sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

SON DAKİKA HABERİ: Hatay Valiliği duyurdu! YPG/PKK'dan Afrin'de hastaneye alçak saldırı! 18 sivil hayatını kaybetti

Gelen son dakika haberine göre bölücü terör örgütü YPG/PKK, Afrin'de bulunan bir özel hastaneyi hedef aldı. Alçak saldırıda hastanede tedavi gören 18 sivil hayatını kaybetti, 30'dan fazla sivil yaralandı. Konuya ilişkin Hatay Valiliği'nden yapılan açıklamada,"Valiliğimiz koordinasyonunda danışmanlık hizmeti veren yerel kolluk birimlerince adli makamlarla gerekli koordinasyon sağlanarak olaya ilişkin tahkikata başlanılmıştır" ifadeleri kullanıldı. İşte kalleş saldırının detayları...

SON DAKİKA HABERİ: Hatay Valiliği duyurdu! YPG/PKK'dan Afrin'de hastaneye alçak saldırı! 18 sivil hayatını kaybetti
SON DAKİKA HABERİ: Hatay Valiliği duyurdu! YPG/PKK'dan Afrin'de hastaneye alçak saldırı! 18 sivil hayatını kaybetti Admin
Bu içerik 122 kez okundu.
Reklam

Son dakika: 'dan 'de alçak ! Hastane hedef alındı: 18 sivil hayatını kaybetti

Giriş Tarihi: 12.6.2021  19:58 Son Güncelleme: 13.6.2021  05:45

SON DAKİKA HABERİ:  Valiliği duyurdu! YPG/PKK'dan 'de hastaneye alçak saldırı! 18 sivil hayatını kaybetti

Gelen son dakika haberine göre bölücü  örgütü 'de bulunan bir özel hastaneyi hedef aldı. Alçak da hastanede tedavi gören 18 sivil hayatını kaybetti, 30'dan fazla sivil yaralandı. Konuya ilişkin  Valiliği'nden yapılan açıklamada,"Valiliğimiz koordinasyonunda danışmanlık hizmeti veren yerel kolluk birimlerince adli makamlarla gerekli koordinasyon sağlanarak olaya ilişkin tahkikata başlanılmıştır" ifadeleri kullanıldı. İşte kalleş saldırının detayları...

Hatay Valiliği: 18 sivil hayatını kaybetti

Son dakika haberi... YPG/PKK, Afrin'de bulunan bir özel hastaneyi hedef aldı. Hatay Valiliği, terör örgütü YPG/PKK'nın Afrin'deki hastaneye saldırısında hayatını kaybeden sivillerin sayısının 18'e, yaralananların sayısının 30'u geçtiğini bildirdi.

Açıklamada, "Özel Şifa Hastanesi'nin Acil Servisi'ne isabet eden Grad füzesi ve top atışları neticesinde hayatını kaybeden sivillerin sayısı 18'e, yaralı sayısı ise 27'ye yükselmiştir." denildi.Son dakika: Hatay Valiliği duyurdu: Terör örgütü YPG-PKK'nın saldırısında...

 haberi...  Valiliği, terör örgütü /'nın 'deki hastaneye saldırısında hayatını kaybeden sivillerin sayısının 18'e, yaralananların sayısının 27'ye yükseldiğini bildirdi. Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan konuya ilişkin yapılan açıklamada "Saldırıyı gerçekleştiren terör örgütü PKK/YPG'ye ait hedefler derhal ateş altına alınmış, doğrudan masum sivilleri hedef alan bu alçak saldırı Rusya Federasyonu tarafına bildirilmiştir." ifadeleri kullanıldı. Öte yandan Dışişleri Bakanlığı, YPG/PKK'nın Tel Rıfat'tan Afrin'de bir hastaneye yaptığı ve çok sayıda sivilin öldüğü saldırıyı şiddetle lanetledi. İşte saldırı yerinden yürek yakan fotoğraflar…

Son dakika: Hatay Valiliği duyurdu: Terör örgütü YPG-PKK'nın saldırısında...Suriye'nin kuzeyinde Zeytin Dalı Harekatı ile teröristlerden temizlenen muhaliflerin kontrolündeki Afrin ilçesine füze ile saldırıları gerçekleştirildi.

Şehir merkezinde bulunan Hastane vuruldu.

/ kontrolünde bulunan bölgeden  şehir merkezine düzenlenen saldırıda özel Şifa Hastanesi'ni tedavi gören 18 sivil hayatını kaybetti. 27 kişi de yaralandı.

