sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop
Reklam

Tunç Soyer’in “Askıda fatura”sı yalanmış! CHP'li İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden 4 yaşındaki çocuğa icra takibi

İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün (İZSU) 4 yaşındaki çocuğa icra takibi başlattığı ortaya çıktı. İZSU’nun; vefat eden babasının borcu sebebiyle 4 yaşındaki D.R.’na icra takibi başlattığı öğrenildi. D.R.’nun, 14 Haziran 2017 tarihinde doğduğu öğrenildi. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in konuyla ilgili kamuoyuna açıklama yapması bekleniyor.

Tunç Soyer’in “Askıda fatura”sı yalanmış! CHP'li İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden 4 yaşındaki çocuğa icra takibi
Tunç Soyer’in “Askıda fatura”sı yalanmış! CHP'li İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden 4 yaşındaki çocuğa icra takibi Admin
Bu içerik 163 kez okundu.
Advert

’in “Askıda fatura”sı yalanmış! CHP'li ’nden 4 yaşındaki çocuğa icra takibi

Giriş Tarihi: 23.3.2021  05:01 Son Güncelleme: 23.3.2021  07:03

CHP'li  iştiraklerinden ’nün () 4 yaşındaki çocuğa icra takibi başlattığı ortaya çıktı. Yaşanan bu skandal olay CHP'li 'in "Askıda fatura" yalanını da gözler önüne serdi.

Tunç Soyer’in “Askıda fatura”sı yalanmış!

CHP'li Tunç Soyer yönetimindeki İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü'nün (İZSU)'nun 4 yaşındaki D.R.'ndan 6 bin 930 TL istediği öğrenildi.

Soyer'in konuyla ilgili kamuoyuna açıklama yapması bekleniyor.


İZSU'nun 4 yaşındaki D.R.'ndan 6 bin 930 TL istediği öğrenildi.

HIZAL: "YAPTIĞINIZ HATALARIN BEDELİNİ İZMİR'İN EVLATLARINA ÖDETEMEZSINIZ!"
İzmir Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili Avukat Özgür Hızal, "Kayıp kaçaktan dolayı yılda 660 milyon TL'yi havaya kaptıran İZSU'nun, 2017 doğumlu bir çocuğa, vefat eden babasının borcu sebebiyle icra takibi başlattığını üzülerek öğrendik. Yaptığınız hataların bedelini İzmir'in evlatlarına ödetemezsiniz!" dedi.

Özgür Hızal; İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin de içinde bulunduğu CHP'li 11 Büyükşehir Belediyesi 'Başka bir su yönetimi mümkün!' diyerek bir çalışma yaptığını hatırlatarak, "Anlaşılıyor ki, İzmir Büyükşehir Belediyesi, 'Başka bir su yönetimi mümkün' derken, vefat eden babasının yerine, 4 yaşındaki bir çocuğa, su faturası borcu nedeniyle icra takibi başlatmış. İzmir'de, CHP'li Büyükşehir başkanlarının bir araya toplanıp, daha önce yaptıkları gibi, sadece laf üzerinde kalan bir anlayış da hareket etmeleri bizleri yine şaşırtmadı" diye konuştu.

 

 

"4 YAŞINDA BİR ÇOCUĞA İCRA GÖNDERİRKEN 'ASKIDA FATURA'YI GÖREMEDİK!"
Özgür Hızal; "Daha önce çok defa övündükleri 'Askıda fatura'ya ne oldu da, 4 yaşında bir çocuğa icra gönderirken 'Askıda fatura'yı göremedik! Sosyal belediyeciliği PR çalışması ile karıştıranlar, sosyal belediyeciliği bile beceremediklerinin bizlere bir kez daha göstermiş oldular" şeklinde konuştu.TASLAK: "4 YAŞINDAKİ BİR ÇOCUĞA İCRA TAKİBİ BAŞLATILMASI ZULÜM"
AK Parti İzmir Gençlik Kolları İl Başkanı Recep Tayyip Taslak da; "CHP'li İzmir Belediyesi'nin 4 yaşındaki bir çocuğa icra takibi başlatması zulümdür ve kabul edilemez. İzmir BB'nin bunu bile yapacağı aklımıza gelmezdi ve sonunda bunu da yaptılar dedirtti. Kardeşimizin sonuna kadar yanındayız" dedi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden skandal karar: 4 yaşındaki çocuğa icra takibi başlatılmış

