sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Son dakika | İstanbul başta olmak üzere Türkiye'den korkutan görüntüler

Bugün kontrollü normalleşme sürecinin ilk hafta sonu. Çok yüksek riskli iller dışında, bugün kısıtlama yok. Yaklaşık 3.5 aydır hafta sonu evlerine kapanan İstanbullular da sabah saatlerinden itibaren kendilerini sokaklara attı. İstanbullular cadde ve sahillere akın etti. İstiklal Caddesi'nde yaşanan yoğunluk endişelendirdi. İstanbul'da trafik yoğunluğu saat 14.30'da yüzde 74 olarak ölçüldü. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Beklediğimiz Cumartesilerin ilki! Devamı, kıymetini bilmemize bağlı. Kısıtlamaların azalması, kurallara uymanın ödülüdür. Kurallara uyalım" mesajını verdi. İstanbul'dan gelen korkutan görüntülerin ardından Koca bir kez daha sosyal medya adresinden uyarılarda bulunurken, "Mutlu Cumartesi! Hata yaparsak, bir hafta on gün sonra üzülürüz." dedi. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya da, kontrollü normalleşme sürecinde sokağa çıkma kısıtlamasının uygulanmadığı ilk Cumartesi gününde İstanbul halkına ve esnafına uyarılarda bulundu. Vali Yerlikaya, sosyal medya hesabından yayınladığı video mesajında "Hedefimiz mavi kategori. Ben sizlere güveniyorum. Şehrimize inanıyorum. Hep birlikte, el birliğiyle başaracağız." ifadelerini kullandı..

Son dakika | İstanbul başta olmak üzere Türkiye'den korkutan görüntüler
Son dakika | İstanbul başta olmak üzere Türkiye'den korkutan görüntüler Admin
Bu içerik 61 kez okundu.
Advert

Son dakika haberi: İstanbul Valisi  ve Sağlık Bakanı 'dan art arda 'Kısıtlamasız Cumartesi' mesajı

Giriş Tarihi: 6.3.2021  14:08 Son Güncelleme: 6.3.2021  14:08

Son dakika haberine göre; İstanbul Valisi  ve Sağlık Bakanı , kısıtlamasız ilk cumartesi için art arda mesajlar yayınladı. Vali Yerlikaya, "Kısıtlamasız ilk Cumartesi sabahımızda, açık ve kapalı alanlardaki uyarılarımızı bir kez daha hatırlatmak istiyorum." derken, Bakan Koca, "Beklediğimiz Cumartesilerin ilki! Devamı, kıymetini bilmemize bağlı." ifadelerini kullandı.

Son dakika haberi: İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan art arda 'Kısıtlamasız Cumartesi' mesajı

Türkiye'de 'Yeni Kontrollü Normalleşme' döneminin ilk hafta sonu yaşanıyor. Bu akşam 21.00'e kadar vatandaşlara herhangi bir kısıtlama uygulanmayacak. Vatandaşlardan yeni dönemde maske, mesafe ve hijyene riayet etmeleri istenirken İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan art arda paylaşımlar geldi. Bakan Koca, 'Devamı kıymetini bilmemize bağlı' derken, Vali Yerlikaya, "Kısıtlamasız ilk Cumartesi sabahımızda, açık ve kapalı alanlardaki uyarılarımızı bir kez daha hatırlatmak istiyorum" diyerek bir video paylaştı.

BAKAN KOCA'DAN 'KISITLAMASIZ İLK CUMARTESİ' PAYLAŞIMI

Kişisel sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, vatandaşlara uyarıda bulundu. Bakan Koca, "Beklediğimiz Cumartesilerin ilki! Devamı, kıymetini bilmemize bağlı." ifadelerini kullandı.

Bakan Koca art arda iki paylaşımda daha bulundu:

Zor günlere dönüş yolunu kapatalım: Dışarı çıkıyorsak, maske takalım. Mutlu Cumartesi! Hata yaparsak, bir hafta on gün sonra üzülürüz.

İstanbul'da korkutan görüntü!

