sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

İngiliz Financial Times FETÖ'nün oyuncağı oldu! 'Başkan Erdoğan ve Biden'ın selamlaşması' üzerinden algı operasyonu...

NATO Liderler Zirvesi Belçika'nın başkenti Brüksel'de gerçekleştirildi. Zirve öncesi Başkan Erdoğan, ABD Başkanı Biden ile kısa bir sohbet gerçekleştirdi. Erdoğan otururken Biden'ın yanına gelmesi sonrası selamlaşma esnasında çekilen fotoğraflar Reuters ve AFP (Agence France-Presse) tarafından servis edilerek algı malzemesi yapıldı. Servis edilen bu fotoğrafları Türkiye'de CHP yandaşı medya köpürtürken uluslararası arenada ise FETÖ firarisi isimlerle algı operasyonu yapıldı. FETÖ'nün başını çektiği karalama kampanyasına İngiliz Financial Times da 1. sayfasından çıktığı manşet ile ortak oldu.

İngiliz Financial Times FETÖ'nün oyuncağı oldu! 'Başkan Erdoğan ve Biden'ın selamlaşması' üzerinden algı operasyonu...
İngiliz Financial Times FETÖ'nün oyuncağı oldu! 'Başkan Erdoğan ve Biden'ın selamlaşması' üzerinden algı operasyonu... Admin
Bu içerik 33 kez okundu.
Advert

 FETÖ'nün oyuncağı oldu! 'Başkan Erdoğan ve Biden'ın selamlaşması' üzerinden algı operasyonu...

Giriş Tarihi: 14.06.2021  20:45 Güncelleme Tarihi: 16.06.2021  04:33

 Liderler Zirvesi 'nın başkenti 'de gerçekleştirildi. Zirve öncesi Başkan Erdoğan, ABD Başkanı Biden ile kısa bir sohbet gerçekleştirdi. Erdoğan otururken Biden'ın yanına gelmesi sonrası selamlaşma esnasında çekilen fotoğraflar Reuters ve  (Agence France-Presse) tarafından servis edilerek algı malzemesi yapıldı. Servis edilen bu fotoğrafları 'de CHP yandaşı medya köpürtürken uluslararası arenada ise FETÖ firarisi isimlerle algı operasyonu yapıldı. FETÖ'nün başını çektiği karalama kampanyasına  da 1. sayfasından çıktığı manşet ile ortak oldu.

takvim.com.tr

İngiliz Financial Times FETÖ'nün oyuncağı oldu!

NATO Liderler Zirvesi Belçika'nın başkenti Brüksel'de gerçekleştirildi.

Zirve öncesi Başkan Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Biden ile kısa bir sohbet gerçekleştirdi.

FOTOĞRAFLAR ALGI MALZEMESİ YAPILDI
Erdoğan otururken Biden'ın yanına gelmesi sonrası selamlaşma esnasında çekilen fotoğraflar İngiliz Reuters ve Fransız AFP (Agence France-Presse) tarafından servis edilerek algı malzemesi yapıldı.

Görüşmeyi, Biden'ın Erdoğan'ın yanına geldiği ve henüz ayağa kalmadığı ve başının ABD Başkanı'nın elinin hizasında olduğu sırada yakalanan fotoğraflarla servis eden Reuters ve AFP "Erdoğan, ABD Başkanı'nı selamlıyor" ifadelerini kullandı.

TÜRKİYE'DE CHP MEDYASI DÜNYADA FETÖCÜLER!
Servis edilen bu fotoğrafları Türkiye'de CHP yandaşı medya köpürtürken uluslararası arenada ise FETÖ firarisi isimlerle algı operasyonu yapıldı.

CHP yandaşı Cumhuriyet, Oda TV gibi yayın organlarının yanısıra FETÖ'nün Yayın organlarından Kronos Haber ve firari FETÖ'cü Emre Uslu da yaptıkları paylaşımla algı operasyonuna soyundu.

Firari FETÖ'cü Emre Uslu alçak bir paylaşım yaparak, Başkan Erdoğan ve Biden'ın fotoğrafının yanında Tayland Kralı Maha Vajiralongkorn'un fotoğraflarını yan yana koydu. "Fark göremiyorum ya siz?" sözlerini ekleyen Uslu kirli propagandayı sürdürdü.

