sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Eski Anadolu Ajansı muhabirinin sorularının altından planlı provokasyon ve FETÖ çıktı! Provokasyonu böyle hazırladı

Son dakika haberi... Anadolu Ajansı Muhabiri Musab Turan'ın Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin toplantısındaki sorusunun arkasından provokasyon çıktı. O anlarda Turab'ın çektiği görüntüler, muhabirin planlı davrandığını ortaya çıkardı. Turan'ın bakanlara yönelik provokatif sorusundan önce cep telefonu düzeneğini hazırlayarak yaşananları kayıt altına aldığı, olası tepkiye yönelik olarak, basın toplantısının bitmesinden sonra bile bir süre daha video kaydını açık tuttuğu belirlendi..

Eski Anadolu Ajansı muhabirinin sorularının altından planlı provokasyon ve FETÖ çıktı! Provokasyonu böyle hazırladı
Eski Anadolu Ajansı muhabirinin sorularının altından planlı provokasyon ve FETÖ çıktı! Provokasyonu böyle hazırladı Admin
Bu içerik 125 kez okundu.
Reklam

Eski  muhabirinin sorularının altından planlı provokasyon ve FETÖ çıktı! Provokasyonu böyle hazırladı

Giriş Tarihi: 22.05.2021  13:42 Son Güncelleme: 22.05.2021 14:22

Son dakika | Musab Turan planlı provokasyonu böyle hazırladı!

Son dakika haberi... Anadolu Ajansı Muhabiri Musab Turan'ın Sanayi ve Teknoloji Bakanı  ile Tarım ve Orman Bakanı 'nin toplantısındaki sorusunun arkasından provokasyon çıktı. O anlarda Turab'ın çektiği görüntüler, muhabirin planlı davrandığını ortaya çıkardı. Turan'ın bakanlara yönelik provokatif sorusundan önce cep telefonu düzeneğini hazırlayarak yaşananları kayıt altına aldığı, olası tepkiye yönelik olarak, basın toplantısının bitmesinden sonra bile bir süre daha video kaydını açık tuttuğu belirlendi.

GÜNDEMSabah

Son dakika | Musab Turan planlı provokasyonu böyle hazırladı!Eski  Muhabiri Musab Turan'ın Sanayi ve Teknoloji Bakanı  ile Tarım ve Orman Bakanı 'nin toplantısındaki sorusunun arkasından provokasyon çıktı. Turan'ın 2013 yılında 'da FETÖ'cülerle toplantıda bir araya geldiği ve ağabeyi ile ablasının da FETÖ ile iltisaklı oldukları tespit edildi. Öte yandan o anlarda Turan'ın çektiği görüntüler, muhabirin planlı davrandığını ortaya çıkardı. Turan'ın bakanlara yönelik provokatif sorusundan önce cep telefonu düzeneğini hazırlayarak yaşananları kayıt altına aldığı, olası tepkiye yönelik olarak, basın toplantısının bitmesinden sonra bile bir süre daha video kaydını açık tuttuğu belirlendi..

Eski AA muhabirinin provokasyonu ve FETÖ bağlantısı

Anadolu Ajansı Muhabiri Musab Turan'ın Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin toplantısındaki sorusunun arkasından provakasyon çıktı.

Musab Turan planlı provokasyonu böyle hazırladı!Ortaya çıkan görüntülerde Turan'ın sorusunun planlı olduğunu ortaya çıkardı. Turan'ın bakanlara yönelik provakatif sorusundan önce düzeneğini hazırlayarak yaşananları kayıt altına aldığı, olası tepkiye yönelik bir süre daha video kaydını açık tuttuğu belirlendi. Kayıt altına aldığı görüntüleri kendi sosyal medya hesabından canlı yayınlayan Turan, daha sonra görüntüleri kaldırdı.

YENİBOSNA'DA FETÖ TOPLANTILARINA KATILMIŞ
Telefonunu kamufle ederek gizlice kayıt almaya başlayan ve sosyal medya hesabından yayın yapan Turan, gazetecilik ilke, etik ve meslek kuralları ile bağdaşmayacak bir üslup ile seçilmiş hükümeti hedef aldı. Turan'ın 3.5 yaşında çocuğunu bile alet ettiği provokasyonuna, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank sert yanıt verdi. Provokasyonun ardından Anadolu Ajansı, kurumsal kimlik ve meslek ilkelerine aykırı davrandığını vurguladığı Turan'ın iş akdini fesh ettiğini duyurdu.

