sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Başkan Erdoğan'ın liderliğinde AK Parti'den demokrasi şehitlerine vefa!

Son dakika... AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı 27 Mayıs darbesinin yıldönümünde Demokrasi ve Özgürlükler Adası’na dönüştürülen eski ismiyle Yassıada’da gerçekleştirecek. Başkan Erdoğan Yassıada'yı özgürlükler adasına dönüştürme projesini de yakından takip ettiği biliniyor

Başkan Erdoğan'ın liderliğinde AK Parti'den demokrasi şehitlerine vefa!
Başkan Erdoğan'ın liderliğinde AK Parti'den demokrasi şehitlerine vefa! Admin
Bu içerik 10 kez okundu.
Reklam

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan Demokrasi şehitlerine vefa!

Giriş Tarihi: 24.5.2021  07:13 Son Güncelleme: 24.5.2021  07:13

Son dakika haberine göre;  Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı 27 Mayıs darbesinin yıldönümünde ’na dönüştürülen eski ismiyle ’da gerçekleştirecek.

GÜNDEMSabah

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan Demokrasi şehitlerine vefa!

Başkan , Türk  tarihinde "kara bir leke" olarak anılan  61. yılında 'nda olacak. Erdoğan, burada düzenlenecek anma programına katılacak.

Toplantıya, 'nin 81 il ana kademe, kadın ve gençlik kolları başkanlarının katılması bekleniyor. Toplantının gerçekleştirileceği önceki ismiyle  sonrasındaki sözde yargılamalara ev sahipliği yapmıştı. Yargılama süreci Başbakan , Dışişleri Bakanı  ve Maliye Bakanı 'ın idamıyla sonuçlanmıştı.

TARİHİ BİR DÖNÜŞÜM YAPILMIŞTI

Geçen sene darbenin 60. yılında, kongre merkezi, müzeler, otel, spor salonu gibi yapıları, sosyal donatı alanları ve geçmişte yaşananlara vurgu yapan anıt ve heykelleriyle yeniden düzenlenen Yassıada, Başkan Erdoğan'ın katıldığı törenle "Demokrasi ve Özgürlükler Adası" olarak hizmete açılmıştı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500