Son dakika | İstanbul başta olmak üzere Türkiye'den korkutan görüntüler

Gelen bir son dakika haberine göre; Tüm Türkiye'de cumartesi günü sokak yasaklarının kaldırılmasının ardından, bugün dışarı çıkacak herkes havanın nasıl olacağını merak ediyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son açıklamaya göre İstanbul'da yağış için saat verildi. Öte yandan İstanbul başta olmak üzere, cumartesi günü Türkiye soluğu sokakta aldı. Bazı görüntüler ise korkuttu...

Sokağa çıkma kısıtlamasının uygulanmadığı ilk cumartesi gününde İstanbul'daki vatandaşlar, sahilde ve parklarda yürüyüş yaptı.Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlamasının uygulanmadığı ilk cumartesi gününe İstanbul sakin başladı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Trafik Yoğunluk Haritası, saat 11.50 itibarıyla trafik yoğunluğunu yüzde 40 gösterdi.Anadolu yakasında D100 karayolunun her iki yönünde de trafiğin akıcı olduğu gözlendi. Normal günlerde Anadolu yakasının en yoğun bölgelerinden olan Bağdat Caddesi'nin de sabah saatlerinde sakin olduğu görüldü. Caddebostan sahilinde ise vatandaşlar yürüyüş ve spor yaptı.​​​​​​​Avrupa yakasında da Zeytinburnu, Bahçelievler, Bakırköy ve Bayrampaşa ilçelerinde özellikle ana arterlerde trafik yoğunluğu, kısıtlamanın uygulandığı günlere göre arttı ancak yoğun bir trafik oluşmadı.İstanbul'un en hareketli bölgelerinden Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi ise kısıtlamasız ilk cumartesi gününe sakin başladı.​​​​​​​HAVALİMANLARINDA HAREKETLİLİKHAVALİMANLARINDA HAREKETLİLİK 

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı ise yoğun bir gün geçirdi. İç hatlara gelen yolcu bölümünde sabah başlayan yoğunluk öğle saatlerine kadar sürdü. İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Dinamik Denetim Süreci kapsamında, Sarıyer'deki kahvaltı salonları, kafe ve restoranlarda, denetimler gerçekleştirdi. İşletme sahiplerine kurallara uyulması konusunda uyarıda bulunan jandarma ekipleri, kuralları ihlal eden işletmeciler ve vatandaşlara işl

Bakan Koca'dan flaş açıklama

Türkiye'deki koronavirüs salgınında normalleşme kapsamında 3 ay sonra sokağa çıkma kısıtlamaları kaldırıldı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'dan da üst üst uyarılar geldi.

"KIYMETİNİ BİLELİM"
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sokağa çıkma kısıtlamasının kalktığı ilk cumartesi günüyle ilgili paylaşımda bulundu.

Bakan Koca "Beklediğimiz Cumartesilerin ilki! Devamı, kıymetini bilmemize bağlı.

Kısıtlamaların azalması, kurallara uymanın ödülüdür. Kurallara uyalım." ifadelerini kullandı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca öğlen saatlerinde yaptığı açıklamada ise "Mutlu Cumartesi! Hata yaparsak, bir hafta on gün sonra üzülürüz."

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya da kısıtlamanın olmadfığı ilk cumartesi günüyle ilgili bir mesaj yayınladı.

"VİRÜS YORULMAK NEDİR BİLMİYOR"
Vali Yerlikaya mesajında şunları söyledi: "Günaydın sevgili İstanbullular; Salgınla mücadelemizde bir yılı geride bıraktık. Bu yıl içinde gördük ki, virüs yorulmak nedir bilmiyor.

Düğün bilmiyor, cenaze bilmiyor, bayram demiyor, tatil demiyor, bir gün dahi izin yapmıyor. Virüs, dirençli. Fakat İstanbul'umuz da, bu mücadelede kararlı ve dirençli. Öyle olmaya da devam edecek.

"HEDEFİMİZ MAVİ KATEGORİ"
1 Mart'tan itibaren kontrollü normalleşme dönemine geçtik.

İstanbul'umuz, şu anda yüksek riskli şehirler listesinde ve rengi turuncu. Biz buna razı olamayız bizim hedefimiz mavi kategori.

