sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Son dakika haberler: İşgalci İsrail ordusu çığrından çıktı! Karadan saldırmaya başladılar

İsrail ordusu, abluka altındaki Gazze Şeridi'ne kara operasyonu başlattığını ve İsrail askerlerinin Gazze'ye girdiğini duyurdu. İsrail Ordu Sözcüsü Jonathan Conricust yaptığı açıklamada, İsrail ordusunun Gazze Şeridi'ne kara operasyonu başlattığını söyledi. Conricust, İsrail askerlerinin Gazze Şeridi'ne girmeye başladığını vurgulayarak, operasyonla ilgili şu aşamada daha fazla detay veremeyeceğini kaydetti. .

Son dakika haberler: İşgalci İsrail ordusu çığrından çıktı! Karadan saldırmaya başladılar
Son dakika haberler: İşgalci İsrail ordusu çığrından çıktı! Karadan saldırmaya başladılar Admin
Bu içerik 112 kez okundu.
Reklam

 haberler: İşgalci  ordusu çığrından çıktı! Karadan saldırmaya başladılar

Giriş Tarihi: 14.5.2021  01:38 Son Güncelleme: 14.5.2021  05:47

Son dakika: ci İsrail,  Şeridi’ne karadan saldırı başlattı!

, abluka altındaki 'ne kara operasyonu başlattığını ve  askerlerinin 'ye girdiğini duyurdu. İsrail Ordu Sözcüsü Jonathan Conricust yaptığı açıklamada, İsrail ordusunun Gazze Şeridi'ne kara operasyonu başlattığını söyledi.

Mısır, Suudi Arabistan, BAE, Bahreyn, Eseriniz Siyonist terör devleti Katil İsrail'in karadan başlattığı işgalde Şehit sayısı 165'e, yaralı sayısı da 871'e çıktı.

Son dakika: İşgalci İsrail ordusundan Gazze'ye havadan ve denizden saldırı! Son dakika: İşgalci İsrail ordusu, Gazze'ye kara harekatı başlattı. İşgalci İsrail masum sivilleri havadan ve denizdende bombalıyor.

Her yerden saldırıyorlar! Dünya izliyor can kaybı artıyor...Son dakika haberi... Filistin'i  etmek için kanlı saldırılarını sürdüren  Şeridi’ne kara operasyonu başlattığını ve İsrail askerlerinin Gazze’ye girdiğini açıkladı. Ancak daha sonra İsrail ordu sözcülüğü, “Gazze’ye girildiği" şeklindeki açıklamasını yinelemekten kaçınarak, yalnızca "saldırının sürdüğünü" belirtti. Gazze'nin kuzey kesiminin doğu ve batı bölgelerinde bulunan farklı hedefler Siyonist İsrail güçlerince top atışlarının yanı sıra hava ve denizden de eş zamanlı olarak yoğun biçimde vuruldu. Öte yandan Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi (BMGK) İsrail ve Filistin arasında giderek artan gerilimi ve Gazze'ye yönelik hava saldırılarını görüşmek için pazar günü toplanma kararı aldı.

İşgalci İsrail'den Gazze'ye kara saldırısı!

Filistin topraklarına göz diken terör devleti İsrail işgal saldırılarının dozunu arttırdı. İsrail ordusu, Gazze Şeridi'ne kara operasyonu başlattığını ve İsrail askerlerinin Gazze'ye girdiğini açıkladı.

İsrail Ordu Sözcüsü Jonathan Conricust yaptığı açıklamada, İsrail ordusunun Gazze Şeridi'ne kara operasyonu başlattığını söyledi.

Conricust, İsrail askerlerinin Gazze Şeridi'ne girmeye başladığını vurgulayarak, operasyonla ilgili şu aşamada daha fazla detay veremeyeceğini kaydetti.

Ancak daha sonra İsrail ordu sözcülüğü, "Gazze'ye girildiği" şeklindeki açıklamasını yinelemekten kaçınarak, yalnızca "saldırının sürdüğünü" belirtti.

HAVADAN VE DENİZDEN EŞ ZAMANLI SALDIRI
Gazze'nin kuzey kesiminin doğu ve batı bölgelerinde bulunan farklı hedefler Siyonist İsrail güçlerince top atışlarının yanı sıra hava ve denizden de eş zamanlı olarak yoğun biçimde vuruldu.

