sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Türkiye koronavirüs risk haritası güncellendi! 3-4 Nisan bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı hangi illerde olacak?

İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada hafta sonu uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasına ilişkin hatırlatmada bulunuldu. Yapılan açıklamada il il detaylara yer verildi. Hangi illerde hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak? Hafta sonu kafe ve restoranlar açık olacak mı? İşte il il detaylar....

Türkiye koronavirüs risk haritası güncellendi! 3-4 Nisan bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı hangi illerde olacak?
Türkiye koronavirüs risk haritası güncellendi! 3-4 Nisan bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı hangi illerde olacak? Admin
Bu içerik 106 kez okundu.
Advert

Hafta sonu uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması başladı! Hangi illerde kısıtlama olacak? İstanbul Ankara ve İzmir'de hafta sonu dışarı çıkılabilecek mi? Hafta sonu kafe ve restoranlar açık mı?

Giriş Tarihi: 02.04.2021  18:09 Güncelleme Tarihi: 02.04.2021  21:28

Türkiye genelinde koronavirüse karşı verilen mücadele kapsamında uygulanan  başladı. İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada hafta sonu uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasına ilişkin hatırlatmada bulunuldu. Yapılan açıklamada il il detaylara yer verildi. Hangi illerde hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak? Hafta sonu kafe ve restoranlar açık olacak mı? İşte il il detaylar...

Hafta sonu uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması başladı! Hangi illerde kısıtlama olacak? İstanbul Ankara ve İzmir'de hafta sonu dışarı çıkılabilecek mi? Hafta sonu kafe ve restoranlar açık mı?

Türkiye'de koronavirüse karşı verilen mücadele kapsamında uygulanan  başladı. İçişleri Bakanlığı tarafından  tedbirleri kapsamında hafta sonu uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması hakkında açıklama yapıldı.

İŞTE AÇIKLAMANIN DETAYLARI

Covid- 19 salgını ile mücadelede kontrollü normalleşme döneminde illerimizin risk durumlarına göre hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasına devam edilmektedir.

HANGİ İLLERDE DIŞARI ÇIKILABİLECEK?

Bu kapsamda Düşük (Mavi) grubunda yer alan Şırnak'ta ve Orta Risk (Sarı) grubunda yer alan , Bitlis, Diyarbakır, Hakkari, , Muş, Siirt, Şanlıurfa, Uşak, Van'da hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması, hafta içinde olduğu gibi 21.00-05.00 saatleri arasında uygulanacak.

O İLLERDE PAZAR GÜNÜ YASAK VAR

Yüksek risk (Turuncu) grubunda yer alan Adana, , Ağrı, Bingöl, Burdur, Denizli, Hatay, Kahramanmaraş, Kars, Kırşehir, Manisa, Tunceli'de hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması, Cuma 21.00-Cumartesi 05.00 saatleri arasıyla Cumartesi günü saat 21.00'de başlayıp Pazar gününün tamamını kapsayıp Pazartesi günü saat 05.00'de bitecek şekilde uygulanacak.

BU İLLER HAFTA SONU SOKAĞA ÇIKAMAYACAK

Çok yüksek risk (Kırmızı) grubunda yer alan Adıyaman, Aksaray, Amasya, , Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bayburt, Bilecik, Bolu, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Iğdır, Isparta, , Karabük, Karaman, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kilis

Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Mersin, Muğla, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Yalova, Yozgat, Zonguldak'ta ise hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması, Cuma günü saat 21.00'de başlayıp Cumartesi ve Pazar günlerinin tamamını kapsayıp Pazartesi günü saat 05.00'de bitecek şekilde uygulanacak.

NERELER KAÇA KADAR AÇIK OLACAK?

Sokağa çıkma kısıtlamasının uygulama biçimine göre Cumartesi ve/ veya Pazar günü market, bakkal, manav, kasap ve kuruyemişçiler 10.00-17.00 saatleri arasında açık olacak. Yine belirtilen süre içerisinde marketler, bakkallar, manavlar, kasaplar ve kuruyemişçiler telefonla ya da online olarak aldıkları siparişleri teslim edebilecek.

FIRINLAR AÇIK OLACAK MI?

Cumartesi/ Pazar günü ekmek üretiminin yapıldığı fırın ve/veya unlu mamul ruhsatlı iş yerleri ile bu iş yerlerinin sadece ekmek satan bayileri açık olacak.

LOKANTALAR VE RESTORANLAR AÇIK MI?

