dan Pençe itirafı: Karşımızda 'Nereye gidersem orayı alırım" diyen bir devlet var

Son dakika:  elebaşı 'dan iğrenç iftira! Kamptan kaçmaya çalışan 4 teröristi...

Giriş Tarihi: 6.12.2020  01:38 Son Güncelleme: 6.12.2020  14:44

’nın başarılı operasyonları ve ikna çalışmaları ile adeta bozguna uğrayan terör örgütü  çözülmeyi engelleyemeyince iğrenç yöntemlere başvurmaya başladı. PKK elebaşılarından ’ın, terör örgütünün kampından kaçmaya çalışan 4 teröristi infaz ettiği, ailelerin çocuklarının peşine düştüğünü öğrenince ‘Hava saldırısı sonucu öldüler’ yalanını söylediği ortaya çıktı.

Sabah

Kamptan kaçmaya çalışan 4 teröristi...

'nın Kandil'deki elebaşılarından olan ve aranan teröristler listesinde 10 milyon liralık kırmızı kategoride yer alan 'Cemal' kod adlı 'ın, güvenlik güçlerine sığınmak için 'ın kuzeyindeki barınma alanlarından kaçarken yakalanan 4 örgüt mensubunu kendi elleriyle infaz ettiği ortaya çıktı.

Örgüt infazı bir yıl gizledikten sonra "Askerin operasyonunda öldüler" diyerek her zamanki gibi yalana başvurdu. Kandil'de bulunan PKK kampından kaçıp güvenlik güçlerine teslim olan Behzat B. kod adlı (27) teröristin ifadesi, örgüt elebaşının yalanını deşifre etti.

Murat Karayılan'ın timsah gözyaşı!

 elebaşından timsah gözyaşı

 elebaşılarından ’ın, terör örgütünün kampından kaçmaya çalışan 4 teröristi infaz ettiği, ailelerin çocuklarının peşine düştüğünü öğrenince ‘Hava saldırısı sonucu öldüler’ yalanını söylediği ortaya çıktı

PKK elebaşından timsah gözyaşı

Murat Karayılan'ın timsah gözyaşı! Kamptan kaçmaya çalışan teröristleri infaz etti

Son dakika:  4 çocuğu infaz edip timsah gözyaşı döktü!

Son dakika... Terör örgütü 'da infaz şoku yaşanıyor! PKK elebaşı ’ın örgüt kampından kaçmaya çalışan 3'ü çocuk yaşta 4 teröristi eline aldığı M-16 silahla tarayarak infaz ettiği, sonrasında ailelerin çocuklarının peşine düştüğünü öğrenince de 'Hava saldırısı sonucu öldüler' yalanını uydurduğu ortaya çıktı. İşte PKK'daki çarpıcı infazın ve ardından katil Murat Karayılan tarfından hazırlanan kara propagandanın kan donduran detayları

Son dakika: Murat Karayılan 4 çocuğu infaz edip timsah gözyaşı döktü!

Son dakika: Terör örgütü PKK'nın Irak'ın Kuzey'inde bulunan Kandil'deki kampında elebaşılarından olan ve aranan teröristler listesinde 10 milyon liralık kırmızı kategoride yer alan 'Cemal' kod adlı Murat Karayılan'ın, güvenlik güçlerine sığınmak için Irak'ın kuzeyindeki barınma alanlarından kaçarken yakalanan 4 örgüt mensubunu kendi elleriyle kurşuna dizerek infaz ettiği ortaya çıktı.

KAÇMAYI BAŞARAN 27 YAŞINDAKİ TERÖRİST ANLATTI

Örgüt infazı bir yıl gizledikten sonra "Askerin operasyonunda öldüler" diyerek her zamanki gibi yalana başvurdu. Kandil'de bulunan PKK kampından kaçıp güvenlik güçlerine teslim olan Behzat B. kod adlı (27) teröristin ifadesi, örgüt elebaşının yalanını deşifre etti.