Saldırılar nedeniyle kentin kuzeyinde elektrik kesintileri yaşanırken, işgalci İsrail'in bombaladığı bölgelerden alevlerin yükseldiği görüldü.

Söz konusu bölgelere ambulans ve sivil savunma ekipleri sevk edildi.

HAMAS'TAN İLK AÇIKLAMA
Hamas tarafından yapılan açıklamada, İsrail'in Gazze Şeridi'ne son birkaç dakika içinde 150'den fazla hava saldırısı gerçekleştirdiğini ifade etti.

BM GÜVENLİK KONSEYİ TOPLANIYOR
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi (BMGK) İsrail ve Filistin arasında giderek artan gerilimi ve Gazze'ye yönelik hava saldırılarını görüşmek için pazar günü toplanma kararı aldı.

ABD'nin BMGK'nin cuma günü toplanmasına itirazının ardından Konsey, İsrail ve Filistin arasındaki gerginliğin ve yaşanan şiddetin pazar günü açık oturumda görüşülmesi konusunda uzlaştı.

ABD, BM Güvenlik Konseyinin mayıs ayı dönem başkanı Çin ile Konseyin geçici üyelerinden Norveç ve Tunus'un cuma günü toplantı yapılması talebine "gerginliği azaltma çabalarına katkı sağlamayacağı" gerekçesiyle itiraz etmişti.

BM Güvenlik Konseyi bu hafta 2 kez acil oturumda toplandı ancak ABD'nin itirazı üzerine hiçbir adım atamadı.

Konsey, pazar günü yapılacak oturumla 3. kez toplanmış olacak.

İsrail'in skandal hamlesi sonrası Türkiye'den peş peşe tepkiler

 haberler: İşgalci  ordusu çığrından çıktı! Karadan saldırmaya başladılar

 haberleri: Mescid-i Aksa ve 'nde Filistinli Müslümanlara insanlık dışı müdahalelerde bulunan İşgalci 'den skandal bir hamle daha geldi. İsrail ordusu,  Şeridi'ne kara operasyonu başlatıldığını ve İsrail askerlerinin Gazze'ye girdiğini bildirdi. Ancak daha sonra bu açıklamasından geri adım attı. Ordu sözcülüğü, “Gazze’ye girildiği" şeklindeki açıklamasını yinelemekten kaçınarak, yalnızca "saldırının sürdüğünü" belirtmekle yetindi Öte yandan İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, Gazze Şeridi'ne başlatılan operasyonla ilgili skandal açıklamalarda bulundu. Netanyahu, "Hamas'a çok ağır bir bedel ödeteceğimizi söyledim, bunu yapıyoruz ve büyük bir güçle devam edeceğiz." dedi. 

Son dakika haberler: İşgalci İsrail ordusu çığrından çıktı! Karadan saldırmaya başladılar

Son dakika haberleri: Gazze Şeridi'ne düzenlediği hava saldırıları ile onlarca masum Filistinli Müslüman'ı öldüren işgalci İsrail, karadan da katliama başladı.

İŞGALCİ İSRAİL ORDUSU KARA OPERASYONU BAŞLATTI

İsrail Ordu Sözcüsü Jonathan Conricust yaptığı açıklamada, İsrail ordusunun Gazze Şeridi'ne kara operasyonu başlattığını söyledi. Conricust, İsrail askerlerinin Gazze Şeridi'ne girmeye başladığını vurgulayarak, operasyonla ilgili şu aşamada daha fazla detay veremeyeceğini kaydetti.

NETANYAHU'DAN SKANDAL SÖZLER

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, Gazze Şeridi'ne başlatılan operasyonla ilgili skandal açıklamalarda bulundu. Netanyahu, "Hamas'a çok ağır bir bedel ödeteceğimizi söyledim, bunu yapıyoruz ve büyük bir güçle devam edeceğiz. Son söz henüz söylenmedi ve bu operasyon gerektiği sürece devam edecek" dedi.

Son dakika: İşgalci İsrail ordusu çığrından çıktı! Karadan saldırmaya başladılar | Video

 

HAMAS'TAN İLK AÇIKLAMA

Hamas tarafından yapılan açıklamada, İsrail'in Gazze Şeridi'ne son birkaç dakika içinde 150'den fazla hava saldırısı gerçekleştirdiğini ifade etti.

