sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan AK Parti İl Kongrelerinde flaş açıklamalar! ABD'ye çok sert çıktı: Bal gibi PKK’nın yanındasınız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Irak’ın kuzeyinde terör yuvalarını dağıtmak için başlatılan Pençe Kartal-2 Harekatı’nda şehit olan 3 asker ile teröristler tarafından alçakça katledilen, şehit edilen 13 vatandaşımıza Allah’tan rahmet dileyerek “Bu kardeşlerimizin bir kısmı 5 yıl, bir kısmı 6 yıl bu teröristlerin ellerinde esirdi. O günden bugüne bu kardeşlerimizi nasıl bu teröristler alçakların elinden kurtaracağız hep bunun hesabını yaptı, çok uğraştık. En son bu operasyonların yapıldığı gece artık bu operasyonları yapmak suretiyle bu kardeşlerimizi kurtaralım istedik” dedi.

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan AK Parti İl Kongrelerinde flaş açıklamalar! ABD'ye çok sert çıktı: Bal gibi PKK’nın yanındasınız
Son dakika: Başkan Erdoğan'dan AK Parti İl Kongrelerinde flaş açıklamalar! ABD'ye çok sert çıktı: Bal gibi PKK’nın yanındasınız Admin
Bu içerik 77 kez okundu.
Reklam

SON DAKİKA: Başkan Erdoğan'dan 'de önemli açıklamalar

Giriş Tarihi: 15.2.2021  13:59 Son Güncelleme: 15.2.2021  15:15

Son dakika haberi! Başkan ve AK Parti Genel Başkanı , partisinin Yenişehir Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenen  7. Olağan İl Kongresi ile canlı bağlantıyla katıldığı Aksaray-Eskişehir-Konya İl Kongrelerinde önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Erdoğan, ABD'nin terör saldırısına ilişkin açıklamasına sert tepki göstererek, "Hani siz teröristlerin yanında durmuyordunuz, PKK'nın YPG'nin yanında değildiniz. Bal gibi de yanındasınız ve arkasındasınız." dedi. Terör örgütü PKK tarafından canice katledilen 13 vatandaşın hesabının sorulacağını belirten Erdoğan, "Bunun bedelini bu millet size ödetecek. Bu sözüm demokrasi, hak, özgürlük kılıfı altında ülkemizdeki terör örgütleri ve uzantıları ile bağlantılı olanlardır. Hepiniz bu 13 masum insanın katledilmesinden sorumlusunuz." dedi.

Başkan Erdoğan'dan Rize'de önemli açıklamalar

Başkan ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Yenişehir Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenen Rize 7. Olağan İl Kongresi ile canlı bağlantıyla katıldığı Aksaray-Eskişehir-Konya İl Kongrelerinde önemli açıklamalarda bulundu.
Başkan Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları;

Kongrelerimizde görev alacak kardeşlerimi şimdiden tebrik ediyorum. Kuruluşundan bugüne teşkilatlarımızda görev almış kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum.

Irak'ın kuzeyindeki terör yuvaları için başlattığımız hareketta şehit olan 3 askerimiz ile teröristler tarafından alçakça katledilen şehit edilen 13 kardeşimize Allah'tan rahmet diliyorum. Bu kardeşlerimiz bir kısmı 5 bir kısmı 6 yıl teröristlerin ellerinde esirdi. Bu kardeşlerimizi bu teröristlerin ellerinden kurtacağız bunun hesabını yaptık. Çok uğraştık. En son bu operasyonların yapıldığı gece bu operasyonları yapmak suretiyle kardeşlerimizi kurtaralım istedik. İlk etapta bütün inlerine, mağaralara gireceğiz demiştik ya 42 terörist bu esnada gebertildi. sex shopTeröristler alçakça bir katliam yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan zehir zemberek sözler!

