sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Manisa'da 4 gencin ölümündeki sır perdesi kalktı, son karar verildi: Ortada bir suç veya suçlu yok

Manisa'nın Ahmetli ilçesinde yan yana cansız bedenleri bulunan 4 gencin ölümündeki sır perdesi aralandı. Jandarma Kriminal Laboratuvar Amirliği'nce hazırlanan uzmanlık raporunda gençlerden Ümit Zangal'ın (20) kullandığı uyuşturucu maddeden yaşamını yitirdiği, Muharrem Zengin (22), Serkan Zangal (23) ile Neşet Dalgın'ın (24) ise av tüfeğiyle intihar ettikleri belirtildi.

Manisa'da 4 gencin ölümündeki sır perdesi kalktı, son karar verildi: Ortada bir suç veya suçlu yok
Manisa'da 4 gencin ölümündeki sır perdesi kalktı, son karar verildi: Ortada bir suç veya suçlu yok Admin
Bu içerik 158 kez okundu.
Advert

Manisa'da 4 gencin ölümü! 1'i uyuşturucudan, 3'ü intihar etmiş

Giriş Tarihi: 19.05.2021  13:13 Güncelleme Tarihi: 19.05.2021  14:41

Manisa'da 4 gencin ölü bulunması Türkiye gündemine oturmuştu. Yapılan incelemelerde üçünün intihar ettiği birinin de uyuşturucudan öldüğü belirlendi.

Manisa'da 4 gencin ölümü! 1'i uyuşturucudan, 3'ü intihar etmiş

Manisa'nın Ahmetli ilçesinde yan yana cansız bedenleri bulunan 4 gencin ölümündeki sır perdesi aralandı. Jandarma Kriminal Laboratuvar Amirliği'nce hazırlanan uzmanlık raporunda gençlerden Ümit Zangal'ın (20) kullandığı uyuşturucu maddeden yaşamını yitirdiği, Muharrem Zengin (22), Serkan Zangal (23) ile Neşet Dalgın'ın (24) ise av tüfeğiyle intihar ettikleri belirtildi. Turgutlu Cumhuriyet Başsavcılığı, ortada bir suç ve suçlu bulunmadığı belirtilen raporun ardında 4 gencin ölümüyle ilgili 'kovuşturmaya' yer olmadığına karar verdi.

Ahmetli'nin Kestelli Mahallesi Bintepeler Akçeşme mevkiinde, 31 Ocak saat 17.00 sıralarında peş peşe gelen silah seslerini duyan vatandaşlar, jandarmaya haber verdi. İhbar üzerine bölgeye giden ekipler, park halindeki otomobilin yanında 4 gencin yan yana cansız bedenlerini buldu. Yapılan incelemede gençlerin liseden arkadaş olan Muharrem Zengin, kuaför Neşet Dalgın, elektronik eşya tamircisi Serkan Zangal ve kuzeni Ümit Zangal olduğu belirlendi.

4 gencin ölümündeki sır perdesi aralandı İşte beklenen rapor...

4 gencin ölümündeki sır perdesi aralandı! İşte beklenen rapor...

Saçma yarası bulunmayan gençlerden Ümit Zangal'ın boynu yerinden oynaması, diğer 3'ünün ise pompalı tüfekle başlarından vurularak yaşamını yitirdiği saptandı. Cesetlerin yanında ise tek kırma av tüfeği bulundu. Tüfeğe jandarma incelenmek üzere el koyarken, 4 gencin otopsisi İzmir Adli Tıp Kurumu'nda yapıldı. Olay yerinde bulunan av tüfeğinin gençlerden Muharrem Zengin'in zeytin tüccarı babası Suat Zengin'e (47) ait olduğu ve ruhsatı bulunmadığı tespit edildi. Olayda kullanılan fişeklerin, Muharrem Zengin'in babası Suat Zengin'e ait evde yapılan aramada ele geçirilen fişekler ile aynı olduğu tespit edildi. Gençlerden Serkan Zangal Muharrem Zengin ve Neşet Dalgın'ın ise ölmeden kısa süre önce çektikleri 'veda' videosu ortaya çıktı.