Hamas'ın silahlı kanadı El Kassam Tugayları ise, Aşkelon, Aşdod, Beersheba ve Sderot'a 50 füzeyle saldırı düzenlediklerini açıkladı.

İSRAİL ORDUSU GAZZE ŞERİDİ'Nİ HAVADAN, KARADAN VE DENİZDEN YOĞUN ŞEKİLDE BOMBALADI

Gazze'nin kuzey kesiminin doğu ve batı bölgelerinde bulunan farklı hedefler İsrail güçlerince top atışlarının yanı sıra hava ve denizden de eş zamanlı olarak yoğun biçimde bombalandı.

Saldırılar nedeniyle kentin kuzeyinde elektrik kesintileri yaşanırken, İsrail ordusunun bombaladığı bölgelerden alevlerin yükseldiği görüldü. Söz konusu bölgelere ambulans ve sivil savunma ekipleri sevk edildi.

BAYRAMDA DA VURDULAR

İsrail ordusu Ramazan Bayramı'nda da Gazze Şeridi'ne saldırı düzenledi. İsrail savaş uçakları Gazze Şeridi'nin orta kesimindeki Beric Mülteci Kampı'nı ve Gazze kentini hedef aldı.

Kentteki Şeyh Rıdvan ve Şuaf mahalleleriyle kentin batı kesiminde bir bina bombalanırken bölgeden yoğun dumanlar yükseldi. Kuzeyde ise Cebaliya en-Nezele bölgesi ile Meşru Beyt Lahiya Mahallesi'nde 2 ev bombaların hedefi oldu.

İsrail'in sabah saatlerindeki saldırılarında Gazze'nin batı kesiminde bir bina ile Refah kentinde iki bankanın vurulduğu bildirilmişti.

9 BİN YEDEK ASKERİN ORDUYA ÇAĞRILMASI ONAYLANDI

Öte yandan, İsrail Savunma Bakanı Benny Gantz, orduya gerektiği takdirde 9 bin kadar yedek askerin çağırılmasına onay verdi. Yedek askerlerin, göreve çağrılması durumunda, Güney Komutanlığı, Merkez Komutanlığı ve Kuzey Komutanlığı'nda görev alması bekleniyor.

Son dakika: İşgalci İsrail ordusu çığırından çıktı! Karadan saldırmaya başladılar | Video

BEYAZ SARAY SÖZCÜSÜ, İSRAİL'İ KINAMAKTAN KAÇINDI

Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki, Biden yönetiminin İsrail'in Filistinli çocuklara yönelik saldırılarını neden kınamadığının sorulması üzerine, "Her tansiyon yükseldiğinde bir sivilin, bir çocuğun ölümü bizim için trajedidir. Bölgedeki liderler ile konuşarak tansiyonu düşürme ve daha kalıcı bir çözüm bulma yaklaşımı içindeyiz." ifadesini kullandı.

Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki

Psaki, İsrail'in saldırılarını kınamaktan kaçınırken, Filistin-İsrail meselesinde iki devletli bir çözümü destekleme duruşlarının değişmediğini kaydetti.

TÜRKİYE'DEN PEŞ PEŞE SERT TEPKİLER

İletişim Başkanı Fahrettin Altun: İsrail, katliamlarına ve terör eylemlerine aralıksız bir şekilde devam ediyor. İşgalci İsrail, yıllardır hukuksuz bir şekilde her türlü insan hakkını ayaklar altına alarak abluka altında tuttuğu Gazze'ye şimdi de kara operasyonu başlatıyor.

NUMAN KURTULMUŞ: HEPİMİZ MESCİD-İ AKSA'NIN EVLATLARIYIZ

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Siyonist terör devleti İsrail'in zulmü yeryüzünün vicdanını kanatıyor. Hepimizin kalbi Filistin'le, Gazze'yle çarpıyor. Hepimiz Kudüslüyüz, hepimiz Mescid-i Aksa'nın evlatlarıyız. Zafer inananlarındır, zafer Filistinlilerindir..." dedi.

İSRAİL SALDIRILARINDA CAN KAYBI 109'A YÜKSELDİ

Gazze Şeridi'ndeki Filistinli direniş grupları, İsrail polisinin işgal altındaki Doğu Kudüs'te yer alan Mescid-i Aksa ve Şeyh Cerrah Mahallesi'nden çekilmesi için 10 Mayıs Pazartesi günü yerel saatle 18.00'e kadar süre tanımıştı.