İzmir Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili Özgür Hızal, vefat eden babasının su borcu nedeniyle İZSU tarafından 4 yaşındaki çocuğa icra takibi başlatıldığını iddiasını sosyal medya hesabından paylaştı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden skandal karar: 4 yaşındaki çocuğa icra takibi başlatılmış

İzmir Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili Özgür Hızal, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile, 2017 doğumlu bir çocuğa, babasının su faturası borcu nedeniyle İZSU (İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü) tarafından icra takibi başlatıldığını söyledi. AK Partili Hızal, sosyal medya hesabında icra takibi belgelerinin fotoğraflarını da paylaştı.

''CHP'NİN LAFTA KALAN HAREKETLERİ BİZİ ŞAŞIRTMADI''

Özgür Hızal; İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin de içinde bulunduğu CHP'li 11 Büyükşehir Belediyesi 'Başka bir su yönetimi mümkün!' diyerek bir çalışma yaptığını hatırlatarak, "Anlaşılıyor ki, İzmir Büyükşehir Belediyesi, 'Başka bir su yönetimi mümkün' derken, vefat eden babasının yerine, 4 yaşındaki bir çocuğa, su faturası borcu nedeniyle icra takibi başlatmış. İzmir'de, CHP'li Büyükşehir başkanlarının bir araya toplanıp, daha önce yaptıkları gibi, sadece laf üzerinde kalan bir anlayış da hareket etmeleri bizleri yine şaşırtmadı" diye konuştu.

''YAPTIĞINIZ HATALARIN BEDELİNİ İZMİR'İN EVLATLARINA ÖDETEMEZSİNİZ''

Konuyla ilgili açıklama yapan İzmir Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili Özgür Hızal, "Kayıp kaçaktan dolayı yılda 660 milyon TL'yi havaya kaptıran İZSU'nun, 2017 doğumlu bir çocuğa, vefat eden babasının borcu sebebiyle icra takibi başlattığını üzülerek öğrendik. Yaptığınız hataların bedelini İzmir'in evlatlarına ödetemezsiniz" sözlerine yer verdi.

4 YAŞINDAKİ ÇOCUKTAN 6 BİN 930 TL İSTENMİŞ

İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü'nün (İZSU)'nun 4 yaşındaki D.R.'ndan 6 bin 930 TL istediği öğrenildi.

KAYNAK: İHA

CHP haftanın yalanlarında yine birinciliği kimseye kaptırmadı!

Giriş Tarihi: 07.03.2021  22:49 Güncelleme Tarihi: 07.03.2021  23:07

CHP yalanda yine zirveye oynuyor. Twitter’da 1-7 Mart 2021 tarihinde söylenen en büyük beş yalan paylaşıldı.CHP Genel Başkanı ’nun Çin aşısına ilişkin açıklamaları,  Belediye Başkanı ’nun, Kasımpaşa'daki Divanhane'nin yıkılmaya başladığına yönelik iddiası ve CHP eski Milletvekili ’in çıplak aramaya ilişkin açıklamalarının yalan olduğu gözler önüne serildi. İşte haftanın yalanları ve gerçekler...

CHP yalan dolan!

Sosyal medyada toplumsal algıyı manipüle etmek için birçok yalan servis eden CHP'li isimler ve yandaşları bu haftada yalana ara vermedi.

Twitter'da 1-7 Mart 2021 tarihinde söylenen en büyük beş yalan paylaşıldı.