ELLERİNİ VE AYAKLARINI BAĞLADI

Edinilen son dakika bilgisine göre Hakkâri Yüksekova'dan 5 yıl önce kandırılarak götürüldüğü örgütten ekim ayında kaçan Behzat B. kod adlı terörist örgüt içinde yaşadıklarını anlatarak, "Geçtiğimiz yıl mart ayında Irak'ın kuzeyi ile İran sınır hattında bulunan kamptan kaçarken yakalanan Argeş Piri, Mervan Serhat, Gelhat Beritan ve Reşo Kuri kod adıyla tanıdığım örgüt mensuplarını elleri ve ayaklarından bağlayıp bir mağara içine koydular.

20 KORUMAYLA GELDİ VE ELİNE ALDIĞI SİLAHLA KURŞUNA DİZDİ

Terörist Murat Karayılan 3 gün sonra 20'den fazla korumasıyla kampa geldi. Kampta bulunan 55-60 kişiyi toplayıp bir çember şekline aldırdılar. Mağaradaki 4 kişiyi sürükleyerek bu çemberin ortasına getirdiler. Murat Karayılan elindeki M-16 silahı ile tarayarak infaz etti. Bize dönüp 'Bu sonuç hepinize ders olsun' diyerek bağırıp gitti.

AİLELER ÇOCUKLARININ PEŞİNE DÜŞÜNCE...

İnfaz edilenlerin ailelerinin, çocuklarının akıbetlerini sormaya başladığını duydum" ifadelerini kullandı. İstihbarat birimleri bu ifade üzerine yaptıkları detaylı çalışmada infaz edilen teröristlerle ilgili Murat Karayılan'ın terör örgütünün yayın organlarında, "23 Nisan 2019'da askerin hava saldırısında öldüler" deyip timsah gözyaşı döktüğünü belirledi.

TESLİM OLAN PKK'LI ÖLDÜRÜLENLERİN KİMLİĞİNİ TEŞHİS ETTİ

İnfaz edilen Argeş Piri kod adlı Şadi Önal, Mervan Serhat kod adlı Adem Akyol, Gelhat Beritan kod adlı Şervan Atilla ve Reşo Kuri kod adlı Ayetullah Cengiz'in fotoğrafları, teslim olan Behzat B. kod adlı terörist A.Ş. tarafından teşhis edildi.

TERÖR ÖRGÜTÜNDE İNFAZLAR SIRADANLAŞTI

Eli kanlı terör örgütü PKK'da infazlar çok uzun yıllardır sıradanlaşmış durumda. Hata yapan, terör elebaşlarının emirlerini sorgulayan, teslim olmak isteyen, tecavüze direnen çok sayıda terörist, kırmızı bültenle aranan örgüt elebaşlarının bizzat ya da verdiği talimatlarla öldürülüyor. Bu infazlar kaçmayı başaran teröristler tarafından ifşa ediliyordu.

Son dakika haberine göre;  elebaşılarından ’ın, terör örgütünün kampından kaçmaya çalışan 4 teröristi infaz ettiği, ailelerin çocuklarının peşine düştüğünü öğrenince ‘Hava saldırısı sonucu öldüler’ yalanını söylediği ortaya çıktı.

Murat Karayılan'ın timsah gözyaşı! Kamptan kaçmaya çalışan teröristleri infaz etti

'nın Kandil'deki elebaşılarından olan ve aranan teröristler listesinde 10 milyon liralık kırmızı kategoride yer alan 'Cemal' kod adlı 'ın, güvenlik güçlerine sığınmak için 'ın kuzeyindeki barınma alanlarından kaçarken yakalanan 4 örgüt mensubunu kendi elleriyle infaz ettiği ortaya çıktı. Örgüt infazı bir yıl gizledikten sonra "Askerin operasyonunda öldüler" diyerek her zamanki gibi yalana başvurdu.

Kandil'de bulunan PKK kampından kaçıp güvenlik güçlerine teslim olan Behzat B. kod adlı (27) teröristin ifadesi, örgüt elebaşının yalanını deşifre etti.


