sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Son dakika: 1 Nisan 2021 koronavirüs tablosu maalesef çok kötü! Vaka sayısı 40 bini aştı...

Gelen son dakika haberine göre; Sağlık Bakanlığı Türkiye'nin koronavirüs tablosunu açıkladı.Türkiye'de son 24 saatte 243 bin 738 Kovid-19 testi yapıldı, 40 bin 806 kişinin testi pozitif çıktı, 176 kişi hayatını kaybetti. Ağır hasta sayısı 2 bin 135 oldu, 20 bin 817 kişinin Kovid-19 tedavisinin/karantinasının sona ermesiyle iyileşen sayısı 3 milyon 35 bin 43'e yükseldi. Nisan ayının ilk gün tablosundaki vaka ve vefat sayısındaki artış ise dikkat çekti.

Son dakika: 1 Nisan 2021 koronavirüs tablosu maalesef çok kötü! Vaka sayısı 40 bini aştı...
Son dakika: 1 Nisan 2021 koronavirüs tablosu maalesef çok kötü! Vaka sayısı 40 bini aştı... Admin
Bu içerik 97 kez okundu.
Reklam

Sağlık Bakanlığı 1 Nisan 2021 Kovid-19 tablosu | Son dakika Türkiye'de koronavirüsten kaç kişi öldü? Vaka son durum...

Giriş Tarihi: 01.04.2021  19:43 Güncelleme Tarihi: 01.04.2021  20:13

 koronavirüs (Kovid-19) vaka ve vefat  haberi...  covid19.saglik.gov.tr web adresinden olarak Türkiye'nin 1 Nisan 2021 tarihine ait Kovid-19 tablosunu duyurdu. Türkiye'de Kovid-19 kaç kişi öldü? Türkiye'de koronavirüs vaka sayısı ne kadar oldu? Türkiye'de Kovid-19 vaka ve vefat sayısında son durum..

.  tablosu açıklandı! İşte vaka ve vefat sayısında son durum

SON DAKİKA HABERİ: 1 Nisan koronavirüs tablosu açıklandı! İşte vaka ve vefat sayısında son durum

Son dakika:  1 Nisan 2021  vaka ve vefat tablosunu paylaştı

Son dakika haberleri...  1 Nisan 2021  vaka, hasta ve vefat sayılarını içeren son Kovid-19 tablosunu paylaştı. Tabloya göre, son 24 saatte 243 bin 738 Kovid-19 testi yapıldı, 40 bin 806 kişinin Kovid-19 testi pozitif çıktı, 176 kişi hayatını kaybetti, hasta sayısı 1424 oldu.

İşte son koronavirüs tablosu

Son dakika haberleri... Sağlık Bakanlığı 1 Nisan 2021 koronavirüs vaka, hasta ve vefat sayılarını içeren son Kovid-19 tablosunu paylaştı.

Tabloya göre, son 24 saatte 243 bin 738 Kovid-19 testi yapıldı, 40 bin 806 kişinin Kovid-19 testi pozitif çıktı, 176 kişi hayatını kaybetti, hasta sayısı 1424 oldu.

İYİLEŞEN SAYISI 3 MİLYON 35 BİN 43'E YÜKSELDİ.
Son 24 saatte 20 bin 817 kişinin Kovid-19 tedavisi ya da karantinasının sona ermesiyle iyileşen sayısı 3 milyon 35 bin 43'e yükseldi.

 

 

Toplam test sayısı 38 milyon 821 bin 795'e ulaştı, vaka sayısı 3 milyon 357 bin 988, vefat sayısı 31 bin 713, ağır hasta sayısı 2 bin 135 oldu.

Haftalık verilere göre, bu hafta hastalarda zatürre oranı yüzde 3,6, yatak doluluk oranı yüzde 54,2, erişkin yoğun bakım doluluk oranı yüzde 63,2, ventilatör doluluk oranı yüzde 27,1, ortalama temaslı tespit süresi 9 saat, filyasyon oranı yüzde 99,9 olarak kayda geçti.

