sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Son dakika haberi: Bahçeli'den Brooking Enstitüsü'nün Türkiye raporuna sert tepki: ABD'deki Kemal'in CHP'deki ajanı Öztrak mıdır?

SON DAKİKA HABERİ: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP ve HDP'ye Gara katliamındaki tutumları nedeniyle sert çıktı. Bahçeli, Twitter'dan yaptığı açıklamada, "CHP Gara’da yakalandı! HDP zaten oradaydı. İP ise çevresinde gıyaben keşif yapıyordu." dedi. Bahçeli'nin gündeminde Brooking Enstitüsü'nün küstah Türkiye raporu da vardı. Bahçeli, Kemal Derviş'in kuruluşta yönetici olmasına dikkat çekti, "CHP'de iki Kemal vardır. Acaba diyorum, mesela Faik Öztrak, hangi Kemal'i lideri olarak kabullenmektedir? ABD'deki Kemal'in CHP'deki ajanı ve taşeronu Öztrak mıdır?" ifadelerini kullandı.

Son dakika haberi: Bahçeli'den Brooking Enstitüsü'nün Türkiye raporuna sert tepki: ABD'deki Kemal'in CHP'deki ajanı Öztrak mıdır?
Son dakika haberi: Bahçeli'den Brooking Enstitüsü'nün Türkiye raporuna sert tepki: ABD'deki Kemal'in CHP'deki ajanı Öztrak mıdır? Admin
Bu içerik 111 kez okundu.
Advert

Son dakika: MHP Genel Başkanı 'den  katliamı üzerinden fitne peşinde olanlara zehir zemberek sözler

Giriş Tarihi: 20.02.2021  15:53 Güncelleme Tarihi: 20.02.2021  16:23

MHP lideri , " katliamında sorumlu arıyorlar. Ya devleti ya da Cumhurbaşkanımızı suçluyorlar. Terörist Demirtaş’ın şifreli mesajlarla ve dolaylı anlatımlarla devleti suçlamasına çıt çıkarmıyorlar. Bilakis “Bak gördünüz mü, PKK’yı kınadı” diyebilecek kadar fitneye fişeklik yapıyorlar." açıklamasında bulundu. Bahçeli, "Biz oyunu görüyoruz. Cumhur İttifakı’nın tarihi varlığının çok güçlü şekilde devamına inanıyoruz. Zalimlere karşı biriz, emperyalizme karşı tek yüreğiz. Biz Türkiye’yiz, Türk milletiyiz. Okyanus ötesinden ülkemize istikamet çizdirmeyiz, müdahale ettirmeyiz." açıklamasında bulundu.

Gara fitnecilerine zehir zemberek sözler

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin sosyal medyadan yaptığı açıklamalar şöyle:

Geçmişin fezlekesini hazırlayıp geleceğin ihtiyaç, irade ve isteklerine hizmet; sorumluluk duygusu kökleşmiş, zaman/mekan ilişkisini kavramış, bunu da bir karar haline dönüştürmeyi başarmış ehil insanların muvaffakiyetidir. Nadide ve nafiz bir duruş böyle tecelli edecektir.

Yatağına kırgın akan ırmaklar gibi; dününe, diyanetine ve milli dileklerine kapalı duranların özü yalan, sözü yavan, tözü talandır. Bunların hizmetkarlığı fikre değil fitneyedir. Vücuda giren virüs nasıl damarda geziyorsa fitnenin de yayılması bu sayede mümkün olmaktadır.

Anlaşılan HDP, CHP'ye yuva yapmış, PKK'nın kanlı demirbaş listesine kaydetmiştir. İP de uydulaşmış, HDP-PKK yörüngesinde dönüp durmaya başlamıştır. Kaldı ki ülkesine ve milletine bu kadar yabancılaşan partilerin durumu başkaca izah ve ifade edilemez.

— Devlet Bahçeli (@dbdevletbahceli) February 20, 2021

Cenab-ı Allah buyuruyor ki: "Fitne çıkartmak, adam öldürmekten daha kötüdür." Nitekim dinimize göre fitne haramdır. Peygamber Efendimiz
Hz.Muhammed inananlara şöyle seslenmektedir: "Fitne uykudadır. Uyandırana Allah lanet etsin." Hüküm açıktır, fitne ayak altındadır.