PKK tarafından 13 Türk vatandaşının şehit edilmesinin ardından Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan çok sert konuştu. Erdoğan, " Meclis'e soruşturma önergesi verilecek, bu işin gerçeğini açıklayacağız. Terör örgütleriyle ve uzantılarıyla hiçbir mesafe koyamayanlar hepiniz 13 masum insanın infazından sorumlusunuz." dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Yenişehir Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenen Rize 7. Olağan İl Kongresi'ne katıldı, Aksaray-Eskişehir-Konya İl Kongrelerine canlı bağlantıyla hitap etti. Konuşmasında Gara'daki PKK katliamına değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meclis'e soruşturma önergesi verileceğini  belirterek "Bu işin gerçeğini anlatacağız" dedi.

Erdoğan, terör örgütüne destek verenlere "Hepiniz 13 masum insanın infazından sorumlusunuz " derken ABD'nin yeni başkanı Biden'a "Bunları iyi tanı" diye seslendi.

Başkan Erdoğan'dan ABD'ye çok sert Gara tepkisi!

Meclis'e soruşturma önergesi verilecek, bu işin gerçeğini anlatacağız

ABD'YE TERÖR TEPKİSİ: BAL GİBİ YANINDASINIZ
Batı bundan anlar mı? İsterse anlasın isterse anlamasın. İşte ABD'nin yaptığı bir açıklama var, evlere şenlik.

Hani siz teröristlerin yanında durmuyordunuz, PKK'nın YPG'nin yanında değildiniz. Bal gibi de yanındasınız ve arkasındasınız.

Maalesef bunu başından itibaren hep gördük. Kuzey Irak'a binlerce TIR bunlar tank getirdiler ve bunları teröristlere teslim ettiler. Bizim güvenlik güçlerimizle savaştılar. Artık yağma yok. Eğer biz sizinle NATO'da berabersek bu birlikteliğimizi sürdüreceksek bize samimi davranacaksınız.

TERÖRÜN SİYASİ AYAĞINA TEPKİ: UZANTILARI ELLERİNDE ÇAKI BİLE YOKTU DİYOR
Son harekatımızda bu gerçeği bir kez daha gördük. Askerimizin karşısında duramayan terör örgütü alçaklıkta sınır tanımıyor. Üstadımızın tabiriyle bunlar alçak değil çukur. En sonunda alçaklar bu kardeşlerimizi buradan kaçış olmadığını anlayınca sözde lider durumda olanı... Şu anda Malatya'da bütün tetkikler yapılıyor. Aileleri gelip görsün istedik. Bu masumların kanı Irak ve Suriye'de sempati destekleyen herkesin eline bulaşmıştır. Parlamentodaki uzantıları ellerinde çakı bile yoktu diyor. Bomba var silah var ama çakı yok.

KEMAL KILIÇDAROĞLU'NA TEPKİ
Bay Kemal, biz kimin ne yaptığını iyi biliyoruz sen de öğreneceksin. Kimlerle beraber olduğunu öğreneceksin. Bu Ankara'dan İstanbul'a yürümeye benzemez bu gerçekleri iyi öğreneceksin.

BEDELİNİ MİLLET SİZE ÖDETECEK
Bunun bedelini bu millet size ödetecek. Bu sözüm demokrasi, hak, özgürlük kılıfı altında ülkemizdeki terör örgütleri ve uzantıları ile bağlantılı olanlaradır.SOSYAL MEDYA MECRALARI DA SORUMLU
Terör örgütlerinin propaganda aygıtlarına dönüşen sosyal medya mecraları, hepiniz 13 silahsız masum insanın alçakça infazından sorumlusunuz.

Bunun bedelini bu millet size ödetecek. Bu sözüm demokrasi, hak, özgürlük kılıfı altında ülkemizdeki terör örgütleri ve uzantıları ile bağlantılı olanlardır. Hepiniz bu 13 masum insanın katledilmesinden sorumlusunuz.


BIDEN BUNLARI İYİ TANI
Bölücü terör örgütü 1984'ten bu yana 30 bin sivil insanımızı katletti. Bunlar içinde anne karnındaki çocuktan kadından yaşlıya işçiden öğretmene çobandan imama her kesimden insanımız vardır. Dünyaya diyoruz ki gelin bu alçakların gerçek yüzünü iyi tanıyın. Sayın Biden sen de bunları iyi tanı. Ama bunları tanırken FETÖ'yü de unutma.