31 MART KORONAVİRÜS TABLOSU

30 MART KORONAVİRÜS TABLOSU

29 MART KORONAVİRÜS TABLOSU

28 MART KORONAVİRÜS TABLOSU

27 MART KORONAVİRÜS TABLOSU

26 MART KORONAVİRÜS TABLOSU

25 MART KORONAVİRÜS TABLOSU

24 MART KORONAVİRÜS TABLOSU

23 MART KORONAVİRÜS TABLOSU

22 MART KORONAVİRÜS TABLOSU

21 MART KORONAVİRÜS TABLOSU

20 MART KORONAVİRÜS TABLOSU

19 MART KORONAVİRÜS TABLOSU

18 MART KORONAVİRÜS TABLOSU

17 MART KORONAVİRÜS TABLOSU

16 MART KORONAVİRÜS TABLOSU

15 MART KORONAVİRÜS TABLOSU

Son dakika: 1 Nisan 2021 koronavirüs tablosu maalesef çok kötü! Vaka sayısı 40 bini aştı...

Gelen son dakika haberine göre; Sağlık Bakanlığı Türkiye'nin koronavirüs tablosunu açıkladı.Türkiye'de son 24 saatte 243 bin 738 Kovid-19 testi yapıldı, 40 bin 806 kişinin testi pozitif çıktı, 176 kişi hayatını kaybetti. Ağır hasta sayısı 2 bin 135 oldu, 20 bin 817 kişinin Kovid-19 tedavisinin/karantinasının sona ermesiyle iyileşen sayısı 3 milyon 35 bin 43'e yükseldi. Nisan ayının ilk gün tablosundaki vaka ve vefat sayısındaki artış ise dikkat çekti.

T'nin enerji hamlesi 'ı panikletti! 'ni 'ye şikayet ettiler...

Giriş Tarihi: 14.03.2021  17:22 Güncelleme Tarihi: 14.03.2021  18:58

'nin 'deki hamlelerinden rahatsız olan 'ı bu kez de Türkiye'nin enerji alanındaki hamleleri rahatsız etti. Yunanistan Dışişleri Bakanı dias'ın geçtiğimiz hafta Başkan Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Putin tarafından üçüncü güç ünitesinin temel atma töreni gerçekleştirilen 'ni 'ye şikayet ettiği ortaya çıktı.

Yunan korktu

Türkiye'nin ilk nükleer enerji santrali olacak Akkuyu Nükleer Güç Santrali'nin (NGS) üçüncü güç ünitesinin temeli Başkan Recep Tayyip Erdoğan ve Rusya Federasyonu Devlet Başkanı Vladimir Putin'in de video konferans yöntemiyle katıldığı törenle atıldı.

YUNAN RAHATSIZ OLDU
Türkiye'nin Doğu Akdeniz'deki hamlelerinden rahatsız olan Yunanistan'ı bu kez de Türkiye'nin enerji alanındaki hamleleri rahatsız etti.

Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias'ın Türkiye'yi, enerji alanındaki çalışmaları nedeniyle ABD'ye şikayet ettiği ortaya çıktı.

ABD'YE ŞİKAYET ETTİLER
Atina'da yayımlanan Kathimerini gazetesinin haberine göre, Bakan Dendias, bir süre önce ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken ile telefonda görüştü.

Dendias, görüşmede, Türkiye'nin enerji alanındaki projelerinin diğer ülkeler için tehdit oluşturduğunu iddia ederek, bu konudaki rahatsızlığını dile getirdi.

ÇERNOBİL YALANI
İnşa aşamasında olan Akkuyu Nükleer Güç Santrali'nin (NGS) bölge ülkeleri için birçok sorunlu neticesi olacağını öne süren Dendias, "Akkuyu Doğu Akdeniz'in Çernobil'i olabilir." ifadesini kullandı.

Haberde, Yunanistan yönetiminin uzun yıllardır dikkatini Türkiye'nin bu konudaki çalışmalarına yönelttiği, Türkiye'nin, nükleer enerji üretme reaktörleri aracılığıyla nükleer silah imal etmede kullanılabilecek teknolojiye ve malzemeye ulaşacağı ileri sürüldü.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 2019'da yaptığı bir konuşmasında, "Bazı ülkeler nükleer başlıklı füzelere sahip ancak bize, bunlara sahip olamayacağımızı söylüyorlar. Bunu kabul edemem." ifadelerini kullandığı vurgulanan haberde, Türkiye'nin kendi nükleer mühendislerini eğittiği ve bu mühendisleri ticari amacın yanı sıra askeri amaçlar için de kullanılabilecek malzemeye ulaşmaya yönlendirdiği savunuldu.

