sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Başkan Recep Tayyip Erdoğan iftarını 4. Kolordu Komutanlığı'ndaki askerlerle açtı

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, 4. Kolordu Komutanlığı'nı ziyaret ederek askerlerle birlikte iftar yaptı. Erdoğan'a Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler de eşlik etti.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan iftarını 4. Kolordu Komutanlığı'ndaki askerlerle açtı
Başkan Recep Tayyip Erdoğan iftarını 4. Kolordu Komutanlığı'ndaki askerlerle açtı Admin
Bu içerik 89 kez okundu.
Reklam

Başkan  iftarını 'ndaki askerlerle açtı

Giriş Tarihi: 29.04.2021  21:22 Güncelleme Tarihi: 30.04.2021  09:24

Başkan 'nı ziyaret ederek askerlerle birlikte iftar yaptı. Erdoğan'a  Yardımcısı  Bakanı , Genelkurmay Başkanı Orgeneral  de eşlik etti.

Başkan Erdoğan iftarını askerlerle açtı

Başkan 'nı ziyaret ederek askerlerle birlikte iftar yaptı.

Mamak 4. Kolordu Komutanlığındaki iftara Başkan Erdoğan'ın yanı sıra  Yardımcısı  Bakanı , Genelkurmay Başkanı Orgeneral  ve kuvvet komutanlarının yanı sıra farklı rütbelerdeki askerler katıldı.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan iftarı askerlerle yaptı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mamak 4. Kolordu Komutanlığında askerlerle birlikte yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu akşam iftarını Mamak 4. Kolordu Komutanlığında askerlerle birlikte açtı.

Mamak 4. Kolordu Komutanlığındaki iftara Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanı sıra Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve kuvvet komutanlarının yanı sıra farklı rütbelerdeki askerler katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan iftarı askerlerle yaptı

Son Dakika Haberi...  Akar  sınırında incelemelerde bulundu

Giriş Tarihi: 25.4.2021  18:38 Son Güncelleme: 25.4.2021  19:38

Milli Savunma Bakanı Akar ve kuvvet komutanları  sınırında incelemelerde bulundu!

Bakan Akar harekat merkezinde

'ın kuzeyindeki PKK'lı teröristlere yönelik "Pençe-Şimşek" ve "Pençe-Yıldırım" operasyonları sürerken Milli Savunma Bakanı Akar ve kuvvet komutanları Irak sınırında incelemelerde bulundu.

Akar ve komutanlar sıcak bölgede!

Irak'ın kuzeyindeki PKK'lı teröristlere yönelik "Pençe-Şimşek" ve "Pençe-Yıldırım" operasyonları sürerken Milli Savunma Bakanı Akar ve kuvvet komutanları Irak sınırına gitti.

Bakan Akar, beraberinde, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz ve Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal ile Hakkari'nin Yüksekova ilçesindeki 3. Piyade Tümen Komutanlığına geldi.

HAREKATA İLİŞKİN BİLGİ ALINDI
Akar, burada, Irak'ın kuzeyindeki terör örgütlerine yönelik, Avaşin-Basyan bölgesinde yürütülen Pençe-Yıldırım Operasyonu'nun harekat merkezinde faaliyetlere ilişkin bilgi aldı.

Son Dakika Haberi...   ve Kuvvet Komutanlarının  sınırında incelemelerde bulunduğu bildirildi.

Son Dakika Haberi... Milli Savunma Bakanı Akar Irak sınırında incelemelerde bulundu

TSK tarafından Irak'ın kuzeyinde başlatılan 'Pençe-Şimşek' ve 'Pençe Yıldırım' operasyonları tüm hızıyla devam ediyor. Metina ve Avaşin-Basyan bölgelerinde icra edilen operasyon kapsamında terör örgütü PKK'ya ağır darbeler verildi ve belirlenen hedefler bir bir vuruldu.

