sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

FETÖ Afrika'dan Halkbank'a saldırıyor! Kim bu 876 kişi?

Sabah gazetesi yazarı Dilek Güngör, FETÖ'nün Afrika'dan Türkiye ve Halkbank'ın üzerindeki oyunlarına devam ettiğini dile getirdi. Halbank'a ABD'de açılan davadaki şikayetçilerin araştırıldığını belirten Güngör, adreslere dikkat çekti.***** SON DAKİKA HABERİ: AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Başkan ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. Toplantı ardından AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik açıklamalarda bulundu. Çelik, "PKK'ya güçlü şekilde yanıt verilmeye devam edilecektir. Terör örgütü PKK, DEAŞ gibi bir katliam şebekesidir." dedi. Gara harekatı açıklamaları nedeniyle Kılıçdaroğlu'na yüklenen Çelik "Çıkıp da '13 şehidin sorumlusu Erdoğan' dediği zaman bu, Türkiye'nin terörle mücadelesine doğrudan saldıran bir provokasyondur" ifadelerine yer verdi. .

FETÖ Afrika'dan Halkbank'a saldırıyor! Kim bu 876 kişi?
FETÖ Afrika'dan Halkbank'a saldırıyor! Kim bu 876 kişi? Admin
Bu içerik 94 kez okundu.
Reklam

FETÖ 'dan Halkbank'a saldırıyor! Kim bu 876 kişi?

Giriş Tarihi: 19.02.2021  08:47 Güncelleme Tarihi: 19.02.2021  08:53

FETÖ'cülerin eliyle 'de yürütülen Halkbank kumpasıyla ilgili terör örgütünün çırpınışları devam ediyor. Sabah Gazetesi yazarı Dilek Güngör, hain terör örgütü üyelerinin ABD mahkemelerine başvuru yaparak Halkbank'a saldırmayı sürdürdüklerini bildirdi. Güngör, yazısında, "Banka aleyhine 24 Temmuz'da ABD'de açılan davada, güya İran terör saldırılarından mağdur olduklarını iddia edenler 9 milyar dolar tazminat istiyor. Dava 252 kişi tarafından açıldı, sonra müşteki sayısı 876'ya yükseldi.Adresleri görünce açılan tazminat davasında FETÖ'nün parmağı olduğu o kadar anlaşıyor ki…" ifadelerine yer verdi.

FETÖ Afrika'dan Halkbank'a saldırıyor!

FETÖ'cülerin eliyle ABD'de yürütülen Halkbank kumpasıyla ilgili terör örgütünün çırpınışları devam ediyor. Sabah Gazetesi yazarı Dilek Güngör, hain terör örgütü üyelerinin ABD mahkemelerine başvuru yaparak Halkbank'a saldırmayı sürdürdüklerini bildirdi.İşte Dilek Güngör'ün o yazısı;

Önceki gün Halkbank'la ilgili ABD mahkemelerinden iki önemli karar geldi. Biri, FETÖ'cülerin sahte delilleriyle ABD'de açılan İran yaptırımlarıyla ilgili dava… Diğeri de İranlı grupların saldırılarından mağdur olduğunu iddia eden 876 kişinin Halkbank'tan tazminat talebine ilişkin hukuk davası… İlkinde federal mahkeme İstinaf kararına kadar yargılama süreçlerini durdurdu. İkincisinde ise yargıç davanın Türkiye'de görülebileceğine karar verdi.
Merak ettim.

Kim bu 876 kişi diye…
Banka aleyhine 24 Temmuz'da ABD'de açılan davada, güya İran terör saldırılarından mağdur olduklarını iddia edenler 9 milyar dolar tazminat istiyor. Dava 252 kişi tarafından açıldı, sonra müşteki sayısı 876'ya yükseldi.
Dava açanların ikametlerine bakıyorsunuz.
ABD'den Çin'e İsrail'e kadar isimler var.


Ama en dikkat çekicisi şu; listedeki isimlerin neredeyse yarısının adresi Kenya ve Tanzanya…
353 kişinin adresi Kenya, 100'den fazlasının ise Tanzanya…

Adresleri görünce açılan tazminat davasında FETÖ'nün parmağı olduğu o kadar anlaşıyor ki…
Niye mi?

FETÖ Afrika'dan Halkbank'a saldırıyor!Malumunuz, Afrika ülkeleri FETÖ örgütünün yuvası gibi… Afrika'da FETÖ'nün birçok okulu var. Bir kısmı kapandı ama çoğu duruyor. Çünkü, Afrika'nın birçok ülkesi Türkiye'nin kapatma taleplerine hatta Dışişleri Bakanlığı, TİKA, Maarif Vakfı'nın bastırmasına rağmen direniyor.

Kenya ve Tanzanya da örgütün en çok güçlü olduğu ülkelerin başında geliyor. FETÖ'nün Ömeriye Vakfı'na bağlı birçok okulu Kenya'da hala faaliyette… Keza, Feza Okulları adı altında Tanzanya'da faaliyet gösteren okulların Maarif Vakfı'na devredilmemesi için FETÖ'cüler hülleli satışlar yapıyor.