Yunanistan'dan 'Akkuyu' paniği: ABD'ye şikayet ettiler

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Akkuyu NGS'nin üçüncü güç ünitesinin temel atma töreninde, "Cumhuriyetimizin 100'üncü yılında Türkiye'yi nükleer enerji sahibi ülkeler ligine katacağız." açıklamaları Yunanistan'ı endişeye sevk etti. Yunan basını, Dışişleri Bakanı Dendias'ın, ABD'li mevkidaşıyla konuyu ele aldığını yazdı.

Yunanistan'dan 'Akkuyu' paniği: ABD'ye şikayet ettiler

Akkuyu Nükleer Güç Santrali'nin (NGS) üçüncü güç ünitesinin temel atma töreni, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in çevirim içi yöntemle katılımıyla 10 Mart'ta gerçekleştirildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, törende yaptığı konuşmada, "Cumhuriyetimizin 100'üncü yılında Türkiye'yi nükleer enerji sahibi ülkeler ligine katacağız." dedi.

Putin, "Projenin gerçekleştirilmesi Türkiye’nin enerji güvenliğine katkı sağlayacak, ekonomisini güçlendirecek." ifadesini kullandı.

YUNANİSTAN'DA AKKUYU PANİĞİ

Bölgede güçlenen Türkiye'nin nükleer enerji alanındaki hamlesi, Yunanistan'ı endişeye sevk etti. Kathimerini gazetesi, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias ile ABD'li mevkidaşı Antony Blinken arasında yaklaşık üç hafta önce yapılan telefon görüşmesinin ayrıntılarını yazdı.

45 dakikalık telefon görüşmesine ilişkin, "Dendias, Akkuyu'da nükleer santral inşa etmenin birçok sorunlu neticesini gündeme getirdi." denildi.

"TEHDİT OLUŞTURUYOR"

Akkuyu'nun Türkiye'ye yakın diğer devletler için güvenlik tehdidi oluşturduğu savunuldu. Haberde, söz konusu nükleer tesise dair "Rusya'nın en büyük yabancı yatırımı ve Ankara nükleer tesis hakkında bilgi paylaşma konusunda isteksiz." ifadesine yer verildi.

Yunan bakanın, Akkuyu NGS hakkındaki iddialarını bir adım öteye taşıyarak, Doğu Akdeniz'de yeni bir "Çernobil" tehlikesinin yaşanabileceğini öne sürdüğü kaydedildi.

"TÜRKİYE NÜKLEER SİLAH GELİŞTİRECEK MALZEMELER EDİNİYOR"

"Atina yıllardır Türkiye’nin 'şüpheli' çabalarına dikkatle bakıyor. Türkiye, enerji üretimi için nükleer reaktörler yaparak, hem gerekli teknolojik bilgi birikimini hem de nükleer silahların geliştirilmesinde kullanılabilecek malzemelere erişimi elde ediyor." görüşü aktarıldı.

Haberde, "Türkiye, nükleer mühendisleri eğitiyor ve hem sivil hem de askeri kullanım için tasarlanmış fisil madde ve ekipman gibi kaynaklara erişmek istiyor." denildi.

Fisil madde, nükleer mühendislikte nükleer fizyon zinciri reaksiyonunu sürdürebilen madde olarak biliniyor.

KAYNAK: KATHİMERİNİ

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manisa’da öldürülen 4 arkadaş toprağa verildi....
Manisa’da öldürülen 4 arkadaş toprağa verildi....
Küfürbaz savcı Özcan Muhammed Gündüz'e Fatma Betül Sayan Kaya, Ali İhsan Yavuz, Ahmet Hamdi Çamlı ve Melih Gökçek'ten sert tepki
Küfürbaz savcı Özcan Muhammed Gündüz'e Fatma Betül Sayan Kaya, Ali İhsan Yavuz, Ahmet Hamdi Çamlı ve Melih Gökçek'ten sert tepki