sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop
Reklam

Çamlıca'da dev Türk Bayrağı göndere çekildi! Türkiye'nin en büyüğü, tam 111 metre....

Son dakika haberi: İstanbul'un Çamlıca Tepesi'ne dikilen 111 metre yüksekliği ile Türkiye'nin en uzun bayrak direği, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda Türk Bayrağı ile buluştu. Başkan Recep Tayyip Erdoğan ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun katıldığı törende, devasa Türk Bayrağı Başkan Erdoğan tarafından göndere çekildi. Erdoğan törende önemli açıklamalar yaptı. Başkan Erdoğan, "Bugün burada ülkemizin en uzun direğinde dalgalanacak olan bayrağımızı bu vizyonun sembolü olarak çocuklarımıza armağan ediyorum.." dedi.

Çamlıca'da dev Türk Bayrağı göndere çekildi! Türkiye'nin en büyüğü, tam 111 metre....
Çamlıca'da dev Türk Bayrağı göndere çekildi! Türkiye'nin en büyüğü, tam 111 metre.... Admin
Bu içerik 25 kez okundu.
Advert

Son dakika: Dev bayrak göndere çekildi! Başkan Erdoğan'dan Çamlıca Tepesi'ndeki törende önemli açıklamalar

Giriş Tarihi: 23.04.2021  14:31 Güncelleme Tarihi: 23.04.2021  15:47

Çamlıca'da dev Türk Bayrağı göndere çekildi! Türkiye'nin en büyüğü, tam 111 metre...Son dakika haberine göre Dünyanın en büyük , en yükseğe çekiliyor. 'ndeki törende önemli açıklamalarda bulunan Başkan , "Cumhuriyet'i güçlendirilerek sonraki nesillere bırakacağız. Gençler 2053'ün 'sini siz inşa edeceksiniz." dedi. Bayrağı göndere çocuklarla birlikte çeken Başkan Erdoğan, "Yaklaşık 1000 metrekarelik bayrak Türkiye'nin en büyüğü." ifadelerini kullandı.

Son dakika: Dev bayrak göndere çekildi! Başkan Erdoğan'dan Çamlıca Tepesi'ndeki törende önemli açıklamalar

Başkan  Çamlıca bayrak direğinde ilk bayrağın göndere çekilmesi törenine katıldı. Göndere çekilecek bayrak dünyanın en büyük  olarak kayıtlara geçti.

SON DAKİKA: Başkan Erdoğan'dan Çamlıca'daki bayrak töreninde önemli açıklamalar

Son dakika haberine göre, Başkan  Çamlıca bayrak direğinde ilk bayrağın göndere çekilmesi törenine katıldı. Başkan Erdoğan törende önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Çamlıca, bizzat takibini yaparak ülkemize kazandırdığımız camisiyle kulesiyle ve şimdi de 111 metrelik bayrak direği ve Türkiye'nin en büyük bayrağı, yaklaşık 1000 metrekareyi bulan bayrağıyla yepyeni bir çehreye kavuşuyor." dedi. Erdoğan açıklamalarının ardından çocuklarla birlikte dev Türk bayrağını göndere çekti.

Başkan Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Başkan Recep Tayyip Erdoğan Çamlıca bayrak direğinde ilk bayrağın göndere çekilmesi törenine katıldı. Başkan Erdoğan törende önemli açıklamalarda bulundu.

Başkan Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları;

Rabbim ülkemizi bir daha yeniden İstiklal Harbi vermek, İstiklal Marşı yazdırmak mecburiyetinde bırakmasın diyoruz.

100. yılına yaklaştığımız Cumhuriyetimizi her alanda büyüterek ve güçlendirerek bizden sonraki nesillere bırakmanın gayreti içindeyiz.

Vatan topraklarını parçalamak ve milletimizi bölmek için kullanılan yöntemler değişmiş olsa da niyet hep aynıdır. Bugüne kadar darbecilerden terör örgütlerine ve ekonomik tuzaklara kadar bu ülkeyi ve milleti hedef alan her saldırı aynı kirli senaryonun ürünüdür.

Erdoğan'dan flaş açıklamalar! İstanbul her yerinden görünecekBiz, 19 yıldır ülkemizi 2023 hedefleriyle buluşturmanın mücadelesini veriyoruz. Çocuklarımızın da 2053 vizyonuyla teslim aldıkları emaneti çok daha ileriye taşıyacaklarına inanıyoruz.