ÇOK SAYIDA TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

TSK'ya ait yerli İHA ve SİHA'ların da kullanıldığı operasyonda PKK'lı teröristlerin yuvalandığı sığınaklar imha edildi. Çok sayıda teröristin etkisiz hale getirildiği değerlendirilen operasyonda, komandolar da helikopterlerle bölgeye indirildi.

MÜHİMMATLAR ELE GEÇİRİLDİ

Öte yandan örgüte ait birçok mühimmatın da ele geçirildiği kaydedili. Bölgede mayın tuzaklandığı da gelen bilgiler arasında yer alırken, Mehmetçiklerimiz ince eleyip sık dokuyarak ilerliyor.

BAKAN AKAR İNCELEMLERDE BULUNDU

Bugün, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) komuta kademesi, Pençe-Yıldırım Operasyonu'nun harekat merkezinde, inceleme ve denetlemede bulundu.

HAREKET MERKEZİNDE BİLGİ ALDI

Bakan Akar, beraberinde, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz ve Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal ile Hakkari'nin Yüksekova ilçesindeki 3. Piyade Tümen Komutanlığına geldi.

Teröristler cıyak cıyak! Operasyondan sıcak haber geldiSon Dakika Haberi... Milli Savunma Bakanı Akar Irak sınırında incelemelerde bulundu | Video

Sınırda sıcak saatler! Pençe Yıldırım Operasyonu'nun üssü belli oldu! Hulusi Akar ve komutanlar bölgede...

Son dakika haberi...  ve kuvvet komutanları  sınırında incelemelerde bulundu. Yüksekova'daki 3. Piyade Komutanlığı'ndan Pençe Yıldırım Operasyonu'nun sevk ve idare edildiği ifade edildi.

Sınırda sıcak saatler! Pençe Yıldırım Operasyonu'nun üssü belli oldu! Hulusi Akar ve komutanlar bölgede...

Milli Savunma Bakanı  ve Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) komuta kademesi, Pençe-Yıldırım Operasyonu'nun harekat merkezinde, inceleme ve denetlemede bulundu.

KİMLER KATILIYOR?

Bakan Akar, beraberinde, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz ve Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal ile Hakkari'nin Yüksekova ilçesindeki 3. Piyade Tümen Komutanlığına geldi.

AKAR BİLGİ ALDI

Akar, burada, 'ın kuzeyindeki terör örgütlerine yönelik, Avaşin-Basyan bölgesinde yürütülen Pençe-Yıldırım Operasyonu'nun harekat merkezinde faaliyetlere ilişkin bilgi aldı.

Pençe Yıldırım Operasyonu'nun üssü belli oldu!PENÇE YILDIRIM OPERASYONU'NUN ÜSSÜ BELLİ OLDU!

Irak'ın kuzeyinde PKK'ya ağır darbeIRAK'IN KUZEYİNDE PKK'YA AĞIR DARBE

Son dakika... Irak'ın kuzeyinden yeni haber! Teröristler cıyak cıyak...

TSK'dan büyük darbe! Abdullah Ağar: Cıyak cıyak yardım istiyorlar

Türk Silahlı Kuvvetleri, Kuzey Irak’a ‘Pençe Şimşek, Pençe Yıldırım’ harekâtı başlattı. Abdullah Ağar, operasyona ilişkin önemli detaylar paylaştı.

Video Player

 

 

 

00:00 | 00:00

 

Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.

 

F-16’ların Metina, Zap, Avaşin başta olmak üzere PKK kamplarını havadan bombaladığı operasyonda, komandolar da karadan Metina’ya girdi.

Harekatı CNN Türk canlı yayınında değerlendiren güvenlik uzmanı Abdullah Ağar, ''Sahadaki teröristler cıyak cıyak tabiri caizse... Şu an yardım istiyorlar, dağılmış durumdalar, parçalanmış durumdalar.  Metina bir düğüm noktası gibi. Son derece keskin bir arazi yapısı var. Böyle bir alanda etki ortaya koyuyorsunuz'' dedi.