Musab Turan'ın 2013 yılında FETÖ'cülerle Yenibosna'da bir araya geldiğini, bu toplantının tespit edildiğini duyurdu. Turan'ın ağabeyi ve ablasının da FETÖ ile iltisaklı oldukları tespit edildi.

Sabah'ın ulaştığı görüntüler, Turan'ın sorusunun planlı olduğunu ortaya çıkardı. Turan'ın bakanlara yönelik provakatif sorusundan önce düzeneğini hazırlayarak yaşananları kayıt altına aldığı, olası tepkiye yönelik bir süre daha video kaydını açık tuttuğu belirlendi. Kayıt altına aldığı görüntüleri kendi sosyal medya hesabından canlı yayınlayan Turan, daha sonra görüntüleri kaldırdı.


YENİBOSNA'DA FETÖ TOPLANTILARINA KATILMIŞ
Telefonunu kamufle ederek gizlice kayıt almaya başlayan ve sosyal medya hesabından yayın yapan Turan, gazetecilik ilke, etik ve meslek kuralları ile bağdaşmayacak bir üslup ile seçilmiş hükümeti hedef aldı. Turan'ın 3.5 yaşında çocuğunu bile alet ettiği provokasyonuna, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank sert yanıt verdi. Provokasyonun ardından Anadolu Ajansı, kurumsal kimlik ve meslek ilkelerine aykırı davrandığını vurguladığı Turan'ın iş akdini fesh ettiğini duyurdu.Musab Turan'ın 2013 yılında FETÖ'cülerle Yenibosna'da bir araya geldiğini, bu toplantının tespit edildiğini duyurdu. Turan'ın ağabeyi ve ablasının da FETÖ ile iltisaklı oldukları tespit edildi.

YENİBOSNA'DA FETÖ TOPLANTILARINA KATILMIŞ
Telefonunu kamufle ederek gizlice kayıt almaya başlayan ve sosyal medya hesabından yayın yapan Turan, gazetecilik ilke, etik ve meslek kuralları ile bağdaşmayacak bir üslup ile seçilmiş hükümeti hedef aldı. Turan'ın 3.5 yaşında çocuğunu bile alet ettiği provokasyonuna, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank sert yanıt verdi. Provokasyonun ardından Anadolu Ajansı, kurumsal kimlik ve meslek ilkelerine aykırı davrandığını vurguladığı Turan'ın iş akdini fesh ettiğini duyurdu.Musab Turan'ın 2013 yılında FETÖ'cülerle Yenibosna'da bir araya geldiğini, bu toplantının tespit edildiğini duyurdu. Turan'ın ağabeyi ve ablasının da FETÖ ile iltisaklı oldukları tespit edildi.

Karlov suikasti ile AA muhabirinin provokasyonu arasındaki çarpıcı benzerlik

FETÖ bağlantılı AA muhabiri Musab Turan’ın örgütün gizli toplantılarına katıldığı ortaya çıktı

Ağabeyi ve ablasının FETÖ ile ilişkisi ortaya çıkan eski AA muhabiri  dün İçişleri Bakanı ’yu hedef alan bir soru yöneltti. Teknoloji Bakanı  durumu FETÖ tezgahı  olayına benzeterek Türkiye’nin terör örgütlerine ve suç örgütlerine karşı verdiği mücadeleye dikkat çekerek gereken cevabı verdi. Yaşananlar sonrası  canlı yayınına katılan  Haber Koordinatörü Kenan Kıran bu süreçte yapılan provokasyonlara dikkat çekti. Kenan Kıran, geçmişte ’yi devirmeye yönelik saldırı girişimlerinin bugün de benzerlerinin tezgahlandığına dikkat çekti. Kenan Kıran, “Benim Emniyet ve adli kaynaklardan edindiğim bilgilere göre, eski AA muhabirinin 2013’te ’da FETÖ/PDY medya yapılanmasında bulunan kişilerle toplantı yaptığı kayıtlar incelendiğinde açıkça görülecektir.” ifadelerini kullandı.

ÖZEL HABERahaber.com.tr

Giriş Tarihi: 22.05.2021  10:35Güncelleme Tarihi: 22.05.2021  10:52

FETÖ bağlantılı AA muhabiri Musab Turan’ın örgütün gizli toplantılarına katıldığı ortaya çıktıBugün sahneye konan provokasyonlara atıfta bulunan Kenan Kıran,  hükümetinin geçmişte de benzer yollarla devrilmek istendiğine vurgu yaptı.