FETÖ Afrika'dan Halkbank'a saldırıyor! Kim bu 876 kişi?

FETÖ Afrika'dan Halkbank'a saldırıyor!

Sabah gazetesi yazarı Dilek Güngör, 'nün Afrika'dan Türkiye ve Halkbank'ın üzerindeki oyunlarına devam ettiğini dile getirdi. Halbank'a 'de açılan davadaki şikayetçilerin araştırıldığını belirten Güngör, adreslere dikkat çekti.

Artık ne motivasyonuysa!

Halkbank'a açılan davadan anlaşılıyor…

Müşteki listesinde dedim ya birkaç Türk var diye…

Onlar ABD'de yaşıyor.

Misal, Florida'dan dava açan Ahmet-Bahar-Serpil- Sundus Büyük, Yasemin Pressley gibi isimler dikkatimi çekti. Bunları araştırınca bir kısmının yine Kenya bağlantısı ortaya çıktı.

Sözü fazla uzatmayacağım. Bunların firar ettikleri ülkelerde boş durmayacaklarını biliyorduk. Sağdan soldan saldıracaklarını da… Nitekim, yavaş yavaş kendilerini ortaya çıkarıyorlar.

Velhasıl, ülke içinde kripto FETÖ'cüleri bulup ortaya çıkarmak kadar dışarıda da firar edenleri sıkı takip etmek, hamle yapmadan engellemek gerekiyor.

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

 

ABDli avukat Robert Amsterdamdan Türkiye mektubu yazan senatörlere FETÖ yanıtıABD'Lİ AVUKAT ROBERT AMSTERDAM'DAN TÜRKİYE MEKTUBU YAZAN SENATÖRLERE "FETÖ" YANITI

Muhsin Yazıcıoğlu suikastinde flaş gelişme! Her noktasından FETÖ çıkıyorMUHSİN YAZICIOĞLU SUİKASTİNDE FLAŞ GELİŞME! "HER NOKTASINDAN FETÖ ÇIKIYOR"

Son dakika: Rütbesini FETÖ elebaşı takmıştı! Tuğgeneral Serdar Atasoyun apoletleri söküldüSON DAKİKA: RÜTBESİNİ FETÖ ELEBAŞI TAKMIŞTI! TUĞGENERAL SERDAR ATASOY'UN APOLETLERİ SÖKÜLDÜ

Son dakika:  MKYK sonrası ’ten Kılıçdaroğlu'na 'Gara' tepkisi: Görülmemiş bir provokasyon!

Giriş Tarihi: 18.02.2021  18:06 Güncelleme Tarihi: 18.02.2021  20:16

Son dakika haberi…  MKYK Başkan Erdoğan liderliğinde toplandı. Toplantı sonrası AK Parti Sözcüsü  önemli açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu'nun terör örgütü 'nın vatandaşlarımızı şehit etmesi sonrası Başkan Erdoğan'ı hedef almasına tepki göstere Çelik, " adına konuşan genel başkan çıkıp da '13 şehidin sorumlusu Erdoğan' dediği zaman 'nin terörle mücadelesine doğrudan saldıran provokasyondur." dedi. Çelik ABD'nin 'eğer'li kınamasına da tepki gösterdi.

 MKYK Başkan Erdoğan liderliğinde toplandı. Toplantı sonrası AK Parti Sözcüsü  önemli açıklamalarda bulundu.

AK Parti MKYK sonrası kritik açıklamalar

Çelik'in açıklamalarından satırbaşları:

BATI'NIN ÇİFTE STANDARDI
Terör örgütünü hedef göstermek, lanetlemek yerine dikkatleri başka yere çekmeye çalışıyorlar. Batı'daki bu çifte standardı çok gördük. Örneğin 'de DEAŞ saldırısı olduğunda Avrupa'nın önemli binalarına Türk bayrağı yansıtılıyordu. Ama  olduğunda binalarına Türk bayrağını yansıttıklarını görmedik.  terör örgütünü estetize etmek gibi bir şeyleri var.

PKK ELVERİŞLİ BİR MAŞA
PKK elverişli bir maşa. Birisi çıkıp Kürt çocuklarının geleceğini buraya bağlamak istiyor. Emin olun Kürt çocuklarının geleceğini buraya bağlayanların gözünde PKK'lıların yöneticilerinin hayatı bütün Kürt çocuklarının hayatından daha kıymetlidir. Böylesine bir katliam siyaseti yapıyor. Bölgedeki Kürt çocuklarının geleceği onların hiç umurunda değil.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Cumhuriyet Gazetesi Boğaziçi Üniversitesi'ne ABD'nin el koymasına evet dedi! Mandacı zihniyet yine hortladı.
Cumhuriyet Gazetesi Boğaziçi Üniversitesi'ne ABD'nin el koymasına evet dedi! Mandacı zihniyet yine hortladı.
İzmir'de sel felaketi! Acı haber geldi: 2 kişi hayatını kaybetti
İzmir'de sel felaketi! Acı haber geldi: 2 kişi hayatını kaybetti