sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Rusya Başkan Erdoğan'ın, Putin ve Biden arasındaki gerilime ilişkin açıklamalarını konuşuyor

Son dakika haberi... ABD'nin yeni Başkanı Joe Biden'ın geçtiğimiz günlerde yaptığı Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin hakkındaki "katil" açıklaması gündemi oldukça meşgul etmişti. ABD seçimlerine müdahale ettiği gerekçesiyle Rusya'nın "bedel ödeyeceğini" söyleyen Biden, iki ülke arasındaki ilişkileri oldukça germişti. Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile ABD Başkanı Joe Biden arasındaki gerilime ilişkin açıklamalarına, Rus basınında geniş yer verildi.

Rusya Başkan Erdoğan'ın, Putin ve Biden arasındaki gerilime ilişkin açıklamalarını konuşuyor
Rusya Başkan Erdoğan'ın, Putin ve Biden arasındaki gerilime ilişkin açıklamalarını konuşuyor Admin
Bu içerik 96 kez okundu.
Advert

Son dakika | Rus basını Başkan Erdoğan'ın sözlerini manşetten verdi!

Giriş Tarihi: 20.03.2021  17:12 Güncelleme Tarihi: 21.03.2021  07:13

Son dakika haberi... ABD'nin yeni Başkanı 'ın geçtiğimiz günlerde yaptığı Rusya Devlet Başkanı  hakkındaki "katil" açıklaması gündemi oldukça meşgul etmişti. ABD seçimlerine müdahale ettiği gerekçesiyle Rusya'nın "bedel ödeyeceğini" söyleyen Biden, iki ülke arasındaki ilişkileri oldukça germişti. Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile ABD Başkanı Joe Biden arasındaki gerilime ilişkin açıklamalarına, Rus basınında geniş yer verildi.

Son dakika | Rus basını Başkan Erdoğan'ın sözlerini manşetten verdi!

ya Başkan Erdoğan'ın, Putin ve Biden arasındaki gerilime ilişkin açıklamalarını konuşuyor

Son dakika haberi...  Başkanı Biden, 17 Mart'ta, Putin'in "katil" olduğunu öne sürmüş ve ya'nın ABD seçimlerine müdahale ettiği gerekçesiyle "bedel ödeyeceğini" söylemişti. Başkan 'ın,  Devlet Başkanı  ile ABD Başkanı  arasındaki gerilime ilişkin açıklamalarına, Rus basınında geniş yer verildi.

Rusya basını Erdoğan'ın o sözlerini konuşuyor

 basını, Erdoğan'ın, Biden'ı, Putin hakkındaki sözleri nedeniyle eleştirdiğini yazdı.

Rus haber ajansı TASS, "Erdoğan, Biden'ın, Putin hakkındaki açıklamalarının kabul edilemez olduğunu söyledi" başlığıyla servis ettiği haberde, Erdoğan'ın, "Putin, Biden'a çok akıllıca cevap verdi" şeklindeki açıklamalarına yer verdi.

Ria haber ajansı ise "Erdoğan, Putin'in, Biden'a cevabının çok şık olduğunu söyledi" ifadelerini başlığa taşıyarak, Erdoğan'ın, Biden'ı, söz konusu açıklamaları nedeniyle eleştirdiğini dile getirdi.


Erdoğan'ın, Putin ve Biden arasında yaşanan gerginliği değerlendirdiğini yazan Kommersant Gazetesi de "Erdoğan: Biden'ın, Putin ile ilgili bu ifadeleri, bir devlet başkanına yakışmayan bir ifadedir." başlığıyla konuyu haberleştirdi.

Erdoğan'ın, Putin ve Biden arasındaki gerilime ilişkin yorumu, Rus basınında geniş yer buldu

Rus haber ajansı TASS, "Erdoğan, Biden'ın, Putin hakkındaki açıklamalarının kabul edilemez olduğunu söyledi" başlığıyla servis ettiği haberde, Erdoğan'ın, "Putin, Biden'a çok akıllıca cevap verdi" şeklindeki açıklamalarına yer verdi.

Erdoğan'ın, Putin ve Biden arasındaki gerilime ilişkin yorumu, Rus basınında geniş yer buldu

Rus basını, Erdoğan'ın, Biden'ı, Putin hakkındaki sözleri nedeniyle eleştirdiğini yazdı.

Rus haber ajansı TASS, "Erdoğan, Biden'ın, Putin hakkındaki açıklamalarının kabul edilemez olduğunu söyledi" başlığıyla servis ettiği haberde, Erdoğan'ın, "Putin, Biden'a çok akıllıca cevap verdi" şeklindeki açıklamalarına yer verdi.

Ria haber ajansı ise "Erdoğan, Putin'in, Biden'a cevabının çok şık olduğunu söyledi" ifadelerini başlığa taşıyarak, Erdoğan'ın, Biden'ı, söz konusu açıklamaları nedeniyle eleştirdiğini dile getirdi.

Erdoğan'ın, Putin ve Biden arasında yaşanan gerginliği değerlendirdiğini yazan Kommersant Gazetesi de "Erdoğan: Biden'ın, Putin ile ilgili bu ifadeleri, bir devlet başkanına yakışmayan bir ifadedir." başlığıyla konuyu haberleştirdi.

BIDEN-PUTIN ARASINDAKİ GERİLİM
ABD Başkanı Biden, 17 Mart'ta, Putin'in "katil" olduğunu öne sürmüş ve Rusya'nın ABD seçimlerine müdahale ettiği gerekçesiyle "bedel ödeyeceğini" söylemişti.