FETÖ şaibeli muhabirden büyük provokasyon! Skandal 'Soylu' sorusu

17-25'i,  hatırlatan Kıran, "FETÖ'nün canlı bombaları gazeteci kılığı altında Cumhurbaşkanımız yurt dışından gelen ülke başbakanıyla basın toplantısı yaparken yasa dışı ses kayıtları üzerinden Cumhurbaşkanımıza sorular soruyordu.

Sabah Gazetesi Haber Koordinatörü Kenan Kıran

Haşhaşi geleneğinden gelen insanlar uluslararası bir toplantıda ülke başbakanları ile yapılan toplantıda sorular soruyordu ve Cumhurbaşkanımız bu gazeteci kılıklı haşhaşilerin, teröristlerin sorularını cevaplıyordu. Aynısını biz bugün tekrar yaşıyoruz.

KUYTUL'UN İTİKAF PROVOKASYONU

Ramazan ayında hepimiz gördük. Ülke güvenliği için sağlık açısından pandemi önlemleri çerçevesinde camilerde itikaf yapılmaması istendi. İtikaf hepimiz biliyoruz ki gizli olur, sağlıklı bir ortam varsa yapılır.  isimli bir kişi camide canlı yayında itikaf yapmaya çalıştı. Yani birinci adım olarak Ramazan ayında Alparslan Kuytul'u öne çıkardılar, itikaf üzerinden İslami duyara sahip olduğu iddia edilen ve yeni kurulan partilerle göbek bağında olan isimler bu olayı eleştirdiler. Ülkemiz pandemi sürecinden geçerken bir kişinin itikafta canlı yayında bulunması Türkiye'ye yönelik bir operasyondu." dedi.

Kenan Kıran'ın açıklamaları şöyle:

SEDAT PEKER FUAT AVNİ BENZERLİĞİ

"Son dönemlerde görüyoruz bir mafya lideri, uluslararası suç örgütü liderinin üzerinden muhalefet yapılıyor. 17-25 Aralık darbe girişiminde  diye FETÖ'nün bir ortak hesabı vardı. Buradan yaptığı açıklamalar FETÖ'nün muhalefet partileri tarafından gerçekmiş gibi sunuluyordu. Ve  isimli mafya lideri üzerinden İçişleri Bakanımız 'ya yönelik bir operasyon başlatıldı.

AKŞENER'İN "NETANYAHU" BENZETMESİ

Yine bakıyoruz Recep Tayyip Erdoğan, terör devleti İsrail'e karşı ciddi bir çıkışta bulundu. Kudüs'e Filistin'e sahip çıktı ve Türkiye'deki tüm muhalefet partileri Erdoğan'ı ya da ülkemizin bu politikasına destek verirken ne hikmetse milliyetçi olduğunu iddia eden bir partinin lideri Cumhurbaşkanımızı İsrail'in işgalci rejimin başbakanı çocukları katleden Netanyahu'yla eş değer tuttu.

Tesadüfe bakar mısınız Recep Tayyip Erdoğan'ın yüzde 88 oy aldığı İkizdere'de bir yere giderek Cumhurbaşkanı'na hakaretin ardından provokasyona girişti.

AA MUHABİRİNİN PROVOKASYONU

TRT'nin canlı yayınında Karlov suikastı gösterilmek istendi. Şimdi o AA muhabirinin sorusu soru değil. Bunun soru olduğunu iddia eden kim varsa açıkça gazeteciliği bilmiyordur. Ekonomi muhabiri olduğu iddia ediliyor. Siyasi bir soru sormak istiyor ama soru da değil. Bir canlı bomba gibi pimi çekilmiş canlı bomba gibi ortaya çıkmış. Benim Emniyet ve adli kaynaklardan edindiğim bilgilere göre AA muhabiri 2013'te 'da FETÖ/PYD medya yapılanmasında bulunan kişilerle toplantı yaptığı kayıtlar incelendiğinde açıkça görülecektir.