ŞEHİT SAYISI YÜKSELİYOR

Gelen son dakika bilgisine göre yapılan saldırılarda 6 Filistinli daha şehit oldu. Şehit sayısı 28'i çocuk, 15'i kadın olmak üzere 109'a, yaralı sayısı da 621'e çıktı.

BM GAZZE İÇİN TOPLANIYOR

ABD'nin BM Büyükelçisi Linda Thomas-Greenfield, "BM Güvenlik Konseyi pazar günü İsrail ve Gazze'deki durumu görüşmek üzere toplanacak" dedi.

İsrail polisinin Mescid-i Aksa ve Şeyh Cerrah'tan çekilmemesi üzerine Filistinli direniş grupları İsrail'e çok sayıda roket fırlatmıştı.

Bunun üzerine İsrail ordusu, Gazze Şeridi'ne yönelik "Surların Muhafızı" adıyla askeri operasyon başlatıldığını bildirmişti. Bayramda da durmayan İsrail saldırılarında 10 Mayıs'tan bu yana şehit olanların sayısı 109'a, yaralı sayısı 621'e yükseldi.

Son dakika: İsrail ordusu: Gazze Şeridi’ne kara operasyonu başlatıldı

Son dakika... ’ne kara operasyonu başlattığını ve  askerlerinin ’ye girdiğini duyurdu. Öte yandan İsrail'in saldırılarında 

Son dakika:  İsrail ordusu: Gazze Şeridi’ne kara operasyonu başlatıldı

SON DAKİKA HABERİ... , abluka altındaki 'ne kara operasyonu başlattığını ve  askerlerinin 'ye girdiğini duyurdu. İsrail Ordu Sözcüsü Jonathan Conricust yaptığı açıklamada, İsrail ordusunun Gazze Şeridi'ne kara operasyonu başlattığını söyledi.

Conricust, İsrail askerlerinin Gazze Şeridi'ne girmeye başladığını vurgulayarak, operasyonla ilgili şu aşamada daha fazla detay veremeyeceğini kaydetti.

İSRAİL ORDUSU GAZZE ŞERİDİ'Nİ KARA, HAVA VE DENİZDEN YOĞUN ŞEKİLDE BOMBALADI

Gazze'nin kuzey kesiminin doğu ve batı bölgelerinde bulunan farklı hedefler İsrail güçlerince top atışlarının yanı sıra hava ve denizden de eş zamanlı olarak yoğun biçimde bombalandı.

Saldırılar nedeniyle kentin kuzeyinde elektrik kesintileri yaşanırken, İsrail ordusunun bombaladığı bölgelerden alevlerin yükseldiği görüldü.

İSRAİL'DEN BİR AÇIKLAMA DAHA!

Ancak daha sonra İsrail ordu sözcülüğü, "Gazze'ye girildiği" şeklindeki açıklamasını yinelemekten kaçınarak, yalnızca "saldırının sürdüğünü" belirtti.

Söz konusu bölgelere ambulans ve sivil savunma ekipleri sevk edildi.

Öte yandan İsrail ordusundan yapılan yazılı açıklamada, hava ve kara kuvvetlerinin şu saatlerde Gazze Şeridi'ne saldırı düzenlediği belirtildi.

Saldırıda ölen ya da yaralanan olup olmadığı ise henüz bilinmiyor.

İsrail ordusu, Gazze Şeridi'ne kara operasyonu başlattığını ve askerlerin Gazze'ye girdiğini duyurmuştu.

HAMAS'TAN İLK AÇIKLAMA

Hamas tarafından yapılan açıklamada, İsrail'in Gazze Şeridi'ne son birkaç dakika içinde 150'den fazla hava saldırısı gerçekleştirdiğini ifade etti.

İsrail'in Aşkelon kentine roketlerin düşmesi sonucu pek çok mahallede elektriklerin kesildiği bildirildi.

BM GÜVENLİK KONSEYİ PAZAR GÜNÜ TOPLANIYOR

ABD'nin BM Büyükelçisi Linda Thomas-Greenfield, "BM Güvenlik Konseyi pazar günü İsrail ve Gazze'deki durumu görüşmek üzere toplanacak" dedi.

