sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan 7. Olağan İl Kongrelerinde önemli açıklamalar

Son dakika haberleri... Başkan ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, parti genel merkezinden canlı bağlantıyla katıldığı AK Parti Balıkesir, Osmaniye, Tokat, Tunceli 7. olağan il kongrelerinde önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Türkiye'yi dünyanın en büyük 10 ülkesi arasına sokacağız" ifadelerini kullandı. Öte yandan CHP'ye sert eleştirilerde bulunan Erdoğan, "Ülkemizi bu faşist siyasetin eline bırakmayacağız" dedi.

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan 7. Olağan İl Kongrelerinde önemli açıklamalar
Son dakika: Başkan Erdoğan'dan 7. Olağan İl Kongrelerinde önemli açıklamalar Admin
Bu içerik 113 kez okundu.
Reklam

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan 7. Olağan İl Kongrelerinde önemli açıklamalar

Giriş Tarihi: 10.02.2021  14:36 Güncelleme Tarihi: 10.02.2021  16:28

Son dakika haberine göre   ve  7. Olağan İl Kongrelerinde önemli açıklamalarda bulunan , "Türkiye'yi dünyanın en büyük 10 ülkesi arasına sokacağız." dedi. Başkan Erdoğan, "İnsanlarımızın huzuruna, ülkemizin esenliğine, devletimizin güvenliğine kasteden hiç kimse millet nezdinde itibar bulmaz, bulamayacaktır. Ülkemizi bu faşist siyasetin eline bırakmayacağız. Gerçek yüzlerini her fırsatta milletimize teşhir edeceğiz. " diye konuştu. Erdoğan, "Artık köhne siyaset tarzının işi daha zor. 40 benzemezi aynı torbaya sokmaya çalışan ittifak çabaları bu gerçeği değiştirmeye yetmiyor" ifadelerini kullandı.

Başkan Erdoğan: Türkiye 10 ülkeden biri olacak

Başkan Erdoğan,   ve  7. Olağan İl Kongrelerine canlı bağlantıyla katıldı.

Kongrelerde görev alacaklara başarı dileyen Erdoğan, salgın şartlarının yol açtığı kısıtlamalara rağmen kongreleri hem tedbirlere uygun hem de coşkulu şekilde gerçekleştirdiklerini söyledi.

AK Parti kongrelerinin bir siyasi parti toplantısı olmanın ötesinde, ülkenin ve milletin geleceğe ilişkin umutlarının tazelendiği demokrasi platformları olduğunu dile getiren Erdoğan, "AK Parti, milletimizin kurduğu bir partidir. Girdiğimiz 15 seçimin hepsinde de birinci yaparak bizi bugünlere milletimiz getirmiştir. Bunun için her adımımızı milletimize bakarak atıyoruz." diye konuştu."Milletimiz, bugün bize 2023 hedeflerimizi işaret ediyor." ifadesini kullanan Erdoğan, şöyle devam etti:

"Türkiye'nin demokrasiden ekonomiye her alanda en üst lige çıkmasının ifadesi olan 2023 hedeflerimizin en kritik dönemeci de aynı yıl yapılacak seçimlerdir. Kongrelerimizde, partimizi 2023 seçimlerine taşıyacak ve inşallah sandıkta bir kez daha elde edeceğimiz zaferin altına imza atacak kadroları belirliyoruz. Teşkilatlarımızda görev alan her bir arkadaşımın böylesine bir tarihi sorumluluğun altına girdiğinin bilincinde olduğunu biliyorum. Gözlerinizdeki parıltı, yüreklerinizdeki kıpırtı, kalplerinizdeki heyecan, büyük ve güçlü Türkiye'nin inşasına katkıda bulunma azminizin yansımasıdır. Rabbime bana sizler gibi yol ve dava arkadaşları nasip ettiği için hamdediyorum."

