sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Son dakika haberi: Vatandaştan Canan Kaftancıoğlu'na taciz - tecavüz tepkisi

CHP’de son günlerde ortaya çıkan taciz ve tecavüzlere karşı üç maymunu oynayan İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu vatandaştan büyük tepki aldı. "Taciz ve tecavüz olaylarına bir tepkiniz olacak mı?" diyen vatandaşa "Ben gösterdim dikkatli takip edin" diyen Kaftancıoğlu, "Siz her şeyi örtbas etmekte ustasınız. 12 olay yaşandı bir tanesine sesiniz çıkmadı. Maltepe'de yaşanan olayda tacizci kankanızdı" cevabını aldı.

Son dakika haberi: Vatandaştan Canan Kaftancıoğlu'na taciz - tecavüz tepkisi
Son dakika haberi: Vatandaştan Canan Kaftancıoğlu'na taciz - tecavüz tepkisi Admin
Bu içerik 43 kez okundu.
Reklam

’deki taciz ve tecavüz olaylarına üç maymunu oynayan ’na vatandaştan sert tepki: Her şeyi örtbas etmekte ustasınız

Giriş Tarihi: 7.2.2021  17:28 Son Güncelleme: 7.2.2021  17:29

’de son günlerde ortaya çıkan taciz ve tecavüzlere karşı üç maymunu oynayan İl Başkanı  vatandaştan büyük tepki aldı. "Taciz ve tecavüz olaylarına bir tepkiniz olacak mı?" diyen vatandaşa "Ben gösterdim dikkatli takip edin" diyen Kaftancıoğlu, "Siz her şeyi örtbas etmekte ustasınız. 12 olay yaşandı bir tanesine sesiniz çıkmadı. 'de yaşanan olayda tacizci kankanızdı" cevabını aldı.

CHP'de taciz ve tecavüz olayları her geçen gün artarken, partililer yaşananlara sessiz kalıyor. Gündemi değiştirmek için bu iddiaların ortaya atıldığını söyleyen bazı CHP'li vekillere de tepki yağıyor. Son bir vatandaş yaşanan skandallarla ilgili sorduğu sorularla CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'na zor anlar yaşattı.

"HERKESİN TEPKİSİ OLMASI LAZIM"
"Taciz ve tecavüz olaylarına bir tepkiniz olacak mı?" sorusuna Kaftancıoğlu, "Herkesin tepkisi olması lazım. Tepki kadın kim olursa olsun, nerede mağdur olursa olsun anında gereği yapılır ve o kadının yanında olunur." cevabını verdi.

"Madem bu kadar duyarlısınız neden sosyal medya hesabınızdan tepki göstermediniz?" sorusuna da "Ben gösterdim dikkatli takip edin." diyerek cevap verdi.

"TACİZCİ KANKANIZDI"
Vatandaş bu cevaptan sonra Kaftancıoğlu'na, "Siz her şeyi örtbas etmekte ustasınız. 12 olay yaşandı bir tanesine sesiniz çıkmadı. Maltepe'de yaşanan olayda tacizci kankanızdı." diyerek tepkisini dile getirdi.

CHP'deki skandalları gün yüzüne çıkardı

Son dakika haberi: Vatandaştan 'na taciz - tecavüz tepkisi

Son dakika haberi:  İstanbul İl Başkanı  partisindeki taciz ve tecavüz olaylarını örtbas ettiği ve sessiz kaldığı gerekçesiyle vatandaştan tepki aldı. Sessiz kalmadığını iddia eden Kaftancıoğlu'na "Tacizci kankanızdı" diyerek karşılık veren vatandaş bakın neler söyledi. İşte Canan Kaftancıoğlu'nun sokakta yaşadığı zor anlara dair son dakika görüntüleri

Son dakika haberi: Vatandaştan Canan Kaftancıoğlu'na taciz - tecavüz tepkisi

Son dakika haberi: CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu partisindeki taciz ve tecavüz olaylarını örtbas ettiği ve sessiz kaldığı gerekçesiyle vatandaştan tepki aldı. Kaftancıoğlu ile bir kadın arasında geçen ilginç diyalogun görüntüleri sosyal medyaya yansıdı. Tepkili kadın, Kaftancıoğlu'na "CHP içindeki tecavüz ve taciz olaylarına bir tepkiniz olacak mı? Twitter'dan takip ediyorum, hiç tepkiniz yok" sorusunu yöneltti.