Bakan Akar ve komutanlar Irak sınırındaIrak'ın kuzeyinden düzenlenen Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım operasyonlarına ilişkin Milli Savunma Bakanlığı son dakika gelişmesini aktardı. Öte yandan Bakanlık bölgeden yeni bir video daha paylaştı. Öte yandan güvenlik uzmanı Abdullah Ağar da harekatı CNN TÜRK canlı yayınında değerlendirdi. Ağar açıklamasında, 'Sahadaki teröristler cıyak cıyak tabiri caizse... Parçalanmış durumdalar, yardım istiyorlar. Metina bir düğüm noktası gibi. Son derece keskin bir arazi yapısı var. Böyle bir alanda etki ortaya koyuyorsunuz' ifadelerine yer verdi.

25.04.2021 - 13:26 | Son Güncellenme: 25.04.2021 - 19:14

 

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), 2.5 ay aradan sonra Kuzey Irak’ta terör örgütü PKK’ya karşı havadan ve karadan yeni bir harekat başlattı. Kuzey Irak'taki Metina, Zap, Avaşin-Basyan ve Kandil'deki PKK hedeflerinin ateş altına alındığı bildirildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Irak'ın kuzeyinde terör örgütüne yönelik düzenlenen "Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım Operasyonu" Komuta Merkezi'ne bağlandı.

TSK'dan büyük darbe! Abdullah Ağar: Cıyak cıyak yardım istiyorlar

Türk Silahlı Kuvvetleri, Gara’ya yaptığı operasyondan 2.5 ay sonra Kuzey Irak’a ‘Pençe Şimşek, Pençe Yıldırım’ adıyla yeni bir operasyon başlattı. Milli Savunma Bakanlığı (MSB), operasyonu Twitter hesabından, “Kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Kahraman Komandoları, Kuzey Irak’ta!” sözleriyle duyurdu. Çok sayıda savaş uçağının yanı sıra silahsız ve silahlı insansız hava araçlarının da (İHA/SİHA) katıldığı operasyonda, terör örgütünün yuvalandığı sığınak ve barınaklarla, cephanelik olarak kullanılan mağaralar vurularak yerle bir edildi.

Ağırlıklı Metina, Avaşin-Basyan, Kandil ile Zap'ı kapsayan ve geniş bir alanı hedef alan hava harekâtı ile birlikte sınırdaki Fırtına obüsleri ve diğer uzun menzilli obüsler 'Saha temizliği' atışları yaptı. Havadan ve karadan yapılan nokta atışlarından sonra komandolar ve özel kuvvetlerden oluşan kara birlikleri başta Metina olmak üzere Kuzey Irak içlerine girdi. Metina özellikle terör örgütünün Türkiye’ye sızma girişimlerinin operasyon merkezi olarak biliniyor.

AĞAR: TERÖRİSTLER CIYAK CIYAK

TSK'nın başlattığı operasyonu CNN Türk canlı yayınında değerlendiren güvenlik uzmanı Abdullah Ağar, Metina'nın önemine dikkat çekti ve ''Geçmişte tümenleri yutar dediğiniz bir alanda Mehmetçiğin alan hakimiyeti var'' dedi.

Ağar'ın canlı yayında dikkat çeken sözleri şöyle:

''Bu harekat bizim 15 Temmuz darbe girişiminden sonra başlatmış olduğumuz taarruz ruhu konsepti çerçevesinde Irak'ın kuzeyine yapılan harekatların bir devamı. Çok ilginç bir tarihsel çakışması var. Uzundere bölgesine 30 Ağustos 2016'da vurmuştuk. Burada bir sözde kamp oluşturmuşlardı. O zaman Metina bölümü, Avaşin - Basyan bölümü bir şekilde Irak merkezi yönetimi ile istediğimiz gibi anlaşamamıştık. Ama şimdi orayı vuruyoruz. Bu önemli. Şöyle bir cümle kurabiliriz çok rahatlıkla. 24 Nisan'ın cevabı 23 Nisan'dan verildi. Çünkü her ne kadar ayırırlarsa ayırsınlar YPG, PKK, PYD hepsi aynı örgüt. Birileri bunları koruyorlar ve kullanıyorlar. Onlara karşı verilen önemli bir cevap.