"DEĞİŞMES KURAL AÇIK HAVADA BİLE OLSAK MASKE, MESAFE, TEMİZLİK"
Sevgili hemşerilerim, Biliyorsunuz ki değişmez kural; gerek açık havada gerekse kapalı alanlarda titizlikle maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymaktan geçiyor.

"BİR SÖZÜM DE ESNAFLARIMIZA"
Böylece hem kendimizi hem ailemizi hem geleceğimizi hem de şehrimizi koruruz.

Bir sözüm de esnaflarımıza. Uzunca bir süredir siz müşterilerinizi onlar da sizleri çok özlediler. Tekrar başa dönmeyelim.

"BEN SİZLERE GÜVENİYORUM"
Bunun için; HES kodunu görmeden yüzde 50 kapasiteyi aşmadan bütün önlemlere lütfen özen gösterelim.

Biz sizleri sık sık ziyaret ederek önlemlere gösterdiğiniz hassasiyeti denetleyeceğiz.

 

 

Ben sizlere güveniyorum. Şehrimize inanıyorum. Hep birlikte, el birliğiyle başaracağız!"

Diğer taraftan Sarıyer, Arnavutköy, Bebek ve Ortaköy sahillerinin kısmen kalabalık olduğu görüldü. Cumartesi gününü Boğaz'ın kıyısında geçirmek isteyenlerden bazıları balık tutarken bazıları da yürüyüş yaptı.Galata Köprüsü ve Karaköy, diğer bölgelerin aksine hareketli bir gün geçirirken, vatandaşlar Karaköy'deki kafelerde zaman geçirdi.​​​​​​​KONYADA VİRÜS UNUTULDUKONYA'DA VİRÜS UNUTULDU 

Sağlık Bakanlığı’nın açıkladığı tabloya göre, 'çok yüksek riskli' il olarak kırmızı kategoride yer alan Konya'nın cadde ve sokakları, hava sıcaklığının artmasıyla kalabalıklaştı. Maske ve mesafe kurallarının ihlal edildiği gözlendi.​​​​​​​Kırmızı kategoride, 'çok yüksek riskli' il olarak bulunan Konya'da hava sıcaklığının 14 dereceye çıkmasıyla tedbirler unutuldu. Sokak ve caddelerin kalabalıklaştığı kentte, maske ve sosyal mesafe tedbirlerine uymayanlar olduğu da gözlendi.​​​​​​​Konyalı Şükran Abayhan (74), herkesi kurallara uymaya davet ederek, ''Ne olur; biraz duyarlı olalım, şu hastalıktan kurtulalım. Korkumuzdan dışarı çıkamıyoruz, yürümeyi unuttum. Maske kullanan çok az. Lütfen, mesafe ve maske kurallarına uyalım" dedi.​​​​​​​Acil sağlık hemşiresi Gürhan Abayhan (51) da "Kurallara uyan ne yazık ki az, başına gelmeyen bilmiyor. Maske, sosyal mesafe ve hijyene dikkat etmek gerekiyor. Bilhassa Konya'nın daha çok uyması gerekiyor. Kırmızı illerden çıkmamız için kurallara uyulması gerekiyor. Bunun kurtuluşu; maske, mesafe ve hijyen" diye konuştu.