Terör örgütü PKK'nın sivil katliamlarını kitaplaştıracak olursak Batılıların o anlı şanlı ansiklopedilerinin hacimlerini geride bırakır.

Teröristler, güvendikleri dağlara birer birer kar yağdığını bilmelidir. Gara'da yaşanan bu katliamdan sonra artık hiç kimse Türkiye'nin Kuzey Irak ve Suriye'deki harekatlarını sorgulayamaz.KANDIRILMIŞ GENÇLERE ÇAĞRI: GELİN BU KİRALIK KATİLLER ORDUSUNDAN KURTULUN
Terör örgütü tarafından kandırılmış gençlere sesleniyorum, gelin bu kiralık katiller ordusundan kurtulun. Anneleriniz babalarınız sizi Diyarbakır'daki çadırda bekliyor. Vakit daralıyor, geç kalmadan kendinizi bu kirli yapıdan kurtarın. Gara'da yaşanan bu katliamdan sonra hiçbir yapı, kişi ve kuruluş Türkiye'nin Kuzey Irak'taki operasyonlarını eleştiremez karşı duruş sergileyemez. Bu katliamı yapanlar kör bir şekilde kendilerine destek verenlerden güç alıyor. Bundan sonra herkesin önünde iki yol var. Türkiye ile birlikte terör karşı amasız hareket edecekler. Ya da teröristlerin ortağı olarak hesap verecekler.

ABD'DEN 'EĞER'Lİ AÇIKLAMA
ABD Dışişleri Bakanlığı, Gara bölgesinde 13 Türk vatandaşının şehit edilmesine ilişkin yaptığı açıklamada,"Türk vatandaşlarının terör örgütü PKK'nın elinde öldüğü haberleri doğruysa, bu eylemi en güçlü şekilde kınıyoruz." ifadesi kullanmıştı.

: Başkan Erdoğan'dan çok sert mesajlar: Hepiniz bu alçakça infazdan sorumlusunuz...

 haberine göre; Başkan , AK Parti Aksaray-Eskişehir-Konya İl Kongrelerine canlı bağlantı ile katıldı. Erdoğan, burada önemli açıklamalar yaptı. Erdoğan, Pençe Kartal Harekatı'ndaki şehitleri rahmetle anarak başladığı konuşmasına, çok sert sözlerle devam etti. Erdoğan, "İnlerine gireceğiz demiştik ya, 42 terörist bu esnada geberdi." dedi. Erdoğan, ABD'nin /YPG açıklamasına ateş püskürdü, resti çekti, "Biz sizinle NATO'da berabersek, bu birlikteliğimizi sürdürecek samimi davranacaksınız. Teröristlerin yanında yer almayacaksınız. Yer alacaksanız bizim yanımızda yer alacaksınız." ifadelerini kullandı. Erdoğan, teröre çanak tutanları tek tek saydı, "Hepiniz alçakça infazdan sorumlusunuz." diye konuştu.

SON DAKİKA: Başkan Erdoğan'dan çok sert mesajlar: Hepiniz bu alçakça infazdan sorumlusunuz...

AK Parti Rize 7. Olağan İl Kongresi, Aksaray-Eskişehir-Konya İl Kongrelerine katılan Başkan Recep Tayyip Erdoğan açıklamalar yaptı. Erdoğan, terör örgütü PKK/YPG'nin mağarada 13 sivili şehit etmesine çok sert sözlerle tepki gösterdi. Erdoğan, HDP'ye ateş püskürdü, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na da yüklendi. Erdoğan, ABD'nin PKK/YPG açıklamasını hatırlattı, resti çekti. Erdoğan, Rize-Artvin Havalimanı'nın açılış tarihini de konuşmasında duyurdu.

Erdoğan, PKK'nın içindeki kandırılmış gençlere çağrıda bulundu, "Vakit daralıyor. Anneniz, babanız sizi Diyarbakır'daki çadırda bekliyor. Samimi gelen her vatandaşına Türkiye Cumhuriyeti şefkatle davranmıştır." dedi.

