sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Son dakika: Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na Gara tepkisi: Sen ne yüzsüzsün! Terbiyesiz herif

Son dakika haberleri... Başkan Erdoğan AK Parti Ankara 7.Olağan İl Kongresi, Ordu - Şanlıurfa İl Kongrelerinde önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan AK Parti kongrelerini eleştirenlere "FETÖ taktikleriyle görüntülerin önünü arkasını kesip mutluluğumuzu baltalamaya çalışıyorlar dedi. Kemal Kılıçdaroğlu'nun Gara'daki 13 şehit için Cumhurbaşkanını suçladığını söyleyen Erdoğan, "Sen ne yüzsüzsün ya? 5-6 yıldır takip eden bizlere bunların sorumlusu nasıl Cumhurbaşkanı diyorsun. Terbiyesiz... Sana Milli Savunma ve İçişleri Bakanımı gönderiyorum, seni bilgilendirsinler diye. Sen bunlara layık değilsin" dedi. Öte yandan kısıtlamalar ile ilgili de önemli açıklamalarda bulunan Erdoğan, "Kısıtlamaların yükünü azaltmak için bugün yeni kararlar açıklayacağız" şeklinde konuştu. Türkiye'de uygulanmaya başlayan koronavirüs aşı programı başarıyla sürdürülüyor. Türkiye'nin başarısı dünya basınında da yer aldı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Hollandalı bir televizyon kanalı olan RTL Nieuws'in koronavirüs aşılaması ve tedbirlerinde Türkiye'yi öven haberini paylaştı.

Son dakika: Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na Gara tepkisi: Sen ne yüzsüzsün! Terbiyesiz herif
Son dakika: Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na Gara tepkisi: Sen ne yüzsüzsün! Terbiyesiz herif Admin
Bu içerik 108 kez okundu.
Advert

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan Ankara 7. Olağan İl Kongresi'nde önemli açıklamalar

Giriş Tarihi: 17.02.2021  13:40 Güncelleme Tarihi: 17.02.2021  15:27

Son dakika haberleri... Başkan 'nda düzenlenen  7. Olağan İl Kongresi'ne katıldı. Önemli açıklamalarda bulunan , CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu 13 şehit hakkındaki söylemlerine tepki gösterdi. Başkan Erdoğan 13 şehidimiz için kendisini suçlayan Kılıçdaroğlu'na, "Sen ne utanmaz adamsın. Sen teröristlerle el ele kola Ankara'dan İstanbul'a yürüyebilirsin ama biz teröristlere karşı Gara'da, Cudi'de, Tendürek'te, Bestler Dereler'de mücadelemizi sürdüreceğiz" şeklinde cevap verdi. Başkan Erdoğan aynı zamanda kafe ve restontranların açılıp açılmayacağı konusundaki açıklamayı ulusa seslenişte gerçekleştireceğini duyurdu.

Başkan Erdoğan'dan Ankara'da önemli açıklamalar

Başkan 'ndaki AK Parti 7.Olağan İl Kongresi'ne katıldı.  başkent 'da açıklamalarda bulundu.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamalarından derlenenler;

İnsanımızın sağlığını riske atmadan, kimseyi tehlikeye sokmadan kongrelerimize devam ediyoruz. Kongrelerimizde gördüm ki AK Parti Türkiye'nin en dinamit siyasi hareketidir. AK Parti milletimizin birliğini, kardeşliğini en güçlü şekilde muhafaza eden siyasi partidir. AK Parti kongrelerine çamur atanları tebessümle karşılıyorum. Mızrak çuvala sığmaz, hakikat güneşi balçıkla sıvanmaz. İftiranın dozunu biraz daha artırsalar da milletimizin teveccühünün önüne geçemiyorlar.

Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na zehir zemberek cevap: Terbiyesiz adam!

