sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Son dakika: Savaş alanına döndü! İsrail polisinden Filistinlilere korkunç saldırı

İsrail'in işgali altındaki Doğu Kudüs'teki Mescid-i Aksa çevresi, İsrail polisinin Filistinlilere müdahalesi sonrası savaş alanına döndü. Ramazan ayında şiddetini artıran terör devleti İsrail, Mescid-i Aksa'ya bir baskın daha düzenledi. Yıllardır işgal altındaki bölgede yüzlerce Müslüman'ı öldüren İsrail polisi, Mescid-i Aksa'ya yaptığı ses bombalı saldırıda onlarca kişiyi yaraladı.

Son dakika: Savaş alanına döndü! İsrail polisinden Filistinlilere korkunç saldırı
Son dakika: Savaş alanına döndü! İsrail polisinden Filistinlilere korkunç saldırı Admin
Bu içerik 63 kez okundu.
Reklam

Terör devleti İsrail Mescid-i Aksa'ya saldırdı!

Giriş Tarihi: 09.05.2021  09:58 Güncelleme Tarihi: 09.05.2021  10:19

Her bir karede vahşet var: İşte İsrail zulmünün fotoğrafları

Ramazan ayında şiddetini artıran terör devleti İsrail, 'ya bir baskın daha düzenledi. Yıllardır işgal altındaki bölgede yüzlerce Müslüman'ı öldüren İsrail polisi, Mescid-i Aksa'ya yaptığı ses bombalı saldırıda yüzlerce kişiyi yaraladı.

Terör devleti İsrail Mescid-i Aksa'ya saldırdı!

İsrail polisi, sabah namazı sonrası 'dan çıkan cemaate plastik mermi ve ses bombaları ile müdahale ederek yüzlerce kişiyi yaraladı

Her bir karede vahşet var: İşte İsrail zulmünün fotoğrafları

İsrail'in Mescid-i Aksa'daki saldırıları zulmü yeni boyutlara taşıdı. İsrail güçleri masum insanlara göz yaşartıcı gaz bombası ve müdahale aracından tazyikli su sıkarak karşılık verirken, ortaya çıkan görüntüler ise yaşanan şiddetin boyutunu gözler önüne serdi.

Haremi-i Şerif'te kılınan sabah namazının ardından yüzlerce kişi,  ile Kubbetüs Sahra arasında toplanarak Filistin ve Hamas bayrakları açtı.

"Canımız kanımız feda olsun sana ey Aksa" ve "Hepimiz 'ız" (İsrail'n bazı Filistinlileri evlerinden çıkarmak istediği Doğu  mahallesinin adı) şeklinde sloganlar atan yüzlerce kişi, daha sonra Aksa'nın Aslanlı Kapı ve Hutta Kapısı'na doğru yürüyüşe geçti.

Bu iki kapının dışında bekleyen İsrail polisi Mescid-i Aksa'dan çıkan cemaate plastik mermi ve ses bombaları ile müdahale etti. Filistinli gençler ise polise taş ve şişe atarak karşılık verdi.

Filistin Kızılayından yapılan açıklamaya göre, müdahalede 10 Filistinli plastik mermiyle yaralandı. Yaralanmaların 5'inin baş bölgesinden, dördünün ayaktan ve birinin elden gerçekleştiği belirtilen açıklamada, polisin Aslanlı Kapı'yı kısa bir süre giriş çıkışlara kapatması nedeniyle bazı yaralıların hastaneye naklinin geciktiği kaydedildi.

Filistin Kızılayının açıklamasında, ayrıca yaralılardan birinin ağzına plastik mermi isabet ettiği ve çenesinin yarıldığı belirtildi.

İsrail polisi bazı Filistinli gençleri de gözaltına aldı. Yaklaşık yarım saat süren müdahalenin ardından durum normale döndü.

İsrail polisinin önceki gün Mescid-i Aksa'nın içine girerek gerçekleştirdiği müdahalede 205 Filistinli yaralanmıştı.

Kudüs'te İsrail polisinin Filistinlilere dünkü müdahalesinde de 90 kişi yaralanmış, Filistin Kızılayı yaralananlar arasında bir yaşında bebek ve çocukların da olduğunu açıklamıştı.

Son dakika: Savaş alanına döndü! İsrail polisinden Filistinlilere korkunç saldırı

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500