İşte Başkan Erdoğan'ın son dakika açıklamalarının ayrıntıları...

BAŞKAN ERDOĞAN'DAN FLAŞ AÇIKLAMALAR

Erdoğan'ın videokonferans üzerinden yaptığı açıklamada verdiği önemli mesajlar şöyle:

Mübarek Receb-i Şerif'inizi tebrik ediyorum. Tüm insanlık ve İslam alemi için hayırlara vesile olmasını diliyorum.

BİR MÜJDE DAHA VERELİM
Geçtiğimiz 18 yılda yaptığımız yatırımlar sayesinde en batıda hangi imkanlar varsa en doğuda da o imkanlar vardır. İstanbul'da ne varsa Van'da da onu görürsünüz. Vatan topraklarında ayrım yok. 18 yıl önce nasıl bir Rize vardı, bugün nasıl bir Rize var soruyorum size. 2023'te inşallah Rize'nin yerel mimarisiyle şöyle tüm konutlarımızı yenilesek ne güzel olur dimi? Buradan bir müjde daha verelim. Rize - Artvin Havalimanı Aralık 2021'de Ulaştırma Bakanım diyor ki bitiriyoruz. Havalimanı bitince buradan havalimanı 15-20 dakika... Artvin'de gözetleme kulesi çay bardağı şeklinde olacak. Terminal binası da gerçekten muhteşem...

TERÖR ÖRGÜTÜNÜN BAŞINI TAMAMEN EZMEK BOYNUMUZUN BORCU
Darbelerin, vesayetin Türkiye'sinden yeni sivil anayasasını konuşup tartışabilen bir Türkiye'ye geldik. Bir tarafta SİHA, öbür tarafta İHA, öbür tarafta Ayasofya... Gençliğimizin rüyasıydı bunlar. Şimdi gerçekleşti. Denenmesi gereken bir yol olarak gördüğümüz için terör meselesini suhuletle sona erdirecek adımları atık. Samimiyetle uzattığımız el terör örgütleri tarafından hunharca ısırıldı. Milletimiz bu süreçte hep yanımızda oldu. Ne bölge insanıyla ne Türkiye ile uzaktan yakından ilgisi kalmadığı kesinleşen terör örgütünün başını tamamen ezmek boynumuzun borcu haline gelmiştir. Bu terör örgütünün son mensubunu da etkisiz hale getirene kadar bu mücadeleyi sürdüreceğiz. İnşallah o günler yakındır. Irak sınırı boyunca teröristleri kıskaca alıyoruz. Suriye sınırı boyunca kurulmaya çalışılan terör koridorunu paramparça ettik. Sincar, Suriye ve Kandil'de bulundukları hiçbir yer artık güvenli değildir. O dağlara kar yağdı kar. Mehmetimiz elbisesi, silahıyla ve kadınıyla erkeğiyle tamamen o kar kıyafetiyle o dağlarda, hesap soruyor. Bir gece ansızın her yerde teröristlerin tepesine binecek güce, imkana ve kararlılığa sahibiz. Teröristler güvendikleri dağlara kar yağdığını bilmelidir. Yakında terör örgütünün tutunacak dalı kalmayacak.

BU KATLİAMDAN SONRA HİÇ KİMSE IRAK VE SURİYE HAREKATLARINI SORGULAYAMAZ
Suriye'deki Arap, Kürt, Türkmen kardeşlerimizi terör örgütünün boyunduruğundan kurtaracak yeni stratejiler geliştiriyoruz. Gelin bu kiralık katiller ordusundan bir önce kurtulun. Annelerimiz, babalarınız, kardeşlerimiz sizleri Diyarbakır'daki o çadırda bekliyor. Vakit daralıyor, geç kalmadan kendinizi bu kirli yapıdan kurtarın. Gara'da yaşanan bu katliamdan sonra hiçbir ülke, kuruluş, yapı ve kişi Türkiye'nin Irak ve Suriye harekatlarını sorgulayamaz, eleştiremez, karşı duruş sergileyemez. Bundan sonra herkesin önünde iki yol var. Ya Türkiye ile hareket edip teröre karşı 'ama'sız, 'lakin'siz tavır alacaklar ya da eli kanlı örgütün her cinayetinin ortağı olarak önce vicdanlarda, sonra da uluslararası platformlarda hesap verecekler.