SİLAHLA TARADI
Hakkâri Yüksekova'dan 5 yıl önce kandırılarak götürüldüğü örgütten ekim ayında kaçan Behzat B. kod adlı terörist örgüt içinde yaşadıklarını anlatarak, "Geçtiğimiz yıl mart ayında Irak'ın kuzeyi ile  sınır hattında bulunan kamptan kaçarken yakalanan  ve  kod adıyla tanıdığım örgüt mensuplarını elleri ve ayaklarından bağlayıp bir mağara içine koydular. Murat Karayılan 3 gün sonra 20'den fazla korumasıyla kampa geldi. Kampta bulunan 55-60 kişiyi toplayıp bir çember şekline aldırdılar. Mağaradaki 4 kişiyi sürükleyerek bu çemberin ortasına getirdiler. Murat Karayılan elindeki M-16 silahı ile tarayarak infaz etti. Bize dönüp 'Bu sonuç hepinize ders olsun' diyerek bağırıp gitti. İnfaz edilenlerin ailelerinin, çocuklarının akıbetlerini sormaya başladığını duydum" ifadelerini kullandı.

İstihbarat birimleri bu ifade üzerine yaptıkları detaylı çalışmada infaz edilen teröristlerle ilgili Murat Karayılan'ın terör örgütünün yayın organlarında, "23 Nisan 2019'da askerin hava saldırısında öldüler" deyip timsah gözyaşı döktüğünü belirledi. İnfaz edilen Argeş Piri kod adlı Şadi Önal, Mervan Serhat kod adlı Adem Akyol, Gelhat Beritan kod adlı Şervan Atilla ve Reşo Kuri kod adlı Ayetullah Cengiz'in fotoğrafları, teslim olan Behzat B. kod adlı terörist A.Ş. tarafından teşhis edildi.

SON DAKİKA: Terör örgütü 'nın elebaşı 'ın postacısı yakalandı

Son dakika haberine göre, 'lının itirafı müteahhitlik yapan postacıyı ele verdi. Terör örgütü PKK'nın elebaşı 'ın postacısı yakalandı.

PKK'lının itirafı müteahhitlik yapan postacıyı ele verdi. Terör örgütü PKK'nın elebaşı Murat Karayılan'ın postacısı yakalandı. Uyuyan hücrelerde talimat bekleyen 147 isim deşifre oldu.

20 YILLIK ARŞİV ELE GEÇİRİLMİŞTİ
Terörle mücadele gerek yurt içinde gerek yurt dışında aralıksız devam ediyor. Diyarbakır Lice ilçe kırsalında bir operasyon gerçekleştirilmişti. Yapılan operasyonda PKK'nın 20 yıllık bir arşivi ele geçirilmişti.


GENİŞ KAPSAMLI OPERASYON
Arşivden elde edilen görüntülerle birlikte geniş kapsamlı bir operasyon başlatıldı.

Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü soruşturma kapsamında 13 Kasım tarihinde bir operasyon yapıldı.


TUTUKLANDI
Operasyonda Murat Karayılan, Cemil Bayık ve PKK'nın hendek planlayıcıs Sabri Başkale kod adlı Fethi Şarlatan'ın talimatlarını Kandil'den Diyarbakır'ın Lice ilçesinde kırsalda PKK'lılara getiren 1 terörist Diyarbakır'da gözaltına alındı.Gözaltına alınan terörist mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Pençe-Kaplan’la Haftanin’de 'ya ağır darbe: Kaç heval kaç

Son dakika haberi! Pençe-Kaplan Kara Harekâtıyla, Irak’ın kuzeyindeki Haftanin’de 30 yıllık  hâkimiyeti sona erdi. Bölgenin dünü ve bugününü ortaya koyan fotoğraflar terörle mücadeledeki kararlılık ve başarının kanıtı.