Lokanta/restoran, pastane ve tatlıcı tarzı işyerleri Cumartesi ve/ veya Pazar günü 10.00-20.00 saatleri arasında paket servis faaliyetlerine devam edebilecek.

ONLINE SİPARİŞLER HANGİ SAATLERDE TESLİM EDİLECEK?

Online sipariş firmaları da Cumartesi ve / veya Pazar günü 10.00-24.00 saatleri arasında siparişleri teslim edebilecek.

TÜMN TEDBİRLER ALINDI

Sokağa çıkma kısıtlaması uygulanan yüksek ve çok yüksek risk grubundaki illerimizdeki vatandaşlarımızın, Bakanlığımızca daha önce çıkarılan genelgeler doğrultusunda temel ihtiyaç malzemelerine ulaşmaları noktasında herhangi bir zorlukla karşı karşıya kalmamaları için gerekli tüm tedbirler alınmıştır.

TEMİZLİK MASKE MESAFE

Kovid-19 salgını ile mücadelemiz sona erip eski normale dönünceye kadar TEMİZLİK, MASKE, MESAFE kurallarına uymaya devam etmeliyiz. Sağlığımız için hepimiz birbirimize karşı sorumluyuz.

Birlikte başaracağız.

İstanbul'da şoke eden görüntülerİSTANBUL'DA ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜLER

Türkiye  güncellendi! 3-4 Nisan bu hafta sonu  hangi illerde olacak?

İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada hafta sonu uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasına ilişkin hatırlatmada bulunuldu. Yapılan açıklamada il il detaylara yer verildi. Hangi illerde hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak?

Canlı Corona Virüsü Haritası - Corona Virüsü Ölü ve Vaka Sayısı Son Durum

Sokağa çıkma kısıtlaması uygulanan yüksek ve çok yüksek risk grubundaki illerimizdeki vatandaşlarımızın, Bakanlığımızca daha önce çıkarılan genelgeler doğrultusunda temel ihtiyaç malzemelerine ulaşmaları noktasında herhangi bir zorlukla karşı karşıya kalmamaları için gerekli tüm tedbirler alınmıştır.  15Kovid-19 salgını ile mücadelemiz sona erip eski normale dönünceye kadar TEMİZLİK, MASKE, MESAFE kurallarına uymaya devam etmeliyiz. Sağlığımız için hepimiz birbirimize karşı sorumluyuz.

Son dakika: Sokağa çıkma kısıtlaması başladı! 58 şehirde 56 saat sürecek...Son dakika haberi || 2 Nisan korona tablosu belli oldu, bugünkü vaka sayısı ve ölü sayısı! Türkiye koronavirüs tablosu son durumu nedir 2021?

Koronavirüs tablosu son dakika gelişmeleri gündemde araştırılan konular arasında yer alıyor. Koronavirüs vaka sayısı, ölü sayısı ve iyileşen hasta sayısı olmak üzere ayrıntılar günlük olarak Sağlık Bakanlığı tarafından paylaşılıyor. Bugünkü koronavirüs tablosu ile ilgili detaylar merak ediliyor. Peki son dakika bugünkü Türkiye 2 Nisan koronavirüs vaka sayısı ve ölü sayısı kaç oldu? İşte korona tablosu ile ilgili detaylar...

Koronavirüs tablosu detayları merak ediliyor. Sağlık Bakanlığı koronavirüs tablosunu günlük olarak açıklıyor. Koronavirüs tablosunda, koronavirüs vaka sayısı, ölü sayısı, test sayısı ve iyileşen hasta sayısı olmak üzere pek çok ayrıntı yer alıyor. 2 Nisan bugünkü korona tablosu gelişmeleri ise araştırılan konular arasında yer alıyor. Peki Son dakika Türkiye koronavirüs vaka sayısı ve ölü sayısında son durum nedir?

22 Nisan koronavirüs tablosu açıklandı. Bugünkü yani 2 Nisan korona tablosunda vaka sayısı 42.308, hasta sayısı 1471, ölü sayısı 179 ve iyileşen hasta sayısı 24.419 oldu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manisa’da öldürülen 4 arkadaş toprağa verildi....
Manisa’da öldürülen 4 arkadaş toprağa verildi....
Küfürbaz savcı Özcan Muhammed Gündüz'e Fatma Betül Sayan Kaya, Ali İhsan Yavuz, Ahmet Hamdi Çamlı ve Melih Gökçek'ten sert tepki
Küfürbaz savcı Özcan Muhammed Gündüz'e Fatma Betül Sayan Kaya, Ali İhsan Yavuz, Ahmet Hamdi Çamlı ve Melih Gökçek'ten sert tepki