ALGI OPERASYONUNU BOZAN GÖRÜNTÜ
İletişim Başkanı Fahrettin Altun algı operasyonunu paylaştığı video Başkan Erdoğan'a yönelik gerçekleştirilen algı operasyonunu bozdu.

Altun Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, görüntülerin tamamını paylaştı.

Görüntülerde Biden Başkan Erdoğan'ın yanına geliyor ve Başkan Erdoğan da ayağa kalkarak selamlaşarak kısa bir sohbet gerçekleştiriliyor.

Altun paylaşımında, "Başkan Erdoğan bugün NATO zirvesinde Biden ile bir sohbet gerçekleştirdi. İki lider, ikili ve bölgesel meseleleri görüşmek üzere kısa süre sonra tekrar bir araya gelecek." ifadelerine yer verdi.

FETÖ'nün başını çektiği karalama kampanyası ortaya çıkan görüntülerle bozulmasına rağmen İngiliz Financial Times 1. sayfasından çıktığı manşet ile kirli propagandaya ortak oldu.

Erdoğan ve Biden'ın algı malzemesi için servis edilen fotoğrafını 1. sayfadan gördü.

Gazetenin resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda "Financial Times'ın ön sayfası, uluslararası baskı, 15 Haziran Salı" ifadelerine yer verildi.

Sık sık Türkiye karşıtı algı içerikli haberlere imza atan Financial Times'ın FETÖ'cü isimlerin etkisi altında kaldığı biliniyor. İmza atılan son skandal ile "Financial Times FETÖ'nün oyuncağı oldu" yorumları yapıldı.

TEPKİ GELDİ
Financial Times'ın manşetine tepkiler gecikmedi.

"ERDOĞAN'IN MÜCADELESİNİN NE BOYUTTA GÖSTERİYOR"
Cumhurbaşkanı Danışmanı İsmail Cesur yaptığı paylaşımda, "Tek başına Financial Times'ın onca NATO fotoğrafı içinden bütün gün üzerinden algı yapılmaya çalışılan bu fotoğrafı kullanması bile, Recep Tayyip Erdoğan'ın mücadelesinin ne boyutta ve hangi arenalarda olduğunu gösteriyor. Sonuna kadar arkandayız DÜNYA LİDERİ." ifadelerine yer verdi.

Başkan Erdoğan-Biden görüşmesinde kirli oyun! İşte algı operasyonlarını çürüten görüntüler

'deki  Zirvesi'ne katılan Başkan Recep Tayyip Erdoğan,  Başkanı  ile ayaküstü bir görüşme gerçekleştirdi. Başkan Erdoğan, oturduğu sırada  ile selamlaşması esnasında çekilen fotoğraflar  ve  tarafından servis edilerek, 'Erdoğan'ın, Biden'ın önünde eğildiği' şeklinde çirkin bir algı oluşturulmak istendi. Bu algı operasyonuna muhalefet medya ve FETÖ'cüler de çanak tuttu. İletişim Başkanı  Altun'un paylaştığı video Başkan Erdoğan'a yönelik gerçekleştirilen algı operasyonunu bozdu.

Giriş Tarihi: 14.06.2021  20:45Güncelleme Tarihi: 15.06.2021  09:33

Başkan Erdoğan-Biden görüşmesinde kirli oyun! İşte algı operasyonlarını çürüten görüntüler

 'de gerçekleştirildi

 Zirvesi'ne katılan Başkan Recep Tayyip Erdoğan,  Başkanı  ile kısa bir sohbet gerçekleştirdi.

REUTERS VE AFP'DEN ALGI OPERASYONU
Başkan Erdoğan oturduğu sırada  ile selamlaşması esnasında çelişen fotoğraflar  ve  tarafından servis edildi.

Reuters


AFP

Servis edilen Fotoğrafla 'Erdoğan'ın, Biden'ın önünde eğildiği' şeklinde bir algı oluşturulmak istendi.

CHP YANDAŞI MEDYA VE FETÖ'CÜLER ÇANAK TUTTU
Algı operasyonuna CHP yandaşı  gibi yayın organlarının yanısıra FETÖ'nün yayın organlarından kronos haber ve firari FETÖ'cü  da yaptıkları paylaşımla çanak tuttu.

 

ALGI OPERASYONUNU BOZAN GÖRÜNTÜ
İletişim Başkanı  Altun algı operasyonunu paylaştığı video Başkan Erdoğan'a yönelik gerçekleştirilen algı operasyonunu bozdu.