SİREN SESLERİ DUYULUYOR

İsrail'in Gazze Şeridi'ne saldırmasının ardından İsrail'in güneyinde ve Aşdod kentinde siren sesleri yeniden çalmaya başladı.

EL KASSAM TUGAYLARI: 50 FÜZEYLE SALDIRI YAPTIK

Hamas'ın silahlı kanadı El Kassam Tugayları, Aşkelon, Aşdod, Beersheba ve Sderot'a 50 füzeyle saldırı düzenlediklerini açıkladı.

"BU KARADAN BİR KATLİAMDIR"

'de konuşan Terör ve Güvenlik Uzmanı Coşkun Başbuğ, "Biz kara saldırısı olarak adlandırsak bile bu aslında karadan bir katliamdır. Zira İsrail'in bugüne kadar katlettiği insanlara baktığımızda kadın ve çocuk olduklarını görürüz. Türkiye dışında kimseden etkili bir adım görülmemekte. İsrail katliamlarını genişletmeye çalışıyor." dedi.

"4 KM MESAFEDEKİ BÜTÜN BÖLGE..."

A News Yayın Koordinatörü Orhan Sali ise; "İsrail yönetimi Gazze şeridine 4 km mesafedeki bütün bölgeyi boşaltmış durumda" açıklamasını yaptı.

İBRAHİM KALIN: İSRAİL SAVAŞ SUÇU İŞLİYOR!

A Haber'de konuşan Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "İsrail savaş suçu işliyor. Yaşananları dünya gündemine taşımamız önemli" mesajını verdi.

Ayrıca sosyal medyadan da paylaşımda bulunan İbrahim Kalın şu ifadeleri kullanadı;

"İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırıları, yeni katliamların habercisidir. İsrail'in hukuk dışı ve işgalci tavrına karşı tüm dünyayı acilen sorumluluk almaya davet ediyoruz. Türkiye Filistin halkının yanında olmaya devam edecektir."

FAHRETTİN ALTUN: "BU HUKUKSUZLUK VE İŞGAL DERHAL SON BULMALIDIR"

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "İsrail, katliamlarına ve terör eylemlerine aralıksız bir şekilde devam ediyor. İşgalci İsrail, yıllardır hukuksuz bir şekilde her türlü insan hakkını ayaklar altına alarak abluka altında tuttuğu Gazze'ye şimdi de kara operasyonu başlatıyor." dedi.

İsrail polisinin Mescid-i Aksa ve Şeyh Cerrah'tan çekilmemesi üzerine Filistinli direniş grupları İsrail'e çok sayıda roket fırlatmıştı.

Bunun üzerine İsrail ordusu, Gazze Şeridi'ne yönelik "Surların Muhafızı" adıyla askeri operasyon başlatıldığını bildirmişti.

Öte yandan Ramazan Bayramı'nda da durmayan İsrail saldırılarında10 Mayıs'tan bu yana 28'i çocuk, 15' kadın olmak üzere şehit sayısının 109'a, yaralı sayısının da 621'e yükseldiği kaydedildi.

İsrail ordusu Gazze'ye kara harekatı başlattıİSRAİL ORDUSU GAZZE'YE KARA HAREKATI BAŞLATTI

 

Gazze'de çok şiddetli patlamalar yaşanıyorCANLI YAYINDA DUYURDU: GAZZE'DE ÇOK ŞİDDETLİ PATLAMALAR YAŞANIYOR

İsrail’in birçok kentinde yeniden siren sesleri yükseldiİSRAİL'İN BİRÇOK KENTİNDE YENİDEN SİREN SESLERİ YÜKSELDİ

İsrail’de 9 bin yedek askerin orduya çağırılması onaylandı Beyaz Saray Sözcüsü, ısrarlı sorulara rağmen İsrail'i kınamaktan kaçındı

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Erdoğan'ın avukatı 15 Temmuz hain darbe girişiminde yaşananları anlattı: Onların tankları varsa bizim de imanımız var
Başkan Erdoğan'ın avukatı 15 Temmuz hain darbe girişiminde yaşananları anlattı: Onların tankları varsa bizim de imanımız var
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Joe Biden'dan ayaküstü sohbet
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Joe Biden'dan ayaküstü sohbet