Kuruluşundan bugüne teşkilatlarda görev almış tüm partililere şükranlarını sunan ve vefat edenlere de Allah'tan rahmet dileyen Erdoğan, şunları söyledi:

"Türkiye'nin bu kritik döneminde, hayatınızın diğer alanlarından fedakarlık yaparak sorumluluk üstlendiğiniz, elinizi taşın altına koyduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum. Tarihin her döneminde bayrağı en üst burca dikmek için öne atılan birileri olmuştur. Malazgirt'te Sultan Alparslan'ın, Söğüt'te Osman Bey'in, Kosova'da Murat Hüdavendigar'ın, İstanbul'da Fatih'in, Sina Çölü'nde Yavuz'un, Bağdat'ta 4. Murat'ın, İstiklal Harbinde Gazi Mustafa Kemal'in, çok partili hayata geçişte merhum Menderes'in zaferleri hep böyle gerçekleşmiştir. Türkiye'nin geçtiğimiz 18 yılda elde ettiği başarıların kahramanı da mücadele safının en önünde yer alan işte bu kadrodur."

Erdoğan, geleceğin aydınlık Türkiye'sini birlikte inşa edeceklerini ve kendilerinden sonraki nesillere 2053 vizyonlarını gerçekleştirebilecekleri bir ülke emanet edeceklerini vurguladı.

ÜLKEMİZE KENDİ SENARYOLARINA GÖRE İSTİKAMET BİÇEMEYECEKLER
Son iki asırdır önlerine konan engeller ve kendi eksikleri sebebiyle dünyanın yaşadığı değişimlerin çoğunun gerisinde kaldıklarını belirten Erdoğan, şunları kaydetti:

"İnşallah bu kez önümüze çıkan fırsatı değerlendirecek ve hedeflerimize ulaşacağız. Ülke olarak uluslararası alanda, parti olarak da içeride maruz kaldığımız saldırıların gerisinde Türkiye'yi bir kez daha küresel güç dengelerinin dışında bırakma niyeti olduğunu biliyoruz ama bu defa başaramayacaklar. Milletimizin enerjisini ve vaktini iç çekişmelerle heba ettirerek, ülkemize kendi senaryolarına göre istikamet biçemeyecekler. İstiklalimize ve istikbalimize sıkı sıkıya sarılan milletimizle birlikte yürüdüğümüz bu kutlu yolda Allah'ın izniyle zafere ulaşmamıza engel olamayacaklar. Vesayetle elde edemediklerini terör örgütleriyle, onlarla başaramadıklarını darbeyle deneyenleri bugüne kadar nasıl hep hüsrana uğrattıysak, inşallah bundan sonra da hüsrana gark edeceğiz."

TÜRKİYE'Yİ DÜNYANIN EN BÜYÜK 10 ÜLKESİ ARASINA SOKACAĞIZ
Demokrasiye, ekonomiye, özgürlüğe ve kalkınma yolunda elde ettikleri kazanımlara sahip çıkarak, Türkiye'yi dünyanın en büyük 10 ülkesi arasına sokmakta kararlı olduklarını vurgulayan Erdoğan, şöyle devam etti:

"Dün, en temel insani ihtiyaçları için gereken altyapıdan bile mahrum Türkiye'den nasıl bugün gelişmiş ülkelerin bile gıptayla izlediği bir yere geldiysek, yarın da lider ülkeler arasına gireceğiz. Önümüze kurulan tuzakları birer birer aşarak, kirli oyunları birer birer deşifre ederek, kendimizle birlikte tüm dostlarımızın da hakkına, hukukuna sahip çıkmayı sürdüreceğiz. Cumhur İttifakı olarak ülkemizi küresel siyasi ve ekonomik çalkantıların içinden güvenle çıkartarak, istikrar ve huzur ikliminde hedeflerine ulaştırmak için daha çok çalışacağız. Bu meşakkatli bir o kadar da şerefli mücadeleye hangi seviyede olursa olsun destek veren, katkıda bulunan herkesin en kıymetli hazinesi milletimizin gönlünden kopup gelen bir 'Allah razı olsun' nidası olacaktır."