Büyük Çamlıca Camisi'ni inşa edip bitirmek hamdolsun bizlere nasip oldu. Etrafı ciddi bir kirlilik içerisindeydi, antenlerle vesaire... Bu antenlerin tamamını kaldırmak, hamdolsun bize nasip oldu. Hani birileri çevrecilikten bahsediyor ya işte çevrecilik budur. Bu çevrecilikle biz burayı temizledik ve tam anlamıyla bir çevre düzenlemesi yaptık.

Son dakika... Çamlıca Tepesine dev Türk Bayrağı Cumhurbaşkanı Erdoğandan önemli açıklamalar

Erdoğan, Çamlıca Tepesi'ne yerleştirilen 111 metre uzunluğunda, yaklaşık 100 ton ağırlığındaki Türkiye'nin en uzun bayrak direğine 1000 metrekarelik Türk bayrağının çekilmesi töreninde konuştu.

Çamlıca, bizzat takibini yaparak ülkemize kazandırdığımız camisiyle kulesiyle ve şimdi de 111 metrelik bayrak direği ve Türkiye'nin en büyük bayrağı, yaklaşık 1000 metrekareyi bulan bayrağıyla yepyeni bir çehreye kavuşuyor.


BAŞKAN ERDOĞAN TARAFINDAN GÖNDERE ÇEKİLDİ
İstanbul'un Çamlıca Tepesi'ne dikilen 111 metre yüksekliği ile Türkiye'nin en uzun bayrak direği, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda Türk Bayrağı ile buluştu. Başkan Recep Tayyip Erdoğan ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nun katıldığı törende, devasa Türk Bayrağı Başkan Erdoğan ve çocuklar tarafından göndere çekildi.

İSTANBUL'UN BİRÇOK NOKTASINDAN GÖRÜLEBİLECEK
Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluşunun 101. yıldönümünde göndere çekilen devasa Türk Bayrağı İstanbul'un birçok noktasından da görülebilecek. Küçük Çamlıca Radyo ve Televizyon Kulesi'nin yapılması ile işlevsizleşen ve görüntü kirliliği yaratan antenlerin söküldüğü alana dikilen Türkiye'nin en uzun bayrak direği, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda bin metrekarelik Türk bayrağı ile buluştu. Türk Bayrağı İstanbul semalarında gururla dalgalanırken; İstanbul'un siluetine anlam katacak.

Başkan  Çamlıca bayrak direğinde ilk bayrağın göndere çekilmesi törenine katıldı. Göndere çekilecek bayrak dünyanın en büyük  olarak kayıtlara geçti.
CUMHURİYET'İ GÜÇLENDİRİLEREK SONRAKİ NESİLLERE BIRAKACAĞIZ
Hepinizin 'nı tebrik ediyorum. Bugün çok müstesna bir gün. Bugünü müstesna bir eserle şereflendiriyoruz.

Cumhuriyetimizin kurulmasını sağlayan herkese şükranlarımızı sunuyoruz. Rabbim bir daha  yazdırmak zorunda bırakmasın diyoruz Milletimizi bölmek için kullanılan yöntemler değişse de niyet aynıdır. Büyük ve güçlü  için adım adım ilerliyoruz.

Maziden atiye kurduğumuz köprüyü güçlendirerek gece gündüz çalışıyoruz. Cumhuriyeti büyüterek güçlendirerek bizden sonraki nesillere bırakma niyetindeyiz.

Bugün burada açılışını yapacağımız ülkemizin en uzun direğinde dalgalanacak bayrağımızı çocuklarımıza armağan ediyoruz. Türk milleti için bayrak bağımsızlığının en önemli sembollerinden biridir. Ne diyor : Dalgalandığın yerde ne korku, ne keder... Gölgende bana da, bana da yer ver. Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar: Yurda ay yıldızının ışığı yeter. Diğer söz neydi: Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak uğrunda ölen varsa vatandır. Toprak kan dökülmediyse vatan olmaz.