Altun  üzerinden yaptığı paylaşımda, görüntülerin tamamını paylaştı.

Görüntülerde Biden Başkan Erdoğan'ın yanına geliyor ve Başkan Erdoğan da ayağa kalkara selamlaşarak kısa bir sohbet gerçekleştiriliyor.

Altun paylaşımında, "Başkan Erdoğan bugün NATO zirvesinde Biden ile bir sohbet gerçekleştirdi. İki lider, ikili ve bölgesel meseleleri görüşmek üzere kısa süre sonra tekrar bir araya gelecek." ifadelerine yer verdi.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan diplomasi dersi

Son dakika haberine göre: Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın, 'nın başkenti 'de katıldığı 'ndeki görüşmeleri, Türkiye'nin Batı tarafından yalnızlaştırılacağına dair algı operasyonları yapanların elini yine boşa çıkardı.

GÜNDEMSabah

Giriş Tarihi: 16.06.2021  07:50

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan diplomasi dersi

Başkan Erdoğan, Almanya Başbakanı , Fransa Cumhurbaşkanı , İngiltere Başbakanı , Yunanistan Başbakanı   ve diğer liderlerle ikili görüşmeler yaptı.

Erdoğan'ın 'nden sonra ABD Başkanı  ile gerçekleştirdiği ikili zirve de dünya medyasının yakın merceğindeydi. Tüm bu görüşmelerin ardından Batılı liderler ve ABD Başkanı Biden'dan Türkiye ile ilişkilere dair önemli ve olumlu açıklamalar geldi.

'YAPICI VE OLUMLUYDU'
Erdoğan'ın liderlerle ardı ardına gerçekleştirdiği ikili zirveler, Biden ile karşılıklı sıcak temasları ve NATO bildirgesinde Türkiye'ye yapılan vurguların ardından manipülasyoncuların yine elleri ayaklarına dolandı ve ne başlıklar atacaklarını şaşırdılar. İşte günlerdir "Türkiye yalnız kalacak", "Biden, Erdoğan'a soğuk davranacak", "Avrupa, sopa gösterecek" gibi algı peşinde olan yayın organlarının bugünkü başlıkları:

: NATO zirvesiyle Ankara-Washington hattında Afganistan mutabakatı sağlandı. İlk Erdoğan- Biden buluşmasından yumuşak mesajlar çıktı. Euronews Türkçe: Erdoğan ile Biden ilk kez yüz yüze görüştü: Toplantıdan diyalog mesajları çıktı.

Amerika'nın Sesi: "Biden: Türkiye'yle ilerleme sağlayacağımızdan eminim" başlığını kullanan site ayrıca "Erdoğan-Macron'dan Suriye ve Libya'da birlikte ilerleme arzusu" başlıklı Ankara-Paris ilişkilerine dair analiz yayınladı.

Independent Türkçe: Erdoğan ile Biden arasında kritik zirve. Türkiye- ABD ilişkilerinde çözülemeyecek hiçbir mesele yok.
Forbes: Türkiye'nin Afganistan'daki Post-NATO rolü, ABD ile ilişkileri resetleyebilecek mi?
: Biden, büyük kısmı baş başa geçen Erdoğan ile görüşmelerinin "pozitif ve yapıcı" olduğunu açıkladı.

CNN International: İki lider baş başa görüştü. Biden "Bir dizi konuda nasıl ilerleyeceğimizi ayrıntılı bir şekilde tartıştık. Gerçek bir ilerleme kaydedeceğimize eminim" dedi.
: Biden ve Erdoğan, ABDTürkiye ilişkilerini yeniden ayarlamak için buluştu.
: Erdoğan, Ankara'nın Moskova ile S-400 hava savunma sistemi için yaptığı anlaşmadan geri çekileceğine dair hiçbir işaret vermedi.

"TÜRKİYE, YPG'YE VERİLEN DESTEĞİN SON BULMASINI İSTEDİ"
Başkan Erdoğan'ın 'de gerçekleştirdiği tarihi NATO zirvesiyle ilgili İngilizce paylaşımda bulunan İletişim Başkanı Altun, "Cumhurbaşkanımızın da belirttiği gibi Türkiye, S-400 ve F-35 konularındaki tutumunu yineledi ve YPG'ye verilen desteğin sona ermesi çağrısında bulundu" dedi.