 

Erdoğan, 40 yıllık siyasi hayatlarının her gününü ve her anını bu sözü duymak için harcadıklarını belirterek, "İnşallah son nefesimize kadar da aynı gaye uğrunda mücadeleyi sürdüreceğiz." dedi.

Bunun için "AK Parti'nin siyaseti hizmet siyasetidir, eser siyasetidir, kalkınma siyasetidir." dediklerini söyleyen Erdoğan, "Cumhuriyet tarihinin tamamında tüm yapılanlardan katbekat daha fazla hizmeti bu kadar kısa sürede ülkemize kazandırmamızı da işte bu anlayışa borçluyuz. Sizlerin de aynı gayeyle gecenizi gündüzünüze katarak çalışacağınıza, çabalayacağınıza inanıyorum, Rabbim yar ve yardımcımız olsun diyorum." ifadelerini kullandı.

Türkiye'nin 84 milyona yaklaşan nüfusunun her birini AK Parti'nin tabii mensubu olarak gördüklerini belirten Erdoğan, şöyle devam etti:

"Partimizin 11,5 milyona yaklaşan üye sayısıyla diğer tüm partilerin üye sayılarını katlayarak geçmiş olması önemlidir ama bizim için yeterli değildir. Ana kadememizle kadın kollarımızla gençlik kollarım��zla gönlünü ve desteğini partimize çekemediğimiz tek bir ferdin dahi bulunması, bizim eksiğimizdir. Oy oranı sandıkta ortaya çıkar, mücadelenin ve başarının asıl görüleceği yer sandık gününe kadar yapılan çalışmalardır. Bunun için AK Parti'nin genel merkez yöneticisinden il ve ilçe teşkilatlarına, mahalle ve köy temsilcisinden sandık müşahidine kadar tüm kadroları yılın 365 gününü seçim günü gibi değerlendirmek mecburiyetindedir. Milleti seçimden seçime hatırlayanların siyaseti masabaşı mühendislik hesaplarıyla yapanların, kendine sadece medya aynasında bakanların nesiller boyu iktidardan uzak kalmalarının sebebi işte budur."

40 BENZEMEZ AYNI TORBADA
Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nde yürütme ve yönetme yetkisi alabilmenin tek yolunun milletin yarısından fazlasının desteğini kazanabilmek olduğuna işaret eden Erdoğan, şunları kaydetti:

"Dolayısıyla artık bu köhne siyaset tarzının işi daha zordur. 40 benzemezi aynı torbaya sokmaya çalışan ittifak çabaları dahi bu gerçeği değiştirmeye yetmiyor. AK Parti olarak, tamamını tabii seçmenimiz olarak gördüğümüz milletimizin her bireyini kendi çatımız altında görme gayretimizde ne kadar mesafe katedersek, hangi mahfillerde yazıldığı belli olan bu oyunu o kadar çabuk bozarız. Sahaya çıktığınızda sizin bir adım gittiğiniz her vatandaşımızın size 3-5 adım geldiğini zaten bizzat müşahede edeceksiniz. Bizimle eser ve hizmet yarışına giremeyenlerin yöneldikleri her kapının önünde sonunda milletimizin feraset duvarına çarparak kapandığını geçmişteki tecrübelerimizle zaten biliyoruz. Yeter ki biz kendi istikametimize sahip çıkalım, kendi bildiğimiz yolda kararlılıkla gitmeyi sürdürelim. Allah'ın izniyle bu yolun sonu mutlaka zafere çıkacaktır.