10VALİDEN ÇAĞRIVALİ'DEN ÇAĞRI 

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, kontrollü normalleşme sürecinde sokağa çıkma kısıtlamasının uygulanmadığı ilk cumartesi gününde İstanbul halkına ve esnafına tedbirlere uyulması çağrısında bulundu.​​​​​​​"Günaydın Sevgili İstanbullular, kısıtlamasız ilk cumartesi sabahımızda, açık ve kapalı alanlardaki uyarılarımızı bir kez daha hatırlatmak istiyorum." diyen Vali Yerlikaya, sosyal medya hesabındaki paylaşımın ekinde yayınladığı video mesajında, salgınla mücadelede bir yılın geride bırakıldığını belirterek, "Bu yıl içinde gördük ki, virüs yorulmak nedir bilmiyor. Düğün bilmiyor, cenaze bilmiyor, bayram demiyor, tatil demiyor, bir gün dahi izin yapmıyor. Virüs, dirençli. Fakat İstanbul'umuz da bu mücadelede kararlı ve dirençli. Öyle olmaya da devam edecek." ifadelerini kullandı.​​​​​​​1 Mart'tan itibaren kontrollü normalleşme dönemine geçildiğine işaret eden Yerlikaya, şöyle devam etti: "İstanbul'umuz, şu anda yüksek riskli şehirler listesinde ve rengi turuncu. Biz buna razı olamayız bizim hedefimiz mavi kategori. Sevgili hemşehrilerim, biliyorsunuz ki değişmez kural, gerek açık havada gerekse kapalı alanlarda titizlikle maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymaktan geçiyor.​​​​​​​Böylece hem kendimizi hem ailemizi hem geleceğimizi hem de şehrimizi koruruz. Bir sözüm de esnaflarımıza. Uzunca bir süredir siz müşterilerinizi onlar da sizleri çok özlediler. Tekrar başa dönmeyelim. Bunun için HES kodunu görmeden yüzde 50 kapasiteyi aşmadan bütün önlemlere lütfen özen gösterelim. Biz sizleri sık sık ziyaret ederek önlemlere gösterdiğiniz hassasiyeti denetleyeceğiz. Ben sizlere güveniyorum. Şehrimize inanıyorum. Hep birlikte, el birliğiyle başaracağız."​​​​​​​HAVA DURUMUHAVA DURUMU 

Koronavirüs tedbirleri kapsamında hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması uygulanıyordu. Son yapılan kabine toplantısının ardından Cumartesi günleri kısıtlama kaldırıldı. İstanbul'da kısıtlamanın kaldırılmasının ardından işe gitmek için evlerinden çıkanlar otobüs ve minibüs duraklarına geldi. Vatandaşlar maske ve sosyal mesafe kuralına uyarak durakta otobüs bekledi.​​​​​​​Kadıköy ve Kartal'da bazı otobüs duraklarında bekleyenlerin sosyal mesafe kuralını unutularak otobüse bindikleri görüldü. Kısıtlamanın kalktığı cumartesi günü trafik ekiplerinin toplu taşıma araçlarında denetimleri de devam etti. Ekipler evrak kontrolü yaptıktan sonra vatandaşlara sosyal mesafe ve maske konusunda uyarılarda bulundu.​​​​​​​PEKİ HAVA NASIL OLACAKPEKİ HAVA NASIL OLACAK? 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son açıklamaya göre İstanbul'da bugün öğle saatlerinden itibaren yağış başlayacak. Antalya, Osmaniye, Hatay ve Eskişehir'de de sağanak yağmur bekleniyor. Sıcaklıkların yağış alan bölgelerde 2 ila 8 derece azalacağı tahmin ediliyor​​​​​​​Meteorolojiden yapılan son dakika açıklamasına göre, Marmara, Ege, Karadeniz ile Antalya, Osmaniye, Hatay ve Eskişehir'de sağanak yağmur bekleniyor. Yağış alan bölgelerde sıcaklıkların bir anda 2 ila 8 derece azalacağı belirtilirken, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Zonguldak, Bartın, Düzce, Rize çevrelerinde sağanak kuvvetli olacak. İstanbul'da bugün yağış öğle saatlerinden itibaren başlayacak.​​​​​​​SICAKLIKLAR BİR ANDA DÜŞECEKSICAKLIKLAR BİR ANDA DÜŞECEK 

Sıcaklıkların yağış alan bölgelerde 2 ila 8 derece azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.​​​​​​​KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISIKUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI 

Yağmur ve sağanak şeklinde görülecek yağışların bu akşam saatlerinde Kocaeli, Yalova, Sakarya, Düzce, Zonguldak ve Bartın çevreleri ile Kastamonu kıyı kesimlerinde, gece saatlerinde Rize çevreleri ile Artvin'in kıyı kesimlerinde yerel olarak kuvvetli olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

20ÇIĞ UYARISIÇIĞ UYARISI 

Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun güneydoğusunda yüksek kar örtüsü bulunan dik yamaçlarda çığ oluşma tehlikesine karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

BU HAFTA SONUNA DİKKAT! 

Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Lokman Hakan Tecer, hafta sonunda özelikle Trakya'da orta şiddetli bir enverziyonun olabileceğini söyledi. Tecer, "Edirne'de, Kırklareli'de ve Tekirdağ'da orta şiddetli bir enverziyon söz konusu olacak. Enverziyon koşullarında hava kirleticilerinin dağılma şansı, seyrelme şansı azalır, az olur. Bu ne demektir? Toplumsal olarak ne anlama gelir? Bugünlerde hava kirliliğinden varsa eğer hava kirletici o bölgede, daha fazla etkileneceğiz anlamına gelir. Şunun yerleşmesi lazım bir kere.​​​​​​​Soğuk havalarda, yağışlı havalarda bizler dışarı çıkarken tedbir alıyoruz, Çoluk çocuğumuza kılık kıyafet, mont giydiriyoruz. Ya da en azından şemsiyemizi yanımıza alıyoruz. Bunun gibi enverziyon koşullarının da kamuoyu tarafından bilinmesi ve takip edilmesi çok önemli. Eğer bulunduğumuz bölgede, bulunduğumuz ilde, yaşadığımız coğrafyada enverziyona ilişkin tahminler varsa, bunun şiddeti de yüksekse o zaman astım hastaları, kalp rahatsızlıkları veya hassas grupta olan çocukların dışarıdaki aktivitelerini sınırlandırmaları gerekiyor. Tıpkı yağmur yağdığında şemsiyemizi yanımıza alıyor gibi enverziyon koşullarının olduğu günlerde de dışarıdaki aktivitelerimizi sınırlandırmamız, hassas grupların dışarıda çok vakit geçirmemelerini sağlamamız gerekiyor. Bunu kamuoyu olarak takip etmeliyiz, bizler de bu işin uzmanları ya da kamu kurumlarından yetkili insanların da vatandaşı bu konuda bilgilendirmesi gerekir" dedi.​​​​​​​COVİD-19U ETKİLEMEZ'COVİD-19'U ETKİLEMEZ' 

Prof. Dr. Tecer, enverziyonun Covid- 19 hastalığını etkilemeyeceğini belirterek, "Direkt bir etkisinin olacağını düşünmüyorum. Zaten Covid- 19 virüsünün atmosferik koşullarda uzun süre kalmadığını, canlı olarak bulunmadığını biliyoruz. Çeşitli bilimsel yayınlarda var, hatta bu konuda bizim de yaptığımız bir çalışma var. Değerlendirme ve yayınlanma aşamasında. Çorlu'da, Tekirdağ'da, Türkiye'nin pek çok yerinde atmosferde partikül madde ölçümleri aldık. Bu partikül maddelerin içerisinde Covid- 19 virüsünün kalıntılarına baktık.​​​​​​​Birkaç numunede Covid- 19'a rastladık ama sadece RNA'sına rastladık. Canlı vaziyette değiller. Ölmüş durumdalar. Dolayısıyla Covid-19'la ilgili bir endişe oluşturmaya gerek görmüyorum. Çünkü bu enverziyon şartları Covid-19'u artıracak ya da bunun etkisini şiddetlendirecek bir olay değildir. Sadece oluşan hava kirleticilerinin, nereden geliyor bu hava kirleticiler, bunu da söyleyelim, yaşadığımız kentte taşıtlardan kaynaklanan egzozlardan, eğer bölgemiz endüstri bölgesiyse endüstri bölgesinin bacalarından kaynaklanan kirleticiler, özellikle kış şartlarında evlerde ısınma nedeniyle yaptığımız kömür ve doğal gazdan kaynaklanan hava kirletici gazlar, ki kentsel yaşam içerisinde hava kirliliğinden kaçmamız mümkün değil" diye konuştu.​​​​​​​BUGÜNLERE DİKKAT ETMEMİZ LAZIM'BUGÜNLERE DİKKAT ETMEMİZ LAZIM' 