Irak'ın kuzeyindeki Haftanin bölgesi geçmişte, terör örgütü PKK'nın özel kamplarda eğittikleri teröristleri üs bölgelerimize saldırı için gönderdiği, halaylar çekip kongreler yaptığı, hatta dağlarına İmralı'daki Abdullah Öcalan'ın adını yazdığı bir bölgeydi. Şırnak'ın Uludere İlçesinin tam karşısında bulunan bölgede Mehmetçiğin 17 Haziran'da başlattığı hava destekli Pençe- Kaplan Kara Harekâtıyla, örgütünün bölgede yaklaşık 30 yıldır sürdürdüğü hâkimiyete de son verildi.


5 KAMP YERLE BİR EDİLDİ
Operasyonla, Haftanin'de bulunan, örgütün sözde askeri kanadının eğitim kamplarının da yer aldığı Hantur, Kesrok, Ghakhawi, Mamand, Kohareş kampları ile Pirbela, Evlehe, Banik ve Manin alanlarındaki barınma alanları imha edildi. Fırtına obüslerinin karadan, Atak helikopter filosu ve SİHA'ların da havadan gerçekleştirdiği nokta atışlarıyla teröristlerin jeneratörle çalıştırdıkları hiltiler ve kazma kürek yardımıyla uzattıkları 20'den fazla doğan tünel, 30'dan fazla cephanelik ve örgütün onlarca yıldır kullandığı 803 gözetleme ve barınaklarından oluşan hedefler de yerle bir edildi.


242 TERÖRİST ÖLDÜRÜLDÜ
Bölgedeki operasyonlarda 242 teröristte etkisiz hale getirildi. İstihbarat kaynaklarından alınan bilgiye göre, bölgesinin dünü ve bugününü ortaya koyan fotoğraflar Mehmetçiğin terörle mücadeledeki azmi ve kararlığının da kanıtı oldu.

YÜKSEK GÜVENLİKLİ 10 ÜS BÖLGESİ KURULDU
Bölgeye, terör örgütünün sınır hattındaki karakol ve üs bölgelerimize saldırılarını önlemek için, 3'er km aralıklarla 7/24 keşif, dinleme ve gözetleme yapabilecek ileri teknoloji ile donatılmış yüksek güvenlikli 10 üs bölgesi de yapıldı.


KARAYILAN HEZİMETİ İTİRAF ETTİ
PKK elebaşı Murat Karayılan, saklandığı ininden örgütün yayın organlarına verdiği demeçte, Haftanin'de uğradıkları hezimeti, "Türk Devleti tüm askeri imkânlarını havadan ve karadan yığdığı Haftanin'de bütün tepeleri tuttu. Bizi tümden imha etmeye yönelik kalıcı, kararlı adımlarını gözlemliyorum" diyerek itiraf etti.TELSİZDEN 'KAÇ HEVAL KAÇ' SESLERİ
Haftanin'de örgütün uğradığı hezimet 25 Haziran-25 Ağustos arasında bölgede kaydedilen ve istihbarat birimlerince çözümlenen telsiz konuşmalarına da yansıdı. O konuşmalarda Agit telsiz kodunu kullanan teröristin, "Sesimi duyan var mı ? Durumunuz nedir?" sorusuna, Cudi telsiz kodlu terörist, "Ne durumu soruyorsun heval (arkadaş).. Kaç. Kaçın. Öldük. Ölüyoruz" yanıtını verdi.

İşte 'nın iğrenç yüzü! Sözde yönetici 'dan 16 yaşındaki kıza tecavüz

Kalleş terör örgütü 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika haberi: PKK’nın kara kutusu Fırat Şişman'dan çarpıcı itiraflar! Örgüte video ile seslendi...
Son dakika haberi: PKK’nın kara kutusu Fırat Şişman'dan çarpıcı itiraflar! Örgüte video ile seslendi...
Başkan Erdoğan'ın avukatı 15 Temmuz hain darbe girişiminde yaşananları anlattı: Onların tankları varsa bizim de imanımız var
Başkan Erdoğan'ın avukatı 15 Temmuz hain darbe girişiminde yaşananları anlattı: Onların tankları varsa bizim de imanımız var