Gara'daki 13 şehidimizden Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı sorumlu tutan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Başkan Erdoğan'dan çok sert cevap geldi. Erdoğan, "Utanmadan, sıkılmadan cumhurbaşkanına fatura kesmeye kalkıyorsun. Ya sen ne yüzsüzsün, terbiyesiz adam" dedi.

Video Player

 

 

 

 

 

00:00 | 00:00

 

Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.

 

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara 7. Olağan İl Kongresi'nde gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.  Konuşmasında Kılıçdaroğlu'nun skandal sözlerine de cevap veren Başkan Erdoğan, "Utanmadan, sıkılmadan 13 şehidimizle ilgili olarak 'Bunun sorumlusu Cumhurbaşkanıdır' diyorsun. Ne yüzsüzsün... 5-6 yıldır bu şehitlerimizi yakından takip eden bizlere 'Bunların sorumlusu Cumhurbaşkanı'dır' nasıl diyorsun? Terbiyesiz herif. Sana Savunma Bakanımı, İçişleri Bakanımı gönderiyorum. Sen bunlara layık değilsin. Utanmadan, sıkılmadan Cumhurbaşkanı'na fatura kesmeye kalkıyorsun. Sen teröristlerle el ele kol kola Ankara'dan İstanbul'a yürüyebilirsin. Ama biz Cudi'de, Tendürek'te mücadelemizi sürdüreceğiz. Sen de tribünlerden seyret." dedi.

Son dakika: Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na Gara tepkisi: Sen ne yüzsüzsün! Terbiyesiz herif

"CUMHUR İTTİFAKI GÜÇLENİYOR"

Cumhur İttifakı da maruz kaldığı iftira ve saldırılara rağmen her geçen gün güçleniyor. Gençlerimizin heyecanından, ak saçlılarımızın tecrübesinden ilham alarak mücadelemizi sürdürüyoruz. Dağları teröristlere dar eden kahramanlarımızın gücüyle yürüyoruz, Diyarbakır annelerinin sabrıyla yürüyoruz.

KILIÇDAROĞLU'NA 13 ŞEHİT TEPKİSİ

Bay Kemal acaba sen Diyarbakır annelerinin feryatlarını duydun mu? Utanmadan 13 şehidimizin sorumlusu Cumhurbaşkanımızdır diyorsun. Sen ne yüzsüzsün! Bay Kemal şunlara bir gün terörist de be. Diyebilir mi? Diyemez çünkü ortakları. PKK'ya terör örgütü diyemeyiz diyenler Bay Kemal ve ortaklarıdır. Sana Milli Savunma Bakanımı, İçişleri Bakanımı gönderiyorum, seni bilgilendirsinler diye. Sen bunlara layık değilsin. Teröristlere karşı Gara'da, Cudi'de, Tendürek'te, Bestler Dereler'de mücadelemizi sürdüreceğiz, sen de tribünlerden seyret. İttifak ortaklarını incitmemek için bölücü terör örgütünü kınayamayanlar bize insanlıktan bahsedemez.

"TEŞKİLATLARINDAKİ DHKP-C'LİLERİ TEMİZLE"

Bölücü örgütün yandaşlarına koltuk değnekliği yapanlara inat biz bu mücadeleyi milletimiz için, milletimizle birlikte yürütüyoruz. Bay Kemal sen önce teşkilatındaki DHKP-C'lileri temizle. Ülke içinde ve dışında teröristlere karşı operasyonlarımızı durmadan sürdüreceğiz. Son terörist de yok oluncaya kadar üstlerine gideceğiz. Son nefesimizi verene kadar Allah bizi ülkemize ve milletimize hizmetten ayırmasın diye dua ediyoruz.

Kılıçdaroğlu ve şürekâsı bilsin ki, baş veririz ama baş eğmeyiz. Her karşısında bir şehidin yattığı bu cennet vatanı canımız pahasına, FETÖ'cü hainlere de, PKK'lı katillere de, DEAŞ'lı canilere de teslim etmedik. Biz bu yola kefenimizi giyip çıktık. Bugünlere birilerinin ihsanıyla değil, nice katil sürüleriyle mücadele ederek geldik. Sen önce kademelerindeki DHKP-C'lileri temizle ey Kılıçdaroğlu. Bunları önüne koyacağız, merak etme.