2023 SEÇİMLERİ TARİHİ ÖNEME SAHİP
Pek çok kritik hususta 2023'ü bir milat haline getirmiş durumdayız. Amacımız ülkemizi yeni ve sivil bir anayasaya kavuşturmaktır. 2023 seçimleri tarihi bir öneme sahip.

Kongrelerimizde görev üstlenerek, elinizi taşın altına koyduğunuz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

"BU KARDEŞLERİMİZİ NASIL BU TERÖRİSTLERİN ELİNDEN KURTARIRIZ BUNUN HESABINI YAPTIK"

Bugün sizlerle ve milletimizle ülkemizin son 40 yılına damgasını vuran terör meselesiyle ilgili geçmişten bugüne gelen ve geleceğe de uzanan bir perspektifte hasbihal etmek istiyorum. Irak'ın kuzeyindeki Pençe Kartal-2 Harekatı'nda şehit olan 3 askerimiz ile, teröristler tarafından alçakça katledilen, şehit edilen 13 kardeşimize Allah'tan rahmet diliyorum. Bu kardeşlerimizi nasıl bu terörist alçakların elinden kurtaracağız hep bunun hesabını yaptık. En son operasyonların yapıldığı gece artık bu operasyonları yapmak suretiyle kardeşlerimizi kurtaralım istedik. Gerek Savunma Bakanım, Genelkurmay Başkanım gerek MİT hep birlikte çalışmalar neticesinde adım atıldı ve ilk etapta bütün inlerine gireceğiz demiştik ya, 42 terörist bu esnada geberdi.

ABD'YE PKK RESTİ: TERÖRİSTLERİN YANINDA DURMAYACAKSINIZ!

Bu süre esnasında esirleri bunlar mağarada iyice köşe noktaya sıkıştırarak en sonunda bunlardan bir tanesi ki, şimdi Meclis'te bununla ilgili soruşturma önergesi vererek, detaylarını Meclis'te de gündeme getirecekler Savunma Bakanım, grup başkanımız Naci Bey ile de bunu konuştuk. Bunların parlamentodaki temsilcilerinde de yalan bol. Savunma Bakanım, İçişleri Bakanım, Genelkurmay Başkanım detaylarını anlatacaklar. Batı bundan anlar mı? İsterse anlasın, isterse anlamasın. ABD'nin açıklaması evlere şenlik. Hani siz PKK'nın yanında değildiniz? Hani siz PYD'nin yanında değildiniz? Bal gibi de yanındasınız ve arkasındasınız.

Kuzey Irak'a binlerce TIR tank getirdiler, mühimmat getirdiler. Teröristlere teslim ettiler. Biz sizinle NATO'da berabersek, bu birlikteliğimizi sürdürecek samimi davranacaksınız. Teröristlerin yanında yer almayacaksınız. Yer alacaksanız bizim yanımızda yer alacaksınız.

"53 TERÖRİST ETKİSİZ"

51'i ölü, 53 terörist etkisiz hale getirildi. Ordumuzun zaman ve mekan sınırı tanımaksızın, ülkemizin ihtiyaç duyduğu her harekatı kendi imkanları ile yürütebilecek seviyeye ulaşmasıyla gurur duyuyoruz.

"TÜRK ORDUSUNUN ÖNÜNDE DURABİLECEK NE BİR TERÖR ÖRGÜTÜ NE BİR PİYON GÜÇ VARDIR"

Her geçen yıl daha da gelişen donanımı, teknolojiyle Türk ordusunun önünde durabilecek ne bir terör örgütü ne bir piyon güç vardır. Askerimizin karşısında duramayan terör örgütü alçaklıkta sınır tanımıyor.

