sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Emine Erdoğan Manisa'da tezgahın başına geçti dikiş dikti

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ve Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile birlikte Manisa’daki bir tekstil fabrikasının programına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, bir işçinin masasının başına geçerek dikiş dikti.

Emine Erdoğan Manisa'da tezgahın başına geçti dikiş dikti
Emine Erdoğan Manisa'da tezgahın başına geçti dikiş dikti Admin
Bu içerik 14 kez okundu.
Reklam

Emine Erdoğan Manisa'da tezgahın başına geçti dikiş dikti

Giriş Tarihi: 23.3.2021  20:51 Son Güncelleme:24.03.2021 01:35

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ve Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan Manisa'nın Akhisar ilçesinde bulunan TYH Uluslararası Tekstil AŞ'nin fabrikasını ziyaret etti. Ziyarette konuşan Bakan Varank, firmanın ülke ve bölge ekonomisine çok önemli katkılar sağladığını, ülkenin dört bir tarafında 9 üretim tesisi, 2 lojistik merkez, 2 planlama ve yönetim merkezi ve toplamda 4 bin 216 çalışanıyla hizmet verdiğini belirtti.

Resim

‘Kadınlarımız ’nin taşıyıcı kolonlarıdır’

EMINE ERDOĞAN: Burada kadın çalışanların sayısının yüzde 78’i bulduğunu öğrendim. Gerçekten çok sevindirici bir rakam. Kadınlarımız, her zaman bu ülkenin taşıyıcı kolonlarıdır. Nitekim, düzen ve intizamıyla fabrikamıza kadın eli değdiği her halinden belli

‘Kadınlarımız Türkiye’nin taşıyıcı kolonlarıdır’

Türkiye'nin en büyük hazır giyim üreticilerinden biri olan TYH Tekstil'in, Manisa Akhisar'daki tesislerinde çalışanların yüzde 78'inin kadın olması dikkat çekiyor. Kadının detaycılığını mesleğine yansıtmasının avantajını kullanan firma geçtiğimiz yıl 120 milyon dolar ihracat yaptı. Firmanın Akhisar tesislerini ziyaret eden Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan dikiş yaptı, kadınlarla sohbet etti. Emine Erdoğan buradaki konuşmasında özetle şunları söyledi:
  TYH Tekstil, yenilikçi vizyonuyla, bizlere birçok açıdan örneklik teşkil ediyor. Kadın çalışanların sayısının yüzde 78'i bulduğunu öğrendim. Bu rakam, gerçekten çok sevindirici. Kadınlarımız, her zaman bu ülkenin taşıyıcı kolonlarıdır. Nitekim, düzen ve intizamıyla fabrikamıza kadın eli değdiği her halinden belli oluyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500