CHP'de taciz ve tecavüz olayları üzerine vatandaşın tepkisi devam ediyor. Parti yöneticileri ve vekiller bu konuda sessiz kalırken, bir vatandaş yaşananları CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'na sordu. İşte Kaftancıoğlu'nun zor anlarına dair gelen son dakika görüntüleri:

CEVAP GELMEDİ

CHP'de taciz ve tecavüz olayları üzerine vatandaşın tepkisi devam ediyor. Parti yöneticileri ve vekiller bu konuda sessiz kalırken, bir vatandaş yaşananları CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'na sordu. Kaftancıoğlu kaçamak cevaplar verdikçe konuya hakim olduğunu söyleyen ve CHP il başkanını zorlayan vatandaş birçok soru sormasına rağmen Kaftancıoğlu'ndan yine de ahlaksız saldırılara karşı net bir tavır ve cevap gelmedi.
Parti yöneticileri ve vekiller bu konuda sessiz kalırken, bir vatandaş CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu'na "Canan hanım, CHP içindeki taciz ve tecavüz olaylarına bir tepkiniz olacak mı?" diye sordu.

Kaftancıoğlu'nun "Elbette" diye cevap vermesi üzerine, soru soran kadın "Twitter'dan takip ediyorum, hiçbir tepkiniz yok" dedi.

 

"MADEM BU KADAR HASSASSINIZ…"

Kaftancıoğlu, "Çok haklısınız. Tecavüz taciz olaylarına herkesin tepkisi olması lazım. Tepki Twitter'dan değil, tepki kadın kim olursa olsun nerede mağdur olursa olsun, yargıya teslim edilir. Ve o kadının yanında olunur" şekline cevap verdi.

Vatandaş ise "Bunu güzel söylüyorsunuz da… Her konuda tepki gösteriyorsunuz Twitter'da, bu konuda göstermediniz. Mağduru korumak adına dediniz, onu da iki üç gün sonra dediniz. Bu arada 12 tane cinsel taciz ve tecavüz olayları ifşa oldu.

Madem bu kadar hassassınız, Ensar Vakfı'ndaki taciz olayında anında Bakanlık müdahil oldu, anında ceza aldırıldı, 540 yıldır hapis cezasına çaptırıldı ama sizin tepkiniz yıllardır hiç susmuyor" diye konuştu.

CHP'den istifa eden Esra Seba Oğul skandalları ortaya çıkardı! Beni korkutamazsınız

'den " adını bile hissetmeyince söyleyemeyen ve bu duruma seyirci kalan bir zihniyetle yoluma devam edemem" ifadeleriyle istifa eden , partisindeki skandalları gün yüzüne çıkardı. Sosyal medya hesabından "Beni korkutamazsınız" paylaşımında bulunan Oğul, CHP'deki gerçekleri tek tek anlattı.

CHP'den istifa eden Esra Seba Oğul skandalları ortaya çıkardı! Beni korkutamazsınız

'de geçen dönem  Belediye başkanlığı için aday adayı olan , sosyal medya hesabından partisinden istifa ettiğini duyurdu. İstifasını, " adını bile hissetmeyince söyleyemeyen ve bu duruma seyirci kalan bir zihniyetle yoluma devam edemem" ifadeleriyle duyuran Oğul, paylaşımlarıyla CHP'deki skandalları gün yüzüne çıkardı.

Bugün Sosyal medya hesabından bir paylaşım daha yapan Esra Seba Oğul CHP içinde neler oluyor söylemini bir kez daha ortaya koydu.

