sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Son dakika: AK Parti TBMM'ye sundu! Dikkat çeken 'Mısır' teklifi.

Son dakika haberi... AK Parti, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde, Türkiye ile Mısır arasında dostluk grubu kurulmasına ilişkin kanun teklifi sundu. Teklifte Türkiye ile Libya arasında da dostluk grubu kurulması öneriliyor..

Son dakika: AK Parti TBMM'ye sundu! Dikkat çeken 'Mısır' teklifi.
Son dakika: AK Parti TBMM'ye sundu! Dikkat çeken 'Mısır' teklifi. Admin
Bu içerik 85 kez okundu.
Reklam

Son dakika: AK Parti TBMM'ye sundu! Dikkat çeken 'Mısır' teklifi

Giriş Tarihi: 20.04.2021  17:00 Güncelleme Tarihi: 20.04.2021  19:57

Son dakika haberi...  Büyük Millet Meclisi'nde, Türkiye ile  arasında dostluk grubu kurulmasına ilişkin kanun teklifi sundu. Teklifte Türkiye ile  arasında da dostluk grubu kurulması öneriliyor.

Son dakika: AK Parti TBMM'ye sundu! Dikkat çeken 'Mısır' teklifi

Türkiye ile Mısır ilişkilerinde yeni döneme girilirken, TBMM'de dostluk grubu için kanun teklifinde bulunuldu.

.Son dakika: 'den  ile  arasında dostluk grubu kurulması için teklif

Son dakika haberi...  ile  arasında dostluk grubu kurulmasına ilişkin 'ye teklif verdi. AK Parti Grup Başkanvekili Turan,"AK Parti Grubu olarak,  ile Mısır arasında dostluk grubu oluşturulmasına ilişkin teklifimizi bugün  Başkanlığımıza veriyoruz." dedi.

AK Parti'den Meclis'e Mısır teklifi

 ile  arasında dostluk grubu kurulmasına ilişkin  Başkanlığı'na başvuruda bulundu.

Teklif, Libya ile de dostluk grubu kurulmasını öngörüyor. Konuyla ilgili Dışişleri Bakanlığı'ndan da görüş alınacak.

AK Parti'den Türkiye-Mısır dostluk grubu için kanun teklifi

AK Parti'den Meclis'e Mısır teklifi

 ile Mısır arasındaki dostluk grubu Mısır'da 2013 yılında yaşanan darbe sonrası Türkiye tarafından kaldırılmıştı.

BÜLENT TURAN'DAN AÇIKLAMA
AK Parti Grup Başkanvekili , "Türkiye ve Mısır arasında dostluk grubu oluşturulmasına ilişkin teklifimizi Meclis Başkanlığı'na veriyoruz." dedi.

TBMM BAŞKANI ŞENTOP: DOSTLUK GRUBUNUN KURULMASI ÖNEMLİ
 Başkanı Mustafa Şentop, Mısır ve Libya ile parlamentolararası dostluk grubu kurulmasının önemli olduğunu belirterek, "Dostluk gruplarımız, parlamenter diplomasinin öncü grubu." dedi.

TBMM Başkanı Şentop: Mısır ve Libya ile Dostluk Grubu kurulması önemli

TBMM Başkanı Mustafa Şentop'tan önemli açıklama

Şentop, Mecliste, gazetecilere gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu, soruları yanıtladı.

AK Parti Grubu'nun, TBMM Başkanlığına, Türkiye ile Mısır arasında 8 yıl aradan sonra Parlamentolararası Dostluk Grubu kurulması konusunda başvuruda bulunduğu hatırlatılarak değerlendirmesi sorulan Şentop, dostluk gruplarının, parlamenter diplomasinin en önemli ayağı olduğunu söyledi.

TBMM'de birçok ülkeyle ilgili kurulan dostluk gruplarının bulunduğunu dile getiren Şentop şöyle konuştu:

"Bunlar arasında Mısır ve Libya yoktu. Dostluk gruplarının oluşumunda, genel sebepler dışında ayrıca karşı tarafta yani karşı ülkenin parlamentosunda da bir dostluk grubu kurulması ya da kurulma ihtimalinin bulunması dikkate alınıyordu. Ben geçen hafta bazı arkadaşlarımızla konuşmuştum. Mısır ve Libya için de bir dostluk grubunun kurulması önemli. Çünkü dostluk gruplarımız, parlamenter diplomasinin öncü grubu. Birçok alanda parlamentolararası temaslar kurulurken bunların başlangıcı, sürdürülmesi dostluk grupları eliyle oluyor. Bu sebeple bunun çok faydalı olacağını düşündüm. Bu konuda siz de takip ettiniz, gelişmeler de vardı. Bu bakımdan Meclis Başkanı olarak bugün dostluk grubu oluşturulması yönünde bir adım atılmasını büyük memnuniyetle karşılıyorum. Faydalı olacaktır inşallah."