Boğaziçi Üniversitesi'nde fitne sahne aldı. Zillet partileriyle terör elebaşları bu fitneyi körükledi. Türkiye'nin önü kesilmek istendi. Gençlerimiz öğrenci görünümlü teröristlerce istismar edildi. Huzurumuz kaçsın, birliğimiz kırılsın diye beklediler. Ve boşa beklediler!

Ayrıca terör örgütleri fitnenin çıbanbaşıdır. Hain ve hunhar eylemler fitnenin ana yakıtıdır. PKK'yı telaffuzdan imtina edenler, ortaya karışık açıklamalarla günü kurtarmanın telaşında olanlar fitnenin reklam yüzleri, ihanetin vitrin süsleridir. Acıklı gerçek maalesef budur.FİTNEYE FİŞEKLİK YAPIYORLAR
Gara katliamında sorumlu arıyorlar. Ya devleti ya da Cumhurbaşkanımızı suçluyorlar. Terörist Demirtaş'ın şifreli mesajlarla ve dolaylı anlatımlarla devleti suçlamasına çıt çıkarmıyorlar. Bilakis "Bak gördünüz mü, PKK'yı kınadı" diyebilecek kadar fitneye fişeklik yapıyorlar.

CHP Genel Başkanı, PKK'nın reklamını yapmamak için adını anmamış! Bu garip ve garabet beyana kanacak çocuk, gülecek karga bile bulunamaz. Kılıçdaroğlu, PKK'nın yayın organları tarafından hazırlanmış sözde haber jeneriklerinde bırakanız reklamı, yıldız gibi parlıyor.

CHP GARA'DA YAKALANDI
CHP Gara'da yakalandı! HDP zaten oradaydı. İP ise çevresinde gıyaben keşif yapıyordu. PKK'yı lanetlemek yerine Türkiye'yi isnat eden, hükümete fatura çıkaran menhus siyasi partilerin fitnenin beşinci kolu oldukları abartı veya afaki bir tespit değil, isabetli bir teşhistir.

 

Anlaşılan HDP, CHP'ye yuva yapmış, PKK'nın kanlı demirbaş listesine kaydetmiştir. İP de uydulaşmış, HDP-PKK yörüngesinde dönüp durmaya başlamıştır. Kaldı ki ülkesine ve milletine bu kadar yabancılaşan partilerin durumu başkaca izah ve ifade edilemez.

Türkiye'de bunlar oluyorken, PKK'yı sözde kara gücü gibi kullanan, himayesinde tutan ABD'nin "eğer"li açıklamaları, teröristlere silah ve eğitim desteği vermesi iki ülke arasındaki nazik ilişkilere saplanmış zehirli bir mızrak gibidir. Sorun yalnızca bu kadar da değildir…

Son günlerde Demokrat Parti'ye yakınlığı ile bilinen, küresel bir düşünce kuruluşu olmayı amaçlayan Brooking Enstitüsü'nde peş peşe Türkiye-ABD ilişkilerini merkezine alan raporlar yayımlandı. Bu raporların zamanlaması son derece manidardır.

Özellikle geçtiğimiz ay sonunda Galip Dalay ve bu ay içinde de Nicholas Danforth tarafından yazılan makale veya raporlar dikkatle takip ve analiz edilmelidir.

Bunlardan birisi ABD-Türkiye ilişkileri uzun süre kriz içinde kalacak derken, diğeri işbirliği ve kısıtlama arasında yeni bir Türkiye için yeni ABD politikaları önermektedir.

Türkiye'nin batı ile bağlarının yeniden kurulmasının yeni bir hükümete kalacağı iddiası seslendirilmiştir. Sözde siyasi mahkumların serbest bırakılmasının, Türkiye-ABD ilişkilerinde iyileşme yaşanması için önşart olduğu vurgulanmıştır. Yani tehdit ve dayatma diz boyudur.

 haberi: Bahçeli'den Brooking Enstitüsü'nün Türkiye raporuna sert tepki: ABD'deki Kemal'in CHP'deki ajanı Öztrak mıdır?

