sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop
Reklam

Başkan Erdoğan'dan Nevruz Günü mesajı: Hep birlikte inşa edeceğiz

Başkan Erdoğan'dan Nevruz mesajı Başkan Erdoğan, Nevruz nedeniyle bir mesaj yayınladı. Erdoğan mesajında, "Baharın müjdecisi, barış ve kardeşliğin simgesi Nevruz Günü'nü tebrik ediyorum. Orta Asya'dan Anadolu ve Balkanlara kadar geniş bir coğrafyada binlerce yıldır coşkuyla kutlanan Nevruz'un işaret ettiği birlik ve dayanışma duygusunun tüm dünyaya kök salmasını ve daim olmasını diliyorum." ifadelerini kullandı.

Başkan Erdoğan'dan Nevruz Günü mesajı: Hep birlikte inşa edeceğiz
Başkan Erdoğan'dan Nevruz Günü mesajı: Hep birlikte inşa edeceğiz Admin
Bu içerik 96 kez okundu.
Reklam

Başkan Erdoğan'dan Nevruz Günü mesajı: Hep birlikte inşa edeceğiz

Giriş Tarihi: 21.3.2021  09:11 Son Güncelleme: 21.3.2021  09:21

Başkan  Dünya Nevruz Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda, "Nevruz’un aziz milletimize ve bütün insanlığa esenlik, bereket ve muştular getirmesini temenni ediyor, tüm vatandaşlarımızı en kalbi duygularımla selamlıyorum." dedi.

Başkan Erdoğan'dan Nevruz Günü mesajı: Hep birlikte inşa edeceğiz

Başkan Recep Tayyip Erdoğan Dünya Nevruz Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

İŞTE BAŞKAN ERDOĞAN'IN NEVRUZ MESAJI

Erdoğan mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Baharın müjdecisi, barış ve kardeşliğin simgesi Nevruz Günü'nü tebrik ediyorum. Orta Asya'dan Anadolu ve Balkanlara kadar geniş bir coğrafyada binlerce yıldır coşkuyla kutlanan Nevruz'un işaret ettiği birlik ve dayanışma duygusunun tüm dünyaya kök salmasını ve daim olmasını diliyorum.

Başkan Erdoğan'dan Nevruz mesajı | Video

Nevruz'un yeşerttiği umut ve heyecanla hem ülkemiz hem bölgemiz hem de bütün insanlık için daha müreffeh, daha adil ve daha güvenli bir geleceği kadınıyla erkeğiyle, genciyle yaşlısıyla omuz omuza vererek ilmek ilmek inşa etmeyi sürdüreceğiz.

Nevruz'un aziz milletimize ve bütün insanlığa esenlik, bereket ve muştular getirmesini temenni ediyor, tüm vatandaşlarımızı en kalbi duygularımla selamlıyorum."

Başkan Erdoğan'dan Nevruz mesajı

Başkan 'un yeşerttiği umut ve heyecanla hem Türkiye hem de bütün insanlık için daha müreffeh, daha adil ve daha güvenli bir geleceği omuz omuza vererek inşa etmeyi sürdüreceklerini bildirdi.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre Erdoğan, Dünya Nevruz Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Erdoğan, baharın müjdecisi, barış ve kardeşliğin simgesi Nevruz Günü'nü tebrik ederek, mesajında şunları kaydetti: "Orta Asya'dan Anadolu ve Balkanlara kadar geniş bir coğrafyada binlerce yıldır coşkuyla kutlanan Nevruz'un işaret ettiği birlik ve dayanışma duygusunun tüm dünyaya kök salmasını ve daim olmasını diliyorum. Nevruz'un yeşerttiği umut ve heyecanla hem ülkemiz hem bölgemiz hem de bütün insanlık için daha müreffeh, daha adil ve daha güvenli bir geleceği kadınıyla, erkeğiyle, genciyle, yaşlısıyla omuz omuza vererek ilmek ilmek inşa etmeyi sürdüreceğiz. Nevruz'un aziz milletimize ve bütün insanlığa esenlik, bereket ve muştular getirmesini temenni ediyor, tüm vatandaşlarımızı en kalbi duygularımla selamlıyorum."