KAFE VE RESTORANLAR AÇILACAK MI?

Kısıtlamaların işçi, esnaf ve çalışanlar üzerindeki yükünü azaltmak için destek paketleri açıkladık. Bugün de Kabine'de aldığımız kararları millete seslenişte açıklayacağız. Şehir hastanelerimiz başta olmak üzere sağlık tesislerimiz salgınla mücadelede baş rol oynadı. Her kesime yönelik hayata geçirdiğimiz özel programlarla ekonomimizi ayakta tuttuk. Avrupa'daki toplam kapasiteye yaklaşan yoğun bakım yatak sayımızla, 1 milyon 100 bini aşan sağlık ordumuzla süreci alnımızın akıyla yönettik. İsraf dedikleri, ne gerek var diyerek çamur attıkları bu hastaneler on binlerce vatandaşımızın hayatının kurtulmasına vesile oldu.

TÜRKİYE'Yİ ŞİKAYET EDEN SİZ DEĞİL MİYDİNİZ?

Biz kamuda başörtüsüne serbestlik getirdiğimizde engellemek için Danıştay'a koşan siz değil miydiniz? Ankara'da kendisinin her gün kullandığı Malazgirt Bulvarı'na karşı çıkanlar siz değil miydiniz? Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne olmadık iftiraları atanlar siz değil miydiniz Bay Kemal. Gezi vandallarıyla birlikte İstanbul'u Ankara'yı ateşe veren siz değil miydiniz Bay Kemal. Türk ekonomisi krize girsin diye el ovuşturan, Türkiye'yi Batı'lı ülkelere şikayet eden siz değil miydiniz? Türkiye'yi sabote eden darbe anayasasına mahkum etmeye çalışan siz değil miydiniz? Bunları CHP'nin başındaki zat unutmuş olabilir ama benim Ankaralı hemşehrilerim unutmadı. Neler yaptıklarını çok iyi biliyor. Bu millet CHP'nin takoz siyasetini iyi biliyor. Bu yüzden de mirası bunlara emanet etmedi, etmiyor.

BAY KEMAL KİMİ SAVUNUYOR?

Bay Kemal Almanya ve o bölgelere kaçan Dündar'ı savunuyor. Selo'yu savunuyor suçlu olmadıklarını savunuyor. Bizim gayemiz bu ülke, bizim teröristleri savunmak gibi bir durumumuz olamaz. Davamıza halal getirmeden halka hizmet hakka hizmettir diye koşturacağız. 83 milyonun tamamına mesajlarımızı ulaştırmaya çalışacağız.

KEMAL KILIÇDAROĞLU'NA GARA TEPKİSİ
Biz bu yolda 534 gündür evlat nöbeti tutan Diyarbakır annelerinin sabrıyla yürüyoruz. Bay Kemal, acaba sen o Diyarbakır annelerinin feryatlarını duydun mu? Utanmadan sıkılmadan 13 şehitle ilgili 'Bunun sorumlusu Cumhurbaşkanı diyorsun'. Sen ne yüzsüzsün ya? 5-6 yıldır takip eden bizlere bunların sorumlusu nasıl Cumhurbaşkanı diyorsun. Terbiyesiz... Sana Milli Savunma ve İçişleri Bakanımı gönderiyorum, seni bilgilendirsinler diye. Sen bunlara layık değilsin. Utanmadan sıkılmadan cumhurbaşkanına fatura kesmeye kalkıyorsun. Sen teröristlerle el ele kola Ankara'dan İstanbul'a yürüyebilirsin ama biz teröristlerle mücadelemizi sürdüreceğiz, sen de tribünlerden seyret.

