sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop
Reklam

Başkan Recep Recep Tayyip Erdoğan: Terör devleti İsrail'in zulmüne sessiz kalanlar bu zülme ortaktır!

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Diyarbakır anneleri ile iftar programında önemli açıklamalarda bulundu. Terörle mücadelede kararlılık mesajı veren Başkan Erdoğan, "Kandil'i çökerteceğiz ve Kandil Kandil olmaktan çıkacak, onlar için karanlık olacak." ifadelerini kullandı. Siyonist İsrail'in Mescid'i Aksa'ya yaptığı baskına da sert tepki gösteren Erdoğan, "Terör devleti İsrail Kudüs'teki Müslümanlara ahlaksızca saldırmaktadır." dedi. Erdoğan, "Sessiz kalan herkes bu zulme ortaktır." ifadelerini kullandı.

Başkan Recep Recep Tayyip Erdoğan: Terör devleti İsrail'in zulmüne sessiz kalanlar bu zülme ortaktır!
Başkan Recep Recep Tayyip Erdoğan: Terör devleti İsrail'in zulmüne sessiz kalanlar bu zülme ortaktır! Admin
Bu içerik 11 kez okundu.
Reklam

Başkan Recep Recep Tayyip Erdoğan: Terör devleti İsrail'in zulmüne sessiz kalanlar bu zülme ortaktır!

Giriş Tarihi: 08.05.2021  22:14 Güncelleme Tarihi: 08.05.2021  22:44

Başkan , " anneleri" ile katıldığı iftar programında canlı yayında  açıklamalarında bulundu. İşte Başkan Erdoğan'ın konuşmasında öne çıkan başlıklar...

Başkan Recep Recep Tayyip Erdoğan: Terör devleti İsrail'in zulmüne sessiz kalanlar bu zülme ortaktır!

Başkan  " anneleri" ile düzenlenen iftar programında konuştu.

EN BAŞINDAN BERİ TAKİP EDİYORUZ

Sizler yüreği yanık  olarak nice ramazanları, nice bayramları evlat hasretiyle geçirdiniz. Terör örgütü  ve onun siyasi uzantıları tarafından kandırılarak sizlerden kopartılan ciğerparelerinize kavuşmak için verdiğiniz mücadeleyi en başından beri takdirle takip ediyoruz. Ailelerimizin kararlılıkla yürüttüğü bu mücadele terör örgütünün gerçek yüzünün görülmesi bakımından hayırlı olmuştur. Yıllardır birileri tarafından cilalanıp parlatılan, cici çocuklardan oluşan masum bir yapı gibi gösterilmeye çalışılan bölücü terör örgütü zor duruma düşmüştür.

TERÖR ÖRGÜTÜ KAÇACAK DELİK ARIYORLAR

Şu anda dertleri, sıkıntıları büyük. Artık kaçacak delik arıyorlar. Güvenlik güçlerimizin sınırlarımız içinde ve ötesinde gerçekleştirdikleri operasyonlarla eylem kabiliyetini iyice azalttığı örgüt Diyarbakır Anneleri'nin dirayeti karşısında adeta çaresiz kalmıştır. Evlatlarına kavuşan her ailemizle birlikte sadece biz sevinmekle kalmıyoruz, tüm milletimizin yüreğine de su serpiliyor. Allah'tan bu gece idrak edeceğimiz Kadir Gecesi hürmetine buradaki kardeşlerim başta olmak üzere yüreği hasretle kavrulan tüm anneleri ve babaları, yarın biliyorsunuz Anneler Günü, bir an önce evlatlarına kavuşturmasını diliyorum. Sınırlarımız ötesinde yürüttüğümüz başarılı operasyonlarla, terörün ülkemize uzanan kanlı ellerini adeta kırıyoruz.

Başkan Erdoğan'dan  anneleri ile iftar programında konuştu: Kandil'i çökerteceğiz

Başkan  anneleri ile iftar programında önemli açıklamalarda bulundu. Terörle mücadelede kararlılık mesajı veren Başkan Erdoğan, "Kandil'i çökerteceğiz ve Kandil Kandil olmaktan çıkacak, onlar için karanlık olacak." ifadelerini kullandı. Siyonist İsrail'in Mescid'i Aksa'ya yaptığı baskına da sert tepki gösteren Erdoğan, "Terör devleti İsrail Kudüs'teki Müslümanlara ahlaksızca saldırmaktadır." dedi. Erdoğan, "Sessiz kalan herkes bu zulme ortaktır." ifadelerini kullandı.

Başkan Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Başkan , terör örgütü PKK tarafından dağa kaçırılan çocuklarına kavuşma ümidiyle HDP il binası önünde oturma eylemi yapan  anneleriyle Vahdettin Köşkü'nde iftar yemeğinde bir araya geldi.

Erdoğan'a, eşi Emine Erdoğan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun da eşlik etti.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Diyarbakır anneleri ile iftar programında önemli açıklamalarda bulunuyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500