sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş Diyarbakır annelerini ziyaret etti

Diyarbakır'daki acılı anneler HDP binası önünde PKK için kaçırılan evlatlarını beklemeye devam ediyor. Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, ziyaret ettiği evlat nöbeti çadırında önemli açıklamalarda bulundu. Gözü yaşlı annelerle konuşan Prof. Dr. Erbaş, "Devletimiz çok büyük. Kardeşlerimizi bozmaya hiçbir terör örgütünün, hiçbir hain yapının gücü yetmeyecektir." dedi..

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş Diyarbakır annelerini ziyaret etti
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş Diyarbakır annelerini ziyaret etti Admin
Bu içerik 88 kez okundu.
Reklam

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş Diyarbakır annelerini ziyaret etti

Giriş Tarihi: 28.03.2021  16:54 Güncelleme Tarihi: 28.03.2021  16:58

Son dakika bilgisine göre  Başkanı Prof. Dr. , Diyarbakır Anneleri'ni ziyaret etti. Ali Erbaş, "İnşallah Diyarbakır annelerimiz evlatlarına kavuşur. Bu acının dinmesi için herkes elinden geleni yapmalı." dedi. İşte son dakika haberinin detayları...Son dakika:  Başkanı 'tan Diyarbakır Anneleri'ne ziyaret

Son dakika: Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'tan Diyarbakır Anneleri'ne ziyaret

'daki acılı anneler HDP binası önünde PKK için kaçırılan evlatlarını beklemeye devam ediyor.  Başkanı Prof. Dr. , ziyaret ettiği evlat nöbeti çadırında önemli açıklamalarda bulundu. Gözü yaşlı annelerle konuşan Prof. Dr. Erbaş, "Devletimiz çok büyük. Kardeşlerimizi bozmaya hiçbir terör örgütünün, hiçbir hain yapının gücü yetmeyecektir." dedi.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Diyarbakır Anneleri'ni ziyaret etti. Ali Erbaş, "İnşallah Diyarbakır annelerimiz evlatlarına kavuşur. Bu acının dinmesi için herkes elinden geleni yapmalı." şeklinde konuştu.

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş Diyarbakır'da evlat nöbeti tutan anneleri  ziyaret etti - AHaber Son Dakika Video İzle

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Diyarbakır'daki evlat nöbeti tutan acılı anneleri ziyaret etti.

Diyarbakır HDP İl Binası önündeki çadıra girerek annelerle konuşan Erbaş, "Annelerin evlat hasreti acıların e büyüğüdür. Devletimiz çok büyük. Güvenlik güçleriyle gerekli çalışmaları yapıyor. Biz Diyanet İşleri Başkanlığı olarak tüm hocalarımızla birlikte, annelerin evlat acılarının bitmesi için sadece dua etmekle kalmıyor dile getirmeye devam ediyoruz. Kardeşlerimizi bozmaya hiçbir terör örgütünün, hiçbir hain yapının gücü yetmeyecektir." ifadelerine yer verdi.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Erbaş "Diyarbakır Anneleri"yle bir araya geldi

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş bir dizi program için geldiği Batman dönüşünde Diyarbakır'a uğrayarak "Diyarbakır Anneleri"yle bir araya geldi.

Başkan Erbaş Şunları söyledi:

1400 yıldır ezanın dinmediği topraklarda yaşıyoruz, Ezan-ı Muhammedi'nin dinmediği topraklardır bu topraklar. 639 yılı Hz. Ömer döneminden beri bu topraklarda ezan okunuyır ve kıyamete kadar da öyle olacaktır. Bizim medeniyetimizin özü bu şekilde kardeşliğe dayanıyor, birliğe dyanıyor, beraberliğe dayanıyor. Bunu hiç bir terör örgütü bozamayacaktır, hiç bir güç bozamayacaktır. Biz millet olarak beraber oldukça inşaallah bunu başaracağız. Ve en kısa zamanda başarmayı Cenab-ı hak nasip eylesin.  

 

Gazetecilerin "Neler hissetiniz*" şeklindeki sorularını da yanıtlayan Erbaş şöyle konuştu:

Yani evlat hasretini hissettim, biz evlatlarımızı görmediğimiz zaman çok üzülüyoruz. İnşallah Diyarbakır annelerimiz, en kısa zamanda evlatlarına kavuşurlar. Bunun için herkese çağrıda bulunuyorum, sadece annelerimizin değil bu hepimizin görevi, millet olarak hepimizn görevi. Bu acının dinmesi için herkesin elinden gelen gayreti göstermesi lazım.

Erbaş "İnşallah Diyarbakır annelerimiz evlatlarına kavuşur. Bu acının dinmesi için herkes elinden geleni yapmalı" dedi.

İyilik için bir araya gelenler güçlü olursa..."İYİLİK İÇİN BİR ARAYA GELENLER GÜÇLÜ OLURSA..."

Ali Erbaştan GKRYdeki camiye saldırıya tepkiALİ ERBAŞ'TAN GKRY'DEKİ CAMİYE SALDIRIYA TEPKİ

HDPliler acılı anneleri engellemeye çalıştıHDP'LİLER ACILI ANNELERİ ENGELLEMEYE ÇALIŞTI

'nda "Stop Gülen" ilanı! FETÖ'nün karanlık yüzü afişe edildi

Giriş Tarihi: 14.3.2021  02:53 Son Güncelleme: 14.3.2021  08:04

'nin en ünlü yerlerinden olan 'nda FETÖ elebaşı 'in karanlık yüzünü gösteren ilanlar yayınlandı. Dijital ekranlarda "Stop Gülen" sloganı yer alırken, "Pensilvania'da yaşıyor. 251 masum insanı katletti. Gülen'i durdurun" ifadesi de ilanda yer aldı.