"TÜRKİYE'NİN TERÖRİZMLE MÜCADELESİ" KİTABINI TAKDİM ETTİ
Başkan Recep Tayyip Erdoğan, NATO Zirvesi'nde görüştüğü liderlere, Türkiye'nin YPG/PKK, FETÖ ve DEAŞ terör örgütleriyle kararlı mücadelesinin anlatıldığı, "Türkiye'nin Terörizmle Mücadelesi" kitabını sundu.

Erdoğan, Türkiye'nin YPG/PKK, FETÖ ve DEAŞ terör örgütleriyle mücadelesini anlatan "Türkiye'nin Terörizmle Mücadelesi" isimli kitabı, zirve kapsamında bir araya geldiği ABD Başkanı Joe Biden'ın yanı sıra İngiltere Başbakanı Boris Johnson ve Almanya Başbakanı Angela Merkel'e verdi. Başkan Erdoğan'ın, ABD Başkanı Biden ile yaptığı baş başa görüşme sırasında kitabın masada bulunması da dikkati çekti.

ALGICILAR İŞBAŞINDA
NATO Zirvesi sırasında ABD Başkanı Biden'ın Başkan Erdoğan'ı görünce ayağına kadar gidip selam verme anı, İngiliz Reuters ajansı tarafından maksatlı bir şekilde yine algı operasyonuna dönüştürüldü. Görüntülerde aslında Başkan Erdoğan, yanına gelen Biden'a diplomatik nezaket çerçevesinde aynı şekilde selam verebilmek için ilk önce pandemi selamı yaptığı ve sonrasında da ayağa kalktığı görülüyor.

FETÖ'cüler ve kronik muhalifler hemen bu görüntülere atlayarak yine çamur atma yarışına tutuştu. Bir diğer İngiliz yayın kuruluş Financial Times da Reuters'ın algısını manşet fotoğrafında o kareyi kullanarak devam ettirdi.

BIDEN: GÖRÜŞMEMİZ HAKKINDA İYİ ŞEYLER HİSSEDİYORUM
ABD Başkanı Joe Biden, Başkan Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmesi hakkında "iyi şeyler hissettiğini" söyledi. Biden, bir gazetecinin ABD-AB zirvesi öncesi "Erdoğan ile görüşmenizde Türkiye'nin Afganistan'daki varlığı hakkında mutabakata vardınız mı?" sorusunu, "Uzun görüşmelerimiz oldu. Toplantımız hakkında iyi şeyler hissediyorum. Türkiye ile ilerleme sağalayacağımızdan eminim" diye yanıtladı.

ÇİN'DEN NATO'YA TEPKİ
G-7 ve NATO zirvelerinde Çin'in nüfuzu ana başlıklardan biri olurken, Çin NATO Zirvesi'nden çıkan mesajlara tepki gösterdi. Pekin yönetimi NATO'ya seyirci kalmayacakları uyarısında bulundu. NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, 14 Haziran'daki zirveden sonra Rusya ve Çin'den yükselen tehditlere karşı üyelerin diyalog ve savunma yöntemiyle hareket edeceklerini vurgulamıştı.

Beyaz Saray'dan Türkiye açıklaması! S-400 detayı!BEYAZ SARAY'DAN TÜRKİYE AÇIKLAMASI! S-400 DETAYI!

Başkan Erdoğan'dan kritik mesajBAŞKAN ERDOĞAN'DAN KRİTİK MESAJ

Toplantımızla ilgili iyi şeyler hissediyorum"TOPLANTIMIZLA İLGİLİ İYİ ŞEYLER HİSSEDİYORUM"

Algı operasyonuna A Haber'de sert tepkiALGI OPERASYONUNA A HABER'DE SERT TEPKİ

Erdoğan-Biden görüşmesi dünyada manşet!ERDOĞAN-BİDEN GÖRÜŞMESİ DÜNYADA MANŞET!

ABD ile ilişkilerin iyi olmasını istemeyenler var"ABD İLE İLİŞKİLERİN İYİ OLMASINI İSTEMEYENLER VAR"

Türkiye-ABD ilişkileri düzelecek mi?TÜRKİYE-ABD İLİŞKİLERİ DÜZELECEK Mİ?