Saldırının ardından hastanede can pazarı yaşandı. Olay yerine giden sivil savunma ekipleri enkaz altından yaralıları çıkardı. Düzenlenen iki saldırıda yararlanan 27 kişi Afrin Hastanesine sevk edildi.

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, Esed rejimi tarafından kontrol edilen Tel Rıfat bölgesinden terör örgütü YPG/PKK unsurlarınca yapılan Grad füzesi ve top atışlarının Afrin merkezde bulunan Özel Şifa Hastanesi'nin Acil Servisi'ne isabet ettiği belirtildi

SON DAKİKA HABERİ: Hatay Valiliği duyurdu! YPG/PKK'dan Afrin'de hastaneye alçak saldırı! 13 sivil hayatını kaybetti

 Valiliği, terör örgütü YPG/PKK'nın düzenlediği saldırıda 'deki hastanede tedavi gören 18 sivilin hayatını kaybettiğini, 27'nin üzerinde sivilin yaralandığını bildirdi.

Suriye'nin kuzeyinde Zeytin Dalı Harekatı ile teröristlerden temizlenen muhaliflerin kontrolündeki  ilçesine füze ile saldırıları gerçekleştirildi. Şehir merkezinde bulunan Hastane vuruldu. YPG/PKK kontrolünde bulunan bölgeden Afrin şehir merkezine düzenlenen saldırıda özel Şifa Hastanesi'ni tedavi gören 18 sivil hayatını kaybetti. 27 kişi de yaralandı. Saldırının ardından hastanede can pazarı yaşandı.

İşte YPG/PKK'nın alçak saldırısından ilk görüntüler | Video

Olay yerine giden sivil savunma ekipleri enkaz altından yaralıları çıkardı. Düzenlenen iki saldırıda yararlanan 27 kişi Afrin Hastanesine sevk edildi.

Saldırının ardından hastanede can pazarı yaşandı. Olay yerine giden sivil savunma ekipleri enkaz altından yaralıları çıkardı. Düzenlenen iki saldırıda yararlanan 27 kişi Afrin Hastanesine sevk edildi.

YPG/PKK'dan Afrin'de hastaneye alçak saldırı! Onlarca sivil hayatını kaybetti | Video

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, Esed rejimi tarafından kontrol edilen Tel Rıfat bölgesinden terör örgütü YPG/PKK unsurlarınca yapılan Grad füzesi ve top atışlarının Afrin merkezde bulunan Özel Şifa Hastanesi'nin Acil Servisi'ne isabet ettiği belirtildi.

Açıklamada, "Hastanede tedavi gören 6 sivil hayatını kaybetmiş, 20'nin üzerinde sivilin yaralandığı tespit edilmiştir. Valiliğimiz koordinasyonunda danışmanlık hizmeti veren yerel kolluk birimlerince adli makamlarla gerekli koordinasyon sağlanarak olaya ilişkin tahkikata başlanılmıştır." ifadelerine yer verildi.


Afrin ilçe merkezi 18 Mart 2018'de Zeytin Dalı Harekatı kapsamında terör örgütü YPG/PKK'dan kurtarılmıştı.

VALİLİKTEN AÇIKLAMA

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, Esed rejimi tarafından kontrol edilen Tel Rıfat bölgesinden terör örgütü YPG/PKK unsurlarınca yapılan Grad füzesi ve top atışlarının Afrin merkezde bulunan Özel Şifa Hastanesi'nin Acil Servisi'ne isabet ettiği belirtildi.


OLAYA İLİŞKİN TAHKİKAT BAŞLATILDI

Valilikten yapılan ilk açıklamada, "Hastanede tedavi gören 6 sivil hayatını kaybetmiş, 20'nin üzerinde sivilin yaralandığı tespit edilmiştir. Valiliğimiz koordinasyonunda danışmanlık hizmeti veren yerel kolluk birimlerince adli makamlarla gerekli koordinasyon sağlanarak olaya ilişkin tahkikata başlanılmıştır." ifadelerine yer verildi.

TÜRKİYE BOMBARDIMANA BAŞLADI

MSB'den yapılan açıklamada, terör örgütü PKK/YPG'nin insanlık dışı bir saldırı daha gerçekleştirildiği belirtilerek, şunlar kaydedildi:

"Tel Rıfat bölgesinde yuvalanmış teröristler Afrin şehir merkezini ve Şifa hastanesini top ve ÇNRA atışlarıyla hedef aldı. Saldırıda 13 sivil hayatını kaybederken çok sayıda sivil de yaralandı. Saldırıyı gerçekleştiren terör örgütü PKK/YPG'ye ait hedefler derhal ateş altına alınmış, doğrudan masum sivilleri hedef alan bu alçak saldırı Rusya Federasyonu tarafına bildirilmiştir. İnsanlık düşmanı teröristler bu saldırıların hesabını misliyle vereceklerini bilmelidir."