Bir diğer tarafıyla Irak'ın kuzeyindeki yerel yönetimi ve merkezi hükümeti Türkiyeli bir çözüme zorlamak. Yani bir irade ortaya koyuyorsunuz. Öte tarafıyla da PKK'nın ''Ben burada hani sözde devlet kurdum. Burası kurtarılmış bölgeler. Buraya kimse giremez'' işte gerçekten de Irak Bölgesel Yönetimi ile Irak Merkezi Hükümeti'ne ait askerlerin, polislerin giremediği bir yer burası... Şimdi buraya hani PKK da 'Kimse giremez' diyordu, biz de 'Buyrun' dedik. Yani giriyoruz, hadi çıkın ortaya... Sahadan gelen bilgiler Genelkurmay Başkanlığımız, Milli Savunma Bakanlığımız paylaşmadığı için bu cümleleri kurmak bizim için erken ama sahadaki teröristler cıyak cıyak yani, tabiri caizse... Açıkçası kendi ifadeleriyle, sahadaki Mehmetçiğin ifadesiyle... Şu an yardım istiyorlar, dağılmış durumdalar, parçalanmış durumdalar...

Teröristlerin inlerine girildi! MSB'den sınır ötesi operasyon açıklaması

METİNA BİR DÜĞÜM NOKTASI

Bununla ilgili açıklama yapılmadı ama benim öngörüm Avaşin - Basyan - Metina bu civarda 200-250 civarında terörist olduğunu ben değerlendiriyorum. Kendi değerlendirmem ama... Bu tabii burada her zaman bu koşullarda bu sayı artabilir. Metina'nın bir özelliği var. Diğer alanlarla irtibat sağlayan bir yer burası. Yani daha batıya doğru gittiğiniz zaman Haftanin var. Yakınlarında Avaşin - Basyan'ı görüyorsunuz. Daha güneyde Zap bölgesi var. Metina bir düğüm noktası gibi. Son derece keskin bir arazi yapısı var. Şimdi böyle bir alanda etki ortaya koyuyorsunuz. Son derece zor bir alan.

''KENDİSİNİ EN ÜSTÜN HİSSETTİĞİ ALANDA VURUYORSUNUZ''

Geçmiş dönemlerde buraları 'tümenleri yutar, kolorduları yutar' dediğimiz bir alanda alan hakimiyeti, Mehmetçiğin ortaya koymuş olduğu bir etki var. Bizim daha önce yapmış olduğumuz Pençe harekatlarıyla peşmergeler arasında PKK'nın kontrol etmiş olduğu alanlar. Buralardan güç alıyor. Türkiye'de, gerek Suriye'de, gerek Irak'ta, gerek İran'daki etkinin alanında bu bölgeler var. Kendisini en güçlü hissettiği ve 'Buraların hakimi benim, en zor coğrafyanın hakimi benim' demiş olduğu alanlar buralar. Kendisini en üstün hissettiği ve üstünlük pompaladığı alanda vuruyorsunuz. Bu açıdan bakıldığında bir etki odaklı harekat aynı zamanda.