Esra Seba Oğul'ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım şöyle;

Bu nasıl bir zihniyet ,vatan elden gidiyor diyoruz ,parti elden gidiyor diyoruz,
Taciz tecavüz diye insanlar bağırıyor, Atatürk'ün adını ağızlarına almayacaklarını ifade ediyorlar,
Maraş katliamı günü Türkeş'in evine ziyaret ediyorlar,

Terör örgütlerine ihale veriyorlar,
Üç kuruşa Menemen belediyesini satıyorlar,
Kurultaylarda mahallelerden başlayıp kendi adamlarını yerleştiriyorlar,
Bir il Başkanı Partinin genel başkanını hiçe sayarak pm ve kadın kollarına müdahale ediyor,
Belediyelerde kendi insanına sahip çıkan tanıyan yok,
DHKP-C'lilerin cenazelerinde CHP'sini temsil fotoğrafı veriliyor,

FETÖ'nün ele başları ile vekillerin resimleri servis ediliyor,
'nde bizim çocuklarımızın itirazını fırsat bilip olayın provokatöre edilmesine destek veriliyor,
Genel başkan yardımcıları ve eşrafı her türlü ihaleyi kendilerine kullanıp sonra millet aç sokak kan ağlıyor algısı yapıyor,
Bütün çevrelerini çeşitli belediyelerden bankamatik yapıyorlar...

 

Sonra da sesini çıkaran olursa partiden ihraç ediyorlar, utanmadan trol hesaplarından yada çıkarı olan insanlara yorum yaptırıp, sen AKP'lisin diyorlar.

Yok böyle bir dünya kendinize gelin artık ,bunları hepiniz biliyorsunuz. Beni bu şekilde ne susturabilirsiniz ne de korkutabilirsiniz. Bu vatan topraklarında yaşayan bütün çocuklar benim evlatlarım ve Atatürk'ün mirası olan bu vatanı parçalamak kimsenin haddi değil..

Vatandaştan Kaftancıoğlu'na CHP'deki taciz olayları sorusu |

"MANİPÜLE ETMEKTE ÇOK USTASINIZ"

Canan Kaftancıoğlu, "Tacizin tecavüzün partisi olmaz. Bakanlığın Ensar ile ilgili alınmış 540 yıllık bir ceza yok" açıklaması üzerine tepkili kadın, "Hayır var. Manipüle etmeyelim. Siz manipüle etmekte çok ustasınız.

Siz olayları kapatmakta çok ustasınız. Kemal Kılıçdaroğlu nasıl geldi genel başkanlığı, kaset olayını hepiniz biliyorsunuz niye susuyorsunuz. 12 taciz olayı yaşandı bir tane sesiniz çıkmadı? Üstelik Maltepe'deki sizin çok yakın kankanız" sözleriyle tepkisini dile getirdi.

"TACİZCİ KANKANIZDI"
Vatandaş bu cevaptan sonra Kaftancıoğlu'na, "Siz her şeyi örtbas etmekte ustasınız. 12 olay yaşandı bir tanesine sesiniz çıkmadı. Maltepe'de yaşanan olayda tacizci kankanızdı." diyerek tepkisini dile getirdi.

KAFTANCIOĞLU, CİNSEL TACİZ KONUSUNDA İKİYÜZLÜ!
Canan Kaftancıoğlu; Ensar Vakfı'nda yaşanan cinsel istismar olayının ardından "Ensar Vakfı kapatılsın" ifadelerini kullandı.

Aynı Canan Kaftancıoğlu; İstanbul İl Başkan Yardımcıları, ilçe başkan yardımcısı ve gençlik kolları başkanının karıştığı cinsel taciz ve saldırı olayları karşısında suskun kaldı ve mağdurun travmasını katlayarak artıracak işler yapılmaması gerektiğini söyledi.

AK Parti MKYK Üyesi ve Edirne Milletvekili Dr. Fatma Aksal; Canan Kaftancıoğlu'nu eleştirdi ve "İkiyüzlü yaklaşımlarla 'kadına şiddet' konusunda da yol alınamaz" dedi.

KAFTANCIOĞLU; CHP'DEKİ CİNSEL TACİZ VE SALDIRI OLAYLARINA SUSKUN!
Eski CHP Maltepe İlçe Başkan Yardımcısı U.K. cinsel saldırı suçundan tutuklandı. U.K. hakkında 24,5 yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı.