Rusya Devlet Başkanı Putin de Biden'a "sağlık" dileyerek, "Başka bir ülkeyi, devleti, halkı ya da kişileri değerlendirmek aynaya bakmak gibidir. Orada her zaman kendimizi görürüz." ifadesini kullanmıştı.

Putin, Biden'a çevrim içi yöntemle canlı yayında görüşmeyi teklif etmişti.

BİDEN-PUTİN ARASINDAKİ GERİLİM
 Başkanı Biden, 17 Mart'ta, Putin'in "katil" olduğunu öne sürmüş ve 'nın ABD seçimlerine müdahale ettiği gerekçesiyle "bedel ödeyeceğini" söylemişti.

Rusya Devlet Başkanı Putin de Biden'a "sağlık" dileyerek, "Başka bir ülkeyi, devleti, halkı ya da kişileri değerlendirmek aynaya bakmak gibidir. Orada her zaman kendimizi görürüz." ifadesini kullanmıştı.

Biden'den Putin'e "katil" nitelemesi

ABD Başkanı Biden, 17 Mart'ta, Putin'in "katil" olduğunu öne sürmüş ve Rusya'nın ABD seçimlerine müdahale ettiği gerekçesiyle "bedel ödeyeceğini" söylemişti.

SON DAKİKA: Putin'den Biden'ın "katil" sözlerine yanıt: Aynaya bakmak gibidir

Son dakika! Rusya Devlet Başkanı Putin'den Biden'a flaş çağrı: Görüşmeye hazırım

Gerilim Türkiyeyi nasıl etkiler?GERİLİM TÜRKİYE'Yİ NASIL ETKİLER?

Biden Putine katil demekten pişman değil"BİDEN PUTİN'E KATİL DEMEKTEN PİŞMAN DEĞİL"

Kremlin sessizliğini bozduKREMLİN SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Rusyadan Bidenın Putin için kullandığı sözlere karşı adımRUSYA'DAN BİDEN'IN PUTİN İÇİN KULLANDIĞI SÖZLERE KARŞI ADIM

Vatandaş 'de, " kapatılıyor, PKK'nın kökü kazanıyor" narası attı

Giriş Tarihi: 17.3.2021  20:53 Son Güncelleme: 17.3.2021  21:36

PKK terör örgütüne siyasi ve lojistik destek veren 'ye açılan kapatma davası vatandaşları mutlu etti. Bir vatandaş İstanbul'un en büyük caddesi 'de, "HDP kapatılıyor, PKK'nın kökü kazanıyor. Müjdeler olsun." naraları attı.

İstiklal'de HDP'nin kapatılacağı için sevinç gösterisi

PKK/KCK/YPG/PYD'ye destek veren HDP'nin kapatılma süreci başladı. Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Bekir Şahin, HDP'nin kapatılması istemiyle Anayasa Mahkemesi'nde dava açtı.

İddianamenin Yüksek Mahkeme'ye gönderildiği öğrenilirken, PKK destekçisi HDP'den henüz bir açıklama gelmedi.

HDP'YE KAPATMA DAVASI VATANDAŞLARI SEVİNCE BOĞDU

Terör örgütü PKK'nın Meclis'teki uzantısı olarak faaliyet gösteren HDP'nin kapatılma davası, vatandaşlar tarafından sevinçle karşılandı.

İstanbul'un simgelerinden olan İstiklal Caddesi'nde bir vatandaşın kapatma davasıyla ilgili sevinci, oradan geçen bir başka şahsın kamerasına böyle yansıdı.

"HDP KAPATILIYOR, PKK'NIN KÖKÜ KAZINIYOR"

Görüntüde vatandaşın, "HDP kapatılıyor, PKK'nın kökü kazanıyor. Müjdeler olsun." ifadeleri duyulurken, caddeden geçenlerin alkışları da dikkat çekti.

HDP'ye kapatma davası neden açıldı? Süreç nasıl işleyecek? Uzman isimlerden 'HDP'nin kapatma davası' yorumu

HDP'ye kapatma davası neden açıldı? Süreç nasıl işleyecek? Uzman isimlerden 'HDP'nin kapatma davası' yorumu

Son dakika haberi:  Başsavcısı , HDP'nin kapatılması istemiyle 'ne dava açtı. İddianame Yüksek Mahkeme'ye gönderildi. İddianamede, HDP üyelerinin beyan ve eylemleriyle devletin milletiyle bölünmez bütünlüğünü bozmayı, ortadan kaldırmayı amaçladıkları belirtildi. PKK HDP'nin kapatılma davasında süreç nasıl işleyecek? Siyasi partiler nasıl kapatılır? HDP'ye neden kapatma davası açıldı? Detayları uzman isimler yanıtladı. İşte o açıklamalar...

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manisa’da öldürülen 4 arkadaş toprağa verildi....
Manisa’da öldürülen 4 arkadaş toprağa verildi....
Küfürbaz savcı Özcan Muhammed Gündüz'e Fatma Betül Sayan Kaya, Ali İhsan Yavuz, Ahmet Hamdi Çamlı ve Melih Gökçek'ten sert tepki
Küfürbaz savcı Özcan Muhammed Gündüz'e Fatma Betül Sayan Kaya, Ali İhsan Yavuz, Ahmet Hamdi Çamlı ve Melih Gökçek'ten sert tepki