İsrail ile parlamentolararası dostluk grubu kurulup kurulmayacağına ilişkin soru üzerine Şentop, "Henüz İsrail ile seçim sonrası parlamentonun oluşumu ve yine hükümetin oluşumuyla ilgili tablo ne olacak, nereye doğru gidecek? Bunu bilmiyoruz. Bunun için önce tabii parlamentonun kendi iç işleyişle ilgili temel hususların ortaya çıkması lazım. Bir de böyle bir niyet var mı yok mu? Onu bilmek, görmek lazım. Bu bakımından bir şey söylemek için henüz erken." ifadesini kullandı.

AK Parti, Türkiye-Mısır ve Türkiye-Libya arasında dostluk grubu kurulması için Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne (TBMM) başvuruda bulundu.

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "Türkiye ve Mısır arasında dostluk grubu oluşturulmasına ilişkin teklifimizi Meclis Başkanlığı'na veriyoruz" açıklamasında bulundu.

 yurt dışındaki rezervini yurt içine getirdi, saldırı başladı! DSP'li  başarılıydı

Giriş Tarihi: 12.04.2021  01:30 Son Güncelleme: 12.04.2021 08:18

Ekonomiden sorumlu eski bakan DSP'li , Türk ekonomisine yönelik saldırı olduğunu ve bu saldırının hala devam ettiğini söyledi. Saldırının, 'nin yurt dışındaki rezervlerini yurt içine taşımasıyla başladığını söyleyen eski bakan, "Bunun farkına varan  ve özellikle yabancı şirketler Türkiye'ye baskı yapmaya başladı" ifadelerini kullandı. Eski Hazine ve Maliye Bakanı 'ın yönetiminin iyi olduğunu vurgulayan Türker, "Berat Albayrak'a herkes saldırıyor. Belki damat olduğu için saldırıyorlardı ama bence Albayrak başarılıydı, başarısız değildi" şeklinde konuştu.

Türker: Türk ekonomisine saldırı oldu

Ekonomiden sorumlu Eski Bakan Masum Türker, özel bir televizyon kanalına verdiği röportajda önemli açıklamalarda bulundu.

Bir dönem Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanlığı görevini de yürüten Türker, Türk ekonomisine yönelik bir saldırı olduğunu ve bunun hala devam ettiğini söyledi.İşte Masum Türker'in açıklamalarından satır başları;

YURT DIŞINDAKİ REZERVLERİN TÜRKİYE'YE GETİRİLMESİ
Ekonomi yönetiminin değiştiği o süreçte önce bakan atamalarını etkilemek için bir saldırı yapıldı. Sonrasında durum biraz değişti. Neden? Bizim yurt dışındaki rezervlerimiz Türkiye'ye getirildi. Bunun farkına varan ABD ve özellikle yabancı şirketler Türkiye'ye baskı yapmaya başladılar. İşte o baskı yapmaya başladıkları tarih de artık ekonomi yönetiminin değiştiği tarihti.

Yurt dışındaki rezerv ülkeye girince saldırı başlattılar! Eski bakan Masum Türker: Berat Albayrak başarılıydı

Ekonomiden sorumlu Eski Bakan , özel bir televizyon kanalına verdiği röportajda önemli açıklamalarda bulundu. Bir dönem  (DSP) Genel Başkanlığı görevini de yürüten Türker, Türk ekonomisine yönelik bir saldırı olduğunu ve bunun hala devam ettiğini söyledi.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manisa’da öldürülen 4 arkadaş toprağa verildi....
Manisa’da öldürülen 4 arkadaş toprağa verildi....
Küfürbaz savcı Özcan Muhammed Gündüz'e Fatma Betül Sayan Kaya, Ali İhsan Yavuz, Ahmet Hamdi Çamlı ve Melih Gökçek'ten sert tepki
Küfürbaz savcı Özcan Muhammed Gündüz'e Fatma Betül Sayan Kaya, Ali İhsan Yavuz, Ahmet Hamdi Çamlı ve Melih Gökçek'ten sert tepki