 HABERİ:  Genel Başkanı , CHP ve HDP'ye Gara katliamındaki tutumları nedeniyle sert çıktı. Bahçeli, Twitter'dan yaptığı açıklamada, "CHP Gara’da yakalandı! HDP zaten oradaydı. İP ise çevresinde gıyaben keşif yapıyordu." dedi. Bahçeli'nin gündeminde Brooking Enstitüsü'nün küstah Türkiye raporu da vardı. Bahçeli, Kemal Derviş'in kuruluşta yönetici olmasına dikkat çekti, "CHP'de iki Kemal vardır. Acaba diyorum, mesela Faik Öztrak, hangi Kemal'i lideri olarak kabullenmektedir? ABD'deki Kemal'in CHP'deki ajanı ve taşeronu Öztrak mıdır?" ifadelerini kullandı. 

Son dakika haberi: Bahçeli'den Brooking Enstitüsü'nün Türkiye raporuna sert tepki: ABD'deki Kemal'in CHP'deki ajanı Öztrak mıdır?

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabından çok sert açıklamalarda bulundu. Bahçeli'nin hedefinde Gara katliamından hükümeti sorumlu tutan açıklamaları ile tepki çeken CHP-HDP-İYİ Parti ittifakı vardı. Bahçeli, "CHP Gara'da yakalandı! HDP zaten oradaydı. İP ise çevresinde gıyaben keşif yapıyordu. PKK'yı lanetlemek yerine Türkiye'yi isnat eden, hükümete fatura çıkaran menhus siyasi partilerin fitnenin beşinci kolu oldukları abartı veya afaki bir tespit değil, isabetli bir teşhistir." dedi.

Bahçeli, Brooking Enstitüsü'nde peş peşe Türkiye-ABD ilişkilerini merkezine alan raporlara da değindi. Küstah ifadelerin yer aldığı raporlara ateş püsküren Bahçeli, Kemal Derviş ile enstitü arasındaki ilişkiye değindi. Bahçeli, Faik Öztrak'ın da olayın merkezinde olduğunu ifade etti, "ABD'deki Kemal'in CHP'deki ajanı ve taşeronu Öztrak mıdır?" ifadelerini kullandı.

Son dakika: Bahçeli'den çok sert açıklama! Sonuna kadar hazırız...

ABD'DEKİ KEMAL'İN CHP'DEKİ AJANI VE TAŞERONU ÖZTRAK MIDIR?
Türkiye'mize ve meşru hükümetimize alçakça parmak sallanmaktadır. Brooking Enstitüsü Türkiye'yi adeta sömürge ülkesi gibi servis etmiştir. Gözümüzden kaçmayan bir başka husus da şudur: Kemal Derviş, Brooking Enstitüsü'nde yöneticidir. Bu durum kuşku vericidir.

CHP'nin Brooking Enstitüsü'yle irtibatı, Derviş-Kılıçdaroğlu bağlantıları, dahası CHP'nin ABD'nin yeni hükümetine düşünce kuruluşları vasıtasıyla muhbirlik yapıp yapmadığı milli vicdan tarafından sorgulanmaktadır. Yazılan karanlık senaryonun iç yüzü aydınlanmaya başlamıştır.

Derviş'in yeni bir fitne düzeneğinin asal unsurlarından birisi olduğu vehim değil, vaki bir gerçektir. CHP'de iki Kemal vardır. Acaba diyorum, mesela Faik Öztrak, hangi Kemal'i lideri olarak kabullenmektedir? ABD'deki Kemal'in CHP'deki ajanı ve taşeronu Öztrak mıdır?

 Biz oyunu görüyoruz. Cumhur İttifakı'nın tarihi varlığının çok güçlü şekilde devamına inanıyoruz. Zalimlere karşı biriz, emperyalizme karşı tek yüreğiz. Biz Türkiye'yiz, Türk milletiyiz. Okyanus ötesinden ülkemize istikamet çizdirmeyiz, müdahale ettirmeyiz.19 Şubat 2001 tarihli MGK Toplantısı'ndan sonra baş gösteren siyasal ve ekonomik sorunlar tekrar etmeyecektir. Merhum İsmail Cem'le yola çıkıp, sonra onu ilk durakta satan, Türkiye'yi karıştırıp ardından da kaçan Derviş'in maskesi çoktan düşmüştür.