Manisada 4 gencin ölümü 1i uyuşturucudan, 3ü intihar etmiş

3 GENÇTEN ALINAN SVAPLARDA ATIŞ ARTIKLARI BULUNDU

Olayla ilgili Jandarma Genel Komutanlığı Kriminal Daire Başkanlığı'ndan beklenen kriminal rapor, Turgutlu Cumhuriyet Başsavcılığı'na ulaştı. Jandarma Kriminal Laboratuvar Amirliği'nce hazırlanan uzmanlık raporunda olay yerinde bulunan 4 adet 12 kalibre av fişeği kartuşunun yine olay yerinde bulunan kırma av tüfeğinden atıldığı tespit edildi. Muharrem Zengin, Serkan Zangal ve Neşet Dalgın'ın sağ el, sol el, yüz ve elbise üzerinden alınan svaplarda atış artıklarının bulunduğu, Ümit Zangal ile olay yeri ilk görgü tanığı Deniz Cüvelek'e ait svaplarda atış artığı bulunmadığı rapora yansıdı.

Türkiye sır ölümleri konuşuyor Videoyu gönderdikleri Mert konuştu...

Türkiye sır ölümleri konuşuyor! Videoyu gönderdikleri Mert konuştu...

Raporda ayrıca, olayda kullanılan tek kırma tüfek ile olay yerinde bulunan 45 ADB 481 plakalı araçta başka birine ait parmak izinin tespit edilmediği vurgulandı. Cinayet şüphesi ile boğuşma sırasında katil ya da katil zanlılarının gençlerin tırnaklarında doku örneği bırakabileceği ihtimaline karşın DNA incelemesi yapıldığına da raporda dikkat çekilip, "4 gencin de alınan tırnak arası örneklerinde İzmir Adli Tıp Kurumu tarafından yapılan incelemede herhangi bir ikinci kişiye ait DNA profiline rastlanmamıştır" denildi.

4 gencin sır ölümü: İntihar mı cinayet mi

4 gencin sır ölümü: İntihar mı cinayet mi

UYUŞTURUCUDAN ÖLENİN KİŞİNİN ARDINDAN İNTİHAR ETMİŞLER

Olayda ilk hayatını kaybeden Ümit Zangal'ın kanında ve idrarında farklı etken maddeler içeren uyutucu, uyuşturucu, uyarıcı maddeler tespit edildiği kaydedildi. Ancak bu maddelerin kandaki düzeylerinin tek başlarına öldürücü dozda olmadığı, birbirleriyle etkileşimlerine bağlı olarak solunum baskılanması, kalpte ritm bozukluğu, akciğer ödemi gibi bazı olumsuz yan etkiler nedeniyle ölümün tıbben mümkün olduğu otopsi raporunda vurgulandığı kaydedildi. Raporda, Muharrem Zengin, Serkan Zangal ile Neşet Dalgın'ın bitişik atış sonucu hayatını kaybettiğine dikkat çekildi. Raporda, 4 gencin başkaca bir kimseyle irtibat kurmadıkları ve başka şüpheliye rastlanmadığı, Ümit Zangal'ın uyuşturucu madde kullanması sonucu yaşamanı yitirdiği, Serkan Zangal, Muharrem Zengin ile Neşet Dalgın'ın silahla intihar ettiklerinin değerlendirildiği belirtilerek, bu nedenle soruşturma yapmayı gerektirecek bir suç şüphesi ve suçlu bulunmadığı ifade edildi.

Turgutlu Cumhuriyet Başsavcılığı, raporun ardından 4 gencin ölümüyle ilgili 'kovuşturmaya yer' olmadığına karar verdi.

4 gencin ölümündeki sır perdesi kalktı, son karar verildi: Ortada bir suç veya suçlu yok

Manisa'nın Ahmetli ilçesinde yan yana cansız bedenleri bulunan 4 gencin ölümündeki sır perdesi kalktı. Hazırlanan son rapora göre gençlerden biri uyuşturucudan hayatını kaybetti, diğer 3'ü ise tüfekle intihar etti. Raporun ardından, soruşturmayı yürüten başsavcılık ortada bir suç ve suçlu bulunmadığı için 4 gencin ölümüyle ilgili 'kovuşturmaya' yer olmadığına karar verdi.