GENÇLER 2053'ÜN TÜRKİYE'SİNİ SİZ İNŞA EDECEK VE KURACAKSINIZ
Bu toprakları vatan yapmak için nice şehitler verdik. Bizim büyüklerimiz nice şehitler verdi. Gençler işte sizleri büyüğünüz olarak böyle görüyorum. 2053'ün Türkiye'sini siz inşa edecek ve kuracaksınız. Sizsin gözlerinizde bu pırıltıyı görüyorum. Çok çalışacağız, okuyacağız. 2053'ün Türkiye'sini inşa edeceğiz. Biz toprağın altında olacağız. Sizi izleyeceğiz. Size inanıyoruz.

YAKLAŞIK 1000 METREKARELİK BAYRAK TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜĞÜ
Çamlıca hepsinin bizzat takibini yaparak ülkemize kazandırdığımız camisiyle kulesiyle şimdi de 111 metrelik bayrak direği ve Türkiye'nin en büyük bayrağı yaklaşık 1000 metrekareyi bulan bayrağıyla yepyeni bir çehreye kavuşuyor. Türkiye'de bu bayraktan daha büyüğü yok.

Bu mübarek Ramazan ayında hamdolsun bunu gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Birçok mutluluğu bir arada yaşadık. Büyük Çamlıca camiini inşa edip bitirmek bizlere nasip oldu. Etrafı ciddi kirlilik içindeydi. Antenler vardı... Bu antenleri kaldırmak bize nasip oldu. Hani çevrecilik diyorlar ya çevrecilik budur. Tam anlamıyla bir çevre düzenlemesi yaptık. Kirazlı Tepe ve Küplüce buradaki kardeşlerimize de sesleniyorum. Buranın sakinleriyle de görüştük. İfadelerim şu bakın burada bir çevre düzenlemesi yapıyoruz. Bu düzenlemenin yanında istiyoruz ki buradaki yapıları tamamıyla kaldıralım ve şu anda Kirazlı Tepe'de yapılan binaları görüyorsunuz. Bir başka güzellik kattı...

Cumadan sonra oradaki vatandaşlarımla görüştüğümde 'Başkanım n'olur bizi de aynı şekilde bu değişim dönüşüm planı içinde aynı duruma kavuşturun' dediler. Siz de aranızda anlaşın da dedim ne ben üzüleyim ne de sizi üzeyim dedim. Onlara hangi hakkı verdiyse size de aynı hakkı verme sözünü veriyorum dedim. Tüm bu güzelliklerin tam manasıyla neticelenmesi, buradaki kentsel dönüşümün tamamlanmasına bağlı. 'a bu yakışır. İftarda 23 Nisan'a özel çocuklarımızla bir araya geleceğiz.

BAŞKAN ERDOĞAN ÇOCUKLARLA BİRLİKTE GÖNDERE ÇEKTİ
Başkan Erdoğan bayrağı göndere çocuklarla birlikte çekti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Dalgalandığın yerde hüzün keder olmayacak" dedi. Bayrak göndere çekildikten sonra İstiklal Marşı okundu. İstiklal Marşı sonrası çocuklarla konuşan Başkan Erdoğan göndere çekilen bayrağı sorduğunda çocuklar hep bir ağızdan 'Çok güzel' dedi.

İSTANBUL'UN BİRÇOK NOKTASINDAN GÖRÜLEBİLECEK

111 metre yüksekliği ile Türkiye'nin en uzun bayrak direğinin alt çapı 335 santimetre, üst çapı 75 santimetre. İnşa edilen direğin tabanı için 32 ton demir, 240 metreküp beton kullanıldı. Direk kaynaksız geçmeli sistem olarak tasarlanıp, en alt parça 410 santimetre, en üst kısım 140 santimetre iç içe girmektedir. Toplam direk imalatı 144.75 metre oldu. Türkiye'nin en uzun bayrak direği, 937.5 metrekarelik dünyanın en büyük Türk bayrağı ile buluşmuş oldu..

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Erdoğan'ın avukatı 15 Temmuz hain darbe girişiminde yaşananları anlattı: Onların tankları varsa bizim de imanımız var
Başkan Erdoğan'ın avukatı 15 Temmuz hain darbe girişiminde yaşananları anlattı: Onların tankları varsa bizim de imanımız var
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Joe Biden'dan ayaküstü sohbet
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Joe Biden'dan ayaküstü sohbet