Son dakika: Başkan Recep Tayyip Erdoğan Dünya Nevruz Günü mesajı

Son dakika: Başkan Recep Tayyip Erdoğan Dünya Nevruz Günü mesajı

Başkan Recep Tayyip Erdoğan Dünya Nevruz Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Son dakika: Başkan Recep Tayyip Erdoğan Dünya Nevruz Günü mesajı

Son dakika haberleri... Başkan Recep Tayyip Erdoğan Dünya Nevruz Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.  mesajında, "Nevruz'un aziz milletimize ve bütün insanlığa esenlik, bereket ve muştular getirmesini temenni ediyor, tüm vatandaşlarımızı en kalbi duygularımla selamlıyorum." ifadelerine yer verdi..

Başkan Erdoğandan Nevruz mesajıBAŞKAN ERDOĞAN'DAN NEVRUZ MESAJI

Son dakika haberi: Tartışmalı İstanbul Sözleşmesi feshedildi! Ankara Sözleşmesi mi geliyor? Caretta carettaların üreme alanı 'kesin korunacak hassas alan' ilan edildi Başkan Erdoğan Libya Başkanlık Konseyi Başkanı Muhammed Yunus el-Menfi ile görüştü

ALİYEV NERUZ ATEŞİNİ ŞUŞA'DA YAKTI 

'ye nın detayları ortaya çıktı: Devletin bölünmez bütünlüğüne aykırı eylemlerin odağı haline geldi

Giriş Tarihi: 18.03.2021  12:04 Güncelleme Tarihi: 18.03.2021  12:24

 haberine göre nın iddianamesinde, 'nin devletin bölünmez bütünlüğüne aykırı eylemlerin odağı haline geldiği belirtildi. İddianamede, HDP'nin ödenecek hazine yardımlarından tamamen yoksun bırakılması istendi. İddianamede siyasi yasak istenen isimler arasında Selahattin Demirtaş, Pervin Buldan, Mithat Sancar, Sezai Temelli, Sırrı Süreyya Önder de bulunuyor.

HDP'ye kapatma davasının detayları ortaya çıktı

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Bekir Şahin tarafından Halkların Demokratik Partisi'nin () kapatılması istemiyle hazırlanan iddianamede,  Cumhuriyeti Devleti'nin bölünmez bütünlüğü, toplumun huzur ve güveni için HDP'nin temelli kapatılmasının hukuksal zorunluluk olduğu kaydedilerek, partinin temelli kapatılması ve hazine yardımlarından tamamen yoksun bırakılması istendi.

İşte HDP iddianamesinin detayları

HDP üyeleri hakkında çeşitli mahkemelerdeki iddianameler ve mahkeme kararları, "6-8 Ekim Olayları", "çukur eylemleri" ile tüm dosya kapsamında ortaya konulan delillerden, HDP'nin daha önce Anayasa Mahkemesince kapatılan partiler gibi tamamen PKK/KCK'nın güdümünde bulunduğu ve PKK'nın legal görünümlü bir yan kuruluşu olduğunun ortaya konulduğu ifade edildi.

HDP'ye kapatma davası iddianamesinin detayları belli olduİddianamede, davalı partinin teşkilat kongreleri ve büyük kongreleri ile tüm gösteri ve toplantılarının, Anayasa ve yasalara göre kurulmuş bir siyasi partinin olması gereken parti kongreleri ve toplantıları gibi değil, bölücü terör örgütü PKK ve elebaşı Abdullah Öcalan lehine sloganlar atılan alanlar haline getirildiği kaydedildi.