 

  

  31 Ocak günü yaşanan feci olayda yan yana cesetleri bulunan 4 gençle ilgili kriminal rapor Turgutlu Cumhuriyet Başsavcılığı'na ulaştı. Jandarma Kriminal Laboratuvar Amirliği'nce hazırlanan uzmanlık raporunda gençlerden Ümit Zangal'ın (20) kullandığı uyuşturucu maddeden hayatını kaybettiği, Muharrem Zengin (22), Serkan Zangal (23) ve Neşet Dalgın'ın (24) ise av tüfeğiyle intihar ettikleri açıklandı. 4 gencin ölümüyle ilgili soruşturmayı yürüten Turgutlu Cumhuriyet Başsavcılığı da ortada bir suç ve suçlu bulunmadığı belirtilen raporun ardından 'kovuşturmaya' yer olmadığına karar verdi.

"4 ADET AV FİŞEĞİ OLAY YERİNDEKİ TÜFEKTEN ATILDI"

Jandarma Genel Komutanlığı Kriminal Daire Başkanlığı tarafından hazırlanan raporda olay yerinde bulunan 4 adet 12 kalibre av fişeği kartuşunun olay yerindeki kırma av tüfeğinden atıldığı, Muharrem Zengin, Serkan Zangal ve Neşet Dalgın'ın sağ el, sol el, yüz ve elbise üzerinden alınan svaplarda atış artıklarının bulunduğu tespit edildi. Raporda ayrıca olayda hayatını kaybeden Ümit Zangal ile olay yerinin ilk görgü tanığı olan Deniz Cüvelek'e ait svaplarda ise atış artığı bulunmadığı belirtildi.

4 gencin ölümündeki sır perdesi kalktı, son karar verildi: Ortada bir suç veya suçlu yok

İKİNCİ KİŞİYE AİT DNA İZİNE RASTLANMADI

Hazırlanan raporda, olayda kullanılan tek kırma tüfek ile olay yerinde bulunan 45 ADB 481 plakalı araçta ise başka birine ait parmak izinin tespit edilmediğine de dikkat çekildi. Cinayet şüphesi üzerine yapılan DNA incelemesinde ise 4 gencin de alınan tırnak arası örneklerinde İzmir Adli Tıp Kurumu tarafından yapılan incelemede herhangi bir ikinci kişiye ait DNA profiline rastlanmadığı kaydedildi.

4 gencin ölümündeki sır perdesi kalktı, son karar verildi: Ortada bir suç veya suçlu yok

"BİR ŞUÇ ŞÜPHESİ VEYA SUÇLU BULUNMUYOR"

Olayda ilk hayatını kaybettiği tespit edilen Ümit Zangal'ın kanında ve idrarında farklı etken maddeler içeren uyuşturucu ve uyarıcı maddeler tespit edildiği ancak bu maddelerin kandaki düzeylerinin tek başlarına öldürücü dozda olmadığı, birbirleriyle etkileşimlerine bağlı olarak solunum baskılanması, kalpte ritim bozukluğu, akciğer ödemi gibi bazı olumsuz yan etkiler nedeniyle ölümün tıbben mümkün olduğu otopsi raporunda kaydedildi. Raporda, Ümit Zangal'ın uyuşturucu madde kullanması sonucu yaşamanı yitirdiği, Serkan Zangal, Muharrem Zengin ile Neşet Dalgın'ın silahla intihar ettiklerinin değerlendirildiği belirtilerek, bu nedenle soruşturma yapmayı gerektirecek bir suç şüphesi ve suçlu bulunmadığı kaydedildi. Turgutlu Cumhuriyet Başsavcılığı, raporun ardından 4 gencin ölümüyle ilgili devam eden soruşturmada 'kovuşturmaya yer olmadığına' karar verdi.

Olayda hayatını kaybeden gençlerden Serkan Zangal Muharrem Zengin ve Neşet Dalgın'ın ise ölmeden kısa süre önce çektikleri 'veda' videosu ortaya çıkmıştı.

4 gencin ölümündeki sır perdesi kalktı, son karar verildi: Ortada bir suç veya suçlu yok

4 gencin ölümündeki sır perdesi kalktı, son karar verildi: Ortada bir suç veya suçlu yok

Son dakika haberler: ’da 4 genç ölü bulunmuştu! Sevgilisine attığı son mesaj ortaya çıktı!