Sabah'ın haberine göre, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Çin aşısına ilişkin açıklamaları, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun, Kasımpaşa'daki Divanhane'nin yıkılmaya başlandığına yönelik iddiası ve CHP eski Milletvekili Eren Erdem'in çıplak aramaya ilişkin açıklamalarının yalan olduğu gözler önüne serildi.

Halk TV'nin; Eyüp Belediyesi'ni hedef alan haberi ile Harun Ç. adlı kişinin kendisine karakolda elektrik verildiğine yönelik iddialarının gerçek dışı olduğu da sosyal medyada yeniden gündeme getirildi.

CHP yalanlarda birinciliği kimseye kaptırmadı!İŞTE HAFTANIN 5 BÜYÜK YALANI
YALAN-1
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çin firması Sinovac'ın Türkiye'ye 1 milyon doz aşıyı bedelsiz gönderdiğini, ancak bu aşıların Devlet Malzeme Ofisine 12 milyon dolara fatura edildiğini iddia etti.

GERÇEK
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Çin'le bedelsiz aşı anlaşması yapılmadığını ve anlaşılan bedellerin dışında bir ödeme yapılmadığını açıklayarak, Kılıçdaroğlu'nun iddiasını yalanladı.

YALAN-2
Özlem Gürses'in sunduğu Halk TV'deki haberde "Kanser hastası olduğu iddia edilen bir kadın yardım için başvurduğu Eyüp Sultan Belediyesi'nde, kendisine Önce AKP üyesi ol!" denildiğini öne sürdü.

GERÇEK
Eyüp Sultan Belediye Başkanı Deniz Köken söz konusu kadına 2 yıldır düzenli 2 öğün yemek yardımı yaptığını söyledi. Bir tas çorbanın parti üyeliği pazarlığı konusu yapılamayacağını açıkladı. Halk TV sunucusu Özlem Gürses yalan haber yaptığını itiraf etti.

YALAN-3
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ulaştırma Bakanlığı'nın yol bahanesiyle Kasımpaşa'daki Divanhane'yi yıkmaya başladığını öne sürdü.

GERÇEK
İBB AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Tevfik Göksu, Divanhane'de yapılanın yıkım değil rekonstrüksiyon (yeniden yapım) olduğunu açıkladı.

YALAN-4
Çıplak aramaya ilişkin konuşan CHP eski Milletvekili Eren Erdem, kendisiyle birlikte Can Dündar ve Tuncay Özkan'ın da çıplak aramaya maruz kaldığını söyledi.

GERÇEK
FETÖ firarisi Can Dündar, Eren Erdemin kendisine yönelttiği çıplak aranma iddiasını reddetti, "Ben yaşamadım" diyerek Eren Erdem'i yalanladı.

YALAN-5
Kendisini maske takması konusunda uyaran polislerle tartıştıktan sonra gözaltına alınan Harun Ç., "3-5 kişilerdi, kafama defalarca vurdular, elektrik verdiler" diyerek işkenceye maruz kaldığını iddia etti, polislerden şikayetçi oldu.

GERÇEK
İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından yayınlanan karakol görüntülerinde Harun Ç.'nin demir kapı ve parmaklıklara defalarca kafa attığı görüldü.

CHP haftanın yalanlarında birinciliği kimseye kaptırmadı! 1-7 Mart 2021 tarihinde söylenen en büyük beş yalana CHP damgası!

1-7 Mart 2021 tarihinde söylenen en büyük beş yalanlara  ve Genel Başkanı  damgasını vurdu.  konusunda zirvedeki yerini koruyan CHP'nin yalanları bir bir ortaya çıktı. İşte CHP'nin bu hafta söylediği yalanlar ve bu yalanların gerçekleri...

GÜNDEMSabah

Giriş Tarihi: 07.03.2021  22:49Güncelleme Tarihi: 07.03.2021  23:07

ABONE OL 

CHP haftanın yalanlarında birinciliği kimseye kaptırmadı! 1-7 Mart 2021 tarihinde söylenen en büyük beş yalana CHP damgası!

Sosyal paylaşım sitesi Twitter'da 1-7 Mart 2021 tarihinde söylenen en büyük beş  paylaşıldı.