İnsanlarımızın huzuruna, ülkemizin esenliğine, devletimizin güvenliğine kasteden hiç kimse bu millet nezdinde itibar bulmaz, bulamayacaktır. Kendi partilerinde ki taciz, tecavüz, hırsızlık, arsızlık furyasının üzerini örtmek için yalan ve iftira çıtasını sürekli yükseltenler hakikat selinin önünden kaçamayacaktır. Türkiye'ye husumeti şiar edinmiş herkesle kol kola girenlerin varacağı yer, halkın karşısına çıkacak yüzü kalmamış bu siyasetçilerin konduğu tarihin tozlu rafları olacaktır."

ÜLKEMİZİ BU FAŞİST SİYASETİN ELİNE BIRAKMAYACAĞIZ

Türkiye'yi ve milleti bu faşist ve riyakar siyasetin eline bırakmayacaklarını ve bunların gerçek yüzlerini her fırsatta millete teşhir edeceklerini söyleyen Erdoğan, şöyle konuştu:

"Ama asıl kendi işimize bakacağız. Ülkemize daha çok hangi eserleri kazandırabileceğimize bakacağız, milletimize daha çok hangi hizmetleri verebileceğimize bakacağız, Türkiye'yi hangi alanlarda en ileriye taşıyabileceğimize bakacağız. İşte dün, Milli Uzay Programımızı açıklayarak gözümüzü uzaya diktiğimizi ilan ettik. 'Gökyüzüne bak, Ay'ı gör' diyerek, ülkemizin uzay yarışında en önlere çıkma kararlılığını gösterdik. Bizim asıl gündemimiz bunlardır. Diğer konulara siyasetin cilvesi olarak bakarak milletimize verdiğimiz sözleri yerine getirmenin gayreti içinde olacağız. Sizlerden de illerimizde aynı anlayışla hiçbir rehavete meydan vermeden çalışmanızı istiyorum."

Başkan Erdoğan, konuşmasının ardından kongrelerin gerçekleştirildiği illerdeki partilileri selamladı.

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan AK Parti Grup Toplantısı'nda önemli açıklamalarSON DAKİKA: BAŞKAN ERDOĞAN'DAN AK PARTİ GRUP TOPLANTISI'NDA ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan vatandaşlara sigara çağrısı: Gelin yeni bir başlangıç yapalımBAŞKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN'DAN VATANDAŞLARA SİGARA ÇAĞRISI: GELİN YENİ BİR BAŞLANGIÇ YAPALIM

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan 7. Olağan İl Kongrelerinde önemli açıklamalarSON DAKİKA: BAŞKAN ERDOĞAN'DAN 7. OLAĞAN İL KONGRELERİNDE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
SON DAKİKA: Başkan Erdoğan müjdeyi bugün açıklıyor! İşte tahminler...

Giriş Tarihi: 10.02.2021  06:41 Güncelleme Tarihi: 10.02.2021  08:06

Son dakika haberi! Başkan 'ın "Çarşamba günü Millete Sesleniş konuşmamı özellikle izlemenizi tavsiye ediyorum. Sizlere birçok güzellikleri takdim edeceğim" açıklamasının üzerine bugüne kilitlendi. Günlerdir sosyal medya ve yazışma gruplarının gündeminde olan "Erdoğan'ın müjdesi ne olacak?" sorusu bugün cevabını buluyor. Doğal gaz müjdesinde olduğu gibi tüm  bugün Başkan Erdoğan'ın müjde açıklaması için millete sesleniş konuşmasını bekliyor.

Müjde günü geldi

Türkiye, Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın vereceği müjde ile ilgili açıklamalarına kilitlendi. Adeta nefeslerin tutulduğu ve daha önce Karadeniz Doğal gazında olduğu gibi heyecan oluşturan müjde açıklamasına artık saatler kaldı. Erdoğan'ın önceki gün ilan ettiği ve "Çarşamba günü Millete Sesleniş konuşmamı özellikle izlemenizi tavsiye ediyorum. Sizlere birçok güzellikleri takdim edeceğim" sözleriyle duyurduğu büyük gün resmen geldi ve gözler bugün açıklanacak müjdeye çevrildi.