Küresel güçlerin bir hesabı varsa Allah'ın da bir hesabı vardır, Türk milletinin yapacakları görülecektir. Eğilmez başımızla, teslim olmaz irademizle, milli şuurumuzla, muazzam dayanışmamızla Emperyalizm'i ve fitne komiserlerini her cephede karşılamaya sonuna kadar hazırız.

Biz oyunu görüyoruz. Cumhur İttifakı'nın tarihi varlığının çok güçlü şekilde devamına inanıyoruz. Zalimlere karşı biriz, emperyalizme karşı tek yüreğiz. Biz Türkiye'yiz, Türk milletiyiz. Okyanus ötesinden ülkemize istikamet çizdirmeyiz, müdahale ettirmeyiz.

19 Şubat 2001 tarihli MGK Toplantısı'ndan sonra baş gösteren siyasal ve ekonomik sorunlar tekrar etmeyecektir. Merhum İsmail Cem'le yola çıkıp, sonra onu ilk durakta satan, Türkiye'yi karıştırıp ardından da kaçan Derviş'in maskesi çoktan düşmüştür.

Küresel güçlerin bir hesabı varsa Allah'ın da bir hesabı vardır, Türk milletinin yapacakları görülecektir. Eğilmez başımızla, teslim olmaz irademizle, milli şuurumuzla, muazzam dayanışmamızla Emperyalizm'i ve fitne komiserlerini her cephede karşılamaya sonuna kadar hazırız."

Son dakika: PKK'ya kalkan oldular! Bahçeli'den CHP yandaşı Halk TV'ye çok sert tepki: Kirli ve kurnaz bir taktiktirSON DAKİKA: PKK'YA KALKAN OLDULAR! BAHÇELİ'DEN CHP YANDAŞI HALK TV'YE ÇOK SERT TEPKİ: KİRLİ VE KURNAZ BİR TAKTİKTİR

Son dakika: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den Şuşa'ya okul müjdesi! Tarihi projenin detayları ortaya çıktıSON DAKİKA: MHP GENEL BAŞKANI DEVLET BAHÇELİ'DEN ŞUŞA'YA OKUL MÜJDESİ! TARİHİ PROJENİN DETAYLARI ORTAYA ÇIKTI

Son dakika: PKK'ya kalkan oldular! Bahçeli'den CHP yandaşı Halk TV'ye çok sert tepki: Kirli ve kurnaz bir taktiktirSON DAKİKA: PKK'YA KALKAN OLDULAR! BAHÇELİ'DEN CHP YANDAŞI HALK TV'YE ÇOK SERT TEPKİ: KİRLİ VE KURNAZ BİR TAKTİKTİR

Son dakika: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den önemli açıklamalarSON DAKİKA: MHP GENEL BAŞKANI DEVLET BAHÇELİ'DEN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Son dakika: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den PKK operasyonuna tam destekSON DAKİKA: MHP GENEL BAŞKANI DEVLET BAHÇELİ'DEN PKK OPERASYONUNA TAM DESTEK

SON DAKİKA: HDP ve Kılıçdaroğlu'nun sözde kınaması! PKK diyemediler

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika: Başkan Erdoğan, 'Yeni Kontrollü Normalleşme Süreci'ni duyurdu: Kafe, restoran, yüz yüze eğitim, sokak kısıtlaması...
Son dakika: Başkan Erdoğan, 'Yeni Kontrollü Normalleşme Süreci'ni duyurdu: Kafe, restoran, yüz yüze eğitim, sokak kısıtlaması...
 Cumhuriyet Gazetesi Boğaziçi Üniversitesi'ne ABD'nin el koymasına evet dedi! Mandacı zihniyet yine hortladı.
Cumhuriyet Gazetesi Boğaziçi Üniversitesi'ne ABD'nin el koymasına evet dedi! Mandacı zihniyet yine hortladı.