Kongre salonlarının, örgüt kampları gibi terörist fotoğrafları ve sözde terör örgütü bayrakları ile donatıldığı anlatılan iddianamede, "Davalı partinin kongrelerinin bir siyasi partinin kongresinden ziyade terör örgütünün propagandasının yapıldığı, ölen teröristlere saygı duruşlarında bulunulduğu, Anayasal düzenimize ve üniter devlet yapımıza yönelik açıkça düşmanlığın sergilendiği adeta 'PKK kongreleri' şeklinde cereyan etmiştir." denildi.

İddianamede, bunun son örneğinin, 23 Şubat 2020 tarihli partinin 4. Olağan Büyük Kongresi olduğu, bu kongreyle ilgili Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca soruşturma yürütüldüğü hatırlatıldı.

İddianamede, şu değerlendirmelerde bulunuldu:

"Davalı HDP, terör örgütü PKK-KCK'yı açıkça desteklemekten öteye geçerek onun bir organı gibi faaliyette bulunmuştur. Aslında HDP ile PKK/KCK arasında bir fark yoktur. HDP silahlı terör örgütü PKK/KCK'nın emir ve talimatları doğrultusunda faaliyet yürüten, yaptıkları veya yapmadıkları bakımından halka değil terör örgütü PKK/KCK'ya hesap veren, terör örgütünün siyasi görünümlü bir uzantısı, organıdır. Başka bir deyimle HDP, PKK'nın partisidir. Partinin Eş Genel Başkanlığını yapmış Pervin Buldan ve Selahattin Demirtaş HDP'nin terör örgütü lideri Öcalan'ın projesi olduğunu, Öcalan'ın HDP fikriyatında büyük emeği olduğunu belirterek bunu açıkça söylemekten çekinmemişlerdir. Bu hususu örgüt elebaşı da kabul etmektedir.

Örnek olarak yer verilen eylemler ile iddianamenin tamamında yer alan diğer eylemleri gerçekleştirenler sıradan kişiler değil, partide genel başkanlık, milletvekilliği, MKYK üyeliği, MYK üyeliği, MDK üyeliği, belediye başkanlığı, teşkilat kademelerinde yönetici gibi davalı partide üst düzey görev almış kişiler olduğundan Türkiye Cumhuriyeti devletinin bağımsızlığı, ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünün ne kadar büyük bir tehdit altında olduğu daha iyi anlaşılacaktır."

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, ’nin kapatılması istemiyle iddianame düzenleyerek Anayasa Mahkemesine gönderdi. İddianamenin detayları da ortaya çıktı. Son dakika bilgilere göre iddianamede HDP ile PKK arasında bir fark olmadığı vurgulandı.

Son dakika: HDP'nin kapatılması için AYM'ye dava açıldı! İşte iddianamenin detayları

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığının iddianamesinde, HDP'nin devletin bölünmez bütünlüğüne aykırı eylemlerin odağı haline geldiği belirtildi. İddianamede, "Aslında HDP ile PKK/KCK arasında bir fark yoktur. HDP silahlı terör örgütü PKK/KCK'nın siyasi görünümlü bir uzantısıdır." ifadeleri kullanıldı. HDP iddianemesinde 687 kişi için 5 yıl süreyle siyaset yasağı talep edildi. Siyasi yasak istenen isimler arasında Selahattin Demirtaş, Pervin Buldan, Mithat Sancar, Sezai Temelli, Sırrı Süreyya Önder de bulunuyor.

Son dakika: HDP'nin kapatılması için AYM'ye dava açıldı! İşte iddianamenin detayları

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığının iddianamesinde, HDP'nin devletin bölünmez bütünlüğüne aykırı eylemlerin odağı haline geldiği belirtildi.

İşte iddianamenin ayrıntıları:

-Aslında HDP ile PKK/KCK arasında bir fark yoktur. HDP silahlı terör örgütü PKK/KCK'nın siyasi görünümlü bir uzantısıdır.

-Türkiye'nin bölünmez bütünlüğü, toplumun huzur ve güveni için HDP'nin temelli kapatılmasının hukuksal zorunluluk olduğu kaydedildi.

-Davalı parti hiçbir milli meselede Türkiye'nin yanında yer almamış, karşısında kim varsa onların safında yer almayı tercih etmiştir.