Günün her anında atmosfere bırakılan kirleticilerle yaşamak zorunda olduğumuzu ifade eden Prof. Dr. Tecer, "Enverziyona dikkat etmemizin sebebi şu, enverziyon koşullarında bu kirleticilerin etkisi daha fazla oluyor. Yani kirlilik atmosferde kaynaklandığı bölgeden seyrelmiyor, uzaklaşmıyor, tersine daha da yer seviyesine doğru inerek sağlığımızı etkiliyor.​​​​​​​Bu günlere dikkat etmemiz lazım. Özellikle astım hastası, kronik rahatsızlığı olan insanlar, kalp damar rahatsızlıkları olan insanlarda bu kirletici etkisi artıran bir meteorolojik olaydır enverziyon.​​​​​​​Enverziyon belki bugün gündemimize geldi ama yıl içerisinde çeşitli dönemlerde çeşitli günlerde enverziyonu biz yaşıyoruz. Fark etmiyoruz ama bazen ağır havaların olduğu, kokunun bile hissedildiği dönemlerde enverziyonun etkisini görebiliyoruz bilmesek de. Bundan sonra ne yapacağız? Meteoroloji Genel Müdürlüğü güzel bir hizmet başlatmış. Enverziyon risk ve şiddet tahmin haritaları yayınlıyor.​​​​​​​Buna bakarak, hava kirleticilerinin o günlerde olumsuz bir sağlık etkisinin olabileceğini bilip ona göre tedbir almak. Yağmur yağarken şemsiyemizi alıyorsak enverziyonun olduğu günlerde de dışarıdaki aktivitelerimizi sınırlandıracağız" dedi.​​​​​​​ÖLÜMLERE VARAN SAĞLIK ETKİSİ VAR'ÖLÜMLERE VARAN SAĞLIK ETKİSİ VAR' 

Enverziyonun bir hava olayı olduğunun altını çizen Prof.Dr. Lokman Hakan Tecer, şunları söyledi:"Sıcaklık terslenmesi diye de tabir edebileceğimiz enverziyon hava kütlelerinin yükseldikçe sıcaklığın azalması gerekirken artması durumudur. Normal atmosferde sıcaklık yükseldikçe azalır. Her yüz metrede ortalama 1 santigrat derece hava sıcaklığı düşer. Bu hava sıcaklığının düşmesi aslında hava kirliliğiyle ilgili olarak olumlu bir sonuç doğurur. Çünkü kirleticilerin dağılması, seyrelmesi ve alıcı ortamlardan uzaklaşması üzerinde olumlu etkisi vardır. Ama enverziyon durumlarında ise sıcaklık tam tersi bir trend gösterir. Yani yeryüzü seviyesinden itibaren yükseklere çıkıldıkça sıcaklık azalması gerekirken artması durumudur. Enverziyon budur. Bunun birkaç tane oluşum sebebi vardır. Gece ve gündüz sıcaklık farklılıklarının çok olması, sıcak bir hava kütlesinin o bölge üzerine gelmesi gibi.

30Bu durumlarda kararlı hava koşulları oluşur ve enverziyon olaylarında enverziyonun şiddetine bağlı olarak hava kirleticilerin taşınarak dağılması ve seyrelmesi zor olur. Nitekim hava kirliliği epizotlarında bu ağır enverziyon şartlarının etkili olduğunu ve ölümlere varan bir sağlık etkisinin olduğunu biliyoruz."

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manisa’da öldürülen 4 arkadaş toprağa verildi....
Manisa’da öldürülen 4 arkadaş toprağa verildi....
Küfürbaz savcı Özcan Muhammed Gündüz'e Fatma Betül Sayan Kaya, Ali İhsan Yavuz, Ahmet Hamdi Çamlı ve Melih Gökçek'ten sert tepki
Küfürbaz savcı Özcan Muhammed Gündüz'e Fatma Betül Sayan Kaya, Ali İhsan Yavuz, Ahmet Hamdi Çamlı ve Melih Gökçek'ten sert tepki