sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Bu fırsatı kaçırmayın: Emeklilik için son 15 gün...

7256 Sayılı Yapılandırma Kanunu milyonların yüzünü güldürdü. Primler için yapılandırma, dondurma ya da ihya imkanları sağlanırken; bu şekilde çok sayıda kişiye de emeklilik yolu açıldı. Borcunu ödeyerek emekli olabilecek vatandaşlar, başvurusunu yaptı.

Bu fırsatı kaçırmayın: Emeklilik için son 15 gün...
Bu fırsatı kaçırmayın: Emeklilik için son 15 gün... Admin
Bu içerik 142 kez okundu.
Reklam

Bu fırsatı kaçırmayın: Emeklilik için son 15 gün...

Giriş Tarihi: 17.03.2021  07:02 Güncelleme Tarihi: 17.03.2021  07:09

Emekli olmak isteyenler dikkat! Emekli olmak için yapılandırma ya da ihya başvurusunda bulunanlar dikkat! 15 gün içinde ödeme yapmalısınız. İlk taksit ödemeleri 31 Mart'ta sona erecek.

Bu fırsatı kaçırmayın: Emeklilik için son 15 gün...

7256 Sayılı Yapılandırma Kanunu milyonların yüzünü güldürdü. Primler için yapılandırma, dondurma ya da ihya imkanları sağlanırken; bu şekilde çok sayıda kişiye de emeklilik yolu açıldı. Borcunu ödeyerek emekli olabilecek vatandaşlar, başvurusunu yaptı.

MAAŞINDAN ÖDE!
Şimdi sıra ödemelere geldi. Sağlanan avantajları kaybetmemek için ilk 2 taksitin zamanında ve tam ödenmesi gerekiyor. Yapılandırmada peşin ödeme ve ilk taksit için son 15 güne girildi. İlk taksit ödemeleri 31 Mart'ta sona erecek.Ödemede zorlananlar için ise kredi imkanı var. Yapılandırma ya da ihya ile emekli olabilecek durumda bulunup 1 Şubat'a kadar başvurusunu yapanlar,  ve 'tan kredi kullanabilecek.Aylık 1.60 faiz oranlı 36 ay vadeli kredinin geri ödemesi emekli aylığından yapılacak. Krediden, doğum ve askerlik borçlanması yaparak emekli olabilecekler de yararlanacak.İNDİRİM İMKANI
Yapılandırma ile gecikme ceza ve faizleri silindi, bunun yerine  üzerinden hesaplama yapıldı. 31 Mart'a kadar peşin ödeme yapanlar, Yİ-ÜFE tutarının yüzde 90'ını ödemiyor.


Normalde durdurulan hizmet süreleri güncel primle ihya edilirken, yapılandırma kapsamında başvuranlardan borcun doğduğu tarihteki anapara ile o tarihten bu yana hesaplanan enflasyon farkı isteniyor.

Hesaplı emeklilik için son 15 gün

’nun annesi  son yolculuğuna uğurlandı

Giriş Tarihi: 14.03.2021  13:22 Güncelleme Tarihi: 14.03.2021  14:58

Son dakika haberleri... 'nun 'da tedavi gördüğü hastanede kalp yetmezliği nedeniyle vefat eden annesi  son yolculuğuna uğurlandı. Törene katılan Başkan Erdoğan, "Servet annemiz şu anda bu millete bu vatana hizmet eden bir evladı da yetiştirmiş olmanın mutluluğu içerisinde" ifadelerini kullandı.

Tedavi gördüğü hastanede 75 yaşında hayatını kaybeden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun annesi Servet Soylu, son yolculuğuna uğurlandı.

Gaziosmanpaşa Merkez Camisi'nde kılınacak cenaze namazı öncesi çevrede yoğun güvenlik önlemleri alındı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Servet Soylu’nun cenaze törenine katıldı

Cenaze törenine katılan Başkan Erdoğan, namazın ardından açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Servet annemiz şu anda bu millete bu vatana hizmet eden bir evladı da yetiştirmiş olmanın mutluluğu içerisinde" dedi.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Cumhurbaşkanlığı kabinesi üyeleri, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin yanı sıra iş, sanat, siyaset camiasından çok sayıda kişi cenazeye çelenk gönderdi.

Servet Soylu'nun cenazesi musallaya konulduktan sonra camide Kur'an-ı Kerim tilaveti başladı.

Öte yandan Gaziosmanpaşa'da birçok billboarda İçişleri Bakanı Soylu'ya başsağlığı mesajı yansıtıldı.

Servet Soylu'nun cenazesi, öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Eyüp Sultan Mezarlığı'nda defnedilecek.

Cenaze törenine katılan Başkan Erdoğan, namazın ardından açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Servet annemiz şu anda bu millete bu vatana hizmet eden bir evladı da yetiştirmiş olmanın mutluluğu içerisinde" dedi.

Başkan Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şu şekilde:
Rabbim cennetiyle müşerref kılsın. Servet annemiz şu anda bu millete bu vatana hizmet eden bir evladı da yetiştirmiş olmanın mutluluğu içerisinde. Sevgili Peygamber efendimizin de bir hadisinde bahsettiği gibi; 'İnsanlar ölür ondan sonra hayırlı bir evlat yaptığı bu dünyadaki hizmetler onun için hep kalıcıdır. Ve bu hizmetler devam ettiği sürece de onunla birlikte anılırlar'

Bakan Soylu'nun annesi son yolculuğuna uğurlandı

Son dakika: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun annesi son yolculuğuna uğurlandı

Son dakika haberleri... İçişleri Bakanı 'nun vefat eden annesi 'nun cenaze töreni Gaziosmanpaşa Merkez Camii'nde gerçekleşti. Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı cenaze töreninin ardından Bakan Soylu'nun annesinin cenazesi defin işlemleri için aile kabristanlığına götürüldü. Bakan Soylu'nun annesi Servet Soylu'nun cenazesi toprağa verildi.

Süleyman Soylu'nun annesi Servet Soylu son yolculuğuna uğurlandı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun annesi Servet Soylu, İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede kalp yetmezliği nedeniyle yaşamını yitirdi. 75 yaşında vefat eden annesi Servet Soylu'nun cenazesi Gaziosmanpaşa Merkez Camii'ne getirildi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manisa’da öldürülen 4 arkadaş toprağa verildi....
Manisa’da öldürülen 4 arkadaş toprağa verildi....
Küfürbaz savcı Özcan Muhammed Gündüz'e Fatma Betül Sayan Kaya, Ali İhsan Yavuz, Ahmet Hamdi Çamlı ve Melih Gökçek'ten sert tepki
Küfürbaz savcı Özcan Muhammed Gündüz'e Fatma Betül Sayan Kaya, Ali İhsan Yavuz, Ahmet Hamdi Çamlı ve Melih Gökçek'ten sert tepki