sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Manisa’da uyuşturucudan can veren Ümit Zangal’ın annesi: Celladını yakalayın

Manisa’da geçtiğimiz 31 Ocak'ta bir bağ evinde gizemli şekilde intihar eden 4 gencin, ‘kristal met’ isimli maddeyi kullandıkları ortaya çıkmıştı. Olayda yaşamını yitiren Ümit Zangal’ın acılı annesi Naciye Çeneli, “Gençlerimizin celladı olan uyuşturucu tacirleri bir an önce yakalansın” dedi.

Manisa’da uyuşturucudan can veren Ümit Zangal’ın annesi: Celladını yakalayın
Manisa’da uyuşturucudan can veren Ümit Zangal’ın annesi: Celladını yakalayın Admin
Bu içerik 167 kez okundu.
Advert
 

Manisa’da uyuşturucudan can veren Ümit Zangal’ın annesi: Celladını yakalayın

Giriş Tarihi: 12.04.2021  11:06 Güncelleme Tarihi: 12.04.2021  14:01

’da geçtiğimiz 31 Ocak'ta bir bağ evinde gizemli şekilde intihar eden 4 gencin, ‘kristal met’ isimli maddeyi kullandıkları ortaya çıkmıştı. Olayda yaşamını yitiren ’ın acılı annesi , “Gençlerimizin celladı olan uyuşturucu tacirleri bir an önce yakalansın” dedi.

Manisa’da uyuşturucudan can veren Ümit Zangal’ın annesi: Celladını yakalayın

Yapılan incelemede ölen gençlerin liseden arkadaş olan  (22),  (24),  (23) ve kuzeni  olduğu belirlendi.

Olayın ardından 4 gencin kanında kısa sürede bağımlılık yapan ve halk arasında "delirten uyuşturucu" ya da "fakir kokaini" olarak bilenen 'kristal met' denilen uyuşturucu madde bulundu.

'BAŞKA YAVRULAR ÖLMESİN'

'ın haberine göre; Olayda hem oğlunu hem de yeğenini kaybeden , oğlunun subay, yeğenin ise inşaat mühendisi olma hayallerinin olduğunu söyledi.

 

Çocuklarının uyuşturucu kullanmadığını söyleyen anne Naciye Çeneli, "Başkaları çocuklarımıza uyuşturucuyu zorla içirmişlerdi. Kesinlikle uyuşturucu kullandıklarına inanmıyorum.

Gençlerimizin celladı olan uyuşturucu tacirlerini bir an önce yakalayın. Bunlar tespit edilsin ve yargılansın istiyorum.

Biz evlatlarımızı kaybettik. Başka yavrular ölmesin. Başka annelerin yüreği yanmasın" diyerek yetkilerden yardım istedi.

Son dakika: Manisa’da 4 genç intihar etmişti! Ailelere bir şok daha... 

Giriş Tarihi: 12.4.2021  12:45 Son Güncelleme: 12.4.2021  13:39         

Ceyhan TORLAK Sabah

Son dakika: Manisa’da 4 genç intihar etmişti! Ailelere bir şok daha...

 haberi: ’da tarlada yan yana ölü bulunan 4 gencin ailesi ikinci bir şok daha yaşadı. Çocuklarından tek hatıra kalan cep telefonlarının kırıldığını öğrenen baba Mustafa Zangal (44), Naciye Çeneli (38) ile Kamil Dalgın (50) soluğu Savcılık’ta aldı. Aileler telefonları kırarak yok eden sorumluların ‘suç delilinin yok edilmesi’, ‘mala zarar verme’ ve ‘görevi kötüye kullanma’ suçlarından ’na suç duyurusunda bulundu.

Son dakika haberleri... Manisa'da tarlada yan yana ölü bulunan 4 gencin aileleri henüz acı olayın etkisinden kurtulamazken çocuklarının cep telefonlarının kırılarak kullanılamaz hale getirildiği bilgisini alınca büyük bir şok yaşadı. Büyük acının ardından şok üstüne şok yaşayan aileler SABAH'a konuştu.


Acılı aileler, SABAH Muhabiri Ceyhan Torlak'a konuştu

Turgutlu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında olayın akıbetini araştırmak için hayatını kaybeden fabrikada işçi Neşet Dalgın (25), Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü öğrencisi Serkan Zangal (23) ve Afyon Kocatepe Üniversitesi öğrencisi Ümit Zangal (23) ile çiftçilik yapan Muharrem Zengin'in (22) cep telefonlarına incelenmek üzere el konulmuştu. Sadece Serkan Zangal'ın cep telefonunun şifresi açılarak görevliler tarafından içindeki bilgiler kontrol edildi. Neşet Dalgın, Ümit Zangal ve Muharrem Zengin'in cep telefonları ise şifreleri bilinmediği için açılamadı. Bunun üzerine cep telefonları kırılarak içlerindeki bilgilere ulaşılmak istendi. Aileler çocuklarına ait cep telefonlarını geri almak istediklerinde kırıldığını öğrenince büyük üzüntü yaşadı.


