sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Türkiye KKTC'ye SİHA üssü kuracak! Yunan medyasında büyük panik

Türkiye’nin askeri alanda bir dünya markası haline gelen İHA/SİHA teknolojisi etkinliğini giderek artırıyor. Dünya ülkeleri tarafından övgüyle söz edilen Türk SİHA’ları, havada ve karada etkinliğini sürdürürken Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı KKTC’de kurulacak yeni SİHA üssü, Yunan ve Kıbrıs Rum Yönetimi’ni harekete geçirdi. Türkiye’nin Doğu Akdeniz’deki hakimiyetini daha da belirginleştirecek yeni üs, Yunan medyasında panik manşetlerine neden oldu.

Türkiye KKTC'ye SİHA üssü kuracak! Yunan medyasında büyük panik
Türkiye KKTC'ye SİHA üssü kuracak! Yunan medyasında büyük panik Admin
Bu içerik 79 kez okundu.
Advert

Türkiye KKTC'ye SİHA üssü kuracak! Yunan medyasında büyük panik

Giriş Tarihi: 01.06.2021  17:34 Son Güncelleme: 01.06.2021 21:01

Türkiye sınıfının en iyi silahlarını üreterek tüm dünyanın dikkatini üzerine çekti. İHA ve SİHA'ların katıldıkları operasyonlardaki başarıları, büyük takdir topladı. Başkan Erdoğan’ın açıkladığı KKTC’de kurulacak yeni SİHA üssü, Yunan ve Kıbrıs Rum Yönetimi’ni harekete geçirdi. Türkiye’nin Doğu Akdeniz’deki hakimiyetini daha da belirginleştirecek yeni üs, Yunan medyasında panik manşetlerine neden oldu.

Türkiye KKTC'ye SİHA üssü kuracak! Yunan medyasında büyük panik

İnsansız Hava Aracı teknolojisinde bir dünya markası haline gelen Türkiye, her adımıyla yerini sağlamlaştırıyor. Geliştirdiği İHA/SİHA'larla dünya çapında övgü toplayan, başta  ve  olmak üzere birçok sıcak sahada sayısız zaferlere imza atan Türk teknolojisi, sınırlarını genişletiyor.

'nin 'ne kuracağı SİHA üssü Rum ve 'da korku yarattı!

’nin askeri alanda bir dünya markası haline gelen İHA/SİHA teknolojisi etkinliğini giderek artırırken Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı ’de kurulacak yeni SİHA üssü,  ve ’ni harekete geçirdi. Türkiye’nin ’deki hakimiyetini daha da belirginleştirecek yeni üs, Yunan ve Rum medyasında panik manşetlerine neden oldu.

KKTC'de yeni SİHA üssü! Yunan ve Rum panikte

İnsansız Hava Aracı teknolojisinde bir dünya markası haline gelen Türkiye, her adımıyla yerini sağlamlaştırıyor. Geliştirdiği İHA/SİHA'larla dünya çapında övgü toplayan, başta Azerbaycan ve Libya olmak üzere birçok sıcak sahada sayısız zaferlere imza atan Türk teknolojisi, sınırlarını genişletiyor.


SİHA ÜSSÜ KORKU YARATTI
Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın geçtiğimiz gün, KKTC'ye yeni bir SİHA hava üssü kurulacağını açıklaması, Yunan basınında gündeme oturdu.


Başkan Erdoğan, Türkiye'nin Doğu Akdeniz'deki etkinliğini perçinleyecek olan kritik hava üssünün KKTC'deki Geçitkale Askeri Havaalanı'na kurulacağını açıklamış, başkent Lefkoşa'nın 40 kilometre doğusunda bulunan üssün konumu, her noktaya hakim olması bakımından büyük yankı uyandırmıştı.


16 Aralık 2019 tarihinde ilk olarak Dalaman'dan Geçitkale Askeri Hava Üssü'ne inen Bayraktar TB-2 SİHA'larının Geçitkale'yi artık daimi üs olarak kullanacak olması, Yunanistan ve Rum Kesimi'nde ses getirdi.


Yavru Vatan'a İHA/SİHA üssü kurma kararı, Türkiye ile Doğu Akdeniz'de yaşadığı gerilim nedeniyle her an savunma halinde olan ve Türkiye'den gelen her yeni hamlede daha da tedirgin olan Yunanistan'da yine paniğe neden oldu.


KKTC'nin ve Türkiye'nin bölgedeki hakimiyetini tartışmasız hale getirecek bu hamle, Yunan basını tarafından "işgal" çığlıklarıyla manşetlere taşındı.Başkan Erdoğan'ın Lefkoşa'ya 20 Temmuz'da yapacağı ziyarette açılması beklenen yeni üs, "Türk işgalinin 47. Yıldönümünde kullanıma açılacak" başlığıyla servis edildi.Yunan Kathimerini, benzer bir açıyla manşetten verdiği haberde hava alanı için yasa dışı olduğu ifadelerini kullandı.Türkiye'nin bu hamleyle adanın ve bölgenin hakimi olabileceğini vurgulayan manşetler, Yunan'ın yaşadığı tedirginliği gözler önüne serdi.

KKTC'nin ve Türkiye'nin bölgedeki hakimiyetini tartışmasız hale getirecek bu hamle, Yunan basını tarafından "işgal" çığlıklarıyla manşetlere taşındı.

Başkan Erdoğan'ın Lefkoşa'ya 20 Temmuz'da yapacağı ziyarette açılması beklenen yeni üs, "Türk işgalinin 47. Yıldönümünde kullanıma açılacak" başlığıyla servis edildi.

Yunan Kathimerini, benzer bir açıyla manşetten verdiği haberde hava alanı için yasa dışı olduğu ifadelerini kullandı.

Türkiye'nin bu hamleyle adanın ve bölgenin hakimi olabileceğini vurgulayan manşetler, Yunan'ın yaşadığı tedirginliği gözler önüne serdi.

’nin askeri alanda bir dünya markası haline gelen İHA/SİHA teknolojisi etkinliğini giderek artırıyor. Dünya ülkeleri tarafından övgüyle söz edilen Türk SİHA’ları, havada ve karada etkinliğini sürdürürken Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı KKTC’de kurulacak yeni SİHA üssü,  ve ’ni harekete geçirdi. Türkiye’nin Doğu Akdeniz’deki hakimiyetini daha da belirginleştirecek yeni üs, Yunan medyasında panik manşetlerine neden oldu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Erdoğan'ın avukatı 15 Temmuz hain darbe girişiminde yaşananları anlattı: Onların tankları varsa bizim de imanımız var
Başkan Erdoğan'ın avukatı 15 Temmuz hain darbe girişiminde yaşananları anlattı: Onların tankları varsa bizim de imanımız var
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Joe Biden'dan ayaküstü sohbet
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Joe Biden'dan ayaküstü sohbet