sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Son dakika: Kabine'de değişiklik! İşte değişiklik yaşanan bakanlıklar! Kim geldi kim gitti?.

Kabine değişikliğinde son dakika. Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın imzaladığı kabine revizyonu ve yeni bakanlıkların kuruluşuna ilişkin karar Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre Cumhurbaşkanlığı Kabinesinde Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı kuruldu. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına Derya Yanık, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına Vedat Bilgin atandı. Son dakika kabine değişikliğine göre ayrıca Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın görevine de son verilerek yerine Mehmet Muş getirildi. İşte yeni bakanlar ve bakanlıklara ilişkin bilgiler

Son dakika: Kabine'de değişiklik! İşte değişiklik yaşanan bakanlıklar! Kim geldi kim gitti?.
Son dakika: Kabine'de değişiklik! İşte değişiklik yaşanan bakanlıklar! Kim geldi kim gitti?. Admin
Bu içerik 13 kez okundu.
Advert

Son dakika | Kabine değişikliği gerçekleşti! İşte yeni bakanlar ve kabinedeki revizyon

Giriş Tarihi: 21.4.2021  07:27Son Güncelleme: 21.4.2021  07:50

Kabine'de değişiklikler! 3 yeni Bakanın isimleri belli oldu

Son dakika haberi... 'nin mükerrer sayısında bildirilen Cumhurbaşkanlığı kararnamesine göre Ticaret Bakanı 'ın görevine son verildi. Pekcan'ın yerine  getirilirken, yeni kurulan Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına , Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'na  atandı.

Kabine'de değişiklikler! 3 yeni Bakanın isimleri belli oldu

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın bazı bakanlıklara yaptığı atamalara ilişkin kararlar Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.

 Kabine değişikliği gerçekleşti! İşte yeni bakanlar ve kabinedeki revizyon

Son dakika | Kabine değişikliği gerçekleşti! İşte yeni bakanlar ve kabinedeki revizyon

Kabine değişikliğinde son dakika. Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın imzaladığı kabine revizyonu ve yeni bakanlıkların kuruluşuna ilişkin karar Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre Cumhurbaşkanlığı Kabinesinde Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı kuruldu. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına , Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına  atandı. Son dakika kabine değişikliğine göre ayrıca Ticaret Bakanı 'ın görevine de son verilerek yerine  getirildi. İşte yeni bakanlar ve bakanlıklara ilişkin bilgiler

Kabinede son dakika değişikliği: Uzun süredir konuşulan ve hakkında spekülasyonlar da yapılan kabine değişikliği gerçekleşti. Kabine revizyonu sansasyonel bir değişim şeklinde kan tazeleme ve hizmet odaklı gerçekleştirildiği dikkat çekti. Bu kapsamda 2 yeni bakanlık kurulurken Ticaret Bakanlığı'nda da bayrak değişimi yaşandı. Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın bazı bakanlıklara yaptığı atamalara ilişkin kararlar Resmî Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı. Buna göre Cumhurbaşkanlığı Kabinesinde Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı yerine Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı kuruldu. İşte son dakika kabine revizyonu, yeni bakanlar ve kabine değişikliği ile birlikte oluşturulan yeni bakanlıklar

SON DAKİKA AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI İKİYE AYRILDI

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nın ikiye ayrılmasıyla kabinede bakanlık sayısı 16'dan 17'ye yükseldi. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na Derya Yanık, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na ise Vedat Bilgin atandı.

TİCARET BAKANLIĞI'NDA BAYRAK DEĞİŞİMİ

Diğer yandan yandan Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın görevine de son verilerek yerine AK Parti eski Grup Başkanvekili Mehmet Muş getirildi. Mehmet Muş, AK Parti İstanbul Gençlik Kolları teşkilatında aktif görevler üstlendi ve çalışmalar yürüttü.

YENİ TİCARET BAKANI MEHMET MUŞ KİMDİR?

Sırasıyla; AK Parti İstanbul Gençlik Kolları İl Yönetim Kurulu Üyeliği, Ekonomi İşleri Başkanlığı ve Teşkilat Başkanlığı görevlerini icra etti. 2011 yılında 24'üncü dönem AK Parti İstanbul Milletvekili olarak TBMM'ye girdi. 25, 26 ve 27'nci dönemlerde İstanbul Milletvekilliği görevini sürdürdü. TBMM'de Dışişleri Komisyonu, Plan Bütçe Komisyonu ve AB Uyum Komisyonu üyelikleri yaptı.

NATO Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Üyeliği'nin yanı sıra AK Parti Genel Merkezi'nde Halkla İlişkiler Başkan Yardımcılığı görevlerini üstlendi. 2014 yılında MYK üyeliğine seçilerek AK Parti Genel Başkan Yardımcılığı ve Ekonomi İşleri Başkanlığı görevinde bulundu.

"AİLE" VE "ÇALIŞMA" BAKANLIKLARININ YENİ YAPISI

Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, 'Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı' ve 'Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı' olarak 2'ye ayrıldı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı yerine 'Aile ve Sosyal Hizmetler' ve 'Çalışma ve Sosyal Güvenlik' bakanlıkları kuruldu. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nın görevleri de kurulan yeni bakanlıklara dağıtıldı.

1- AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nın görev ve yetkileri; sosyal hizmetler ve yardımlara ilişkin politika ve stratejileri belirlemek, aile yapısını ve dokusunu korumak için politikalar üretmek, çocukların istismarı ile cinsiyet ayrımcığıyla mücadele, engelli vatandaşların haklarının gözetilmesi, sosyal yardıma muhtaç vatandaşları korumak olarak belirtildi.

AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANI DERYA YANIK

1972 yılında Kadirli'de doğdu. İlköğrenimini Kadirli'de, orta ve lise öğrenimini Adana Anadolu Lisesi'nde tamamladı. 1995 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Aralık 1996 itibariyle İstanbul Barosu'na bağlı olarak Avukatlık Stajını tamamladı.

Aynı tarihten bu yana serbest avukat olarak çalışmaktadır. İnsan hakları, aile hukuku, çocuk ve kadın hakları alanlarıyla ilgili pek çok sivil toplum çalışmasında yer aldı. Çeşitli basın-yayın organlarında muhtelif tarihlerde mesleki, edebi ve siyasi yazı ve çalışmaları yayınlanmış ve yayınlanmaktadır.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500