Soldan sağa; Neşet Dalgın, Muharrem Zengin, Serkan Zangal, Ümit Zangal

SOLUĞU SAVCILIK'TA ALDILAR

Olayın ardından Ümit Zangal'ın babası Mustafa Zangal (44), annesi Naciye Çeneli (38) ile Neşet Dalgın'ın babası Kamil Dalgın (50) Turgutlu Cumhuriyet Başsavcılığı'na gönderilmek üzere Alaşehir Cumhuriyet Başsavcılığı'na olayla ilgili 'suç delilinin yok edilmesi', 'mala zarar verme' ve 'görevi kötüye kullanma' iddiasıyla suç duyurusunda bulundu. suç duyurusunda bulundu. Mustafa Zangal dilekçesinde, "Soruşturma aşamasında 4 telefon toplanmış ve bir delil elde etme ihtimaline binaen telefonların açılmasına karar verilmiştir. Bu aşamada maktullerin telefonlarının şifrelerinin kırılması meselesi gündeme gelmiş ve oğluma ait telefonun şifresinin yeğeninin parmak izi olduğu belirtilerek açma işleminin gerçekleştirilmesi için çağrılması adına bu kişinin tüm iletişim bilgileri kolluk kuvvetlerine bizzat tarafımca bildirilmiştir. Ancak bu aşamadan sonra parmak izi sahibi kişiyle ya da bizle iletişim kuran olmadı. Parmak izi sahibine ulaşılamadığı için telefonun fiziken kırıldığını öğrendim. Bu nedenle büyük bir şok yaşadım" dedi.


Mustafa Zangal

TELEFONUN MANEVİ DEĞERİ VARDI

Naciye Çeneli şikayetinde, "Oğlumun meçhul ölümü üzerine dört gözle sonucunu beklediğimiz araştırmalarda telefonum bir an bile kapalı olmamış olup; bir haber gelir ümidi ile adeta telefonun başında nöbet tutmuş durumdayken bana ulaşılamadığı gerekçesi ile soruşturma için delil, benim için ise manevi değer niteliğindeki telefonun parçalanması tarafımda şaibe uyandırmıştır" dedi.


Naciye Çeneli

Kamil Dalgın ise dilekçesinde, "Soruşturma işlemleri gerekli titizlik gösterilmemiş ve belki de en önemli delil olan telefon yok edilerek tarafımda bir şeylerin gizlenildiği şüphesi uyandırılmıştır. Ayrıca bu noktada soruşturma dosyasına kısıtlama getirilmesi ve tarafımın dışarıda bırakılması, aklımda beliren şüpheleri daha da kuvvetlendirmiştir. Hayat için planları olan, uyuşturucu gibi bir kötü alışkanlığının bulunduğuna inanmadığım, intihar meyli bulunmayan oğlumun şüpheli ölümü üzerine tek tek yapılan bu yanlışlar, bu şikayeti yapmamı zorunlu kılmıştır" şeklinde ifadeler yer aldı.


Kamil Dalgın

NE OLMUŞTU?

Manisa'nın Ahmetli ilçesine bağlı kırsal Kestelli Mahallesi'nde geçen 31 Ocak'ta bir köy evinde buluşan Muharrem Zengin (22), fabrika işçisi Neşet Dalgın (25), üniversite öğrencisi Serkan Zangal (23) ve kuzeni Ümit Zangal (19) birlikte eğlendi. Ümit Zangal aşırı dozda uyuşturucudan hayatını kaybedince, diğer 3 gencin de uyuşturucu etkisindeyken toplu intihar kararı aldığı iddia edildi. İntihar öncesi veda videosu çeken gençler bunu Mert Dalgın'a gönderdi. Ümit Zangal'ın cesedini otomobile koyup 500 metre ilerideki Akçeşme Mevkii'ne giden gençlerin tek kırma tüfekle sırayla intihar ettiği öne sürüldü.

Manisa’da 4 genç intihar etmişti! Ailelere bir şok daha... 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manisa’da öldürülen 4 arkadaş toprağa verildi....
Manisa’da öldürülen 4 arkadaş toprağa verildi....
Küfürbaz savcı Özcan Muhammed Gündüz'e Fatma Betül Sayan Kaya, Ali İhsan Yavuz, Ahmet Hamdi Çamlı ve Melih Gökçek'ten sert tepki
Küfürbaz savcı Özcan Muhammed Gündüz'e Fatma Betül Sayan Kaya, Ali İhsan Yavuz, Ahmet Hamdi Çamlı ve Melih Gökçek'ten sert tepki