Biz kişinin abisi ya da ablasından dolayı FETÖ'cü olarak suçlayamayız. Suç bireyseldir ama 2013'te Yenibosna'da FETÖ/PDY mensuplarıyla bu şahıs neden toplantı yapmıştır? Neden daha sonra 'ben bu yapıdan ayrıldım' demiştir ve 10 sene sonra ortaya çıkıp iki bakanın bulunduğu ortamda canlı yayın yapmıştır? AA'nın en büyük özelliği tarafsız olması ve sorularında haberlerinde yorum olmamasıdır.

3.5 yaşında olduğunu iddia ettiği çocuğu bile siyasete alet etti, soru soru değildi. Dikkat ettiyseniz bilgisayarının yanına düzeneği kurmuş, cep telefonunu ayarlamış ve hesabından canlı yayın yapıyor. AA'da çalışan muhabirin en önemli görevi doğru bilgiyi anında son dakika kendi ajansı üzerinden servis etmesidir. AA'yı AA yapan özellik budur. Ama bu kişiyi ben canlı bomba olarak tarif ediyorum. Cep telefonuyla sosyal medya hesabından canlı yayın yapmaya teşebbüs etti, daha sonra silmeye çalıştı ama Sayın  bakanımız bu kişiyi tabiri caizse canlı bombayı etkisiz hale getirdi."

Yeni bir oyun mu sahneleniyor, kaos planı ne? Eş zamanlı provokasyonların hedefi ne?

İstikrarsızlığa oynayanlar eş zamanlı provokasyona başladı. Son dönemlerde muhalefetin ortaya attığı olaylar dikkat çekiyor. Emekli 104 amiralin bildirisi, 128 milyar yalanı,  Genel Başkanı 'in  provokasyonu ve son olarak FETÖ bağlantısı ortaya çıkan eski AA muhabirinin provokatör sorusu gibi daha birçok olay peş peşe geldi. Kamuoyu, yağmur gibi gelen algı operasyonları için kimin düğmeye bastığını sorguluyor. Peki yeni algı operasyonları için kim ya da kimler düğmeye bastı? Millet İttifakı provokasyonlarla neyi amaçlıyor? Türkiye'ye yine tuzak mı kurulmak isteniyor? Hükümete art arda yapılan saldırıların perde arkasında neler var? Yaşanan gelişmeleri  canlı yayınına katılan AK Parti Edirne Milletvekili  Yazarı  ve  Gazetesi Yazarı  değerlendirdi.

ÖZEL HABERahaber.com.tr

Giriş Tarihi: 22.05.2021  12:12Güncelleme Tarihi: 22.05.2021  13:37

Yeni bir oyun mu sahneleniyor, kaos planı ne? Eş zamanlı provokasyonların hedefi ne?

AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal'ın açıklamaları:

'in sayın Cumhurbaşkanımız Başkan 'ı çocuk katili 'ya benzetmesi çok büyük bir hadsizliktir.

Bu yetmezmiş gibi bir de Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın memleketine bir ziyaret düzenlemesi dikkat çekici. Birazcık düşünen bir insan burada olaylar olacağını bekler. Bu ziyaret provokasyon amaçlıdır. Burada taşıma kalabalıklar var ve her şey önceden ayarlanmış.

Terör örgütü PKK'nın kritik isimlerinden  öldürüldü. FETÖ'nün çok önemli bir isimi yakalandı ve kimliği açıklanacak. Bu gelişmelerden sonra belli odaklar düğmeye bastı. Meral Akşener de buna alet olmuştur.

Bir AA muhabirinin bakanlarımıza sorduğu soru tamamen provokasyon amaçlıdır. Ülkeyi karıştırma amaçlıdır. , Filistin'de yaşanan katliamı tüm dünyaya duyurdu. Bundan sonra bu eylemler oldu. Seçilmiş hükümetimize karşı bu yapılanlar asla kabul edilemez. Bunlar FETÖ'nun son çırpınışlarıdır. PKK'nın çeşitli illerimize maket uçaklarla saldırması son hamlelerdir. Biz teröre karşı mücadelemize devam edeceğiz ve ülkemizi ileri noktalara taşıyacağız."

Takvim gazetesi yazarı Ekrem Kızıltaş'ın dikkat çeken sözleri:

" meselesinde altı çizilmesi gereken noktalar var. Meral Akşener, ahlaksızca Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef almıştır. Bu sözler sonrası ziyaretin spontane mi olduğunu ciddi şekilde merak ediyorum. 'in görüntülerine bakıldığı zaman bu provokasyonun  tarafından planlandığı ortaya çıkıyor.