''BUNUN DAHA İLERİ ADIMLARI VAR''

Bu burada kalır mı? Hayır burada kalmaz bu. Bunun daha ileri adımları var. Harekat daha başka alanlara sıçrayacak mı? Sıçrayacak tabi. Örneğin Gara, Zap, Hakurk'taki ele geçirilmemiş alanlar. Günü geldiğinde belki Kandil, günü geldiğinde Sincar, Mahmur, asıl sorunun kökenindeki tartışmalı bölgeler. Bu harekatların daha başka boyutu var. Aşağıda bir Türkmen coğrafyası var. Bütün herkesin çullandığı bölgeye dair kıyasıya kavga var. Orada kardeşlerimiz yaşıyor. Sincar'ın komşusu Telafer. Yüzde 97'si Türkmen...Onları yalnız mı bırakacağız?

Türkiye kendi bekası adına, bölgenin istikrarı adına... Sayın Erdoğan önemli bir cümle kurdu. 'Bizim kimsenin toprağında falan gözümüz yok' dedi. Direkt Irak Merkezi Hükümeti'ne ve bölgesel yönetime bir mesaj bu. Ya gelin beraber yapalım ya da ben yapacağım ve burayı dost bir unsura teslim edinceye kadar veya istikrar sağlanıncaya kadar...''

Quark.Models.Entities.SuperContent?.Title

MSB'DEN AÇIKLAMA

MSB'den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Irak kuzeyinde icra edilen Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım operasyonları planlandığı gibi devam ediyor. Gece boyunca aralıksız devam eden operasyonlarda Kahraman Komandolarımız teröristlerin inlerine girerken, Hava Kuvvetlerimiz de terör hedeflerini yerle bir etti.

Son dakika... Irakın kuzeyinden yeni haber Teröristler cıyak cıyak...

MSB'DEN BİR AÇIKLAMA DAHA!

Milli Savunma Bakanlığı bölgede gerçekleştirilen operasyona ilişkin yeni bir son dakika bilgisi paylaştı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Irak’ın kuzeyinde Metina ve Avaşin-Basyan bölgelerindeki terör hedeflerine yönelik başlattığı Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım operasyonları planlandığı gibi başarıyla devam ediyor. Karadan sızarak ve hava hücum harekâtları ile bölgeye intikal eden Kahraman Komandolarımız, terör örgütü PKK ve diğer terör örgütlerine ait hedefleri etkisiz hâle getirmek için operasyonları sürdürüyor.

Ayrıca Hava Kuvvetlerimize ait unsurlar ile tespit edilen hedefler imha edilirken, kara ateş destek vasıtalarımız da terör yuvalarına yönelik atışlarını sürdürüyor. Komandolarımızın “ara-bul-yok et” parolasıyla bölgede başlattığı arama-tarama faaliyetleri sırasında teröristler tarafından tuzaklanmış EYP tuzakları ile silah ve mühimmat tespit edilmeye başlandı.

Son dakika... Irakın kuzeyinden yeni haber Teröristler cıyak cıyak...

Metina ve Avaşin-Basyan bölgesinde icra edilen arama-tarama faaliyetinde;

⁃ 2 adet mayın
⁃ 24 adet EYP
⁃ 1 adet mağara
⁃ 4 adet hafif silah
⁃ 1 adet ağır silah
⁃ 1 adet roketatar
⁃ 151 adet hafif silah mühimmatı
⁃ 85 adet ağır silah mühimmatı
⁃ 3 adet roketatar mühimmatı
⁃ 2 adet havan/top mühimmatı

ele geçirilerek METİ timlerimiz tarafından imha edilmiştir.

BAKAN AKAR KOMUTANLARA HİTAP ETTİ

Milli Savunma Bakanı Akar, Kara Kuvvetleri Harekat Merkezi'nden Pençe Şimşek ve Pençe Yıldırım operasyonlarına katılan birlik komutanlarına hitap etti.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Irak'ın kuzeyindeki terör örgütlerine yönelik dün başlatılan "Pençe Şimşek" ve "Pençe Yıldırım" operasyonlarına ilişkin, "Teröristlerin barınak, sığınak ve mağaralarından oluşan 400'e yakın hedef kara ateş destek vasıtalarıyla, 60'tan fazla hedef ise Hava Kuvvetleri unsurlarımız tarafından etki altına alınmış bulunmaktadır." dedi.