Times Meydanı'nda Stop Gülen ilanı

New York kentinin en ünlü bölgelerinden biri olan 'nda, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ve elebaşı 'in karanlık yüzü hakkında ilan yayınlandı.

Şehrin en kalabalık mekanı Times Meydanı'nda bulunan dijital dev ekranda, "Pensilvania'da yaşıyor. 251 masum insanı katletti. Gülen'i durdurun" şeklinde ifadelerin yer aldığı görüldü.

 Times Meydanı'nda "Gülen'i durdurun" ilanı

'deki ünlü  Times Meydanı'nda, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ve elebaşı 'in karanlık yüzünü Amerikan vatandaşlarına gösteren bir ilan yayımlandı

New York Times Meydanı'nda Gülen'i durdurun ilanı

ABD'nin New York şehrindeki ünlü Times Meydanı'nda, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ve elebaşı Fetullah Gülen'in karanlık yüzü hakkında ilan yayımlandı.

Şehrin en kalabalık mekanı Times Meydanı'nda bulunan dijital dev ekranda, "Pennsylvania'da yaşıyor. 251 masum insanı katletti. Gülen'i durdurun" şeklinde ifadelerin yer aldığı görüldü.

Yerel saat ile 17.30-18.00 (TSİ 01.30-02.00) arası yayınlanan ilan ile FETÖ'nün karanlık yüzü Amerikalılara gösterildi.TÜRKİYE'Yİ KARALAMAYA YÖNELİK REKLAM TEPKİ GÖRMÜŞTÜ

FETÖ mensuplarına ait bir grup tarafından mart ayı başında Times Meydanı'na yakın 42. sokak ile 8. Cadde köşesindeki dijital ekrana Türkiye'yi karalamaya yönelik verilen reklam, Türk Amerikan toplumunun şiddetli tepkisine neden olmuştu.

Türk toplumu üyeleri, söz konusu ilanı yayımlayan Outfront Media reklam şirketini telefon ve e-posta ile arayarak protestolarını ifade etmesi üzerine reklam kaldırılmıştı.FETÖ TEHDİDİ ANLATAN DİJİTAL EKRANLI KAMYONET DOLAŞTIRILDI

Daha sonra 6 Mart'ta, Times Meydanı, Penn Tren istasyonu ve Port Authority otobüs terminali gibi New York'un işlek alanlarında FETÖ'nün karanlık yüzünü ve dünya için oluşturduğu tehdidi anlatan dijital ekranlı kamyonet dolaştırılmıştı.

Kentte 3 gün boyunca dolaşan kamyonetteki dijital ekranda, "Radikal, Yahudi düşmanı aşırılıkçı elebaşı Gülen Pennsylvania'da yaşıyor. Gülen'i durdurun." ifadesinin yer aldığı görülmüştü.

FETÖ'nün karanlık yüzü Times Meydanı'nda sergilendi!

Yerel saatle 17.30-18.00 (TSİ 01.30-02.00) saatlerinde yayınlanan ilanla FETÖ'nün karanlık yüzü Amerikalılara gösterildi.

FETÖ mensuplarına ait bir grup tarafından mart başında Times Meydanı'na yakın 42. sokak ile 8. Cadde köşesindeki dijital ekrana Türkiye'yi karalamaya yönelik verilen reklam, Türk Amerikan toplumunun şiddetli tepkisine neden olmuştu.

Türk toplumu üyelerinin, söz konusu ilanı yayınlayan Outfront Media reklam şirketini arayarak, protestolarını ifade etmesi üzerine reklam kaldırılmıştı.

Daha sonra 6 Mart'ta Times Meydanı, Penn Tren İstasyonu ve Port Authority otobüs terminali gibi New York'un işlek alanlarında FETÖ'nün karanlık yüzünü ve dünya için oluşturduğu tehdidi anlatan dijital ekranlı kamyonet dolaştırılmıştı.

Times Meydanı'nda 'Gülen'i durdurun' ilanı!Kentte 3 gün boyunca dolaşan kamyonetteki dijital ekranda, "Radikal, Yahudi düşmanı aşırılıkçı elebaşı Gülen, Pennsylvania'da yaşıyor. Gülen'i durdurun." ifadesinin yer aldığı görülmüştü...

HABERİN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ABD'deki Times Meydanı’nda Türkiye'yi karalama reklamının arkasından FETÖ'cü çıktı! Türk gazetecileri FBI ile tehdit etti

Türk düşmanlarının tahrikine ABD’deki Türkler seyirci kalmadı!

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manisa’da öldürülen 4 arkadaş toprağa verildi....
Manisa’da öldürülen 4 arkadaş toprağa verildi....
Küfürbaz savcı Özcan Muhammed Gündüz'e Fatma Betül Sayan Kaya, Ali İhsan Yavuz, Ahmet Hamdi Çamlı ve Melih Gökçek'ten sert tepki
Küfürbaz savcı Özcan Muhammed Gündüz'e Fatma Betül Sayan Kaya, Ali İhsan Yavuz, Ahmet Hamdi Çamlı ve Melih Gökçek'ten sert tepki