Erdoğan-Biden zirvesinde dikkat çeken kitapERDOĞAN-BİDEN ZİRVESİNDE DİKKAT ÇEKEN KİTAP

İşte algı operasyonunu bozan görüntü!İŞTE ALGI OPERASYONUNU BOZAN GÖRÜNTÜ!

Erdoğan ile ABD Başkanı Biden ile görüştü!ERDOĞAN İLE ABD BAŞKANI BİDEN İLE GÖRÜŞTÜ!

Erdoğan ile Miçotakis arasında önemli görüşmeERDOĞAN İLE MİÇOTAKİS ARASINDA ÖNEMLİ GÖRÜŞME

NATO Zirvesi'nde istikrar mesajı!NATO ZİRVESİ'NDE İSTİKRAR MESAJI!

Muhalefet otobüs kavgası yapıyor!MUHALEFET OTOBÜS KAVGASI YAPIYOR!

Erdoğan-Biden görüşmesi öncesi skandal ifadeler!ERDOĞAN-BİDEN GÖRÜŞMESİ ÖNCESİ SKANDAL İFADELER!

Anadolu Ajansı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik algı operasyonunu çürüttü

Anadolu Ajansı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik algı operasyonunu çürüttü

Reuters ve AFP'nin servis ettiği fotoğraflara oluşturulmak istenen algı, Anadolu Ajansı'nın servis ettiği fotoğraflarla çöktü.

Belçika'nın başkenti Brüksel'de düzenlenen NATO Zirvesi'ne katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Joe Biden ile ayaküstü bir sohbet gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, oturduğu sırada yanına gelen Joe Biden ile korona selamlaşması yaptı.

ANADOLU AJANSI'NIN ÇÖKERTTİĞİ ALGI OPERASYONU

Reuters ve AFP, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tam ayağa kalkarken çekilen fotoğraflarını servis etti.

Paylaşılan fotoğraflarla Erdoğan'ın, Biden'ın önünde eğildiği yönünde bir algı oluşturulmak istendi.

Türkiye'de de muhalif medya bu fotoğrafları kullandı.

Ancak aradan geçen dakikaların ardından Anadolu Ajansı, iki liderin selamlaştığı ana ait fotoğrafları servis etti.

Anadolu Ajansı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik algı operasyonunu çürüttü VİDEO

REUTERS'IN SERVİS ETTİĞİ FOTOĞRAF

Anadolu Ajansı, Cumhurbaşkanı Erdoğan a yönelik algı operasyonunu çürüttü #1

AFP'NİN SERVİS ETTİĞİ FOTOĞRAF

Anadolu Ajansı, Cumhurbaşkanı Erdoğan a yönelik algı operasyonunu çürüttü #2

ANADOLU AJANSI'NIN SERVİS ETTİĞİ FOTOĞRAF

Anadolu Ajansı, Cumhurbaşkanı Erdoğan a yönelik algı operasyonunu çürüttü #3

 

Anadolu Ajansı, Cumhurbaşkanı Erdoğan a yönelik algı operasyonunu çürüttü #4

 

Anadolu Ajansı, Cumhurbaşkanı Erdoğan a yönelik algı operasyonunu çürüttü #5'deki  Zirvesi'ne katılan Başkan Recep Tayyip Erdoğan,  Başkanı  ile ayaküstü bir görüşme gerçekleştirdi. Başkan Erdoğan, oturduğu sırada  ile selamlaşması esnasında çekilen fotoğraflar  ve  tarafından servis edilerek, 'Erdoğan'ın, Biden'ın önünde eğildiği' şeklinde çirkin bir algı oluşturulmak istendi. Bu algı operasyonuna muhalefet medya ve FETÖ'cüler de çanak tuttu. İletişim Başkanı  Altun'un paylaştığı video Başkan Erdoğan'a yönelik gerçekleştirilen algı operasyonunu bozdu..

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika haberi: PKK’nın kara kutusu Fırat Şişman'dan çarpıcı itiraflar! Örgüte video ile seslendi...
Son dakika haberi: PKK’nın kara kutusu Fırat Şişman'dan çarpıcı itiraflar! Örgüte video ile seslendi...
Başkan Erdoğan'ın avukatı 15 Temmuz hain darbe girişiminde yaşananları anlattı: Onların tankları varsa bizim de imanımız var
Başkan Erdoğan'ın avukatı 15 Temmuz hain darbe girişiminde yaşananları anlattı: Onların tankları varsa bizim de imanımız var