sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Başkan Erdoğan'dan Mısır'la normalleşme açıklaması! Akdeniz'de dengeler değişiyor...

Son dakika haberi: Başkan Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazı çıkışında gazetecilerin yanına geldi. Erdoğan, kurulan platformda basın mensuplarının sorularına yanıt verdi. Erdoğan, ABD'nin çıkışına Rusya, AB ve DSÖ'nün destek verdiği aşıda fikri mülkiyet hakkı tartışmalarına değindi, "İlimde kıskançlık olmaz. Bu konuda da insanlığın sağlığı ile alakalı böyle bir konuda, bunu biz ürettik kimseye de vermeyiz anlayışı yanlıştır." dedi. Erdoğan, yeni anayasa çalışmalarını tamamlayan MHP'nin taslağı kendilerine takdim ettiğini vurguladı, "Bizim hazırlığımız da şu anda bitmek üzere..." ifadelerini kullandı.

Başkan Erdoğan'dan Mısır'la normalleşme açıklaması! Akdeniz'de dengeler değişiyor...
Başkan Erdoğan'dan Mısır'la normalleşme açıklaması! Akdeniz'de dengeler değişiyor... Admin
Bu içerik 113 kez okundu.
Advert

Son dakika: Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan cuma namazı çıkışı önemli açıklamalar

Giriş Tarihi: 07.05.2021  14:04 Güncelleme Tarihi: 07.05.2021  16:40

Erdoğan'dan Mısır'la normalleşme açıklaması! Akdeniz'de dengeler değişiyor...

Son dakika haberi: Cuma namazı sonrası basın mensuplarının sorularunı yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mısır'la normalleşme sürecine girdiklerini açıkladı.

'Bizim de hazırlıklarımız bitmek üzere'

Son dakika haberleri... , cuma namazı sonrasında gündemi değerlendirdi. Yerli koronavirüs aşısı için müjdeyi veren Başkan Erdoğan, dış politikadaki son durumlara da değindi. Başkan Erdoğan, Mısır ile 8 yıl sonra kurulan ilk temasın önemli olduğunu vurguladı.

Son dakika: Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan cuma namazı çıkışı önemli açıklamalar

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kovid-19 aşıları üzerindeki fikri mülkiyet hakkına ilişkin "İlim tüm insanlığın ortak malıdır. İlimde kıskançlık olmaz. Bu konuda da hele hele insanlığın sağlığıyla alakalı böyle bir konuda 'Bunu biz öğrettik, dolayısıyla kimseye vermeyiz.' gibi bir mantık, anlayış yanlış bir yaklaşımdır." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma namazını kıldığı Üsküdar'daki Hz. Ali Camisi çıkışında basın mensuplarının gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.

Şimdi de Rus aşısı Sputnik ile alakalı da sayın Putin ile görüşmelerimizi yaptık. Çok ciddi oranda aşı ülkemize alacağız. Sonra Türkiye'de ortak üretime gireceğiz. Ülkemizde de ciddi bir çalışma var.İlim tüm insanlığın ortak malıdır. İlimde kıskançlık olmaz. Bu konuda da hele hele insanlığın sağlığı ile alakalı bu konuda bunu biz ürettik kimseye vermeyiz mantığı yanlış bir yaklaşımdır. Biz nasıl ki Çin aşısı ile sürece başladık bunun dışında Almanların ürettiği aşıdan istifade ediyoruz.

Azınlık cemaatleri temsilcilerinden Cumhurbaşkanı Erdoğana teşekkür

AZINLIK CEMAATLERİYLE İFTAR

Bir gazetecinin azınlık cemaatlerinin temsilcileriyle yapılan iftarda ABD Başkanı Joe Biden'ın 1915 olaylarını "soykırım" olarak nitelemesi konusunun görüşülüp görüşülmediğine ilişkin sorusu üzerine Erdoğan, tüm azınlık gruplarının, dini cemaatlerin liderleriyle bir araya gelerek yaptıkları iftarda özellikle herhangi bir sıkıntıları var mı, yok mu bunları kendilerinden dinleme fırsatını bulduklarını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kendilerinin memnuniyetini duymuş olmak tabii ki beni de ayrıca memnun etti. Tabii birçoğuna elimizden geldiğince her türlü desteği verdik, veriyoruz. Bundan sonra da vereceğiz. Bunlardan bir tanesi Demir Kilise'yi onlarla beraber Balat'ta açtık. Şimdi de Bakırköy'de Süryani cemaatine ait, orada temelini attığımız kilise var. İnşallah 1 yıl içerisinde orası da bitecek, oranın da açılışını yapacağız. Bu süreç içerisinde bu tür dini cemaatlerin, azınlıkların nerede herhangi bir ihtiyaçları varsa bu konularda yardımcı olabileceğimizi kendilerine tekrar taahhüt ettik." diye konuştu.

'Hazırlığımız bitmek üzere' deyip açıkladı

"İLİMDE KISKANÇLIK OLMAZ"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir gazetecinin "Geliştirilen aşılar insanlığın ortak malı olacak şekilde kullanıma sunulmalıdır, demiştiniz. Siz de 'Tüm ülkelerin kullanım imkanı için üretilen aşıların formülü açıklansın.' önerisine katılıyor musunuz?" sorusuna şu yanıtı verdi:

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Erdoğan'ın avukatı 15 Temmuz hain darbe girişiminde yaşananları anlattı: Onların tankları varsa bizim de imanımız var
Başkan Erdoğan'ın avukatı 15 Temmuz hain darbe girişiminde yaşananları anlattı: Onların tankları varsa bizim de imanımız var
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Joe Biden'dan ayaküstü sohbet
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Joe Biden'dan ayaküstü sohbet