Görüntüler izlendiğinde vatandaşa yumruklar savuran kişinin bir siyasi kimlik olduğuna inanmak çok zor. Bu iş için tutulmuş bu iş için ayarlanmış birisidir. Rize'deki provokasyonu İYİ Parti yapmıştır, Meral Akşener bu işin tam göbeğindedir.

AA muhabirinin bakanlara sorduğu soruyu tıpkı önceden Karlov suikastı gibi canlı yayınlanmasına çabalaması olayı dikkatle incelenmeli. Bu sağlıklı bir insanın soracağı bir soru değildir. Saçma sapan temeli olmayan canlı yayında kafa karıştırmak için sorulan bir sorudur. Kamikaze bir davranış sergilenmesini isteyenler kimlerdi iyi incelenmeli. Tüm bu gelişmeler iyi incelenmelidir. Birilerinin 2023 seçimlerine yönelik hazırlık içinde olduğu aşikardır. Ciddi bir saldırı var. Şer odaklarının yaptıklarının millet nezdinde bir kıymeti yoktur."

Takvim gazetesi yazarı Bülent Erandaç'ın öne çıkan ifadeleri:

"Yabancı istihbarat örgütlerinin planladığı ve özellikle de derin Amerika ve Avrupa'nın değişik odaklarıyla beraber hazırladığı bir gerilim stratejisidir. Kontrollü kaostur bu. Darbeye götüren mekaniği çalıştırmaktır. Ortamı gererek bundan siyasi sonuçlar elde etmek istiyorlar.

Türkiye son 7 yılda bir küresel aktör, büyük bir oyuncu haline gelmiştir. Çok önemli bir coğrafyada bulunan Türkiye burada kurulan oyunları tek tek bozuyor. Yeni dünya projelerini paramparça ediyor."

FETÖ şaibeli muhabirin yaptığı provokasyona tepki yağıyor!

FETÖ şaibeli muhabirin yaptığı provokasyona tepki yağıyor!

AA muhabiri Musab Turan'ın Bakan Varank ile Bakan Pakdemirli'ye sorduğu provokatif soruya pek çok kesimden tepki yağdı.

Video Player

 

 

 

 

00:15 | 02:07

 

Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.

 

Anadolu Ajansı'ndan kovulan ekonomi muhabiri Musab Turan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin İstanbul’da katıldığı toplantıdaki İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile ilgili skandal sorusuyla FETÖ işi bir provokayona imza attı. Anadolu Ajansı (AA) Genel Müdürlüğü, Musab Turan'ın iş akdinin feshedildiğini bildirildi.

İşte yaşanan olay sonrası gelen tepkiler;

İBRAHİM KALIN: GEREKLİ HUKUKİ ADIMLAR ATILMAKTADIR

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, skandal provokasyona ilişkin açıklama yaptı.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Kalın, ''Anadolu Ajansı’nın kurumsal ilkelerini ve çalışma kurallarını ihlal eden kişi hakkında gerekli hukuki adımlar atılmaktadır. Kaos, kargaşa ve tahrik amaçlı girişimlere karşı elbirliğiyle mücadele edeceğiz'' ifadelerine yer verdi.

 

ALTUN'DAN AÇIKLAMA: AA ÇATISI ALTINDA BARINAMAZ

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, söz konusu muhabirle ilgili açıklama yaptı.

Altun, ''Türkiye Cumhuriyeti ciddi bir devlettir. Her kim devletimizin ciddiyetine halel getirmeyi amaçlarsa bedelini öder. Terörün, suç örgütlerinin diliyle milli iradenin temsilcisi olan hükümetimizi küçük düşürücü eylemlere girişenler Anadolu Ajansı çatısı altında barınamaz.'' ifadelerini kullandı.

ÖMER ÇELİK: MÜCADELEDE KARARLIĞIMIZ TAMDIR

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik yaptığı açıklamada, ''Ak Partimiz ve İçişleri Bakanımızla ilgili terör ve suç örgütlerinin ağzıyla konuşan AA muhabiri kılığındaki provokatöre gereği yapılıyor. Bütün provokatörler yaptıklarının bedelini mutlaka öder. Bu dilin hangi terör şebekelerinin dili olduğunu iyi biliriz. Bunlarla mücadele etme konusunda kararlılığımız tamdır.'' ifadelerine yer verdi.