Cumhurbaşkanlığından, Başkan Erdoğan'ın açıklayacağı müjde ile ilgili ser verilip sır verilmezken yazışma gruplarında, sosyal medyada ve kulislerde birçok tahmin yürütülüyor. İşte Türkiye'nin gündeminde olan ve tahminler arasında yer alan konular...


YERLİ AŞI OLABİLİR Mİ?
İlk olarak müjdenin yerli aşı ile ilgili olabileceği belirtiliyor. Türkiye'de yürütülen yerli aşı çalışmalarında gelinen son durumun aktarılacağı ve bir tarihin açıklanacağı ifade ediliyor.

REFORM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
Yine, Adalet Bakanlığı ile Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından yürütülen reformların da açıklanacağını tahmin edenler var. Bununla beraber Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, İnsan Hakları Eylem Planı'nı açıklayacağı da konuşuluyor.DÜN GELEN UZAY VİZYONU AÇIKLAMASI
Başkan Erdoğan'ın açıklayacağı müjde olarak, elektrikli araba üretimi ve Tesla'nın yatırım haberi olabileceğini ifade edenler de var. Dün Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Türkiye'nin uzay alanında izleyeceği yol haritasını açıklayan Erdoğan, geçtiğimiz günlerde Tesla ve SpaceX'in kurucusu Elon Musk ile telefonla görüşmüştü. Görüşmede, Türkiye'deki kamu ve özel sektör kurumları ile şirket arasında uzay teknolojileri başta olmak üzere farklı alanlarda yapılması planlanan iş birliğine ilişkin hususlar ele alınmıştı.EKONOMİK BİR MÜJDE OLABİLİR
Kulislerde, Erdoğan'ın enerji alanında da müjde açıklayacağına dair tahminler yürütülüyor. Altın madeni ve Akdeniz'de yeni doğal gaz rezervinin olabileceği ifade ediliyor. Ayrıca, Kanal İstanbul ile ilgili yeni gelişmelerin paylaşılabileceği de aktarılıyor.

Başkan Erdoğan bugün açıklayacak! Müjde zamanı
YENİ ANAYASA DA GÜNDEMDE
Diğer yandan henüz çalışmaları şekillenmemiş olsa da Yeni Anayasa da Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın son dönemde gündeme getirdiği konulardan oldu. Reformlarla birlikte siyaset kulislerinde gündem yaratan bir açıklama da Yeni Anayasa ile ilgili olmuştu.DESTEK MESAJI YAĞDI
Başkan Erdoğan'ın "müjde vereceğim" haberi sosyal medyada da büyük ses getirdi. Sosyal medyadan, kısa süre içerisinde Erdoğan'ın açıklamasını destekleyen mesajlar yağdı.

ERDOĞAN MÜJDEYİ NEREDE VE SAAT KAÇTA AÇIKLAYACAK?
Sabah'ın haberine göre, Başkan Erdoğan'ın müjdeyi bugün TBMM'de yapacağı grup toplantısında açıklama ihtimali olmasına karşın 'Millete sesleniş' konuşması olarak akşamüzeri gerçekleştirmesi de gündemde.

Başkan Erdoğan bugün açıklayacak! Müjde zamanı

Son dakika haberine göre; Türkiye, Başkan 'ın "Çarşamba günü  konuşmamı özellikle izlemenizi tavsiye ediyorum. Sizlere birçok güzellikleri takdim edeceğim" açıklamasının üzerine bugüne kilitlendi.