 Genel Başkanı 'nun Çin aşısına ilişkin açıklamaları, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı 'nun, Kasımpaşa'daki Divanhane'nin yıkılmaya başladığına yönelik iddiası ve CHP eski Milletvekili 'in çıplak aramaya ilişkin açıklamalarının yalan olduğu gözler önüne serildi.

Utanacak mısın Gergerlioğlu?UTANACAK MISIN GERGERLİOĞLU?

'nin; Eyüp Belediyesi'ni hedef alan haberi ile Harun Ç. adlı kişinin kendisine karakolda elektrik verildiğine yönelik iddialarının gerçek dışı olduğu da sosyal medyada yeniden gündeme getirildi.


İŞTE HAFTANIN 5 BÜYÜK YALANI

YALAN-1
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çin firması Sinovac'ın Türkiye'ye 1 milyon doz aşıyı bedelsiz gönderdiğini, ancak bu aşıların Devlet Malzeme Ofisine 12 milyon dolara fatura edildiğini iddia etti.


GERÇEK
Sağlık Bakanı , Çin'le bedelsiz aşı anlaşması yapılmadığını ve anlaşılan bedellerin dışında bir ödeme yapılmadığını açıklayarak, Kılıçdaroğlu'nun iddiasını yalanladı.

YALAN-2
'in sunduğu Halk TV'deki haberde "Kanser hastası olduğu iddia edilen bir kadın yardım için başvurduğu 'nde, kendisine Önce AKP üyesi ol!" denildiğini öne sürdü.


GERÇEK
Eyüp Sultan Belediye Başkanı  söz konusu kadına 2 yıldır düzenli 2 öğün yemek yardımı yaptığını söyledi. Bir tas çorbanın parti üyeliği pazarlığı konusu yapılamayacağını açıkladı. Halk TV sunucusu Özlem Gürses yalan haber yaptığını itiraf etti.

YALAN-3
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ulaştırma Bakanlığı'nın yol bahanesiyle Kasımpaşa'daki Divanhane'yi yıkmaya başladığını öne sürdü.


GERÇEK
İBB AK Parti Grup Başkanvekili , Divanhane'de yapılanın yıkım değil rekonstrüksiyon (yeniden yapım) olduğunu açıkladı.

YALAN-4
Çıplak aramaya ilişkin konuşan CHP eski Milletvekili Eren Erdem, kendisiyle birlikte  ve 'ın da çıplak aramaya maruz kaldığını söyledi.


GERÇEK
FETÖ firarisi Can Dündar, Eren Erdemin kendisine yönelttiği çıplak aranma iddiasını reddetti, "Ben yaşamadım" diyerek Eren Erdem'i yalanladı.

YALAN-5
Kendisini maske takması konusunda uyaran polislerle tartıştıktan sonra gözaltına alınan Harun Ç., "3-5 kişilerdi, kafama defalarca vurdular, elektrik verdiler" diyerek işkenceye maruz kaldığını iddia etti, polislerden şikayetçi oldu.


GERÇEK
İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından yayınlanan karakol görüntülerinde Harun Ç.'nin demir kapı ve parmaklıklara defalarca kafa attığı görüldü.

İŞTE YALANLARIN TAMAMI

Kılıçdaroğlu yalan ve iftirada sınırları aştı!KILIÇDAROĞLU YALAN VE İFTİRADA SINIRLARI AŞTI!

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manisa’da öldürülen 4 arkadaş toprağa verildi....
Manisa’da öldürülen 4 arkadaş toprağa verildi....
Küfürbaz savcı Özcan Muhammed Gündüz'e Fatma Betül Sayan Kaya, Ali İhsan Yavuz, Ahmet Hamdi Çamlı ve Melih Gökçek'ten sert tepki
Küfürbaz savcı Özcan Muhammed Gündüz'e Fatma Betül Sayan Kaya, Ali İhsan Yavuz, Ahmet Hamdi Çamlı ve Melih Gökçek'ten sert tepki