Giriş Tarihi: 18.05.2021  11:13 Güncelleme Tarihi: 18.05.2021  13:41

Son dakika haberler... 'da tarlada yan yana ölü bulunan 4 gencin ölümüyle ilgili Turgutlu Cumhuriyet Başsavcılığı 'kovuşturmaya yer yoktur' kararı verdi. Savcılık tarafından yürütülen soruşturmada Serkan Zangal'ın olay gecesi saat 04.49'da sevgilisi Buse Çınarcık'a genelde olduğu gibi siyah kalp koyup 'Seni seviyorum' mesajı gönderdiği ortaya çıktı. Kırıldığı için ailelere teslim edilemeyen telefonların daha sonra sağlam olarak ailelere verildiği öğrenildi. Teslim edilen telefonlarda olay günkü mesaj ve arama kayıtlarının silindiği iddiasıyla Turgutlu Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvuran aileler 'kovuşturmaya yer yoktur' kararına itiraz etti.

Ceyhan TORLAK Sabah

Son dakika haberler: Manisa’da 4 genç ölü bulunmuştu! Sevgilisine attığı son mesaj ortaya çıktı!

'da 4 gencin tarlada yan yana ölü bulunmasıyla ilgili Turgutlu Cumhuriyet Başsavcılığı 'kovuşturmaya yer yoktur' kararı verdi. Serkan Zangal'ın cep telefonunun açılış şifresinin tespit edildiği ve incelendiği, ancak Ümit Zangal, Muharrem Zengin ve Neşet Dalgın'ın cep telefonlarının açılamadığı ifade edildi. Serkan Zangal'ın olay gecesi 03.53'te Volkan isimli kişiye gönderdiği mesajda 'Bu kadar katılır mı sigaraya?' diye yazdığı belirtildi.

Son dakika haberler: Manisa’da 4 genç ölü bulunmuştu! Sevgilisine attığı son mesaj ortaya çıktı!

Jandarma Kriminal Laboratuvar Amirliği'nce hazırlanan uzmanlık raporunda olay yerinde bulunan 4 adet 12 kalibre av fişeği kartuşunun yine olay yerinde bulunan 323 numaralı kırma av tüfeğinden atıldığı tespit edildi. Muharrem Zengin, Serkan Zangal ve Neşet Dalgın'ın sağ el, sol el, yüz ve elbise üzerinden alınan svaplarda atış artıklarının bulunduğu, Ümit Zangal ile olay yeri ilk görgü tanığı Deniz Cüvelek'e ait svaplarda atış artığı bulunmadığı rapora yansıdı.

Son dakika haberler: Manisa’da 4 genç ölü bulunmuştu! Sevgilisine attığı son mesaj ortaya çıktı!

Olayda kullanılan tek kırma tüfek ile olay yerinde bulunan 45 ADB 481 plakalı araçta başka birine ait parmak izi bulunmadığı vurgulandı.

Son dakika haberler: Manisa’da 4 genç ölü bulunmuştu! Sevgilisine attığı son mesaj ortaya çıktı!

GENÇLERİN TIRNAKLARINDA İKİNCİ KİŞİYE AİT DNA BULUNAMADI

Cinayet şüphesi ile boğuşma sırasında katil ya da katil zanlılarının gençlerin tırnaklarında doku örneği bırakabileceği ihtimaline karşın DNA incelemesi yapıldı. 4 gencin de alınan tırnak arası örneklerinde İzmir Adli Tıp Kurumu tarafından yapılan incelemede herhangi bir ikinci şahısa ait DNA profiline rastlanmadı.

Son dakika haberler: Manisa’da 4 genç ölü bulunmuştu! Sevgilisine attığı son mesaj ortaya çıktı!

Olayda ilk hayatını kaybeden Ümit Zangal'ın kanında ve idrarında farklı etken maddeler içeren uyutucu, uyuşturucu, uyarıcı maddeler tespit edildiği, bu maddelerin kandaki düzeylerinin tek başlarına öldürücü dozda olmadığının, birbirleriyle etkileşimlerine bağlı olarak solunum baskılanması, kalpte ritm bozukluğu, akciğer ödemi gibi bazı olumsuz yan etkiler nedeniyle ölümün tıbben mümkün olduğu otopsi raporunda belirtildi. Muharrem Zengin, Serkan Zangal ile Neşet Dalgın'ın bitişik atış sonucu hayatını kaybettiği vurgulandı.

Son dakika haberler: Manisa’da 4 genç ölü bulunmuştu! Sevgilisine attığı son mesaj ortaya çıktı!

