sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Son dakika: Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Papa ile Filistin'i görüştü

Son dakika... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katoliklerin dini lideri Papa Fransuva ile görüştü. Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsrail'in Kudüs'ün statüsünü de ihlal eden hukuksuz ve insanlık dışı uygulamalarına bir an evvel son verilmesi, kutsallara saldırmakta beis görmeyen işgalci İsrail karşısında tüm insanlığın birlik olması gerektiğini belirtti.

Son dakika: Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Papa ile Filistin'i görüştü
Son dakika: Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Papa ile Filistin'i görüştü Admin
Bu içerik 29 kez okundu.
Reklam

Son dakika: Başkan , Papa ile 'i görüştü

Giriş Tarihi: 17.05.2021  11:32 Güncelleme Tarihi: 17.05.2021  16:43

Son dakika haberine göre Başkan   ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Görüşmede, ’in ’e yönelik saldırıları ele alındı.

Başkan Erdoğan, Papa ile Filistin'i görüştü

İletişim Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, Başkan Erdoğan, görüşmede, 'de bir vahşet yaşandığını belirterek, 'in saldırılarının muhatabının sadece Filistinliler değil tüm Müslümanlar, Hristiyanlar ve insanlık olduğunu ifade etti.

Başkan Erdoğan Papa ile Filistin görüşmesi

"İSRAİL İNSANLIK ONURUNU DA ÇİĞNEDİ"
Mescid-i Aksa'ya ve Kutsal Kabir Kilisesi'ne erişimi engelleyen, ibadet özgürlüğünü kısıtlayan, Filistin topraklarında masum sivilleri katleden işgalci İsrail'in insanlık onurunu da çiğnediğini vurgulayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsrail'in müsebbibi olduğu bu vahşetin bölgesel güvenliği de tehdit ettiğini dile getirdi.

SON DAKİKA: Cumhurbaşkanı Erdoğan Papa Francis ile görüştü! - Haberler

"TÜM İNSANLIĞIN BİRLİK OLMASI GEREKİYOR"
Başkan Erdoğan, İsrail'in Kudüs'ün statüsünü de ihlal eden hukuksuz ve insanlık dışı uygulamalarına bir an evvel son verilmesi, kutsallara saldırmakta beis görmeyen işgalci İsrail karşısında tüm insanlığın birlik olması gerektiğini belirtti.

Uluslararası camianın İsrail'e hak ettiği caydırıcı tepkiyi ve dersi vermesi ve bu yönde somut adımlar atması gerektiğini vurgulayan Başkan Erdoğan, Türkiye olarak tüm gayretlerini bu noktaya teksif ettiklerini, Birleşmiş Milletler başta olmak üzere ilgili tüm uluslararası platformlarda yoğun bir diplomasi faaliyeti yürüttüklerini, ancak Güvenlik Konseyinin gereken sorumluluk bilincini sergileyemediğini dile getirdi.

Uluslararası camianın insanlık suçu işleyen İsrail'i gereken yaptırımlarla cezalandırmadığı müddetçe Filistinlilerin katliama uğramaya devam edeceğine dikkati çeken Erdoğan, bu konuda 'nın vermeyi sürdüreceği mesaj ve tepkilerin Hristiyan dünyasını ve uluslararası toplumu harekete geçirmek bakımından büyük önem taşıdığını vurguladı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500