OSMAN NURİ KABAKTEPE: BİRİLERİ PROVOKATÖRLÜK PEŞİNDE

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe yaptığı paylaşımda, ''Birileri gayri nizami harp oyuncusu olup provokatörlük peşinde. Günaşırı gazetecisinden, siyasetçisine kışkırtmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Biz hukuk içerisinde, demokrasiye bağlı, özgürlük zemininde mücadelemize devam edeceğiz. İstemeseler de 2023 AK PARTİ yılı olacak.'' ifadelerini kullandı.

MÜCAHİT BİRİNCİ: TAMAMINI DEŞİFRE ETTİ

AK Parti MKYK Üyesi Mucahit Birinci'nin açıklamasında, ''Musab Turan adlı şahısın bu güdümlü hezeyanları da gösteriyor ki, son günlerde yaşanılan asimetrik hallerin tamamında FETÖ aklı yürürlükte. Başaramayacaklar! Musab Turan adlı şahsın güdümlü hezeyanları, son günlerde yaşanan asimetrik hallerin tamamını deşifre etti.'' dedi.

ŞAMİL TAYYAR: GAZETECİLİK DEĞİL KAHPE BİR TEZGAH

AK Parti MKYK Üyesi ve 24, 25, 26. Dönem Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar "Kardeşi FETÖ’den ihraç edilen, hakkında ‘kripto’ raporu bulunan, bir siyasinin referansıyla pozisyonunu koruyan muhabirin sorusu, gazetecilik değil kahpe bir tezgahtır. Sadece bu kripto değil, tezgahı kuran bu içerdeki alçaklar da hesap vermelidir." dedi.

EREM ŞENTÜRK: BU MİLLET BU FİLMİ YUTMAZ

Gazeteci Erem Şentürk yaşananların senaryonun bir parçası olduğunu belirterek "Maket Uçaklarla kışlalara saldırı, Sedat Peker, Bakanlara çocuk şovu yapan Musab Turan, YouTuber olmaya soyunan savcı... Bunlar bağımsız müstakil vakalar değil. Birbirileriyle irtibatları vardır yoktur önemli değil. Hepsi tek senaryonun oyuncuları. Bu millet bu filmi yutmaz." dedi.

GAZETECİ İSMAİL SAYMAZ: İŞİN İÇİNDE BAŞKA HESAP OLMALI

Gazeteci İsmail Saymaz, söz konusu muhabirle ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı değerlendirmede, ''Bir gazeteci bu şekilde soru sormaz. İşin içinde bir başka hesap olmalı.'' ifadelerine yer verdi.

YILDIRAY ÇİÇEK: GİZLİ FETÖ'CÜLER

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin basın danışmanı Yıldıray Çiçek "Asıl soru şu; özellikle Bülent Arınç zamanı Anadolu Ajansına ve TRT’ye yerleştirilen ve kendini gizli tutan ne kadar FETÖ’cü vardır." paylaşımını yaptı.

FETÖ şaibeli muhabirden büyük provokasyon! Skandal 'Soylu' sorusu

Eski AA muhabirinin gizli toplantılarına katıldığı ortaya çıktıESKİ AA MUHABİRİNİN GİZLİ TOPLANTILARINA KATILDIĞI ORTAYA ÇIKTI

Akşener'in Rize ziyaretiyle flaş iddia: Planlı...AKŞENER'İN RİZE ZİYARETİYLE FLAŞ İDDİA: PLANLI...

Akşener'in benzetmesine sert tepkilerAKŞENER'İN BENZETMESİNE SERT TEPKİLER

Eski AA muhabirinin gizli toplantılarına katıldığı ortaya çıktıESKİ AA MUHABİRİNİN GİZLİ TOPLANTILARINA KATILDIĞI ORTAYA ÇIKTI

Muhabir Musab Turanın FETÖ bağlantısı ortaya çıktıMUHABİR MUSAB TURAN'IN FETÖ BAĞLANTISI ORTAYA ÇIKTI

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Erdoğan'ın avukatı 15 Temmuz hain darbe girişiminde yaşananları anlattı: Onların tankları varsa bizim de imanımız var
Başkan Erdoğan'ın avukatı 15 Temmuz hain darbe girişiminde yaşananları anlattı: Onların tankları varsa bizim de imanımız var
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Joe Biden'dan ayaküstü sohbet
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Joe Biden'dan ayaküstü sohbet