SENİ SEVİYORUM MESAJI

Muharrem Zengin'in kız arkadaşı Nevin Selçuk ile olay gecesi saat 22.00 sıralarında görüştüğü, asker uğurlaması için Alaşehir'den arkadaşlarının geldiğini ve birlikte alkol aldıklarını söylediği ifade edildi. Volkan Cihan ifadesinde Muharrem Zengin'i 23.00 ile 01.00 arası aradığı, araç içinden müzik sesi geldiğini söyledi. Ahmet Uysal ise ifadesinde olay gecesi 03.50 sıralarında olay yerine doğru beyaz renkli bir aracın evinin önünden geçip gittiğini söylerken, Ahmet Zengin ise 04.10 sıralarında aracı olay yerine doğru giderken köy içinde gördüğünü anlattı. Serkan Zangal 04.49 sıralarında kız arkadaşı Buse Çınarcık'a genelde olduğu gibi siyah kalp koyup 'Seni seviyorum' mesajı gönderdiği belirtildi.

Son dakika haberler: Manisa’da 4 genç ölü bulunmuştu! Sevgilisine attığı son mesaj ortaya çıktı!

KARDEŞİNE VEDA VİDEOSU GÖNDERDİ

Neşet Dalgın'ın 04.00 sıralarında kardeşi Mert Dalgın'a veda konuşması içerikli videoyu gönderdiği ifade edildi. 4 gencin başkaca bir kimseyle irtibat kurmadıkları ve başka şüpheliye rastlanmadığı gerçekleşen eylemin Ümit Zangal'ın uyuşturucu madde kullanması sonucunda hayatını kaybetmesi nedeniyle Serkan Zangal, Muharrem Zengin ile Neşet Dalgın'ın silahla intihar ettiklerinin değerlendirildiği ve bu nedenle soruşturma yapmayı gerektirecek bir suç şüphesi ve suçlu bulunmadığı belirtildi. Turgutlu Cumhuriyet Başsavcılığı bu nedenle 4 gencin ölümüyle ilgili 'kovuşturmaya yer yoktur' kararı verdi.

Son dakika haberler: Manisa’da 4 genç ölü bulunmuştu! Sevgilisine attığı son mesaj ortaya çıktı!

Son dakika haberler: Manisa’da 4 genç ölü bulunmuştu! Sevgilisine attığı son mesaj ortaya çıktı!

 

Son dakika haberler: Manisa’da 4 genç ölü bulunmuştu! Sevgilisine attığı son mesaj ortaya çıktı!

 

Son dakika haberler: Manisa’da 4 genç ölü bulunmuştu! Sevgilisine attığı son mesaj ortaya çıktı!

 

Son dakika haberler: Manisa’da 4 genç ölü bulunmuştu! Sevgilisine attığı son mesaj ortaya çıktı!

 

Son dakika haberler: Manisa’da 4 genç ölü bulunmuştu! Sevgilisine attığı son mesaj ortaya çıktı!

 

Son dakika haberler: Manisa’da 4 genç ölü bulunmuştu! Sevgilisine attığı son mesaj ortaya çıktı!

 

Son dakika haberler: Manisa’da 4 genç ölü bulunmuştu! Sevgilisine attığı son mesaj ortaya çıktı!

 

Son dakika haberler: Manisa’da 4 genç ölü bulunmuştu! Sevgilisine attığı son mesaj ortaya çıktı!

 

Son dakika haberler: Manisa’da 4 genç ölü bulunmuştu! Sevgilisine attığı son mesaj ortaya çıktı!

Manisa'nın Ahmetli ilçesinde yan yana cansız bedenleri bulunan 4 gencin ölümündeki sır perdesi aralandı. Jandarma Kriminal Laboratuvar Amirliği'nce hazırlanan uzmanlık raporunda gençlerden Ümit Zangal'ın (20) kullandığı uyuşturucu maddeden yaşamını yitirdiği, Muharrem Zengin (22), Serkan Zangal (23) ile Neşet Dalgın'ın (24) ise av tüfeğiyle intihar ettikleri belirtildi.

 

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Erdoğan'ın avukatı 15 Temmuz hain darbe girişiminde yaşananları anlattı: Onların tankları varsa bizim de imanımız var
Başkan Erdoğan'ın avukatı 15 Temmuz hain darbe girişiminde yaşananları anlattı: Onların tankları varsa bizim de imanımız var
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Joe Biden'dan ayaküstü sohbet
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Joe Biden'dan ayaküstü sohbet