"BU MİLLET SİZE BUNUN BEDELİNİ ÖDETECEK"

Terör örgütüne ait çıkan, destek veren herkesin eline masumların kanı bulaşmıştır. Parlamentodaki uzantıları ellerinde çakı bile yok diyor. Bomba var, her türlü silah var ama çakı yok. Bay Kemal bunları iyi öğren. Bu öyle sıradan değil. Kimin nerede ne yaptığını biz gayet iyi biliyoruz. Sen de bunları öğreneceksin. Bu gerçekleri iyi öğreneceksin. Bunun bedelini millet size ödetecek. Bu sözüm, demokrasi, hak, özgürlük kılıfı altında ülkemizdeki terör örgütleri ile siyasi uzantılarına sınırsız destek verenleredir.

"HEPİNİZ BU ALÇAKÇA İNFAZDAN SORUMLUSUNUZ"

Bu sözüm terör örgütlerinin propaganda aygıtlarına dönüşen sosyal medya mecralarınadır. Hepiniz alçakça infazdan sorumlusunuz. Bu aynı terör örgütünün ilk katliamı da değildir.

"SAYIN BIDEN LÜTFEN SEN DE BUNLARI İYİ TANI"

Sayın Biden lütfen sen de bunları iyi tanı. Bunları tanırken FETÖ'yü unutma, onu da iyi tanı. Onu da iyi tanı. Bunlar 1990'da Şırnak'ta 12'si çocuk 27 sivili, 1991'de Mardin Midyat'ta 19 sivili, 1992'de Bitlis Tatvan'da 13 sivili, 1992'de yine Bitlis'te 19 sivili alçakça öldürenlerdir. Bunlar Yasin Börü'nün, Eren Bülbül'ün, öğretmen Aybüke Yalçın'ın katilleridir.

2023'de bir başka seçim yaşayacağız Rize'de. Sadece Rize'de değil, nerede hemşehrimiz var ise ayağa kaldıracağız. Her yerden bir başka heyecan doğuracağız. Hiç kuşkunuz olmasın biz dimdik ayaktayız. Dik duracağız, dikleşmeyeceğiz.

"BURADAN BİR MÜJDE DAHA VERELİM"

Buradan bir müjde daha verelim. Rize Artvin Havalimanı, Adil Bey ne zaman bitiriyoruz? Aralık 2021'de bitiriyoruz. Buradan havalimanı 15-20 dakika. Aynı şekilde Artvin. Oranın da gözetleme kulesi aynen merkezdeki gibi bir çay bardağı olacak. Terminal binası da muhteşem. Adı falan önemli değil, iş önemli iş. Lafa değil, icraate bakacağız.

"GÜVENDİĞİNİZ DAĞLARA KAR YAĞDI KAR"

Son terörist etkisiz hale gelene kadar mücadelemiz sürecek. Suriye'nin kuzeyindeki terör koridorunu paramparça ettik, darmadağın ettik. Teröristler için artık hiçbir yer güvenli değildir. Güvendikleri dağlara kar yağdı kar. Bir gece ansızın teröristlerin tepesine binebilecek kararlılığa ve güce sahibiz. Teröristler güvendikleri dağlara kar yağdığını bilmelidir. Yakında terör örgütünün tutunabilecek tek bir dalı kalmayacak. Terör örgütünü bitirme noktasında Irak Bölgesel Yönetimi ile mutabıkız. Buradan PKK'nın içindeki kandırılmış gençlere sesleniyorum, gelin bu kiralık katiller ordusundan kurtulun. Anneleriniz, babalarınız, kardeşleriniz, sizi Diyarbakır'daki çadırda bekliyor. Gelin. Samimi pişmanlıkla gelen her vatandaşına Türkiye Cumhuriyeti şefkatle davranmaktadır. Vakit daralıyor, kendinizi bu kirli yapıdan kurtarın. Gara'daki katliamdan sonra Türkiye'nin Irak'taki harekatlarını hiçbir kuruluş, ülke ve yapı eleştiremez, karşı durumaz.