Sen 15 Temmuz gecesi tankların arasında yürüyen ürkek, korkak bir adamsın. Bu teröristlere o inleri mezar edeceğiz. Bölücü örgütün yandaşlarına koltuk değnekliği yapanlara inat biz bu mücadeleyi milletimiz için milletimizle birlikte yürüyoruz. Bay Kemal, şu teröristlere bir gün terörist de be... Diyebiliyor mu? Diyemez. Çünkü onlarla ortak. PKK'nın Suriye uzantısını terör örgütü olarak görmüyorum diyenler Bay Kemal ve yandaşlarıdır.

Kılıçdaroğlu ve şürekası bilsin ki baş veririz ama onlar gibi baş eğmeyiz. Biz bu yola kefenimizi giyerek çıktık. Bu günlere birinin ihsanı ile değil DEAŞ'ından PKK'sına, FETÖ'süne kadar nice katil sürüleri ile mücadele ederek geldik. Sen önce teşkilatlarındaki DHKP-C'lileri temizle. Bunların her şeyini senin önüne koyacağız merak etme.

Son dakika: Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na Gara tepkisi: Sen ne yüzsüzsün! Terbiyesiz herif

YENİ OPERASYON SİNYALİ

Terörün başını ezene, terör sorununu kökten çözene kadar mücadelemizi kararlılıkla sürdüreceğiz. Operasyonlarımızı devam ettireceğiz.

AŞILAMADA RAKAM 5 MİLYONU GEÇTİ
Şu anda aşılamada 5 milyon 200 bin kişi geçtik. Yoğun bir şekilde de aşılama kampanyası devam ediyor. O çok büyük olduğunu söyleyenlerin falan böyle bir durumu yok.

KAFE VE LOKANTALAR AÇILACAK MI?
Kısıtlamaların işçi, esnaf ve çalışanlar üzerindeki yükünü azaltmak için destek paketleri açıkladık. Bugün de Kabine'de aldığımız kararları millete seslenişte açıklayacağız.

SİZ DEĞİL MİYDİNİZ?
Şehir hastanelerimiz başta olmak üzere sağlık tesislerimiz salgınla mücadelede baş rol oynadı. İsraf dedikleri, ne gerek var diyerek çamur attıkları bu hastaneler onbinlerce vatandaşımızın hayatının kurtulmasına vesile oldu.

Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na zehir zemberek cevap: Terbiyesiz adam!

Biz kamuda başörtüsüne serbestlik getirdiğimizde engellemek için Danıştay'a koşan siz değil miydiniz? Ankara'da kendisinin her gün kullandığı Malazgirt Bulvarı'na karşı çıkanlar siz değil miydiniz? Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne olmadık iftiraları atanlar siz değil miydiniz Bay Kemal. Gezi olayları sırasında vandallarla beraber İstanbul ve Ankara'yı ateşe verenler, belediye otobüsünü yakanlar siz değil miydiniz? Türkiye'yi darbe anayasasından kurtarma için attığımız adımları sabote eden siz değil miydiniz? Bu millet CHP'nin yaptıklarını unutmadığı için emaneti bunlara asla teslim etmedi, etmez. Bay Kemal şu anda Almanya o bölgelere kaçmış olan Dündar'ı savunuyor. Kimi savunuyor, Selo'yu savunuyor. Bunların suçlu olmadığına adeta hükmediyor. Bizim teröristleri savunmak gibi bir derdimiz olamaz. Siyaseti başkaları gibi sırça köşklerde değil milletimizin arasında yapacağız. Kibri kapımıza asla yaklaştırmayacağız.

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan yeni harekat sinyali! Bundan sonraki hedefler ne olacak?SON DAKİKA: BAŞKAN ERDOĞAN'DAN YENİ HAREKAT SİNYALİ! BUNDAN SONRAKİ HEDEFLER NE OLACAK?