DIŞİŞLERİ "ŞİDDETLE LANETLEDİ"

Dışişleri Bakanlığı, terör örgütü YPG/PKK'nın Tel Rıfat'tan Afrin'de bir hastaneye yaptığı ve çok sayıda sivilin öldüğü saldırıyı "şiddetle lanetledi"

Masum sivilleri ve Suriye halkına her koşulda hizmet vermek için yılmadan çalışan sağlık çalışanlarını top ve füzeyle hedef almaktan çekinmeyen PKK/YPG/SDG'nin, terör örgütü kimliğini ve kanlı yüzünü bir kez daha gösterdiği vurgulanan açıklamada, "Hayatını kaybeden Suriyeli kardeşlerimize Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz." mesajı paylaşıldı.

Uluslararası toplumun gerçekleri görmeye, farklı isimler altında faaliyet gösteren bu terör örgütüne desteklerini sonlandırmaya davet edildiği açıklamada, "Milli güvenliğimize ve Suriyeli sivillere tehdit teşkil eden tüm terör örgütleriyle her zaman ve her yerde mücadelemizi kararlılıkla sürdüreceğimizi yineliyoruz." ifadeleri kullanıldı.

OKTAY'DAN AFRİN'DE HASTANEYE DÜZENLENEN SALDIRIYA TEPKİ

Oktay, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, şunları kaydetti:

"Afrin'de bir hastaneye saldırıp şifa bekleyen masumları katledecek kadar karanlık bir ruha sahip bu terör örgütünü tanıyoruz. İnsanlık düşmanı terör örgütünün Suriye kolunun alçakça saldırısını lanetliyor, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum."

AK PARTİ'DEN İLK AÇIKLAMA

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik yaptığı açıklamada "Afrin'de Şifa Hastanesini hedef alan ve çok sayıda sivil Suriyeli kardeşimizin ölümüne ve yaralanmasına neden olan YPG/PKK insanlık düşmanı bir terör örgütü olduğunu bir kez daha ortaya koymuştur. DEAŞ terörüne karşı YPG/PKK terörünü desteklediğini söyleyen ülkelerin bu desteğe son verme zamanı gelmiştir ve dahi geçmektedir. Masum sivilleri ve hastaneyi alçakça hedef alan bu saldırıyı lanetliyoruz. Türkiye olarak PKK ve uzantılarıyla mücadelemiz sürecektir. Sn Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği gibi bu mücadele noktasında terörün her türlüsüne karşı topyekün mücadele verilmelidir." ifadelerini kullandı.

İBRAHİM KALIN'DAN AFRİN'DE HASTANEYE DÜZENLENEN SALDIRIYA TEPKİ

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Terör örgütünün Suriye'deki kolu, vahşi yüzünü bir kez daha gösterdi. Bu saldırı karşısında sessiz kalmak suça ortak olmaktır." ifadelerini kullandı.

Kalın, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, şunları kaydetti:

"Terör örgütünün Afrin'de bir hastaneye yaptığı saldırıyı şiddetle kınıyor, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Terör örgütünün Suriye'deki kolu, vahşi yüzünü bir kez daha gösterdi. Bu saldırı karşısında sessiz kalmak suça ortak olmaktır."

FAHRETTİN ALTUN: HESAPLAŞACAĞIZ

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun da hain saldırıyı Twitter hesabından yaptığı paylaşımla lanetledi.

Altun, sosyal medya hesabından yayınladığı mesajında şöyle konuştu:

"Terör örgütü YPG/PKK'nın Afrin'de gerçekleştirdiği hain saldırı sonucu hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum.

Masum sivilleri hedef alarak onları hayattan koparan teröristlere ve destekçilerine lanet olsun. Hesaplaşacağız."

AFRİN, PKK/YPG'NİN İŞGALİNDEN 2018'DE KURTARILMIŞTI

Afrin ilçe merkezi 18 Mart 2018'de Zeytin Dalı Harekatı kapsamında terör örgütü YPG/PKK'dan kurtarılmıştı.