- PKK/KCK silahlı terör örgütüne eleman temin etmekte HDP'nin aktif rol oynadığı belirtildi.

- HDP'nin ödenecek hazine yardımlarından tamamen yoksun bırakılması istendi.

-Siyasi yasak istenen isimler arasında Selahattin Demirtaş, Pervin Buldan, Mithat Sancar, Sezai Temelli, Sırrı Süreyya Önder de bulunuyor.

-HDP kongreleri örgütün propagandasının yapıldığı, teröristlere saygı duruşunda bulunulduğu 'PKK kongreleri' şeklinde cereyan etmiştir.

-HDP, terör örgütü PKK/KCK'yı açıkça desteklemekten öteye geçerek onun bir organı gibi faaliyette bulunmuştur.

"İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ KAPSAMINDA KALDIĞI DÜŞÜNÜLEMEZ"

HDP'nin hiçbir milli meselede Türkiye'nin yanında yer almadığı, karşısında kim varsa onların safında yer almayı tercih ettiği belirtilerek "Terör örgütünü, terörü lanetlemeyi bırakın tek bir eleştiri cümlesi bile kurmayan veya kuramayan davalı partinin şiddeti, terörü, teröristi öven, onları kutsayan beyanatlarının ifade özgürlüğü kapsamında kaldığı düşünülemez" denildi.

Son dakika haberi: HDP'ye kapatma davası! İddianamede PKK ile 'ortak hareket' vurgusu

HDP Türk Silahlı Kuvvetlerinin gayesi ve kapsamı belli olan operasyonlarını işgal girişimi gibi göstermeye çalışıldığının belirtildiği iddianamede HDP'nin terör örgütüne destek sağladığı, HDP yöneticileri ısrarla PKK terör örgütüne "terör örgütü" ve onun aktif olarak bölücü yıkıcı eylemlerine katılan elemanlarına da terörist diyemediği vurgulandı.

SİYASET YASAĞI İSTENEN İSİMLER

İddianamede, HDP'nin ödenecek hazine yardımlarından tamamen yoksun bırakılması, Selahattin Demirtaş, Pervin Buldan, Mithat Sancar, Sezai Temelli, Sırrı Süreyya Önder gibi isimlere de siyasi yasak getirilmesi istendi.

Son dakika haberi: HDP'ye kapatma davası! İddianamede PKK ile 'ortak hareket' vurgusu

Batı ülkelerine İngilizce HDP mesajı"BATI ÜLKELERİNE İNGİLİZCE HDP MESAJI"

HDP için açılan kapatma davasıyla ilgili Bozdağ’dan değerlendirmeHDP İÇİN AÇILAN KAPATMA DAVASIYLA İLGİLİ BOZDAĞ'DAN DEĞERLENDİRME

Türkiye Afrine halkın rızası olmadan girdi"TÜRKİYE AFRİN'E HALKIN RIZASI OLMADAN GİRDİ"

CHP'li Selin Sayek Böke'nin HDP'de yaşananlar sonrası ağlamaklı halleri

CHP'li Selin Sayek Böke'nin HDP'de yaşananlar sonrası ağlamaklı halleri

Ömer Faruk Gergerlioğlu'nun milletvekilliğinin düşürülmesi üzerine CHP'li Selin Sayek Böke, canlı yayında ağlamamak için kendisini zor tuttu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manisa’da öldürülen 4 arkadaş toprağa verildi....
Manisa’da öldürülen 4 arkadaş toprağa verildi....
Küfürbaz savcı Özcan Muhammed Gündüz'e Fatma Betül Sayan Kaya, Ali İhsan Yavuz, Ahmet Hamdi Çamlı ve Melih Gökçek'ten sert tepki
Küfürbaz savcı Özcan Muhammed Gündüz'e Fatma Betül Sayan Kaya, Ali İhsan Yavuz, Ahmet Hamdi Çamlı ve Melih Gökçek'ten sert tepki