Quark.Models.Entities.SuperContent?.Title

MİT ve TSK'nın Kandil'deki operasyonuna ilişkin Mete Yarar'dan dikkat çeken yorum

AĞAR: TERÖRİSTLER CIYAK CIYAK

TSK'nın başlattığı operasyonu CNN Türk canlı yayınında değerlendiren güvenlik uzmanı Abdullah Ağar, Metina'nın önemine dikkat çekti ve ''Geçmişte tümenleri yutar dediğiniz bir alanda Mehmetçiğin alan hakimiyeti var'' dedi.

Son dakika... Irakın kuzeyinden yeni haber Teröristler cıyak cıyak...

Ağar'ın canlı yayında dikkat çeken sözleri şöyle:

''PKK'nın 'Ben burada sözde devlet kurdum, kimse giremez' işte... Hani PKK kimse giremez diyordu biz de 'Buyrun' diyoruz. Sahadaki teröristler cıyak cıyak tabiri caizse.. Sahadaki Mehmetçiğin tasviriyle... Parçalanmış durumdalar, yardım istiyorlar. Avaşin, Basyan, Metina'da 200-250 civarında terörist olduğunu değerlendiriyorum ben. Metina diğer alanlarla bağlantı sağlayan bir yer. Metina bir düğüm noktası gibi. Son derece keskin bir arazi yapısı var. Böyle bir alanda etki ortaya koyuyorsunuz. Son derece zor bir alan. Geçmişte tümenleri yutar dediğiniz bir alanda Mehmetçiğin alan hakimiyeti var. Diğer harekatlar da oldukça önemli. Bizimle Pençe Harekatlarıyla peşmergeler arasında PKK'nın kontrol ettiği alanlar var. Buralardan güç alıyor. Gerek Türkiye'de, Suriye'de, Irak ve İran'da etkinin kökeninde bu alanlar var. 'Buranın hakimi benim' dediği alanlar buralar. Kendisini en üstün hissettiği alanda vuruyorsunuz, bir etki odaklı harekat aynı zamanda. Burada kalır mı? Kalmaz. Bunun daha ileri adımları var. Harekat başka alanlara sıçrayacak tabii. Gara, Zap'ın alanları.. Haftanin bölgesinin ilerisindeki alanlar, günü geldiğinde Kandil, Sincar, Mahmur belki... Aşağıda bir Türkmen coğrafyası var. Kıyasıya kavga var, orada kardeşlerimiz yaşıyor. Sincar'ın komşusu Telafer. Yüzde 97'si Türkmen... Türkiye kendi bekası adına, bölgenin istikrarı adına. Sayın Erdoğan çok önemli bir cümle kurdu, 'Bizim kimsenin toprağında gözümüz yok'...''

 

Türkiye kendi bekası adına, bölgenin istikrarı adına... Sayın Erdoğan önemli bir cümle kurdu. 'Bizim kimsenin toprağında falan gözümüz yok' dedi. Direkt Irak Merkezi Hükümeti'ne ve bölgesel yönetime bir mesaj bu. Ya gelin beraber yapalım ya da ben yapacağım ve burayı dost bir unsura teslim edinceye kadar veya istikrar sağlanıncaya kadar...''

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manisa’da öldürülen 4 arkadaş toprağa verildi....
Manisa’da öldürülen 4 arkadaş toprağa verildi....
Küfürbaz savcı Özcan Muhammed Gündüz'e Fatma Betül Sayan Kaya, Ali İhsan Yavuz, Ahmet Hamdi Çamlı ve Melih Gökçek'ten sert tepki
Küfürbaz savcı Özcan Muhammed Gündüz'e Fatma Betül Sayan Kaya, Ali İhsan Yavuz, Ahmet Hamdi Çamlı ve Melih Gökçek'ten sert tepki