İşte alçak saldırıya ilişkin görüntüler;

ÜNAL: MAZLUM KANLARI YERDE KALMAYACAK

AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal da yaptığı paylaşımda, "Hastanede tedavi görmekte olan masum sivilleri hedef alan YPG/PKK merkezli saldırıyı şiddetle kınıyorum. Zalimlikte sınır tanımayan bu akıl almaz saldırıda hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet; yaralılara ise acil şifalar diliyorum. Döktüğünüz mazlum kanları yerde kalmayacak." ifadelerine yer verdi.

DIŞİŞLERİ'NDEN MESAJ

Dışişleri Bakanlığı, Suriye'nin Afrin şehrine PKK/YPG/SDG terör örgütü tarafından düzenlenen saldırılar hakkında yazılı açıklama yaptı.

Açıklamada, "Afrin şehir merkezine ve Suriye Amerikan Tıp Derneği destekli El Şifa Hastanesi'ne ve acil bölümüne bugün PKK/YPG/SDG tarafından Tel Rıfat'tan yapılan, aralarında sağlık çalışanlarının da bulunduğu çok sayıda sivilin hayatını kaybetmesine ve yaralanmasına yol açan terör saldırısını şiddetle lanetliyoruz. Hayatını kaybeden Suriyeli kardeşlerimize Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Masum sivilleri ve Suriye halkına her koşulda hizmet vermek için yılmadan çalışan sağlık çalışanlarını top ve füzeyle hedef almaktan çekinmeyen PKK/YPG/SDG, terör örgütü kimliğini ve kanlı yüzünü bir kez daha göstermiştir. Bu itibarla, uluslararası toplumu gerçekleri görmeye, farklı isimler altında faaliyet gösteren bu terör örgütüne desteklerini sonlandırmaya davet ediyoruz. Milli güvenliğimize ve Suriyeli sivillere tehdit teşkil eden tüm terör örgütleriyle her zaman ve her yerde mücadelemizi kararlılıkla sürdüreceğimizi yineliyoruz" denildi.

CUMHURBAŞKANI YARDIMCISI OKTAY'DAN AFRİN'DE HASTANEYE DÜZENLENEN SALDIRIYA TEPKİ

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Afrin'de bir hastaneye saldırıp şifa bekleyen masumları katledecek kadar karanlık bir ruha sahip bu terör örgütünü tanıyoruz." ifadelerini kullandı.

Oktay, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, şunları kaydetti:

"Afrin'de bir hastaneye saldırıp şifa bekleyen masumları katledecek kadar karanlık bir ruha sahip bu terör örgütünü tanıyoruz. İnsanlık düşmanı terör örgütünün Suriye kolunun alçakça saldırısını lanetliyor, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum."

SALDIRI YERİNDEN YÜREK YAKAN FOTOĞRAFLAR...

Açıklamada, "Hastanede tedavi gören 18 sivil hayatını kaybetmiş, 27 sivilin yaralandığı tespit edilmiştir. Valiliğimiz koordinasyonunda danışmanlık hizmeti veren yerel kolluk birimlerince adli makamlarla gerekli koordinasyon sağlanarak olaya ilişkin tahkikata başlanılmıştır." ifadelerine yer verildi.

Afrin ilçe merkezi 18 Mart 2018'de Zeytin Dalı Harekatı kapsamında terör örgütü YPG/PKK'dan kurtarılmıştı.

Gelen son dakika haberine göre bölücü  örgütü 'de bulunan bir özel hastaneyi hedef aldı. Alçak da hastanede tedavi gören 18 sivil hayatını kaybetti, 30'dan fazla sivil yaralandı. Konuya ilişkin  Valiliği'nden yapılan açıklamada,"Valiliğimiz koordinasyonunda danışmanlık hizmeti veren yerel kolluk birimlerince adli makamlarla gerekli koordinasyon sağlanarak olaya ilişkin tahkikata başlanılmıştır" ifadeleri kullanıldı.

Primler yapılandırılıyor, borçlar siliniyor, avantajlı ihya imkanı... 'luya kolay emeklilik

Giriş Tarihi: 11.06.2021  07:12 Son Güncelleme:11.06.2021 07:47

Bağ-Kur'luya kolay emeklilik fırsatı! Primler yapılandırılıyor, borçlar siliniyor

'luya kolay emeklilik imkanı doğdu. Vatandaşın kamuya olan borçlarını bitirecek yeni yapılandırma düzenlemesi, Bağ- Kur'luları sevindirdi. Primler için yapılandırma, dondurma, ihya kolaylığı getirilirken, bu imkanlar pek çok kişiye de emeklilik yolunu açacak. İşte bütün detaylar...