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan Türkçe vurgusu: Vatanı önce dil sonra ordu beklerBAŞKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN'DAN TÜRKÇE VURGUSU: "VATANI ÖNCE DİL SONRA ORDU BEKLER"

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan Trabzon 7. Olağan İl Kongresi'nde önemli açıklamalarSON DAKİKA: BAŞKAN ERDOĞAN'DAN TRABZON 7. OLAĞAN İL KONGRESİ'NDE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Türkiye'nin aşılamadaki başarısı Hollanda basınında 

Giriş Tarihi: 13.2.2021  22:17 Son Güncelleme: 14.2.2021  09:35

'nin aşılamadaki başarısı  basınında! Bakan Koca paylaştı: Bu ülkeyle gurur duymak için çok nedenimiz var

'de uygulanmaya başlayan koronavirüs aşı programı başarıyla sürdürülüyor. Türkiye'nin başarısı  basınında da yer aldı. Sağlık Bakanı lı bir televizyon kanalı olan 'in koronavirüs aşılaması ve tedbirlerinde Türkiye'yi öven haberini paylaştı.

Bu ülkeyle gurur duymak için çok nedenimiz var

Türkiye'de uygulanmaya başlayan koronavirüs aşı programı başarıyla sürdürülüyor.

Koronavirüs Bilim Kurulunun tavsiyeleri doğrultusunda, Sağlık Bakanlığınca belirlenen "Kovid-19 Aşısı Ulusal Uygulama Stratejisi"ne göre, 13 Ocak'ta Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Kurul üyelerinin aşılanmasını takiben 14 Ocak'ta ülke genelinde aşılama çalışmaları başlatıldı.

İlk olarak 90 yaş ve üzerinde başlayan çalışmalar son olarak 65 yaş ve üzeri vatandaşlar ile 60 yaş ve üzerindeki eşleri ile sürdürülüyor. Sağlık çalışanları hastaneye ulaşım imkanı olmayan yaşlı vatandaşları evlerine giderek aşılıyor.

Türkiye'nin aşılamadaki başarısı Hollanda basınında

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Hollandalı bir televizyon kanalı olan RTL Nieuws'in koronavirüs aşılaması ve tedbirlerinde Türkiye'yi öven haberini paylaştı.

Ülkemizde 13 Ocak'ta Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Kurul üyelerinin aşılanmasını takiben 14 Ocak'ta ülke genelinde aşılama çalışmaları başlatılmıştı.

Türkiye'nin aşılamadaki başarısı Hollanda basınında  ile ilgili görsel sonucu

İlk olarak 90 yaş ve üzerinde başlayan çalışmalar son olarak 65 yaş ve üzeri vatandaşlar ile 60 yaş ve üzerindeki eşleri ile sürdürülüyor.

Sağlık çalışanları hastaneye ulaşım imkanı olmayan yaşlı vatandaşları evlerine giderek aşılıyor.

Türkiye’nin aşılamadaki başarısı Hollanda basınında

Türkiye’nin aşılamadaki başarısı Hollanda basınında

TÜRKİYE'NİN AŞILAMADAKİ BAŞARISI SINIRLARI AŞTI

Çalışmalar devam ederken Türkiye, başarıyla sürdürdüğü aşılamada dünyaya örnek oluyor.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Hollandalı bir televizyon kanalı olan RTL Nieuws'in koronavirüs aşılaması ve tedbirlerinde Türkiye'yi öven haberini paylaştı.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika: Başkan Erdoğan, 'Yeni Kontrollü Normalleşme Süreci'ni duyurdu: Kafe, restoran, yüz yüze eğitim, sokak kısıtlaması...
Son dakika: Başkan Erdoğan, 'Yeni Kontrollü Normalleşme Süreci'ni duyurdu: Kafe, restoran, yüz yüze eğitim, sokak kısıtlaması...
 Cumhuriyet Gazetesi Boğaziçi Üniversitesi'ne ABD'nin el koymasına evet dedi! Mandacı zihniyet yine hortladı.
Cumhuriyet Gazetesi Boğaziçi Üniversitesi'ne ABD'nin el koymasına evet dedi! Mandacı zihniyet yine hortladı.