Ümraniye Gençlik Kolları Başkanı G.Ö.A.'nın, parti üyesi 20 yaşındaki D.A.'ya cinsel tacizde bulunduğu ortaya çıktı.

Avcılar İlçe Teşkilatı'nın eski üyesi Özlem Hanelçi de; CHP İstanbul İl Başkan Yardımcıları olan Yasin I. ve Özgür A.'nın farklı tarihlerde ahlaksız tekliflerine maruz kaldığını açıkladı.

CHP Esenler İlçesi Başkanlığı eski İlçe Başkan Yardımcısı gazeteci Hüseyin Koç da, Esenler'de CHP'li kadınların partililer tarafından sık sık tacize uğradığını iddia etti. Hüseyin Koç, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nu utanç verici olayları örtbas etmekle suçladı.

AKSAL: "KENDİ TECAVÜZCÜLERİ OLUNCA OLAYI ÖRTBAS ETMEYE ÇALIŞIYOR"
AK Parti MKYK Üyesi ve Edirne Milletvekili Dr. Fatma Aksal; CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancoğlu'nu eleştirdi ve "Tecavüzden tutuklanan CHP Maltepe İlçe Başkan Yardımcısı'nı protesto etmek isteyenlere Canan Kaftancıoğlu izin vermemiş. Her fırsatta kadın hakları konusunda ahkam kesenler, söz konusu kendi tecavüzcüleri olunca olayı örtbas etmeye çalışıyor" dedi.

CHP'de tecavüz skandalları! Kaftancıoğlu'nu terleten sözler: Maltepe'deki tacizci kankandıCHP'DE TECAVÜZ SKANDALLARI! KAFTANCIOĞLU'NU TERLETEN SÖZLER: MALTEPE'DEKİ TACİZCİ KANKANDI

Adı taciz skandalına karışan CHP'li başkan Necmi Sıbıç görevi bıraktıADI TACİZ SKANDALINA KARIŞAN CHP'Lİ BAŞKAN NECMİ SIBIÇ GÖREVİ BIRAKTI

CHP taciz ve tecavüz skandallarını unutturmak için gündem değiştirmeye çalışıyor! AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak'tan Kılıçdaroğlu'na sert tepkiCHP TACİZ VE TECAVÜZ SKANDALLARINI UNUTTURMAK İÇİN GÜNDEM DEĞİŞTİRMEYE ÇALIŞIYOR! AK PARTİ İSTANBUL İL BAŞKANI BAYRAM ŞENOCAK'TAN KILIÇDAROĞLU'NA SERT TEPKİ

Vatandaştan Kaftancıoğlu'na CHP'deki taciz olayları sorusu |

"MANİPÜLE ETMEKTE ÇOK USTASINIZ"

Canan Kaftancıoğlu ve koruduğu tecavüzcü takımı...

 

Son dakika: CHP'de taciz ve tecavüz skandalları belgelendi! Mağdurun talebine kulak tıkadılar

Son dakika: CHP'deki tecavüz skandalı büyüyor! 'Seçim çalışması var' diyerek tecavüz etmiş

CHP'den istifa eden Esra Seba Oğul skandalları ortaya çıkardı! Beni korkutamazsınız

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika: Başkan Erdoğan, 'Yeni Kontrollü Normalleşme Süreci'ni duyurdu: Kafe, restoran, yüz yüze eğitim, sokak kısıtlaması...
Son dakika: Başkan Erdoğan, 'Yeni Kontrollü Normalleşme Süreci'ni duyurdu: Kafe, restoran, yüz yüze eğitim, sokak kısıtlaması...
 Cumhuriyet Gazetesi Boğaziçi Üniversitesi'ne ABD'nin el koymasına evet dedi! Mandacı zihniyet yine hortladı.
Cumhuriyet Gazetesi Boğaziçi Üniversitesi'ne ABD'nin el koymasına evet dedi! Mandacı zihniyet yine hortladı.