Bağ-Kur'luya kolay emeklilik fırsatı! Primler yapılandırılıyor, borçlar siliniyor

Vatandaşın kamuya olan borçlarını bitirecek yeni yapılandırma düzenlemesi, Bağ- Kur'luları sevindirdi. Primler için yapılandırma, dondurma, ihya kolaylığı getirilirken, bu imkanlar pek çok kişiye de emeklilik yolunu açacak.

Bağ-Kur'luya kolay emeklilik

Vatandaşın kamuya olan borçlarını bitirecek yeni yapılandırma düzenlemesi, Bağ- Kur'luları sevindirdi. Primler için yapılandırma, dondurma, ihya kolaylığı getirilirken, bu imkanlar pek çok kişiye de emeklilik yolunu açacak.

PRİMLER YAPILANDIRILIYOR:
Prim borcu olan Bağ-Kur'lular 31 Ağustos'a kadar başvurarak bunları yapılandırabilecek.

Gecikme ceza ve faizi silinecek, bunun yerine Yİ-ÜFE tutarı eklenecek. İlk taksit ödeme süresi içinde yani 31 Ekim'e kadar peşin ödeme yapanlar, Yİ-ÜFE tutarının da yüzde 90'ını ödemeyecek.

İsteyen ise 18 taksitte 36 ayda borcu kapatabilecek. Bu durumda ana para ve enflasyon farkından oluşan borca belirlenen katsayılar eklenecek.

BORÇLAR SİLİNİYOR:
Bağ-Kur'lu esnaf ve çiftçilerden, 30 Nisan'a kadar olan prim borçlarını Ekim sonuna kadar ödemeyenlerin veya yapılandırmayanların borcu silinirken, sigortalılıkları dondurulacak. Bu süreler emeklilik için geçerli olmayacak.

AVANTAJLI İHYA İMKANI:
Bağ-Kur'lu olup da prim borçları nedeniyle daha önce sigortalılık süreleri durdurulanların kendileri veya hak sahipleri, 1 Temmuz-31 Ekim arasında SGK'ya ihya (prim canlandırma) başvurusunda bulunabilecek.

İhya edilecek primlerde borçlu olunan tarihteki tutarlar baz alınacak ve sadece enflasyon farkı ile güncelleme yapılacak.

YAPILANDIRANA FIRSAT ÇOK
● İlk taksiti ödemeleri ve cari dönemde 60 günden fazla borçlarının olmaması şartı ile kendileri ve bakmakla yükümlü oldukları kişiler sağlık hizmetlerinden yararlanabilecek.


● Haklarında icra takibi ve haciz işlemleri yapılmayacak.
● İlk taksiti ödeyenler 'borcu yoktur' yazısı alabilecek, sigorta primi teşvik uygulamalarından yararlanabilecek.


● Borcunu yapılandıranlar primini düzenli ödeyenlere sağlanan 5 puanlık indirimden de faydalanabilecek.

MAAŞIN YOLU NASIL AÇILIYOR?


Borcunu yapılandırarak ya da primlerini ihya ederek emekli olacak kişiler, ödemelerin tamamlanmasının ardından aylığa kavuşabiliyor.

Prim borcu nedeniyle emekli olamayan ancak bu sürelere ihtiyacı olmayanlar da borç silinip hizmet süresi durdurulunca aylık bağlatabilecek.

MAAŞIN YOLU NASIL AÇILIYOR?


Borcunu yapılandırarak ya da primlerini ihya ederek emekli olacak kişiler, ödemelerin tamamlanmasının ardından aylığa kavuşabiliyor.

Prim borcu nedeniyle emekli olamayan ancak bu sürelere ihtiyacı olmayanlar da borç silinip hizmet süresi durdurulunca aylık bağlatabilecek.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika haberi: PKK’nın kara kutusu Fırat Şişman'dan çarpıcı itiraflar! Örgüte video ile seslendi...
Son dakika haberi: PKK’nın kara kutusu Fırat Şişman'dan çarpıcı itiraflar! Örgüte video ile seslendi...
Başkan Erdoğan'ın avukatı 15 Temmuz hain darbe girişiminde yaşananları anlattı: Onların tankları varsa bizim de imanımız var
Başkan Erdoğan'ın avukatı 15 Temmuz hain darbe girişiminde yaşananları anlattı: Onların tankları varsa bizim de imanımız var