Başkan Erdoğan bugün açıklayacak! Müjde zamanı

Türkiye, Başkan 'ın vereceği müjde ile ilgili açıklamalarına kilitlendi. Adeta nefeslerin tutulduğu ve daha önce Karadeniz Doğal gazında olduğu gibi heyecan oluşturan müjde açıklamasına artık saatler kaldı. Erdoğan'ın önceki gün ilan ettiği ve "Çarşamba günü  konuşmamı özellikle izlemenizi tavsiye ediyorum. Sizlere birçok güzellikleri takdim edeceğim" sözleriyle duyurduğu büyük gün resmen geldi ve gözler bugün açıklanacak müjdeye çevrildi.

Cumhurbaşkanlığı'ndan, Erdoğan'ın açıklayacağı müjde ile ilgili ser verilip sır verilmezken yazışma gruplarında, sosyal medyada ve kulislerde birçok tahmin yürütülüyor. İşte Türkiye'nin gündeminde olan ve tahminler arasında yer alan konular ve Erdoğan'ın müjdesi ile ilgili son dakika ayrıntıları:

YERLİ AŞI OLABİLİR Mİ?

İlk olarak müjdenin yerli aşı ile ilgili olabileceği belirtiliyor. Türkiye'de yürütülen yerli aşı çalışmalarında gelinen son durumun aktarılacağı ve bir tarihin açıklanacağı ifade ediliyor.

REFORM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Yine,  ile  ve Maliye Bakanlığı tarafından yürütülen reformların da açıklanacağını tahmin edenler var. Bununla beraber Başkan Erdoğan'ın, 'nı açıklayacağı da konuşuluyor.

DÜN GELEN UZAY VİZYONU AÇIKLAMASI

Başkan Erdoğan'ın açıklayacağı müjde olarak, elektrikli araba üretimi ve 'nın yatırım haberi olabileceğini ifade edenler de var. Dün Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Türkiye'nin uzay alanında izleyeceği yol haritasını açıklayan Erdoğan, geçtiğimiz günlerde Tesla ve 'in kurucusu  ile telefonla görüşmüştü. Görüşmede, Türkiye'deki kamu ve özel sektör kurumları ile şirket arasında uzay teknolojileri başta olmak üzere farklı alanlarda yapılması planlanan iş birliğine ilişkin hususlar ele alınmıştı.

EKONOMİK BİR MÜJDE OLABİLİR

Kulislerde, Erdoğan'ın enerji alanında da müjde açıklayacağına dair tahminler yürütülüyor.  ve 'de yeni doğal gaz rezervinin olabileceği ifade ediliyor. Ayrıca,  ile ilgili yeni gelişmelerin paylaşılabileceği de aktarılıyor.

YENİ ANAYASA DA GÜNDEMDE

Diğer yandan henüz çalışmaları şekillenmemiş olsa da  da Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın son dönemde gündeme getirdiği konulardan oldu. Reformlarla birlikte siyaset kulislerinde gündem yaratan bir açıklama da Yeni Anayasa ile ilgili olmuştu.

DESTEK MESAJI YAĞDI

Başkan Erdoğan'ın "müjde vereceğim" haberi sosyal medyada da büyük ses getirdi. Sosyal medyadan, kısa süre içerisinde Erdoğan'ın açıklamasını destekleyen mesajlar yağdı.

ERDOĞAN MÜJDEYİ NEREDE VE SAAT KAÇTA AÇIKLAYACAK?

Ayrıca Erdoğan'ın müjdeyi bugün TBMM'de yapacağı grup toplantısında açıklama ihtimali olmasına karşın 'Millete sesleniş' konuşması olarak akşamüzeri gerçekleştirmesi de gündemde.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Cumhuriyet Gazetesi Boğaziçi Üniversitesi'ne ABD'nin el koymasına evet dedi! Mandacı zihniyet yine hortladı.
Cumhuriyet Gazetesi Boğaziçi Üniversitesi'ne ABD'nin el koymasına evet dedi! Mandacı zihniyet yine hortladı.
İzmir'de sel felaketi! Acı haber geldi: 2 kişi hayatını kaybetti
İzmir'de sel felaketi! Acı haber geldi: 2 kişi hayatını kaybetti