Başkan Erdoğan'dan AK Parti il kongrelerinde flaş açıklamalar

ABD'DEN 'EĞER'Lİ AÇIKLAMA
ABD Dışişleri Bakanlığı, Gara bölgesinde 13 Türk vatandaşının şehit edilmesine ilişkin yaptığı açıklamada,"Türk vatandaşlarının terör örgütü PKK'nın elinde öldüğü haberleri doğruysa, bu eylemi en güçlü şekilde kınıyoruz." ifadesi kullanmıştı.

SON DAKİKA: ABD'den Türkiye'ye başsağlığı mesajı

erotik shop

Gara'da PKK'nın 13 sivili katlettiği mağarada mühimmat ele geçirildi!
 

erotik shop

A Haber'de flaş değerlendirmeler: Türkiye operasyonların kapılarını aralıyorA HABER'DE FLAŞ DEĞERLENDİRMELER: TÜRKİYE OPERASYONLARIN KAPILARINI ARALIYOR

 

erotik shop

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan önemli talimat: Çiftlik Bank işine dönmesin!SON DAKİKA: BAŞKAN ERDOĞAN'DAN ÖNEMLİ TALİMAT: ÇİFTLİK BANK İŞİNE DÖNMESİN!

erotik shop

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan AK Parti İl Gençlik Kolları Kongrelerinde önemli açıklamalarSON DAKİKA: BAŞKAN ERDOĞAN'DAN AK PARTİ İL GENÇLİK KOLLARI KONGRELERİNDE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

erotik shop

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na sert tepki: Yalana gerek yok dürüst olSON DAKİKA: BAŞKAN ERDOĞAN'DAN KILIÇDAROĞLU'NA SERT TEPKİ: YALANA GEREK YOK DÜRÜST OL

erotik shop

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan AK Parti İl Kongrelerinde flaş açıklamalar! ABD'ye çok sert çıktı: Bal gibi PKK’nın yanındasınız

erotik shop

Son dakika haberine göre Partisinin 'nda düzenlenen  7. Olağan İl Kongresi'nde önemli açıklamalarda bulunan , 13 şehit verdiğimiz mağaradaki PKK katliamı ile ilgili, "Kardeşlerimizi kurtarmak için çok uğraştık. Şehitlerimizin kanı yerde bırakılmamıştır." dedi. Başkan Erdoğan, "Hani siz PKK'nın, YPG'nin, PYD'nin yanında değildiniz. Bal gibi de yanındasınız ve arkasındasınız. Eğer biz sizinle NATO'da berabersek bize samimi davranacaksınız, teröristlerin yanında yer almayacaksınız, eğer yer alacaksanız bizim yanımızda yer alacaksınız." diyerek ABD'ye ve NATO'ya sert tepki gösteren Başkan Erdoğan, "Sayın Biden bunları iyi tanı, tanırken de FETÖ’yü unutma" diye konuştu. Erdoğan, "Bay Kemal, biz kimin ne yaptığını biliyoruz, sen de öğreneceksin, kimlerle beraber olduğunu iyi öğreneceksin. Gara'da yaşanan bu katliamdan sonra artık hiçbir ülke, kuruluş, yapı ve kişi, Türkiye'nin Irak ve Suriye harekatlarını sorgulayamaz" ifadelerini kullandı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika: Başkan Erdoğan, 'Yeni Kontrollü Normalleşme Süreci'ni duyurdu: Kafe, restoran, yüz yüze eğitim, sokak kısıtlaması...
Son dakika: Başkan Erdoğan, 'Yeni Kontrollü Normalleşme Süreci'ni duyurdu: Kafe, restoran, yüz yüze eğitim, sokak kısıtlaması...
 Cumhuriyet Gazetesi Boğaziçi Üniversitesi'ne ABD'nin el koymasına evet dedi! Mandacı zihniyet yine hortladı.
Cumhuriyet Gazetesi Boğaziçi Üniversitesi'ne ABD'nin el koymasına evet dedi! Mandacı zihniyet yine hortladı.